Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Wagon sypialany vs wagon z miejscami do leżenia
Autor Wiadomość

pajeczaki Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Mar 2012

PostWysłany: 08-06-2013, 14:19    Odpowiedz z cytatem

martin:Jeżeli występują problemy przez wyszukiwarke proponuje udać się do kasy biletowe na dworcu i tam zakupić bilet plus miejscówke. Miejscówka na miejsce sypilne w przedziale 6 osobowym kosztuje 81 zł plus bilet na przejazd , dziecko do lat 4 może jechać z rodzicem na jednym łózku , nie ma zniżek na miejsca sypialne . Pociąg nie posiada kuszetki w składzie.Istnieje jescze jedna mozliwość dojazdu do Kołobrzegu tj. pociągiem relacji Wrocław - Łeba z przesiadką w Koszalinie lub Białogardzie.Skład prowadzi wagon sypilny i tanią kuszetke.Pozdrawiam Very Happy
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kond345.. Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Wrz 2009

PostWysłany: 08-06-2013, 23:15    Odpowiedz z cytatem

Przedział w wagonie sypialnym to max. 3 miejsca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pajeczaki Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Mar 2012

PostWysłany: 09-06-2013, 09:11    Odpowiedz z cytatem

kond345. Zgadza się oczywiście w wagonie sypialnym max 3 miejsca. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Szeri Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 25 Cze 2012

PostWysłany: 09-06-2013, 21:38    Odpowiedz z cytatem

Możliwe, że przeoczyłam, ale ile kosztuje łóżko w wagonie sypialnym w przedziale 1 osobowym?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pajeczaki Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Mar 2012

PostWysłany: 09-06-2013, 21:57    Odpowiedz z cytatem

Szeri: miejscówka 273 zł plus bilet na przejazd kl. 1. Very Happy Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

musia Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 02 Sty 2013

PostWysłany: 20-06-2013, 11:16    Odpowiedz z cytatem

ile centymetrów ma wysokość przestrzeni między dolną a środkową leżanką w sypialnym 3 - osobowym ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

BartekD1986 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Paź 2012

PostWysłany: 20-06-2013, 16:01    Odpowiedz z cytatem

myślę, że z 70 cm. Ale nigdy nie wpadłem na pomysł żeby to mierzyć..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

musia Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 02 Sty 2013

PostWysłany: 20-06-2013, 16:37    Odpowiedz z cytatem

Jestem niepełnosprawna. Planuję kupić miejsce na dole. Ale jeżeli będzie tam klaustrofobicznie , to albo wezmę środek ( co będzie trudne z niejakim schodzeniem czy wchodzeniem ) albo przedział double na dole.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

BartekD1986 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Paź 2012

PostWysłany: 20-06-2013, 19:33    Odpowiedz z cytatem

to jeżeli masz taką możliwość polecałbym jednak 2 miejscowy przedział sypialny Double.

tak to wygląda: Przedział Double
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

boneczek2013 Płeć:Kobieta
Nowy


Dołączyła: 07 Lip 2013

PostWysłany: 07-07-2013, 15:55    Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Mam pytanie jak wygląda przedział sypialny w pociągu Łódź Kaliska-Kołobrzeg (TLK18502 PARSĘTA) chodzi mi o przedział dwóosobowy.Chcemy jechać w cztery osoby,ale w tym dwojka dzieci 2 i 5 lat.Chcemy wziąść dwójkę,a dzieci spałyby z nami.Będziemy mieć sporo bagażu bo dwa duże plecaki ze stelażem+ wózek.Czy wogóle jest szansa że my się zapakujemy.Patrząc na zdjęcia półka na bagaż jest dość wąska i obawiam się że plecak tam sięnie zmieści.A może lepiej wziąść zwykła jedynkę?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

artiga Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Gru 2007

PostWysłany: 07-07-2013, 21:55    Odpowiedz z cytatem

Zmieścicie się w 2 osobowym, choć ja polecam (testowane 2 lata temu z dwójką dzieci) przedział 3 osobowy. Śpicie na dole i środku na górę w razie czego wrzucacie część bagaży
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tomski Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Lip 2013

PostWysłany: 16-07-2013, 22:38   połączenie dwóch przedziałów sypialnych Odpowiedz z cytatem

To moj pierwszy post - dzień dobry wszystkim:)
Mam nast. pytanie: czy mozna połączyć dwa sąsiednie przedziały sypialne, np dwa duble lub dubla z trójką? Jadąc kiedys w sypialnej 2 na trasie Warszawa-Budapeszt zauwazylem jakies drzwi w scianie na przeciwko łózek. Oczywiscie byly zamkniete, ale przyszlo mi do glowy, ze ten sasiedni przedzial pewnie jest lustrzanym odbiciem i drzwi sluzą do polaczenia tych dwoch przedzialow na zyczenie podróżujących. Sprawa o tyle mnie ciekawi, ze w tym roku do Budapesztu wybieramy sie w 5 osob i fajnie by bylo połączyc sobie przedziały jesli by była taka możliwosc. Pytanie zatem do znawców, czy jest to mozliwe, a jesli tak, to czy trzeba to jakos specjalnie zaznaczyc przy zakupie biletów, tudzież wystarczy poprosic konduktora o otwarcie takich drzwi? Oczywiscie koniecznoscia jest zakup biletów na dwa sąsiednie przedziały, czego jestem świadomy:)

Jesli jednak nie ma takiej mozliwosci, to rozumiem, ze jest ryzyko, ze przy zakupie przez nas 5 biletow na kuszetki w Bc6 dostaniemy szostego zawodnika do kompletu (jesli bedzie oczywiscie duzo oblozenie), prawda? Jak najlepiej podrózowac w 5 osob, moze jest jakas konfiguracja jaką polecacie zeby nie jechac w kims na doczepkę?
Z gory dzieki za pomoc!
tomski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kond345.. Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Wrz 2009

PostWysłany: 16-07-2013, 23:51    Odpowiedz z cytatem

Wystarczy zainwestować w bilet dla dziecka do 4 lat i kolejną kuszetkę. Czyli odpowiednio 25,50 lub 61zł.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Xth Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Lip 2013

PostWysłany: 17-07-2013, 00:25    Odpowiedz z cytatem

Witam.
Ponieważ to mój pierwszy post na forum to witam serdecznie.

Mam następujące pytanie.
Otóż nabyłem (a dokładnie zrobiła to moja narzeczona) bilety na trasie Kraków - Lwów oraz Lwów - Kraków
Ponoć były to jedne z ostatnich (albo i ostatnie) dostępne bilety dostaliśmy miejscówki w jednym przedziale, ale jest to przedział T3 - męski. Jak sądzę więc zostanie nam ktoś dokwaterowany.

Czy faktycznie jest to normalna procedura ? Czy coś Pani w kasie się jednak pomieszało ?

Z góry dziękuję za odpowiedź. Jeśli będą potrzebne jakieś dodatkowe informacje oczywiście przekażę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

aanniiaa Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 26 Sie 2009

PostWysłany: 17-07-2013, 08:39    Odpowiedz z cytatem

Xth, jeżeli wszystko jest tak jak mówisz to Twoja narzeczona nie może podróżować na tym bilecie. W przedziałach turystycznych T3 istnieje podział na płeć. Można jechać w "mieszanym" towarzystwie, ale pod warunkiem wykupienia wszystkich miejsc w przedziale. Przy podróży w T3 musicie być ulokowani w osobnych przedziałach, nie ma zmiłuj. Ewentualnie możecie wykupić około dwóch razy droższy przedział dwuosobowy, w którym w tym wypadku nie ma podziału na płeć. Najdroższym rozwiązaniem jest - jeśli wyśpicie się na jednym łóżku - zakup dla narzeczonej przedziału 1-osobowego i Twoje "nieoficjalne" przejście do jej przedziału z Twojego T3 Zg
W ramach ciekawostki dla wszystkich - na biletach "SparNight" w przedziale dwuosobowym przy wykupieniu wszystkich miejsc trzeba (!) podać płeć podróżnych; w Polsce w takiej sytuacji płeć nie jest podawana.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 10 z 12 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl