Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 172, 173, 174  Następny
Frekwencja w dolnośląskich pociągach
Autor Wiadomość

Robikon Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Lis 2008
Skąd: Legnica

PostWysłany: 29-12-2008, 19:28    Odpowiedz z cytatem

Wczoraj jechałem pociągiem Zgorzelec-Jelenia Góra odj.10.32 frekwencja na całej trasie 7 osób.Turysta z Niemiec, który jechał z Berlina powiedział , że te pociągi na tej trasie powinny byc przedłużone do goerltz,wtedy Berlin-Szklarska Poręba jedziemy w 5 godzin.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Jasonek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Lis 2008
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 29-12-2008, 21:01    Odpowiedz z cytatem

Wrocław Kuźniki 29.12.2008 19:05
"Ślązak" Przemyśl - Zielona Góra prawie 20 minut w plecy. Skład pociągu 2x1kl + 4x2kl. Zapełnienie w 1 kl mizerne ok. 10%, w 2 klasie ok. 70-80%. Do tego na Kuźnikach wsiadło ok. 10 osób.

Była okazja zobaczyć to podaje Smile

Pozdrawiam
Michał
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

eurek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Sty 2006
Skąd: Wrocław/Nysa

PostWysłany: 29-12-2008, 21:50    Odpowiedz z cytatem

To byly dwie pełnoprawne jedynki czy jedna zdezelowana?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rafi Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Maj 2006
Skąd: Bayern

PostWysłany: 29-12-2008, 22:51    Odpowiedz z cytatem

To jest oczywistość, że pociągi z Jeleniej Gory powinny dojeżdżać do Goerlitz i być skomunikowane z Cottbus( Berlinem) oraz Dreznem. Z tego co wiem to sypia się na to już pisma do UMWD i Ministerstwa Infrastruktury. Zachęcam wiec do pisania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mateuszpiszcz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 17 Gru 2007

PostWysłany: 30-12-2008, 00:04    Odpowiedz z cytatem

5526 Jelenia Góra-Wrocław Główny
w Lubaniu frekwencja około 20 %, w Węglińcu dosiadło się około 20 osób, Bolesławiec,dużo wsiadających frekwencja około 50-60 %, od Legnicy frekwencja bliska 100 %. Skład 1 x EN57. Fatalne warunki podróży w starym kiblu na fula odkręcone ogrzewanie, plastiki parzyły w tyłki podróżnych.

_________________
Mniej pracuj, więcej odpoczywaj!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Krycha Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 10 Lis 2005
Skąd: Leicester (UK)

PostWysłany: 30-12-2008, 08:32    Odpowiedz z cytatem

Pociągi Jelenia Góra - Zgorzelec przy takiej frekwencji (a raczej jej braku) to jedna z większych porażek nowego RJ. A gdy jeszcze czytam, że od stycznia zamiast ekonomicznego szynobusu powietrze będzie wozić lokomotywa z wagonami to nóż mi się otwiera!

Jeśli coś się reaktywuje to trzeba to robić mądrze! Panowie z IRiPK/UMWD chyba się naćpali w trakcie tworzenia nowego RJ, bo innego wytłumaczenia na te wszystkie absurdy nie widzę! Dno totalne!
Beton

_________________
Follow me!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rafi Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Maj 2006
Skąd: Bayern

PostWysłany: 30-12-2008, 09:32    Odpowiedz z cytatem

Od dawno im o tym piszemy, że pociagi w relacji JG- Goerlitz są potrzebne, a nie JG-Zgorzelec. To tak jaby pociagi OSB jeździły z Offenburga do Kehl (miasta przygranicznego na granicy D/F) zamiast do Strasbourga. Przecież ten szynobus czy skład musi jechać do Goerlitz i tam konczyc bieg a nie w Zgorzelcu, zdala od centrum. Mieszkańcy Jelenie Góry, Gryfowa Ślaskiego, Lubania ruszyliby wtedy na zakupy do Goerlitz, tylko że pociag musi pojechać do do Goerlitz. Przydałby się także jeszcze jeden po południu, powrót z Goerlitz koło 14 tej czy 15 tej (pa zakupach).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Gaspares Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Mar 2008
Skąd: Wrocław / Zgorzelec

PostWysłany: 01-01-2009, 18:09    Odpowiedz z cytatem

27 XII jechałem SUDETAMI od początku trasy do Skierniewic.

Już za stacją Zgorzelec Miasto frekwencja rzędu co najmniej 40 % - w końcu wiele osób wracało od rodziny ze Świąt. Od Bolesławca ponad 80 %, od Legnicy prawie 90 %.

Było ładnie, bo wiózł nas wagon po modernizacji, ładnie posprzątany i wygodny, ale do Legnicy były problemy z ogrzewaniem. Nie wiem, czy ten pociąg robi tak codziennie, ale na Nowym Dworze stał prawie 10 min., bo PRZYJECHAŁ tam przed czasem, a potem już punktualnie wtoczył się na Główny.

31 XII wracałem szynobusem z Zielonej Góry do Węglińca (odjazd. 1o.4o). Na starcie frekwa może z 10 %, od Żar 45 %, w Iłowej wsiadła grupka kilku osób, bodaj 5, z nartami i w strojach narciarskich, więc było wesoło. Ok. 20 osób stało tłoczyło się jeszcze na peronie w Węglińcu, gdy wysiadałem.

Ogryzek z Węglińca do Zgorzelca (dwie bonanzy odj. 13,35) - frekwencja 25 %, co mię zdziwiło bo spodziewałem się mnie - ten pociąg jest jakby wyrwany z kontekstu, skomunikowany chyba tylko z tym szynobusem ZG-JG.

-------------------------------------------------------------------

Z okna poc. SUDETY 27 XII widziałem, jak ktoś łaził po stacji w Zgorzelcu i fotografował m.in. szynobus do JG. Czy to ktoś z forumowiczów?

_________________
W ŚWIECIE IMITACJI DOSKONAŁYCH SZTUKA RODZI SIĘ Z PRZEKŁAMAŃ W KOPIOWANIU.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

mateusz123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lip 2008
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 01-01-2009, 20:44    Odpowiedz z cytatem

Z dzisiejszych obiegów:
5020 Wrocław 7.32-Lubań 10.36, frekwencja bardzo wysoka szczególnie do Legnicy, ale z tego co widziałem to dalej również pojechało dużo osób. Większość nie miała biletów zakupionych w kasie dlatego do konduktorki dość duża kolejeczka;]

8030
Legnica 10.20 J.Góra 12.44
Frekwencja do Zebrzydowej średnia, od Zebrzydowej przez Lwówek również nienajgorsza. W Lwówku, Wleniu, Niwnicach dosiadło się parę osób.

212
SPG 12.44- Wrocław 17.27
Frekwencja bardzo wysoka szczególnie na odcinku od Jeleniej Góry. Większość turyści wracający z sylwestrowego wypoczynku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mateuszpiszcz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 17 Gru 2007

PostWysłany: 02-01-2009, 23:21    Odpowiedz z cytatem

66101 ŚLĄZAK
w relacji Wrocław Główny- Węgliniec.
Od Wrocławia frekwencja na poziomie 60 procent trzy zdeklasowane zielone jedynki na dwójki, jedna jedynka z info na drzwiach , że jest to wagon klasy 2 plus jedna jedynka. Wagony w FATALNYM stanie. w tej jedynce z info, że to 2 brud, nie szczelne okna, na korytarzu przez okna dostawał się śnieg. Na siedzeniach "białe chustki" PKP PR RZESZÓW. Skład prowadziła EP07 w barwach PKP PR.

_________________
Mniej pracuj, więcej odpoczywaj!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Lausitzer Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 09 Mar 2008

PostWysłany: 03-01-2009, 10:38    Odpowiedz z cytatem

Skomunikowanie poc. 531 Wrocław - Legnica i 549 Legnica - Węgliniec. Około 30 osób na przesiadce z Wrocławia w kierunku Węglińca, z czego 80% wysiadło w Bolesławcu. W pociągu przed przesiadką zapełnienie około 40%.

_________________
Nie chce PeKaPe ....... ? To pojedzie DeBe Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Jasonek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Lis 2008
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 05-01-2009, 22:49    Odpowiedz z cytatem

Niezidentyfikowany pociąg.

Wrocław Żerniki 5.01.09r. ok. godz. 19:00-19:05

Stałem sobie na przejeździe kolejowym i przyjechał sobie pociąg - na lokomotywie wyświetlacz a na nim Węgliniec, zatrzymał się na Żernikach - ktoś chyba wysiadł albo wsiadł, dał sygnał i ruszył dalej. Skład :

EP07-1006 2kl 1kl 2kl 2kl

Frekwencja 80-90% w 2kl i ok. 50% w 1 kl.

Nie wiem co to za pociąg był. Z rozkładu wynika, że Ślązak do Zgorzelca ale na wyświetlaczu widziałem Węgliniec albo źle widziałem, a na tabliczki na wagonach nie zwróciłem uwagi bo przyglądałem się frekwencji Razz

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

ontario Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Sie 2008

PostWysłany: 05-01-2009, 23:59    Odpowiedz z cytatem

W pt. 2 stycznia o 9.59 szynobus z Zielonej Góry dotoczył sie do JG z kilkoma osobami na pokładzie.

W niedzielę 4 stycznia wracałem Ex Pogórze z JG do Warszawy.
Z Jeleniej ruszają pojedyncze osoby, w moim wagonie może z 6-7 osób. Po 15-20 osób dosiada w Lubaniu i Bolesławcu, pociąg zapełnia się jednak dopiero od Wrocławia, ale też (mimo że był to ponoworoczny kurs, teoretycznie powroty studentów itd.), to frekwencja ok. 95% (spodziewałbym się więcej, nawet mimo konieczności wykupienia stojącej miejscówki).
Pociąg dość przyjemny, choć liczę ze w przyszłości będzie tę trasę pokonywał dużo szybciej (tak, jak pędzi między Węglińcem a Legnicą czy Koluszkami a Skierniewicami).

Na stacji w JG w oczekiwaniu na EX widziałem skład z Poznania do Sz. P., frekwencja ok. 25%.

Po drodze postój w Starej Kamienicy, gdzie musimy poczekać na szynobus z Zielonej Góry, gdzie frekwencja ok. 40 proc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Lausitzer Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 09 Mar 2008

PostWysłany: 06-01-2009, 18:13    Odpowiedz z cytatem

Dam sobie rękę uciąć, że w Bolesławcu wsiadło więcej niż 20 osób.

_________________
Nie chce PeKaPe ....... ? To pojedzie DeBe Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

senior Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Cze 2006

PostWysłany: 07-01-2009, 08:50    Odpowiedz z cytatem

linia Wrocław-Jelcz

wczoraj 6.01.09 Siechnice 7:49 -opóźnienie +10 min - osób: 14 (normalnie 35-50)
dziś pociągi na linii znowu nie kursują a przynajmniej ranne kursy odwołane

Jeszcze kilka takich dni (opóźnienia - nie te spowodowane przez naturę - ale te "planowe", brak komunikacji zastępczej itd) i nie będzie problemu - z Siechnic, Kotowic, Czernicy ludzie przestana jeździć pociągami- nie będzie problemu....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 174 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 172, 173, 174  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl