Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 59, 60, 61  Następny
Pociągi Wrocław - Drezno
Autor Wiadomość

pawel78 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Wrz 2015

PostWysłany: 07-11-2015, 19:48    Odpowiedz z cytatem

Ralny napisał/a:
Kolej dla pasażerów, nie dla kolejarzy!

Kolej zapomina, że żyje z pasażerów.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sZakOOu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 30 Lis 2006
Skąd: i po co?

PostWysłany: 07-11-2015, 20:30    Odpowiedz z cytatem

Beatrycze napisał/a:
Polecam artykuł, a zwłaszcza komentarze pod nim:
http://www.rynek-kolejowy.pl/60098/kd_uruchomia_pociagi_wroclaw_drezno_juz_w_grudniu.html

O, widzę że jakiś troll napisał też coś pod moim nickiem. Smile Chętnie bym przeczytał te wszystkie komentarze gdyby nie to, że strasznie mi z ich powodu wszystko jedno.

Zapewniam, że nadal będę aktywnie działał na rzecz międzynarodowych połączeń, a nie oszołomiastego mikolstwa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Bartuś Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Paź 2008
Skąd: Dobiegniew

PostWysłany: 07-11-2015, 21:58    Odpowiedz z cytatem

Na forum RK piszą chyba naprawdę nieszczęśliwi frustraci, skoro szukają zwady w tak wąskim środowisku rozpętując niepotrzebne gównoburze...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 07-11-2015, 23:02    Odpowiedz z cytatem

Bartuś, ja doskonale wiem kto tak nieustannie ujada, i na Rachwalskiego, i na nasze forum, i na pociągi do Drezna. To stara sitwa KD i zaprzyjaźnieni z nimi mikole. Mogłabym tu wymienić nazwiska, forumowe nicki i stanowiska służbowe. Mam ich wszystkich rozpracowanych. I wcale nie żartuję:

http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=347799#347799

Ja tylko rzucę okiem na komentarz na Rynsztoku Kolejowym i już po nicku „fryzjerka z Goerlitz” wiem kto za nim stoi. Po prostu, wiem kto był adresatem poniższego maila (to akurat nie jest mikol z Dolnego Śląska choć w Legnicy bywa, a że mikole nienawidzą naszego forum, to zbratali się z proładniakowym betonem KD, który też nas nienawidzi) i na czyje zlecenie z KD ta mikolska szuja knuła przeciwko mnie i Beatrycze. Mam nawet ich adresy IP, zdobyte bez pomocy policji i prokuratury. A te przydupasy Gienki, te niedojdy z KD mego IP nawet z pomocą prokuratury nie byli w stanie ustalić. Przerżnęli z naszym forum sprawę w sądzie i do dziś nie mogą tego przeboleć...

Rachwalski zatrudnił w KD mikoli. Nie wiem, może chciał się wkupić w łaski mikolskiego półświatka, aby mieć spokój? Zamiast spokoju ma wojnę. Poniekąd na własne życzenie. Teraz jego podwładni wchodzą mu w internecie na głowę i modlą się o powrót Gienki. A mówiłam: pogonić z KD starą sitwę na zbity ryj i nie zatrudniać bez opamiętania mikoli. Bo najgorszy beton na kolei to mikole. Teraz ryją pod Rachwalskim i ujadają na „flagowy okręt” KD jakim będą pociągi do Drezna.

email.jpg
Plik ściągnięto 59 raz(y) 70.75 KB


_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 08-11-2015, 02:17    Odpowiedz z cytatem

Organizacje związkowe z PR Wrocław ws. KD i pociągów do/z Drezna wystosowały takie oto pismo:

http://infokolej.pl/docs/pr/drezno.pdf

PS
Proszę trzymać się tematu. Posty takie jak powyżej będą kasowane!

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

pawel78 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Wrz 2015

PostWysłany: 08-11-2015, 09:56    Odpowiedz z cytatem

Wytłumaczcie mi jedną rzecz. Narzekacie na KD i ogólnie transport w PL. Ale bardzo chcecie aby połączenie Wrocław - Drezno nadal istniało. Czy uważacie, że to normalne? Wink
MK_Wro napisał/a:
pawel78, żadne składy Pesy czy Newagu nie mają homologacji na Niemcy i nie mogłyby wjeżdżać dalej niż Goerlitz.

A wynajęte składy DB mogą? Zapewne też będą musiały mieć homologację na Polskę. Więc czemu dawać zarobić obcemu przewoźnikowi?.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

MK_Wro Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 20 Cze 2015
Skąd: Berlin/Wrocław

PostWysłany: 08-11-2015, 10:24    Odpowiedz z cytatem

pawel78, mogą. Desiro DB mają homologację na Polskę.

[ Dodano: 08-11-2015, 10:32 ]
Też bym wolał, żeby zamiast płacić miliony DB za wynajem, KD kupiło za te pieniądze np hybrydowego EZTa, który mógłby śmigać pod drutem do Węglińca i dalej na dieslu do Goerlitz. Czekanie na mityczną elektryfikację odcinka do Goerlitz zaczyna przypominać czekanie na Godota…
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pawel78 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Wrz 2015

PostWysłany: 08-11-2015, 10:40    Odpowiedz z cytatem

MK_Wro, To w czym problem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

MK_Wro Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 20 Cze 2015
Skąd: Berlin/Wrocław

PostWysłany: 08-11-2015, 10:44    Odpowiedz z cytatem

pawel78, nie rozumiem pytania. Pytałeś, czemu KD nie mogło jeździć do Drezna swoim albo wynajętym polskim taborem, wyjaśniłem czemu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dienekes Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Lip 2012

PostWysłany: 08-11-2015, 10:48    Odpowiedz z cytatem

Problem pewnie w tym że gdyby nie wynajecie niemieckich pojazdów to przez granice nic by nie przejechalo. Nie jest tajemnica że Niemcy godzili sie na Wrocław-Drezno ale obslugiwane tylo ich taborem, ktory zalegal im w krzakach. Skoro poszła zgoda na wynajem ich pojazdów to i pojawiła sie zgoda na wjazd polskich pojazdów do Georlitz. Być może sie myle ale tak to wyglada.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

MK_Wro Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 20 Cze 2015
Skąd: Berlin/Wrocław

PostWysłany: 08-11-2015, 10:54    Odpowiedz z cytatem

dienekes, nie doszukiwałbym się tego typu "spisków". Polskie szynobusy PRów od lat bez problemu wjeżdżają np. do Forst.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pawel78 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Wrz 2015

PostWysłany: 08-11-2015, 13:07    Odpowiedz z cytatem

MK_Wro, Owszem. Ale dla KD lub producenta to nie problem postarac sie o certyfikat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jano Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 19 Wrz 2006
Skąd: Miękinia

PostWysłany: 08-11-2015, 13:26    Odpowiedz z cytatem

Może się mylę, ale zastanawiam się, której stronie bardziej zależy na pociągach Wrocław-Drezno? Polskiej czy niemieckiej?
Jeśli wyłącznie "nam" to chcąc nie chcąc musimy godzić się na niemieckie warunki (tj. wyłącznie niemiecki tabor) i płacić za wypożyczenie tych pojazdów do obsługi połączeń po polskiej stronie.
Jeśli obu stronom to nie widzę za bardzo dobrej woli naszych sąsiadów, by połączenia te jeździły regularnie w każdym rozkładzie jazdy. Czy procedury dopuszczenia polskich pojazdów do wjazdu na teren Niemiec nie są dla nas do przeskoczenia?

Po raz kolejny kłania się skuteczność polskich interesów względem możliwości naszych sąsiadów (partnerów).

_________________
https://www.facebook.com/Miekinia?fref=ts
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

voyager1231 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 17 Wrz 2012

PostWysłany: 08-11-2015, 13:37    Odpowiedz z cytatem

Pirat napisał/a:
Organizacje związkowe z PR Wrocław ws. KD i pociągów do/z Drezna wystosowały takie oto pismo:

http://infokolej.pl/docs/pr/drezno.pdf

Zawsze się zastanawiałem - kto pisze te pisma w imieniu związków zawodowych. Dziecko któregoś z przewodniczących? Czy nie można oddelegować osoby, która władałaby językiem polskim na poziomie nieco wyższym niż gimnazjalnym? Przecież styl tego pisma jest tak infantylny, że aż szkoda go komentować Smile

_________________
Manipulacja w najczystszej postaci Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 09-11-2015, 00:05    Odpowiedz z cytatem

jano napisał/a:
Może się mylę, ale zastanawiam się, której stronie bardziej zależy na pociągach Wrocław-Drezno? Polskiej czy niemieckiej?

A ja naiwnie myślałam, że na pociągach zależy pasażerom. Bez względu na narodowość. A nie „stronom”, czyli lokalnym kacykom partyjnym.

Niemcy remontują torowisko od mostu granicznego do stacji w Görlitz:
https://plus.google.com/photos/+ArkadiuszKucharski/albums/6213978164891108385

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 51 z 61 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 59, 60, 61  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl