Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 96, 97, 98  Następny
Frekwencja w małopolskich pociągach
Autor Wiadomość

Rudy16 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Gru 2010

PostWysłany: 13-12-2010, 17:54    Odpowiedz z cytatem

Dziś naliczyłem że w Kętach Podlesiu wsiadło 14 osób wysiały dwie .
W Kozach wysiadło 7 wsiadło 13. Na stacji Bielsko Biała Wschód nikt nie wsiadł a wysiadły 4 osoby.
Na stacji głównej w Bielsku wysiało 47 osób, ale i tak pewnie niektórzy uważają że nikt tymi pociągami nie jeździ ?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

bartek 27 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Lis 2009

PostWysłany: 13-12-2010, 18:14    Odpowiedz z cytatem

Jak to jest możliwe , poc. rel. Óświecim - Czechowice Dz. się utrzymują przy tak niskiej frekfencji ,a poc .Oświecim - Katowice - zostały zastapine KKA . Coś tu do cholery jest nie tak z tą frekfencją .
Komuś bardzo zależało na udup... tej w/w linii . i stwierdzić , że 70 osob to jest zamało .
Sorry ale nie mogłem już wytrzymać jak piszecie o frekfencji w małopolskich pociągch .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sabatnik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Paź 2010
Skąd: krakowskie

PostWysłany: 13-12-2010, 19:41    Odpowiedz z cytatem

W jakimś komunikacie śląskiego zakładu widziałem, że niektóre połączenia mają znów obsługiwać podwójne EZTy na trasie Kraków-Katowice. Warto sobie przypomnieć o takiej możliwości, gdyż teraz połączenia są lepiej rozłożone i nie ma dwóch połączeń tuż po sobie. Gdy skracano długość składów, tłumaczono właśnie, że jadą w niewielkim odstępie kolejne pociągi, więc tłok się rozłoży -trochę to złudne, bo wiadomo iż każdy chce zdążyć na wcześniejszy. Zwłaszcza, że w godzinach porannych i popołudniowych frekwencja bardzo dopisuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

urban2604 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 10 Gru 2009
Skąd: Cabanów :)

PostWysłany: 13-12-2010, 22:40    Odpowiedz z cytatem

taaa super pomysł 2xEN57 na Kraków - Katowice , a potem likwidacja bo połączenie przynosi wielkie straty. Zamiast 2xEN57 lepiej dołożyć dodatkową pare na Krzeszowice-Kraków
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kris123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lip 2009
Skąd: Grybów

PostWysłany: 14-12-2010, 09:18    Odpowiedz z cytatem

A co się stało z Regio+Karolinka i R+ Wanda Kraków-Katowice-Kraków zapewniajace szybki i tani dojazd??

_________________
Walka o pociągi w Malopolsce trwa i trwać będzie. 4 czewca czarny dzień dla Kryniczanki i rekord Białej:(
Pozdrawiam rufio198
Przejechane km 62000 rok 2009 i 44420 w 2010
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

urban2604 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 10 Gru 2009
Skąd: Cabanów :)

PostWysłany: 14-12-2010, 11:22    Odpowiedz z cytatem

przy tej szlakowej ciężko nazwać coś na tej lini przyspieszonym Język

Wanda w poprzednim rozkładzie jeżdziła na ED72 i coś tam ludzi jeżdziło do momentu gdy wydłużono czas jej przejazdu do prawie 3 godzin

Karolinka ona chyba przewozi tylko tych co do autobusu się nie mieścili . Do tego często na plastiku jechała .


Gdyby cena na pociągi była taka sama jak na autobus/bus to ludzie by się znalezli mimo kiepskiej prędkości , ale niestety kolej o pasażera nie chce walczyć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kris123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lip 2009
Skąd: Grybów

PostWysłany: 14-12-2010, 12:42    Odpowiedz z cytatem

Ale w tym rozkładzie ich chyba nie ma. Albo ja źle patrzę. A co doszlaku jak większości potrzebny jest remont. Podobnie na Oświęcim gdzie jazda od Chrzanowa to czysta "przyjemność" Very Happy

_________________
Walka o pociągi w Malopolsce trwa i trwać będzie. 4 czewca czarny dzień dla Kryniczanki i rekord Białej:(
Pozdrawiam rufio198
Przejechane km 62000 rok 2009 i 44420 w 2010
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

urban2604 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 10 Gru 2009
Skąd: Cabanów :)

PostWysłany: 14-12-2010, 13:07    Odpowiedz z cytatem

Niby są , ale juz bez nazwy i mają w kierunku Katowic inne godziny odjazdów .

eee tam szlakowa nie jest taka zła Smile Można grzybów szukać Smile podobno PLK coś tam ma remontować , ale zobaczymy jak to będzie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kris123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lip 2009
Skąd: Grybów

PostWysłany: 14-12-2010, 13:16    Odpowiedz z cytatem

Kto wie może pan dyrektor zechce podzielić kursy na Krakow-Trzebinia i Trzebinia-Katowice a Kielce dzielić w Sedziszowie. Kto wie co tam jeszcze chodzi po głowie.
A te kursy są nadal przyśpieszone z nazwy ?

_________________
Walka o pociągi w Malopolsce trwa i trwać będzie. 4 czewca czarny dzień dla Kryniczanki i rekord Białej:(
Pozdrawiam rufio198
Przejechane km 62000 rok 2009 i 44420 w 2010
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

danio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2007

PostWysłany: 14-12-2010, 14:05    Odpowiedz z cytatem

W robocze , w weekendy jest różnie , ale przeważnie słabo . Jedynie w popołudniowe kursy z Oświęcimia i ranne do Oświęcimia mają jakąś tam frekwencję , bym powiedział , w normie .
Tzn rano 11.30 , 14.30 , i z powrotem po 16 i po 17 .
Jednak trzeba zaznaczyć , że Kraków likwidując kilka lat temu pociąg 15.55 z Krakowa (dali D) oraz 12.07 do Krakowa (też dali D i powstała dziura 7 h ) praktycznie zniszczył tą linię.
Jeszcze w 2005 roku o 12 jeździło 70-80 osób .(badania dla IRiPK Smile )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Adams Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 18 Wrz 2010

PostWysłany: 14-12-2010, 16:15    Odpowiedz z cytatem

@kris123
Na katowickiej niema już żadnego przyśpieszonego pociągu. Nawet "Orlik" do Częstochowy zatrzymuje się na każdym przystanku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kris123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lip 2009
Skąd: Grybów

PostWysłany: 14-12-2010, 16:29    Odpowiedz z cytatem

No proszę ech...

_________________
Walka o pociągi w Malopolsce trwa i trwać będzie. 4 czewca czarny dzień dla Kryniczanki i rekord Białej:(
Pozdrawiam rufio198
Przejechane km 62000 rok 2009 i 44420 w 2010
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

bartik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Gru 2009
Skąd: Kraków

PostWysłany: 16-12-2010, 16:16    Odpowiedz z cytatem

Wczoraj:

R 30235 Oświęcim - Wieliczka Rynek, przyjechał do Krakowa z kilkuminutowym opóźnieniem, frekwencja ponad 100% (trudno mi jednoznacznie określić, duża wymiana podróżnych, większość wyszła z przedziałów). Odjazd z Krakowa 2 minuty po czasie, frekwencja miło mnie zaskoczyła, wynosiła 60-70%.

R 30237 Przyjechał do Wieliczki z frekwencją około 20-30%

R 30138 Odjazd z Wieliczki z frekwencją ok. 5% potem wzrosła do ok. 10%, w Krakowie zaraz po zatrzymaniu frekwencja wzrosła do ponad 100% (pociąg jeszcze stał kilka minut).

Regio + Dunajec 10 min przed jego odjazdem 90%

[ Dodano: 22-12-2010, 00:35 ]
3051- Kraków- Bohumin EN57-1947 rb (jeszcze w malowaniu niebiesko- żółtym, kibelek zwłaszcza w środku w bardzo dobrym stanie) na odcinku z Krakowa Głównego do Krakowa Bonarki 60-70%, pociąg wyjechał 10 min po czasie...

19 Kraków- Tarnów wyjechał z Krakowa Głównego z opóźnieniem około 10min, frekwencja 80-100%, nie widziałem dokładnie

_________________
Klikaj codziennie:
http://infokolej.pl/viewtopic.php?t=3244
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

CottonwoodEN71 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Lis 2008
Skąd: Kraków

PostWysłany: 29-12-2010, 19:53    Odpowiedz z cytatem

Wielkie gratulacje dla cudownie kreatywnych umysłów, które przesunęły Bohumin na trasę wadowicką bez zmiany godziny odjazdu. Dziś Regio do BB widziany w Kalwarii Lanckoronie z 30 osobami na pokładzie, a Bohumin w Leńczach z jeszcze mniejszą frekwencją... że nie wspomnę o Regio do Suchej [KG odj. 15:25]... wiem, że jest teraz wolne, i brak jest studentów/uczniów/nauczycieli Razz ale zdaje się, że... a nie mówiłem a pociągi do/z Oświęcimia p. Zator kursują (niemal) pełne. Dziś z "Kasprowego" widziałem EN81 do Krakowa, chyba było z 60-75% miejsc zajętych, a wracając do Krakowa "Janosikiem" po południu, widziałem znów EN81, tym razem z jeszcze większą zawartością pasażerów, i to w dzień wolny od nauki. "Kasprowy" na oko 35%, "Janosik" 60%.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 30-12-2010, 10:50   

Dunajec 90%, ale podobno na jednej jednostce, prawda to .... ? Jesli tak, to pasazerowie drugiej jednostki gdzies wyparowali, bo zawsze pociag ten jezdził z oblozeniem 100% w zestawieniu 2 jednostek, a nie jednej Rolling Eyes

Panowie, do 6tego stycznia trwa dyskusja w MZPR o korekte lutową czy tam marcową. Do 6 stycznia mozna pisac maile z propozycjami, do dzieła Exclamation

Moje postulaty:

-połączyć pociągi Nowy Sacz 15:25 Tarnów 17:20 z pociagiem Tarnów 17:25 Kraków 18:45. I tak jedzie ta sama jednostka.
-skomunikować osobowke z Sacza 4:09 do Tarnowa z Rzeszowianinem- teraz bezczelnie rozkomunikowano te pociagi, Rzeszowianin opuszcza Tarnów 5 minut przed przyjazdem REGIO z Sacza Exclamation Evil or Very Mad
-no i oczywiscie zrobic jakis pociag z Krakowa do Tarnowa miedzy 17:50 a 18:50 bo jest totalna dziura- mam nadzieje ze MZPR sie obudzi i zauwazy, ze nie ma juz Swiatowida, WOSPa, TLKi ani Małopolski i że Moscicki wroci..
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 43 z 98 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 96, 97, 98  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl