Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 96, 97, 98  Następny
Frekwencja w małopolskich pociągach
Autor Wiadomość

CottonwoodEN71 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Lis 2008
Skąd: Kraków

PostWysłany: 30-12-2010, 11:01    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dunajec 90%, ale podobno na jednej jednostce, prawda to .... ?
wczoraj rano nawet ponad 100%, w obsłudze ED72. Może to przez ferie?

Jak dla mnie trzeba by coś zrobić z tym Bielskiem i Bohuminem. Przesunąć Bohumin na 15.25, a wyjeżdżający o tej porze pociąg do Suchej przywrócić na 16.20. Może jak będzie 2-godzinna przerwa w stronę Wadowic, to frekwencja w obu tych poc. się zwiększy (tj. w bielskim niech powróci do stanu poprzedniego). A ludzie kończący pracę/szkołę o 14.30-15.00 będą mieli czym wrócić. Natomiast rano jeden z tych dwóch poc. powinien dojeżdżać do Krakowa przed 8:00. Mam nadzieję, że te zmiany da się wprowadzić, wszak pockm te same, ale pory niech będą rozsądniejsze.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

hurricane Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 27 Sie 2009
Skąd: TARNÓW

PostWysłany: 30-12-2010, 14:52    Odpowiedz z cytatem

Pułtuś napisał/a:
- Połączyć pociągi Nowy Sacz 15:25 Tarnów 17:20 z pociagiem Tarnów 17:25 Kraków 18:45. I tak jedzie ta sama jednostka.
-skomunikować osobowke z Sacza 4:09 do Tarnowa z Rzeszowianinem- teraz bezczelnie rozkomunikowano te pociagi, Rzeszowianin opuszcza Tarnów 5 minut przed przyjazdem REGIO z Sacza Exclamation Evil or Very Mad
-no i oczywiscie zrobic jakis pociag z Krakowa do Tarnowa miedzy 17:50 a 18:50 bo jest totalna dziura- mam nadzieje ze MZPR sie obudzi i zauwazy, ze nie ma juz Swiatowida, WOSPa, TLKi ani Małopolski i że Moscicki wroci..


a) jesteś pewien, że tak jest zawsze? ta jednostka przechodzi tak jak napisałeś z 6030 na 30 planowo tylko w (6) oraz w sytuacjach awaryjnych typu duże opóźnienie poc. nr 21, w (D) natomiast na poc. nr 30 przechodzi kibel z pociągu nr 21, który przyjeżdża z Krakowa o 17:11.

b) albo komunikujemy z WOŚPem, albo z Rzeszowianinem - nie można mieć kija i marchewki, skomunikowanie z WOŚPEM jest lepsze z wielu względów dla Sącza, choć trochę droższe...

c) tu się zgadzam w 100%, Mościcki stał się pośrednio ofiarą MI.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kris123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lip 2009
Skąd: Grybów

PostWysłany: 31-12-2010, 16:16    Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim przywrócić pociągi Skalnica czy ten do Kosin przynajmniej w granicach kraju, oba jako R+
A co do Zakopianki frekwa jeszcze poleci w końcu pozbyli sie 5527...

_________________
Walka o pociągi w Malopolsce trwa i trwać będzie. 4 czewca czarny dzień dla Kryniczanki i rekord Białej:(
Pozdrawiam rufio198
Przejechane km 62000 rok 2009 i 44420 w 2010
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tomasz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 02 Maj 2010

PostWysłany: 31-12-2010, 21:33    Odpowiedz z cytatem

Jechałem dzisiaj pociągiem Trzebinia-Oświęcim i jak przejeżdżałem przez Trzebinię i Chrzanów Śródmieście to do Krakowa wsiadało w Chrzanowie 50 ludzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

pospieszny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Wrz 2008

PostWysłany: 31-12-2010, 21:47    Odpowiedz z cytatem

W sumie ? czy masz na myśli Fablok...Środmieście
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tomasz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 02 Maj 2010

PostWysłany: 31-12-2010, 21:52    Odpowiedz z cytatem

Śródmieście
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

cezary1 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Wrz 2009

PostWysłany: 31-12-2010, 22:09    Odpowiedz z cytatem

Tak do pociągu Trzebinia - Oświecim wsiadło 50 ludzi do Krakowa. Moze jechali do Rzeszowa przez Częstochowę. Dzisiaj jest zwiekszona frekwencja w pociągach do Krakowa ( sylwester na rynku).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tomasz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 02 Maj 2010

PostWysłany: 31-12-2010, 22:28    Odpowiedz z cytatem

Mi chodziło o to że ja jechałem do Oświęcimia, a na drugim peronie w Chrzanowie z którego odjeżdżają pociągi do Krakowa stało 50 ludzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

cezary1 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Wrz 2009

PostWysłany: 31-12-2010, 22:34    Odpowiedz z cytatem

A może 49 lub 52. I kazdy potencjalny klient miał tabliczkę " jadę do Krakowa ". Z tego 3 osoby nie wsiadły do pociągu bo odrowadzali gości.Niedobrze się robi jak czytam o tych tłumach pasażerów na trasie Oświęcim - Trzebinia. Zdarzyło mi się parę razy jechać na tą trasią i zawsze pociągi są prawie puste. Chyba mam pecha.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

witja Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 22 Lis 2008

PostWysłany: 01-01-2011, 14:24    Odpowiedz z cytatem

No przecież tak jak napisałeś wcześniej - wydaje mi się, że sporo osób po prostu jechało do Krakowa na Sylwestra (niedaleko, autem się nie pchali, a do busa się nie zmieścili). Zobaczcie sobie frekwencję w jakiś reprezentatywny dzień, a nie akurat w Sylwestra. Mogę się założyć, że w Krakowie 1 stycznia rano perony też były pełne ludzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

CottonwoodEN71 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Lis 2008
Skąd: Kraków

PostWysłany: 01-01-2011, 16:27    Odpowiedz z cytatem

Wczoraj: ostatni R do Zakopanego: 65%, EN57 wersja z twardymi siedzeniami z materiałowym obiciem. Trochę osób jechało na Sylwestra do Zakopca, a trochę do Przytkowic Laughing pozostali wyglądali jak po ciężkim dniu pracy lub podróży przez pół Polski. Wysiadłem przed Suchą, co się dalej działo - nie wiem.
Dzisiaj: pierwszy R z Suchej, skład papieski, frekwencja ok. 30%, chyba co trzecia osoba była pracownikiem kolei, ostatnia stacja na której wsiedli ludzie to Wola Radziszowska, dalej skład zaczął się opróżniać.

Widziane: 31.12:
EN57 z Oświęcimia (Spytkowice), dużo osób ale ciężki mi określić %, skład widziany na odc. Sidzina-SKawina, stąd mi tylko mignął
EN57 z Zakopanego (Kasprowy), frekwencja 10%... chyba sylwestrowym kierunkiem ciążenia na tej trasie jest Zakopane lub sąsiednia miejscowość, na pewno bardziej niż Kraków...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

kris123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lip 2009
Skąd: Grybów

PostWysłany: 01-01-2011, 16:59    Odpowiedz z cytatem

Cały czas trwają apele o przywrócenie 5527 na odc. Sucha-Zakopane, gdzie powstała luka 6 godzinna. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

_________________
Walka o pociągi w Malopolsce trwa i trwać będzie. 4 czewca czarny dzień dla Kryniczanki i rekord Białej:(
Pozdrawiam rufio198
Przejechane km 62000 rok 2009 i 44420 w 2010
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

REGIOchłopak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Paź 2009

PostWysłany: 01-01-2011, 17:02    Odpowiedz z cytatem

Widać nagminnie do Zakopanego puszczane są plastikowe kible, ostatnio jak byłem w Krakowie to też widziałem ten po 18 skład był na plastikowych+przedział 1 klasy.

_________________
REGIOchłopak BLOG- Informacje, promocje, podróże.
http://regiochlopak.blogspot.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

kris123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lip 2009
Skąd: Grybów

PostWysłany: 01-01-2011, 17:05    Odpowiedz z cytatem

1 klasy?!
toż to można jechać bez dopłaty. A na marginesie nie wiem jak można pozwolić na plastik do Zakopanego. Toż to nie ma lepszych skladów?

_________________
Walka o pociągi w Malopolsce trwa i trwać będzie. 4 czewca czarny dzień dla Kryniczanki i rekord Białej:(
Pozdrawiam rufio198
Przejechane km 62000 rok 2009 i 44420 w 2010
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

REGIOchłopak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Paź 2009

PostWysłany: 01-01-2011, 17:06    Odpowiedz z cytatem

MZPR za wszelką cenę chce zniechęcić do podróżowania pociągami. Jak nie rozkładem to taborem.

_________________
REGIOchłopak BLOG- Informacje, promocje, podróże.
http://regiochlopak.blogspot.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 44 z 98 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 96, 97, 98  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl