Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 147, 148, 149 ... 172, 173, 174  Następny
Frekwencja w dolnośląskich pociągach
Autor Wiadomość

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 19-12-2017, 13:59    Odpowiedz z cytatem

W pociągach do Trzebnicy znów ścisk. Bo jest za mało taboru.

Po kilku tygodniach na trasie Wrocław - Trzebnica podróżni korzystający z pociągów Kolei Dolnośląskich znów muszą jeździć w tłoku. Najbardziej narzekają podróżujący porannym pociągiem, który z Trzebnicy wyjeżdża o 6.42. Do pociągów z Trzebnicy do Wrocławia znowu nie wciśnie się igły...

Więcej:
http://www.gazetawroclawska.pl/komunikacja/a/w-pociagach-do-trzebnicy-znow-scisk-bo-jest-za-malo-taboru,12779581/

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 04-01-2018, 07:43    Odpowiedz z cytatem

Wczoraj po dłuższej przerwie wybrałam się pociągiem do Wrocławia i – cóż za zbieg okoliczności – spotkałam prezesa KD. Nie zagadywałam, bo nie jechał sam, więc pozdrawiam tu i teraz.

Frekwencja w pociągu (z Węglińca 15:48) przyzwoita, ok. 90-100 proc. Do domu wracałam autem.

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Paszczak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 17 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 05-01-2018, 07:44    Odpowiedz z cytatem

Wczorajsze Pendolino do Jeleniej Góry - od Wrocławia w pociągu 25 pasażerów.

[ Dodano: 11-01-2018, 22:59 ]
Wczorajsze Pendolino do Jeleniej Góry - od Wrocławia w pociągu 35 pasażerów.

_________________
Paszczak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 12-01-2018, 20:56    Odpowiedz z cytatem

Paszczak, 6% w porywach do 8% – zajebista frekwencja. Śmiech

Czekam teraz na tradycyjne tłumaczenia zaklinające rzeczywistość, że nie ten dzień, że nie ten sezon, że nie ta pogoda i że w inne dni jest znacznie lepiej.

Szkoda pchać te muchowozy do Jeleniej Góry! Tam nawet Darty wożą powietrze. Ilekroć jestem w Jeleniej Górze i mam okazję widzieć pociąg PKP IC do/z Jeleniej Góry to na pokładzie widuję max kilkanaście osób. Tak, wiem, mam pecha bywać w nie ten dzień, w nie ten sezon, w nie tę pogodę. W inne dni z pewnością jest znacznie lepiej. Wink

http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=358350#358350

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

lahti Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Wrz 2009
Skąd: Jelenia Gora

PostWysłany: 13-01-2018, 11:18    Odpowiedz z cytatem

Pewnie do Zgorzelca lub Węglińca byłoby dwa lub trzy razy więcej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

janox79 Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 17 Lut 2007
Skąd: Legnica

PostWysłany: 13-01-2018, 12:33    Odpowiedz z cytatem

No ale prawda jest bezlitosna. Jerzy Michalak powiedział, że w 2017 roku:
"Najwięcej, ponad 2,5 mln pasażerów podróżowało pociągami na trasie Wrocław - Lubań, a więc m.in. do Legnicy. Oblegana (około 1,5 mln pasażerów) była także linia z Wrocławia do Szklarskiej Poręby przez Wałbrzych i Jelenią Górę."

Wynika stąd, że ponad 1 mln pasażerów więcej podróżowało po E30 niż po 274.

http://www.gazetawroclawska.pl/komunikacja/a/mamy-coraz-wiekszy-pociag-do-kolei-dolnoslazacy-rezygnuja-z-aut,12840718/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

jano Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 19 Wrz 2006
Skąd: Miękinia

PostWysłany: 13-01-2018, 20:13    Odpowiedz z cytatem

Frekwencja w dzisiejszym pociągu "Jan Kepler"
Żary - Wrocław Gł (19.10) - przyjazd z zapełnieniem ok. 75%.
Wrocław Gł (19.21) - Żary - odjazd z frekwencją ok. 60% (trochę więcej niż połowa miejsc siedzących zapełnionych). Na Muchoborze +/-0, Nowy Dwór +2, Leśnica 0, Miękinia -6.
Skład - LINK.

Widziałem też z pewnej odległości Regio rel. Nysa-Wrocław. Do Wrocławia przyjechała garstka pasażerów, nie więcej niż 15 osób. Skład to opolski SA134.

_________________
https://www.facebook.com/Miekinia?fref=ts
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Stella Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 19 Lis 2005
Skąd: Bolesławiec

PostWysłany: 15-01-2018, 17:50    Odpowiedz z cytatem

Dzisiejszy pociąg Wrocław (odj. 11:54) - Bolesławiec (przyj. 13:22). Impuls 4-członowy. Frekwencja na starcie ok. 70%, do Bolesławca dojechało ok. 50 osób.

O godz. 11:47 z tego samego peronu odjechał pociąg PR do Kędzierzyna-Koźla. Impuls 3-członowy, frekwencja ok. 60%.

_________________
Stella
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 24-01-2018, 20:08    Odpowiedz z cytatem

Jak podaje niemiecka gazeta dla Dolnoślązaków, dziś w pociągu TLK „Halny” było 30 osób. Na stacji Wałbrzych Fabryczny. Informacja dot. wypadku na torach.

http://www.gazetawroclawska.pl/dolny-slask/a/tragedia-na-dworcu-pkp-w-walbrzychu-pociag-smiertelnie-potracil-czlowieka,12878380/

Jak zwykle zajebista frekwencja. W środku ferii zimowych.

http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=375463#375463

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

York
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 24-01-2018, 20:50   

TLK Halny odjazd z Jeleniej Góry w kierunku Bydgoszczy frekwencja w Wałbrzychu 30 osób. Odjazd z Jeleniej Gory o godz 16.28
Natomiast pociąg KD relacji Jelenia Gora-Wrocław odjazd z Jeleniej Góry o godz 16.36 czyli 8 minut po TLK Halny frekwencja na starcie około 70%

ZAJEBISTA FREKWENCJA W ŚRODKU FERII ZIMOWYCH
Powrót do góry

bystrzak2000 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Lut 2010
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 24-01-2018, 22:04    Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj jest środa, więc na większą frekwencję nie ma co liczyć. W niedzielę może byłaby ze dwa razy większa Język
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 24-01-2018, 23:12   

A na dodatek ferie w Poznaniu i Bydgoszczy dopiero w planach...
Powrót do góry

ufoludek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 07 Lip 2011

PostWysłany: 25-01-2018, 12:35    Odpowiedz z cytatem

Ale w Śnieżce w SzPG na kamerce widziałem wsiadających i wysiadających po ok. 100 osób. Ten pociąg to hit feryjny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

skubi Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Paź 2007

PostWysłany: 25-01-2018, 14:45    Odpowiedz z cytatem

ufoludek napisał/a:
Ale w Śnieżce w SzPG na kamerce widziałem wsiadających i wysiadających po ok. 100 osób. Ten pociąg to hit feryjny.

Potwierdzam dobrą frekwencję Śnieżki .Kamieńczyk i Halny będzie pełny od soboty .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 27-01-2018, 16:18    Odpowiedz z cytatem

Koleje Dolnośląskie z nowym rekordem.

Koleje Dolnośląskie już od kilku lat regularnie osiągają ok. 2-milionowy przyrost liczby pasażerów w ciągu roku. W minionych dwunastu miesiącach przewiozły 9 380 000 osób. Rok 2016 spółka zakończyła z wynikiem 7,3 mln pasażerów na pokładzie, w 2015 było to 5,2 mln, a w 2014 – 3,6 mln. Dzięki temu KD pozostają jednym z najdynamiczniej rozwijających się przewoźników kolejowych w Polsce.

Więcej:
https://kurierkolejowy.eu/aktualnosci/31616/koleje-dolnoslaskie-z-nowym-rekordem.html

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 148 z 174 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 147, 148, 149 ... 172, 173, 174  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl