Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Uprawnienia przejazdowe na 2010 r.
Autor Wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 03-03-2010, 14:29    Odpowiedz z cytatem

Wystarczyłby telefon...Tutaj muszę się z Tobą zgodzić. Szkoda jednak, że emeryci nie doceniają tego co mają jak mówisz nie za darmo, ale za bardzo niewielkie środki.Spółka zawaliła na całej linii, podobnie emeryci, którzy na swojego pracodawcę zaraz napuszczają prasę.

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

simka113 Płeć:Mężczyzna
Nowy


Dołączył: 28 Mar 2010

PostWysłany: 28-03-2010, 19:46    Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś wie,czy uprawnienie przysługują także emerytom "pomostowym" w rozumieniu kodeksu pracy?

_________________
simka113
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

cienki90 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Kwi 2010

PostWysłany: 02-04-2010, 00:12    Odpowiedz z cytatem

Witam!
Mój tata jest emerytem, pracował na PKP. Posiadałem jako dziecko legitymację kolejową.
I tu teraz moje pytanie.. Mam teraz 20 lat, czy nadal mi przysługują mi zniżki (jak tak to jakie), co muszę zrobić, żeby wyrobić nową legitymację? Jaki jest koszt znaczka?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

siwiutki91 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Sty 2009

PostWysłany: 02-04-2010, 11:28    Odpowiedz z cytatem

koszt znaczka zależny w jakieś spółce pracował, jeżeli się uczysz to do 26 roku życia przysługuje Ci zniżka, musi miec poprostu legitymacje szkolną.

_________________
w pociągu:
2010-2012=14439km
2013-49706km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

cienki90 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Kwi 2010

PostWysłany: 02-04-2010, 11:50    Odpowiedz z cytatem

Teraz mogę jakoś wykupić? Co do spółki, to hmm tata odchodził na emeryture w '97 i wtedy nie było chyba jako takich spółek. Pracował w PKP Ostrołęka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

ElMagnifico Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Lut 2010

PostWysłany: 13-04-2010, 10:40    Odpowiedz z cytatem

witam. wykupiłem uprawnienia na 2010 rok na 2 klase i mam pytanie: czy na pociag intercity jadacy ze szczecina do amsterdamu rowniez mozna skorzystac z ulgi?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Iktorn Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Gru 2005

PostWysłany: 13-04-2010, 11:33    Odpowiedz z cytatem

W jakim sensie z ulgi?

Jeśli masz na myśli bezpłatne bilety FIP, to na terenie Polski, ten krótki odcinek od Szczecina do granicy możesz jechać na bilecie DB, bo to DB już od Szczecina obsługuje pociąg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

szeryf-adam Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 21 Kwi 2010

PostWysłany: 21-04-2010, 17:49    Odpowiedz z cytatem

Czytam .... czytam i nie moge zrozumiec Skoro mam zniżke 99% a najtańszy bilet miesięczny na najmniejszą trase to jest 10 zł. Więc bez zniżki ten bilet kosztowałby 10X100=1000 zł!! Przez cały rok uczyni to malusią kwote 12 000 złoty Mam gdzies te "zniżki" Dajcie mi te 12 tysiaków i kupie sobie cztery kółka i będe nimi dojeżdrzał do pracy.i tak mało co gdzie indziej jade koleją <> Zostanie mi na wczasy. ZŁODZIEJSKA MANIPULACJA TARYFAMI nikt do nikogo nie dokłada z tymi ulgami dla pracowników. Spólki zarabiają na kolejarzach dojeżdżających do i z pracy ... Przecież za te 99% to płaci Fundusz Socjalny.... więc czy ja jade czy nie i tak kasa jest w Spółkach Jedni jadą 200-300 km. na miesiąc a inni wcale a ulgi mają wykupione więc reasumując:.... ZROBILI NAS WSZYSTKICH W BAM-BUKO..
POZDRAWIAM BRAĆ KOLEJOWĄ

Ups.. Przypomniałem sobie ... Cena ulgi jaka płacił pracodawca za te nasze 99% w 2005 roku to było około 4 000 złoty za I klasę Taka była cena za piękny znaczek z hologramem
Pozdrawiam......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 21-04-2010, 18:46    Odpowiedz z cytatem

Nie pasuje Ci- to nie jeździj. Typowa postawa kolejarza. Zły na cały świat, a za bilety płaci śmieszne pieniądze.Nikt zakładom takich ulg nie każde wykupywać, ich tak na dobrą sprawę nie powinno być!Zależy kto gdzie się uczy....Studenci do 26 roku, a np. uczniowie szkół policealnych do 24 roku życia.

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

szeryf-adam Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 21 Kwi 2010

PostWysłany: 21-04-2010, 23:48    Odpowiedz z cytatem

Szanowny przedmówco ... razem kóz nie pasaliśmy .. Troszke kultury... nie da sie za 10 zł jej kupić w kiosku Ruchu JĄ albo sie ma albo Jej nie ma
Jeśli Pan ...Pani .. uważa że Piłsudski był w błędzie ustanawiając ten przywilej dla kolejarzy Dz.U.z dn.6 lipca 1932 r. poz.651 to chylę czoło i bije sie w piersi ... na marginesie..Mysli..nie umiesz myśleć GOGLE za Ciebie pomyśla ...wystarczy tylko wpisać odpowiedni ciąg liter...

//nie cytuj przedmówcy. Post moderowany. ~Iktorn
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 22-04-2010, 00:05   

I jak tu nie wierzyć w stereotyp pana z 99% zniżki któremu sie nalezy. Rece opadają.

//Jak chcecie wzajemnie się atakować i jeden drugiemu wytykać błędy, to na PW a nie w temacie. ~Iktorn
Powrót do góry

szeryf-adam Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 21 Kwi 2010

PostWysłany: 22-04-2010, 00:35    Odpowiedz z cytatem

Czytanie ze zrozumieniem się kłania
Cytat:
mam gdzies takie zniżki
Jezeli Macie problem z czytaniem to nie ma z kim dyskutować ... PUNKT WIDZENIA SIE ZMIENIA RAZEM Z PUNKTEM SIEDZENIA Zatrudnij sie ... jak Cię będa chcieli Dzidziusiu... Surprised np. w PLK a zmienisz zdanie na ten temat ewentualnie ostentacyjnie zjedz ten papier co Ci dadzą uprawniający do jazdy z tym niby 99% upustem Z miła chęcią zerkne na Twe popisy .... Twisted Evil

//już raz prosiłem o spokój. Jak to było za słabe, to może ostrzeżenia Was uspokoją. ~Iktorn
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

H3rlitZ Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Lut 2010

PostWysłany: 04-05-2010, 16:36    Odpowiedz z cytatem

Ktoś mi powie - do jakiej kwoty dla rodziny pracownika ulga wynosi tylko 50%?

Bilet normalny kosztuje 9,5zł, natomiast ja jako rodzina pracownika płacę 4.75zł. Od czego to zależy?

_________________
2010 : 24304 km.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

siwiutki91 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Sty 2009

PostWysłany: 04-05-2010, 17:47    Odpowiedz z cytatem

do 100km na klasę drugą cena jest stała 4.75zł potem powyżej 100 od ceny normalnego odejmują Ci 80%, tak samo na regio do 40km. = 1.5 czy 2 zł nie pamieatam. Bo od 9.50 - 80% wychodzi 1.90 za malo;d a pracownicy do 1000km płacą chyba 6zł.

_________________
w pociągu:
2010-2012=14439km
2013-49706km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Iktorn Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Gru 2005

PostWysłany: 28-12-2010, 20:08    Odpowiedz z cytatem

Można już kupować "sieciówki" na 2011 rok. Ceny takie same jak w 2010 roku.

Nowe legitymacje też już są wydawane, nawet przed świętami już były.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 9 z 10 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl