Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następny
Wagon sypialany vs wagon z miejscami do leżenia
Autor Wiadomość

Julka Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 17 Maj 2013

PostWysłany: 21-05-2013, 22:48    Odpowiedz z cytatem

Bartek dziękuję za odp. Smile
Proszę dopisz jeszcze ile wynosi opłata za kuszetke 4os o której wspomniałeś.Smile może faktyczne jest to lepsze rozwiązanie:)
Pozdrawiam.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

BartekD1986 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Paź 2012

PostWysłany: 22-05-2013, 09:30    Odpowiedz z cytatem

proszę bardzo:

1 miejsce do leżenia w przedziale 4-miejscowym: 71,00 zł
1 miejsce do leżenia w przedziale 6-miejscowym: 61,00 zł (dla osoby dorosłej)
1 miejsce do leżenia w przedziale 6 miejscowym dla osób do ukończenia 26 roku życia: 50,50 zł
1 miejsce do leżenia w przedziale 6 miejscowym w ofercie Tania Kuszetka: 25,50 zł
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mateusz123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lip 2008
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 22-05-2013, 21:50    Odpowiedz z cytatem

Dwie kwestie:
1) Jak wygląda sprawa jeżeli okazuje się podczas kontroli, że coś nie gra np. z legitymacją itd? Konduktorzy budzą delikwenta i wyjaśniają?
2) Jeżeli pociąg z kuszetami itd. odeżdza z Krakowa o 17 to ja mogę na niego normalnie kupić bilet o 19 we Wrocławiu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Julka Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 17 Maj 2013

PostWysłany: 22-05-2013, 23:15    Odpowiedz z cytatem

Bartek dziękuję za wyczerpującą odpowiedź Smile
A co jeśli chciałabym wykupić dla mojej rodzinki cała kuszetkę? ( tania kuszetka) .
Płacę wtedy za 6 miejsc a co z biletem ( 2kl.) dla tej nieistniejącej osoby?
Gdzie mogę się dowiedzieć czy pociąg którym, planuje jechać posiada wagon z tania kuszetką?
Bo chyba nie wszystkie pociągi maja ten sam skład? a może się mylę... Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

BartekD1986 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Paź 2012

PostWysłany: 23-05-2013, 13:45    Odpowiedz z cytatem

mateusz123:
1) Twój bilet i miejscówkę oraz ewentualny dokument potwierdzający ulgę jest zabierany od Ciebie przed wejściem do wagonu przez konduktora Wars. Jeżeli coś nie gra zostaniesz o tym poinformowany niezwłocznie. Oczywiście jeśli drużyna konduktorska lub rewizor doszuka się czegoś niewłaściwego w Twoich dokumentach (np. podejrzenie o fałszerstwo) zostaniesz obudzony.
2) miejscówki na miejsca do leżenia i sypialne są sprzedawane do 2 godzin przed wyjazdem pociągu ze stacji początkowej, czyli jeżeli wsiadasz we Wrocławiu do pociągu, który rozpoczyna bieg w Krakowie o godz. 17:00 to bilet możesz kupić do godz. 15:00. Po tej godzinie wolne miejsca sprzedaje konduktor wagonu.

Julka:
Kupując 6 miejsc (cały przedział) musisz kupić 6 biletów. Do każdego biletu ulgowego musisz mieć dokument potwierdzający ulgę, czyli kupno biletu ze zniżką 99% nie przejdzie bo zostaniesz poproszona o legitymację.
Dodatkowo konduktorzy są uprawnieni do sprzedaży miejsc, na które nie zgłosili się podróżni - więc ja bym nie ryzykował. Druga sprawa to komfort w Taniej Kuszetce - nie ma go tam Śmiech Dostajesz tylko jednorazowe, fizelinowe prześcieradło.
Prawie wszystkie nocne pociągi krajowe posiadają "Tanią Kuszetkę" - podaj relację, która Cię interesuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

voyager1231 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 17 Wrz 2012

PostWysłany: 23-05-2013, 17:25    Odpowiedz z cytatem

Bartek, ja podam która mnie interesuje Razz Wrocław Główny-Zakopane. Jest jakaś TK? Smile

_________________
Manipulacja w najczystszej postaci Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

BartekD1986 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Paź 2012

PostWysłany: 23-05-2013, 17:45    Odpowiedz z cytatem

voyager1231
Wrocław ma bezpośrednie połączenie z Zakopanem tylko sezonowo (przedłużenie relacji poc. TLK Pogórze) i z leżących jest tylko sypialny. TK brak. Chyba, że interesuje Cię TK na trasie Kraków - Zakopane Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

voyager1231 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 17 Wrz 2012

PostWysłany: 23-05-2013, 17:55    Odpowiedz z cytatem

Cholera. A szkoda, bo gdyby było połączenie z tanią kuszteką to bym wybrał bezkonkurencyjnie. A tak pozostaje mi samochód (Dla 3 osób koszt porównywalny, mniejszy czas podróży i mobilność) Interesowało mnie połączenie Wrocław-Zakopane w sierpniu br.

Dziękuję uprzejmie za odpowiedź Smile

_________________
Manipulacja w najczystszej postaci Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pawelu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2008
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 02-06-2013, 20:15    Odpowiedz z cytatem

Ja mam pytanie odnośnie podróży wagonem sypialnym z dzieckiem w wieku 5 lat. Czy jakbym podróżował z jeszcze jedną osobą dorosłą plus dziecko,które już w tym wieku płaci za bilet 63% ceny normalnego biletu to mogę wziąść dla niego osobne łóżko w przedziale sypialnym 3 osobowym czy koniecznie musi ono leżeć z osobą dorosłą???
I druga kwestia. Czy jakbym brał przedział double w sypialce to czy za bilet płacę jak za 2 klasę czy już jak za 1 klasę??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kond345.. Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Wrz 2009

PostWysłany: 02-06-2013, 20:58    Odpowiedz z cytatem

Jeżeli podróżujesz z dzieckiem możesz dla niego wykupić osobne miejsce, nawet dla dziecka do 4 lat. Wtedy za każde płacisz w przedziale T3 w komunikacji krajowej 81zł. Co do Doubla to obowiązuje tam bilet klasy 2.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pawelu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2008
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 02-06-2013, 21:26    Odpowiedz z cytatem

Ok, wielkie dzięki za info.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

martin Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Cze 2013

PostWysłany: 07-06-2013, 21:50   TLK Pirat Odpowiedz z cytatem

Chcę sie wybrać TLK Pirat z Bielska do Kołobrzegu i z tego co widzę, nie posiada ona wagonów sypialnych. Czy to możliwe aby pociąg na tak długie trasy nie miał nic do spania/leżenia?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Julka Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 17 Maj 2013

PostWysłany: 07-06-2013, 22:02    Odpowiedz z cytatem

co to za nowosc... miejsca dla osob z malymi dziecmi do lat 4 i kobiet w ciazy ? co jesli jade z drugim dzieciem, starszym, jestesmy rozdzieleni ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pajeczaki Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Mar 2012

PostWysłany: 08-06-2013, 10:49    Odpowiedz z cytatem

Martin : Pociąg TLK z Bielska Białej posiada w składzie wagon sypialny relacji Bielsko Biała- Kołobrzeg , nie posiada wagonu sypialnego grupa wagonów w relacji Bielsko Biała - Świnoujście.

Julka :Jest taka możliwość , że możecie być rozdzieleni ponieważ w wagonie sypialnym jest podział na płeć damska/męska.Proponuje wykupić w przedziale 3 miejsca także dla dziecka do 4 lat , wtedy będziecie razem zajmować sami cały przedział jako przedział 3 osobowy rodzinny i wówczas nie ma podziału na płeć. Jest także możliwość wykupienia predziału dwuosobowego rodzinnego (Duble) , gdzie będą przygotowane 2 łóżka w przedziale , ale wtedy będzie droższa cena. Pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

martin Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Cze 2013

PostWysłany: 08-06-2013, 13:29    Odpowiedz z cytatem

pajeczaki napisał/a:
Martin : Pociąg TLK z Bielska Białej posiada w składzie wagon sypialny relacji Bielsko Biała- Kołobrzeg , nie posiada wagonu sypialnego grupa wagonów w relacji Bielsko Biała - Świnoujście.

przez pkp.pl, wyszukiwarke nie pokazuje wagonu sypialnego Sad Ja ogólnie chciałbym wsiadać we Wrocławiu, jakoś po 7 jest w Kołobrzegu. Pokazuje rezerwację miejsc, przedział dla matki z dzieckiem, przesyłki konduktorskie i tyle. To może jeszcze kuszetka jest?
Czy dziecko posiada jakieś zniżki w sypialnym? ile kosztuje taki bilet.
dziękuję
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 9 z 12 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl