Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Konduktor wagonu sypialnego
Autor Wiadomość

Iktorn Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Gru 2005

PostWysłany: 06-08-2010, 19:47    Odpowiedz z cytatem

Koledzy, nie pomyliliście tematów? Wydarzenie z niepełnosprawną jest tu: http://infokolej.pl/viewtopic.php?t=11094
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

witja Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 22 Lis 2008

PostWysłany: 07-08-2010, 21:20    Odpowiedz z cytatem

Damian Łódź napisał/a:
Przykład: Częstochowa Osob. - wsiada lump , doslownei lump, bo inaczej nie mozna nazwac "barmana", który jedzie w krótkich spodenkach, koszulce, okularach slonecznych i klapkach bez skarpetek. Jedzie sobie do Radomska i wraca nastepnym tlk. Druzyny z pożal się Boże spółczyny nie zwracaja na to uwagi.

Cytat:
W PR takie sytuacje nie maja miejsca. Wszystko ustalone, umowy sporzadzone, druzyna wie ze na danym pociagu, danym odcinku jedzie taka i owaka firma.

A skąd wiesz, że IC nie ma umowy na tego typu sprzedaż z wózka?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mateusz123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lip 2008
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 16-01-2011, 22:27    Odpowiedz z cytatem

Nie orientujecie się czy w tym roku ewentualnie są planowane jakieś przyjęcia na sezon do pracy jako asystent konduktora wagonu sypialnego? Może ktoś napisać ile średnio się służb robi w miesiącu i jak one wyglądają pod względem godzin i tras? Chodzi mi głównie o gniazdo krakowskie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

asystent Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Lip 2010

PostWysłany: 17-01-2011, 15:40    Odpowiedz z cytatem

Jak w każdym roku będą przyjęcia tak więc najlepiej gdzieś w kwietniu wydrukuj CV i podanie o pracę i złóż papiery w Oddziale Południe w Krakowie. Praca w WARSie z każdym rokiem jest inna więc nie wiadomo jak będzie w tym roku. Przypuszczam jednak, że tak marnie jak w roku ubiegłym tzn. 4 trasy w miesiącu ( jakieś 1000-1200 zł ). Jak wygląda praca było pisane wcześniej. Jak chcesz hobbistycznie popracować to polecam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mateusz123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lip 2008
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 17-01-2011, 21:34    Odpowiedz z cytatem

Ok, dzięki za info. Ale takich chociaż parę przykładowych tras ktoś zna, ewentualnie z numerami pociągów/godzinami?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 17-01-2011, 22:20    Odpowiedz z cytatem

witja, wiem , że odpowiadam po czasie, ale dopiero odczytałem Twojego posta. Wiem, na które pociągi IC miało umowy na handel obwoźny (czyt.minibar) i również wiem, że na te pociągi umów nie było i nie ma, a cóż panowie z kawą z biedronki na tej trasie nadal jezdzą...

ps. a w PR są określone pociągi gdzie jest minibar (czyt. również umowa) i nie ma problemów, a gości z wózkiem z marketu sam wywalam z pociągu np. Czestochowa-Koluszki no chyba że kupi bilet i siedzi z tyłkiem na miejscu, a nie handluje. Ja nie zamierzam chodzic po sądach.

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

anas Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Wrz 2009
Skąd: kalisz

PostWysłany: 18-01-2011, 12:54    Odpowiedz z cytatem

Damian Łódź-temat wózków porusza Cię bardzo ,a to chyba Ty miałeś firmę tylko zbańczyłeś.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 18-01-2011, 13:13    Odpowiedz z cytatem

anas, jaką firmę? Shocked Shocked Shocked
Fakt, marzyło mi się kiedyś być prezesem jakiejś wielkiej firmy i jezdzic do pracy samochodem z szoferem a na lunch jesc krewetki ale niestety rzeczywistosc jest inna...

ps. a temat wózków mnie interesuje odkąd dostałem kilka wyjasnień z powodu niesprawdzania biletów, zezwoleń.

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

ET-22 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Kwi 2011
Skąd: Kraków Nowa Huta

PostWysłany: 11-04-2011, 17:41    Odpowiedz z cytatem

Witam.Mam takie pytanie, kiedy Wars robi dobór drużyn w Krakowie? złożylem niedawno CV + podanie i z niecierpliwoscią czekam czy sie dostane:) Chcialbym wiedziec tez czy to ze ukonczylem Technikum Kolejowe daje mi jakieś punkty przy wyborze? z góry dziekuje za odpowiedzi..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mateusz123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lip 2008
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 01-05-2011, 18:57    Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Krakowa albo Szczecina lub znający system pracy na kuszetkach może napisać parę przykładowych służb? Tzn. jakie pociągi, godziny itd. I jak sprawa wygląda finansowo: to znaczy ile mniej więcej od kursu jest płacone. Pytam bo wysłałem dokumenty do Warsu, rozmawiałem z panią, która mi powiedziała żebym czekał na odpowiedź, ale wiadomo, że lepiej wcześniej chociaż mniej więcej poznać system pracy, pensje itd.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Dave Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Mar 2008
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: 06-05-2011, 19:12    Odpowiedz z cytatem

To nie mogłeś o to zapytać normalnie tej pani, z którą rozmawiałeś? Neutral
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

mateusz123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lip 2008
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 07-05-2011, 20:28    Odpowiedz z cytatem

Wiesz jak to jest, ja się ogólnie do kadr dodzwoniłem a nie do osoby która akurat zajmuje się tym konkretnym naborem, a poza tym informacje od pracowników na temat pracy, warunków itd. zawsze się przydaje ewentualnie w późniejszej rozmowie na temat podjęcia etatu

[ Dodano: 11-05-2011, 12:48 ]
Czy jest jakakolwiek służba w warsie która zaczyna się we Wrocławiu albo kończy? I druga sprawa: czy na forum są jacyś konduktorzy z kuszetek?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pawelgda Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Maj 2011
Skąd: Polska

PostWysłany: 12-05-2011, 23:28    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Czy jest jakakolwiek służba w warsie która zaczyna się we Wrocławiu albo kończy? I druga sprawa: czy na forum są jacyś konduktorzy z kuszetek?

Są z tego co mi wiadomo to tylko miedzy narodowe na wschód i Wrocław podlega pod Kraków.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

pajeczaki Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Mar 2012

PostWysłany: 25-05-2012, 18:43    Odpowiedz z cytatem

Witam.Czy ktoś orientuje się , czy w tym roku będą przyjęcia na sezon wakacyjny do Warsu jako asystent konduktora na wagony sypialne i kuszetki ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Ck. Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Maj 2012

PostWysłany: 27-05-2012, 17:36    Odpowiedz z cytatem

pajeczaki napisał/a:
Witam.Czy ktoś orientuje się , czy w tym roku będą przyjęcia na sezon wakacyjny do Warsu jako asystent konduktora na wagony sypialne i kuszetki ?

Witam,
niestety już jest po terminie aplikacji. Teraz zaczynają się szkolenia pracowników.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl