Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Nowy dyrektor OGN w Krakowie
Autor Wiadomość

filkrop Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Mar 2009

PostWysłany: 20-06-2009, 07:21    Odpowiedz z cytatem

Miałem się na tym forum już nie rozwodzić, ale po przeczytaniu ostatniego artykułu prasowego głupota i kretynizm niektórych osób przeszła granice. Czytając ten artykuł nie dowierzałem własnym oczom, ale wyjaśniło się kilka rzeczy. Teraz wiem, że ta sama grupa pisała psoty zarówno pozytywne i negatywne, mające na celu sprowokowanie reakcji innych. Udało się to może w 2 lub 3 przypadkach. Nie udało się natomiast sprowokować osób w nich wymienionych. Nie wierzę teraz, żeby to się odbywało bez wiedzy i aprobaty waszej dyrektor. Gdyby tak było, nakazała by wam to natychmiast przerwać a to się nie stało. Artykuł ten potwierdził wasze dążenia (KOLESIOSTWO). Wychodzi na to, że nie udało się wam i waszej dyrektorce wysadzić ze stołków dyrektorów i naczelników, może za jednym wyjątkiem. Ale ten wam chyba nie wyszedł, skoro ten przypadek pojawił się w nowym artykule. Rozumiem, że proces się już zaczął i przyczyny zwolnienia są przez sąd obalane, więc trzeba szukać innych rozwiązań przypisując mu uczestnictwo w malwersacjach finansowych. Znaczy to, że trzeba będzie oddać stołek przywróconemu pracownikowi i trzeba mu jeszcze bardziej zepsuć opinię. Tylko co za kretyn to wymyślił , skoro z tego co się dowiedziałem wydziały techniczne z tymi sprawami nie mają nic wspólnego. Ciekawy jestem co zrobicie jak ten pracownik wytoczy sprawę PKP o naruszenie dobrego imienia i zażąda wysokiego odszkodowania – CHŁOPIE ZRÓB TO.
Zadziwiające jest również to, że takie sprawy wasza dyrektor pozwala na wywlekać na forum publiczne. Według mnie jest to tajemnica handlowa spółki. Taka sprawa zaszkodzi nie tylko wam i waszej dyrektorce ale również prezesowi. Ale to nie nowość, w poprzednich postach ujawnianie danych osobowych i finansowych się pojawiało. Ciekawy jestem reakcji waszej spółki i PSL skoro jest z nim kojarzona. Ale po tym artykule wasza dyrektor już nie powinna nią być i jak wcześniej pisałem zrobiliście i robicie jej niedźwiedzią przysługę. Ale cóż głupota nie kieruje się logiką.
Inna sprawą jest obawa przewodniczących związków zawodowych o atmosferę w waszym zakładzie. Nasuwa się pytanie co zrobili żeby tą atmosferę poprawić pewnie nic, a najprędzej ją podsycają choćby stwierdzeniem ewentualnej likwidacji waszego zakładu i utratą pracy przez pracowników. Zapomnieli o jednym, że oni też stracą przywileje. Nie ma członków nie ma związków.
Patrząc na to wszystko ten pomysł nie jest głupi i prezes winien się nad tym zastanowić, rozwiąże kilka problemów za jednym zamachem
Bo oddział nieruchomości ma jeszcze czas - jej sprawa wkrótce wybuchnie i to siłą bomby atomowej.
ABW już na nią patrzy.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Franek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Mar 2009

PostWysłany: 20-06-2009, 15:29    Odpowiedz z cytatem

Filkrop - nie prowokuj. to mleko już się wylało Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

obiektywny Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Kwi 2009

PostWysłany: 21-06-2009, 12:12    Odpowiedz z cytatem

Filkrop!- Piłeś coś? - bo bredzisz. Znajdź sobie inny temat na tym forum, bo wypisujesz głupoty . Albo rżniesz głupa bo nie masz pojęcia i piszesz nie na temat, albo dobrze jesteś zorientowany i również bredzisz ,żeby wszystkich na tym forum wprowadzić w błąd. Masz rację Franek mleko się wylało, o czym mam nadzieję
" pochwalą się" na forum zwolennicy byłej dyrekcji . Śmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

filkrop Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Mar 2009

PostWysłany: 04-08-2009, 07:47    Odpowiedz z cytatem

Witam. Miałem tu już nie pisywać ale właśnie rozpocząłem urlop i przed wyjazdem mi się trochę nudzi, takie u was ciekawie. Muszę przyznać, iż w poprzednich postach przewidziałem wasze posunięcia i cele. Wiem, to was tak zdenerwowało ale cóż nie pomyliłem się. Osiągnęliście już niektóre cele, sorry stołki i kasę. Ciekawy jestem czy to już wszyscy ale pewnie nie, bo nie wszystkie. Szkoda tylko, że nie mogę zbyt dużo dowiedzieć ale pracowników wystraszyliście jak w rosyjskim gułagu. Jak takiej wrednej atmosferze można normalnie pracować. Dziwne, że związkowcy nie reagują ale pewnie oni też w tym planie są uwzględnieni. Nawet ZIP tak ZIP - Zakładowy Inspektor Pracodawcy- bo społecznym i dla pracowników to on już na pewno nie jest i do tego co wiem awansował. Mam tu tylko zmienne informacje czy został naczelnikiem czy zastępcą dyrektora. Ale wy na pewno wiecie. Interesujące czym zostaną kupieni związkowcy z wierchuszki ? Pisaliście, że nie o to wam chodziło i jak teraz wyglądacie. Pruderia i obłuda. Ciekaw jestem kiedy podgryziecie waszą chlebodawczynię, zrobicie to na pewno bo apetyty macie duże i żadnych skrupułów. Ona jeszcze o tym nie wie ale wkrótce się o tym przekona. Obudzi się nie z ręką ale z głową w nocniku (cyt.)
Muszę przyznać, że dzięki temu forum odkryłem mój talent pisarski. Może napiszę powieść. Nawet mam już tytuł. Seksmisja 2, tylko to chyba będzie horror, skoro wiedźmy będą w roli głównej. Napiszcie ilu już mówi BYŁAM MĘŻCZYZNĄ, bo na pewno się pojawili.
Jeszcze jedna ciekawostka. Jak byłem na pl. Matejki spotkałem firmę remontującą pomieszczenia. Pytam ich czym się zajmują i ile biorą. Oni mówią, dopiero rozpoczynają działalność jako firma. Ciekawe jak ich nieruchomości znalazły przed czy po zarejestrowaniu działalności, ale to chyba nie na tym forum. Muszę się temu przyjrzeć po urlopie. To może być ciekawe, bo może takich firm w nieruchomościach już więcej działa?
PS.
Obiektywny – będę pił bo lubię a żeby was zrozumieć to bez tego się nie da. Ty się chyba nawąchałeś kleju lub wyziewów z szamba. Pewnie bardziej to drugie bo to twoje środowisko naturalne.
Mam nadzieję, że mi coś napiszecie bo kiedyś tą powieść napiszę a do nie trzeba dużo informacji o was samych i sytuacji. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kolejarz100 Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 12 Sty 2009

PostWysłany: 11-03-2010, 09:21    Odpowiedz z cytatem

Franek napisał/a:
Filkrop - nie prowokuj. to mleko już się wylało Exclamation


Franek moje gratulacje, chyba jesteś jasnowidzem.

Faktycznie mleko się wylało i razem z mlekiem wylano Halinę K.
Sczegóły wkrótce.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

krawiec Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 31 Gru 2010

PostWysłany: 31-12-2010, 11:48    Odpowiedz z cytatem

Mleko się faktycznie wylało ale do Dworców, Franek pozbierał co się dało i razem z tymi brudami poszedł robić śmietankę.Tylko jak śmietankę z kwaśnego mleka zrobić-oto jest pytanie. Fakt, cudotwórcy poszli razem z mleczną krówką (nie mylić z cukierkiem bo się obrazi). Może coś znowu udoją z PKP S.A. Bądź co bądź to towarzystwo wzajemnej adoracji. Z Nowym Rokiem znowu nowe firmy będą korzystać z dobrodziejstwa niedoszłego członka Sejmiku Wojewódzkiego ( WIWAT MAŁOPOLSKA) i opłaty dworcowej.
Dworce wy się martwcie, OGN tryumfuje teraz ma szefostwo jak się patrzy.

//nie cytuj przedmówcy. ~Iktorn

[ Dodano: 09-04-2011, 10:22 ]
Witam. Nic na forum a tyle się dzieje." Stary" Dyrektor OGN a nowy w Dworcach zaczyna swój koncert. Znowu potrzebne etaty dla kolesiów. Nieważne, że się dobrze pracuje, ważniejsze jest dobro znajomych. Nasuwa się pytanie dlaczego Zarząd dopuszcza niekompetentne osoby do kierowania zakładami PKP, być może osoby popierające Panią K. mają wpływ na władze PKP?. Jeżeli prawdą jest, że jest to osoba popierana przez PSL może warto zainteresować PIS, SLD - są wybory może wykorzystają sprawę ewidentnego kolesiostwa. Słyszałem, że pojawił się w Dworcach Pan Antoni - UWAŻAJCIE ( z nim coś nie tak było w OGN). Ta para potrafi nakombinować. Związki powinny reagować od razu, nie powielajcie błędów OGN (tam zresztą ZZ trochę jej pomogły). Walczcie o swoich pracowników - oni na pewno będą lepsi od pseudo administratorów z wykształceniem pedagogicznym itp. Nie wiem czy PKP stać na zatrudnienie armii pasożytów nie przynoszących żadnego pożytku ze swej pracy.
Krakowskie Dworce walczcie o każdego nie poddawajcie się zbyt łatwo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kolejarz100 Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 12 Sty 2009

PostWysłany: 04-01-2012, 17:03   Prawdiwa historia Haliny K. Odpowiedz z cytatem

Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka

Była wójt Zabierzowa, gdy obejmowała w 2008 r. stanowisko dyrektora Oddziału Gospodarowania Nieruchomościami w krakowskim oddziale PKP, wzbudziła wśród pracowników kolei kontrowersje. Na forach kolejarskich wrzało, że "magister wychowania fizycznego, która przegrała wybory na kolejną kadencję w gminie, zastępuje dyrektora z 30-letnim stażem, magistra budownictwa, który na tej pracy zjadł zęby". Sama Kurtyka w liście wyborczym do kolejarzy pisze, że od tamtego czasu zdążyła poznać problemy firmy, a za przyznanie pracownikom PKP podwyżek straciła tamto stanowisko, przez co obecnie tylko pełni obowiązki dyrektora Oddziału Dworce Kolejowe w Krakowie.

"Gazeta" ustaliła, że Kurtyka w pracy nie pojawia się od dwóch miesięcy. Od lipca przysyła kolejne zwolnienia lekarskie. W PKP dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, że dyrektor Kurtyka nie przychodzi do pracy od czasu wpłynięcia notatki służbowej wskazującej na poświadczenie przez nią nieprawdy w dokumentach.

Dotarliśmy do tego dokumentu. Chodzi o protokoły z negocjacji i umowy podpisane z czterema firmami w marcu br. Kurtyka miała dać je do podpisania jednemu z zastępców, który według władz firmy "ani w marcu, ani w żadnym innym terminie w negocjacjach z podanymi firmami nie uczestniczył". Według naszych źródeł władze PKP zamierzają o tej sprawie zawiadomić prokuraturę.

Zapytaliśmy przełożonych Kurtyki, czy wiedzą o tym, że ich podwładna prowadzi kampanię w czasie nieobecności w pracy. - Pani Halina Kurtyka od lipca przebywa na zwolnieniu lekarskim, więc nie jest możliwe wręczenie jej żadnego dokumentu. Wszelkie szczegóły tej sprawy dotyczą jednak relacji pomiędzy pracownikiem i pracodawcą, więc nie będziemy ich komentować na łamach mediów - poinformował nas Łukasz Kurpiewski, rzecznik Grupy PKP.

O jaki dokument może chodzić? Osoba związana z PKP mówi nam nieoficjalnie: - Zachowanie pani Kurtyki jest skandaliczne. Pokazuje się w telewizji, podczas gdy do nas przysyła tylko kolejne zwolnienia. Nie możemy jej przez to wręczyć wypowiedzenia, ale nasza cierpliwość już się kończy i zawiadomimy o tym ZUS.

Dzwonimy do Haliny Kurtyki. - Od dwóch miesięcy jest pani na L4, a w tym czasie aktywnie prowadzi kampanię wyborczą.

Kurtyka: - Spodziewam się kontroli ZUS, ale się tego nie boję, bo moje zwolnienie lekarskie jest uzasadnione.

"Gazeta": - 29 sierpnia wystąpiła pani na konferencji prasowej PSL, na której mówiła pani o pomyśle na uzdrowienie kolei. Prowadzi pani kampanię wyborczą, ale do pracy nie przychodzi. Z jednym wyjątkiem: w ubiegłym tygodniu przecinała pani wstęgę podczas otwarcia parkingu dla rowerów na dworcu...

Kurtyka: - Nie jestem w stanie chodzić do pracy, bo kosztuje mnie ona zbyt wiele stresu. Potrzebuję złapać oddech, poza tym muszę dokończyć serię badań.

"Gazeta": - Może powinna więc pani zrezygnować z pracy, zwłaszcza że jest już wyznaczona osoba na pani stanowisko (chodzi o Aleksandrę Koniak).

- Nie rezygnuję, bo zamierzam zmienić pracę, ale w ramach tej samej firmy. Dostałam propozycję pracy w PKP w Warszawie.

Sekretarz komitetu wykonawczego PSL w Małopolsce Władysław Kosiniak-Kamysz: - O sprawach służbowych pani Haliny Kurtyki i zwolnieniu lekarskim nie wiedziałem, ale też o to nie pytam. Każdy z kandydatów wypełnia ankietę osobową i ja jej nie weryfikuję, bo wierzę w oświadczenia, jakie kandydaci mi składają. Poza tym sprawy osobiste mnie nie interesują. Każdy ma prawo chorować i nie wnikam, co to za choroba.

źródło: Gazeta Wyborcza

[ Dodano: 04-01-2012, 16:50 ]
Poszukiwana Halina K.

Ma ktoś może wiadomości o losach cenionej specjalistki d.s. PKP pani Haliny K / b.wójta gminy Zabierzów, b. dyrektora OGM w Krakowie, b.dyrektora ODK w Krakowie, nie spełnionego działacza samorządowego oraz nie wybranej posłanki na sejm.
W.g. tego co powiedziała w wywiadzie to w Warszawie przygotowano dla niej poważne stanowisko, może ktoś wie jakie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl