Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Bilans Prześlugi
Autor Wiadomość

Gurdol1 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Mar 2006
Skąd: Brzeg

PostWysłany: 19-05-2009, 17:31    Odpowiedz z cytatem

Panie "fury"

Panie Romualdzie

Cieszę się, że cytuje Pan teksty obu stron - bo już zmartwiłem się, ze Pan dołaczył do sfory pod tytułem "Huzia na Józia - i już", bo ktoś tak sobie zmanipulował.

Łyso zapewne teraz niektórym forumowiczom tego forum, ale to nie pierwszyzna - manipulować NIEŚWIADOMYMI ludźmi jest łatwo, bardzo łatwo, wystarczy do tego NIEWIEDZA o kimś oraz media...

Pozdrawiam
Robert Wyszyński
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

fury Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Mar 2007

PostWysłany: 19-05-2009, 17:38    Odpowiedz z cytatem

Znalazłem archiwalny śmieć - tak Jacek Prześluga nazywa internetowe informacje, które śledczym z "Dziennika" posłużyły do napisania artykułu o nim. Jak wiadomo, bohater tej publikacji tuż przed podjęcie pracy w PKP był wiceprezesem Polskiego Funduszu Kapitałowego SA. 28.12.2000 r. "Rzeczpospolita" informowała o nowym przedsięwzięciu tej spółki:

e-OFFSET Nowe usługi w sieci

Kto kupi samolot z Internetu


Choć do wykorzystania Internetu w takim zakresie, jaki ma miejsce za oceanem, sporo nam jeszcze brakuje, także i u nas powstają portale przeznaczone dla specjalistów branżowych. Jednym z nich jest e-offsets.com.pl - polska strona globalnego okna internetowego: www.e-offsets.com , którego zadaniem jest obsługa programów offsetowych w przemyśle zbrojeniowym.

Offset związany jest ze szczególnym stykiem zaawansowanej technologii, którymi dysponują firmy przemysłu zbrojeniowego - w większości prywatne, a interesami poszczególnych państw, które muszą zadbać o własny przemysł.

Jest to bardzo skomplikowany proces, który sprowadza się do prostej zasady: firma, która na zamówienie rządowe jakiegoś kraju dostarczy np. samoloty, kupi u miejscowych producentów części do nich lub zupełnie inne wyposażenie wojskowe, ale o takiej samej wartości.

Offset w praktyce umożliwia obrót międzynarodowy produktami zaawansowanej technologii wojskowej i tworzy gęstą sieć powiązań między firmami przemysłu zbrojeniowego w różnych krajach. Zjawisko to dotyczy również Polski, od kiedy jesteśmy w NATO, nasze firmy muszą uczestniczyć w tym procesie. Aby jednak poruszać się swobodnie na tym gruncie, firmom potrzebna jest informacja: kto, co, w jakim kraju produkuje, jakie są uwarunkowania prawne itd.

Dostęp do tego typu informacji ma zapewnić portal internetowy, zagwarantuje on pełną wymianę informacji oraz możliwość pozyskiwania kompletnych danych dotyczących zamówień offsetowych.

Bezpośrednie kontakty między firmami będą odbywały się już za pomocą tradycyjnych metod - pamiętać należy, że informacje o przemyśle zbrojeniowym są częściowo tajne, a Internet nie jest w pełni zabezpieczony przed wyciekiem danych.

Wymóg offsetowy do kontraktów na zakup sprzętu wojskowego stawiają obecnie niemal wszystkie kraje świata. Zobowiązania offsetowe mają wartość liczoną w dziesiątkach miliardów dolarów.

E-offset stanowić będzie jednocześnie narzędzie marketingowe dla przedsiębiorstw zajmujących się produkcją uzbrojenia i sprzętu wojskowego. Polski portal "offsetowy" został uruchomiony w listopadzie br. Jego twórcą jest spółka Polski Fundusz Kapitałowy SA z Poznania, która jest polskim partnerem Albion Group - konsorcjum firm z różnych krajów, która specjalizuje się w problemach offsetu.

Polska strona będzie jedną z 25 narodowych portali internetowych prowadzonych przez firmę Albion Group. Według Jacka Prześlugi, z poznańskiej firmy, pierwsze dwa miesiące działalności portalu były przeznaczone na testowanie oraz prezentacje przedsięwzięcia, normalna praca ma rozpocząć się w styczniu.

Okno internetowe przeznaczone jest nie tylko dla firm działających w branży zbrojeniowej ale także dla tych, związanych z dostawami dla wojska.

- Aby wyeliminować dostęp do informacji dla osób niepożądanych, obowiązywać będzie abonament. Jego cena nie jest jeszcze ustalona, ale będzie wynosił w granicach 2,5-4,5 tys. dolarów rocznie - powiedział "Rz" Jacek Prześluga.

Polski Fundusz Kapitałowy SA podpisał umowę partnerską z Albion Group podczas zakończonych niedawno w Atenach Międzynarodowych Targów Sprzętu Wojskowego "Defendory". Partnerami grupy są także firmy z USA, Czech, Szwajcarii, Belgii i Anglii.

Albion Group realizuje zobowiązania offsetowe na poziomie ponad 100 mln dolarów rocznie. W roku 2000 uzyskała kontrakt wartości 1,2 mld na prowadzenie offsetu w Stanach Zjednoczonych.

Grupa dostarcza pełne oprogramowanie i zapewnia źródła finansowania kredytów, a jednocześnie sama inwestuje w rozwój automatyki, robotyki, optoelektroniki i informatyki.

Zadaniem partnerów z Albion Group (docelowo w 42 krajach świata) jest nie tylko stworzenie i prowadzenie narodowych portali internetowych, ale również wyszukiwanie i realizacja krajowych projektów offsetowych, budowa zaplecza marketingowego dla firm zajmujących się produkcją na rzecz armii, promocja rozwiązań offsetowych.

KRZYSZTOF R. URBAŃSKI


Polski Fundusz Kapitałowy SA powstał 11.12.1997 r. w Poznaniu - kolejne adresy od dnia rejestracji w KRS: ul. Garncarska 9, ul. Grunwaldzka 38, Małopolska 6, Gromadzka 13. W KRS spółka została zarejestrowana 26.02.2001.

Akcjonariuszami PFK zostały spółki: Elektrownia Rybnik S.A. - 25 000 akcji imiennych (9,96%) ENION S.A. - 25 000 akcji imiennych (9,96%) Zakład Energetyczny Toruń S.A. - 25 000 akcji imiennych (9,96%) Zespół Elektrowni Pątnów - Adamów - Konin S.A. - 25 000 akcji imiennych (9,96%) Zespół Elektrociepłowni w Łodzi S.A. - 25 000 akcji imiennych (9,96%) Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A. - 25 000 akcji imiennych (9,96%) Południowy Koncern Energetyczny S.A. - 20 000 akcji imiennych (7,97%) Zakład Energetyczny Płock S.A. - 19.001 akcji imiennych (7,57%) Elektrociepłownie Warszawskie S.A. - 18.000 akcji imiennych (7,17%) Grupa Energetyczna ENEA S.A. - 15.501 akcji imiennych (6,18%) Górnośląski Zakład Elektroenergetyczny S.A. - 15.000 akcji imiennych (5,98%) TABEX S.A. - 10 000 akcji imiennych (3,98%) Elektrociepłownia Białystok S.A. - 3.000 akcji imiennych (1,19%) WIL Lobbying Sp. z o.o. - 500 akcji imiennych (0,20%)

W dniu rejestracji spółki w KRS Jacek Prześluga był wiceprezesem zarządu spółki i pełnił tę funkcję do 1.09.2004 r. (data wykreślenia z KRS). 30.10.2006 r. WZA podjęło uchwałę o rozwiązaniu spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Wytrych Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Maj 2008

PostWysłany: 19-05-2009, 21:21    Odpowiedz z cytatem

Kiedy jednak zastanawiał się, kto przygotuje strategię promocji, zapytania ofertowe wysłał do czterech agencji. Prezesem dwóch z nich - Look At i Locomotiva - jest Jacek Prześluga. - Nie wiedziałem, że kieruje także tą drugą- stwierdził Franaszek.
(Kurier Lubelski, 12.02.2009)

Zadziwiającym faktem jest, że akurat zaptanie ofertowe trafia do czterech firm, w tym dwóch powiązanych ze sobą adresem i współwłaścicielem Rolling Eyes Ciekawe jakie kryteria stosowano wybierając firmy, które otrzymały zapytanie ofertowe?

W branży reklamowej działa bardzo dużo podmiotów (od agencji sieciowych do mniejszych agencji reklamowych, w tym agencji reklamowych regionalnych). Marka agencji i prowadzone przez nią kampanie są w pewnym stopniu gwarancją jej profesjonalizmu. W agencjach sieciowych bardzo przestrzegana jest etyka pracy i współpracy z klientami. Ale z reguły agencje te omijają łukiem podmioty administracji publicznej, czasam wynika to z faktu małych budżetów, a czasami po prostu nie chcę się im "bawić" w takie zapytania ofertowe. Szkoda czasu i można stracić na wizerunku. Taka, jak jakiś czas temu obserwowany przypadek agencji (mającej za sobą super kampanie reklamowe), która została uwikłana w sprawę z zakupem bilbordów pod reklamę polityczną i straciła na wizerunku wśród potencjalnych klientów korporacyjnych.

Wracając do temtu tego - Pana- broni się on atakiem na dziennikarza.I tworzy wokoło siebie jakąś dodatkową "zadymę" cały czas napędzając sprawę (chyba, że jest to zamierzone zachowanie). Dziwne zachowanie jak na PR-owca.
Decyzdując się być specjalistą od PR politycznego (m.in.atakując innych w swoich kampaniach), samemu trzeba zachować transparetntość, wielu PR-wców zaagnażowanych w działania budowania wizerunku polityków po prostu nie angażuje się w sprawy pijaru korporacyjnego i biznes.

W myśl powiedzenia "mieczem wojujesz od miecza mozesz zginąć".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

fury Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Mar 2007

PostWysłany: 20-05-2009, 23:32    Odpowiedz z cytatem

http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=46591#46591
Cytat:
„Publicity” znaczy rozgłos. Rozgłos łatwy (bo osiągnięty zaledwie na bazie prezentowanego w mediach pojedynczego, „szokującego” gestu lub rekwizytu), szybki i przyjemny (profity z tak rozumianej działalności rozrywkowej bądź polityczno-rozrywkowej wpływają na wzrost sprzedaży własnych produktów – płyt, filmów, politycznych haseł). Recepta prosta: przyciągnąć uwagę dziennikarzy, a potem odbiorców mediów, skupić ją na własnej „ciekawej” osobowości.
Cytat:
Prawdziwe public relations to proces składania wielu skoordynowanych ze sobą, konsekwentnych przekazów, to harowanie na dobry wizerunek, który pojawi się po latach, a nie po naciśnięciu guzika telewizyjnego pilota. Publicity razi tak bardzo nie tyle z powodu miałkiej tematyki, a raczej przez aspekt „niskiej ceny”, wręcz wizerunkowej tandety. A tak się składa, że w ciągu ostatnich kilkunastu lat polscy politycy preferowali właśnie mało trwałe, tandetne wyroby wizerunkowe. Tam jednak, gdzie są złudne, szybkie efekty, tam mniejsza gwarancja ich trwałości.
http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=64009#64009
Cytat:
Wszyscy politycy oskarżają się wzajemnie o uprawianie PR, zamiast polityki, tudzież o stosowanie czarnego PR. Prym wiodą tutaj PiS i PO. Zwłaszcza ta pierwsza, która podkreśla, że premier Donald Tusk dba tylko o PR. Tymczasem PR to branża gospodarcza jak każda inna. Jej przedstawiciele mają dość nadużyć ze strony polityków i piszą w tej sprawie list otwarty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Krzysztof21
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 23-05-2009, 12:55   

Panie Romualdzie, o co Panu chodzi? Bo ja już się gubię w tym, co Pan tu wypisuje.

A co do Prześlugi: jak będzie lepszy, to pogadamy.
Powrót do góry

fury Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Mar 2007

PostWysłany: 23-05-2009, 13:20    Odpowiedz z cytatem

Ja też nie rozumiem tego, co Pan napisał?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Krzysztof21
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 23-05-2009, 14:30   

A ja nie rozumiem tego, co Pan pisze. Bo dużo Pan pisze, tylko co z tego wynika? Bo trochę namieszał Pan i ciężko w tym się połapać.

Rzecz jasna to kosmetyka. Tylko nie rozumiem tego ataku pewnych mediów na Prześlugę.
Powrót do góry

fury Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Mar 2007

PostWysłany: 23-05-2009, 15:52    Odpowiedz z cytatem

Powtarza się Pan. To forum nie jest szkółką niedzielną, żeby na nim wykładać prawdy objawione.Z braku Krychy każdy musi sam wyciągać wnioski. Nie jestem kaznodzieją, bym przez siebie cytowane teksty interpretował "po linii i na bazie" - tak mówili aktywiści przed laty. Nie mam też ochoty narzucać swoich poglądów i nie zależy mi na tym, żeby ktokolwiek myślał tak samo jak ja. Nie param się dziennikarstwem śledczym, bo ani ze mnie ambitny, ani zniewolony pismak. Ta branża jest mi zupełnie obca, talentu nie mam. Czasami coś tam w internecie wygrzebię - jedni nazywają to śmieciami inni faktami. Jak widać brakuje Krychy, która by to wszystko sfabularyzowała i spoinowała. Ja na to jestem zbyt leniwy - wolę poczytać w "Dzienniku" wywiad z Urbanem. Może ktoś z was ją zastąpi, kto jeszcze nie pisze za pieniądze, a takie plany na przyszłość ma?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Krzysztof21
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 25-05-2009, 17:06   

Może i się powtarzam. Smile Zauważyłem, że forum nie jest szkółką niedzielną. W jednym rację ma Pan: Krychy brakuje. Racja.

Mnie po prostu wkurzają często nieodpowiedzialne artykuły dziennikarzy. W tym wypadku atak na Prześlugę. Łatwo kogoś za pomocą mediów zniszczyć. Także to forum ma taką siłę.

Pozdrawiam
Powrót do góry

fury Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Mar 2007

PostWysłany: 25-05-2009, 23:00    Odpowiedz z cytatem

Firma Locomotiva, której właściciel współpracuje z posłem Januszem Palikotem wycofała się z przetargu Urzędu Marszałkowskiego. Wszystko to po publikacjach, że firma dzięki kontaktom z politykiem zdobywała publiczne zamówienia.

Szefem Locomotivy i innej PR-owskiej firmy Look At jest Jacek Prześluga, który pracował z Januszem Palikotem przy kontrowersyjnych akcjach polityka. Przed kilkoma dniami poseł tłumaczył, że współpraca zaczęła się od billboardów domagających się odwołania szefów lubelskiej policji w 2007 roku. Później było wspólne tworzenie bloga internetowego, a ostatnio nakręcenie reklamówki PO, w której Jarosław Kaczyński zachęca do głosowania na partię Donalda Tuska.

Palikot zastrzega, że zawsze rozliczał się z Prześlugą po cenach rynkowych. Jednak przed kilkoma dniami "Dziennik" napisał, że Look At i Locomotiva zdobywały publiczne kontrakty właśnie dzięki znajomości z posłem. Jeśli wierzyć wyliczeniom gazety, przez sześć miesięcy 2008 r. firmy Prześlugi zdobyły kontrakty na promocje za ponad 3,5 mln zł. Wśród klientów Look At i Locomotiva znalazły się Polskie Koleje Państwowe i Ministerstwo Rozwoju Regionalnego.

Prześluga zarabiał też na Lubelszczyźnie. Szkoli lubelskich działaczy PO. Wygrał również przetarg Urzędu Marszałkowskiego na stworzenie strategii marketingowej województwa i na wizję rozwoju regionu.

Locomotiva wystartowała w ostatnim przetargu Urzędu Marszałkowskiego na prowadzenie kampanii promocyjnej marki regionalnej Lubelskie. Szef departamentu promocji w urzędzie, były członek sztabu wyborczego PO Piotr Franaszek odcina się od spekulacji "Dziennika", ale przed trzema dniami wycofał się z komisji przetargowej. Zaznaczył, że dotychczas wśród 10 firm startujących w przetargu Locomotiva zdobyła najniższą liczbę punktów.

Wczoraj Locomotiva ogłosiła, że wycofuje się z przetargu. Powodem jest - jak uzasadnia firma - "Nie podparta dowodami nagonka mediów", "histeria polityków perfidnie używających przedsiębiorcy jako narzędzia w walce z konkurentami politycznymi" oraz niechęć do narażania Lubelszczyzny na uszczerbek wizerunkowy.

Poseł PiS Tomasz Dudziński złożył wniosek do skarbówki, żeby sprawdziła czy Palikot rzeczywiście płacił Prześludze za usługi PR. - Jeśli nie, oznacza to, że za kampanię promocyjną Palikota nie płacił on sam, ale de facto instytucje państwowe i samorządowe - mówił przed kilkoma dniami Dudziński.

Źródło: Gazeta Wyborcza Lublin, 21.05.2008 r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 02-07-2009, 18:37    Odpowiedz z cytatem

PALIKOT, CZYLI PRZEŚLUGA

Jacek Prześluga, rezygnując w 2006 r. z funkcji prezesa PKP Intercity, usunął się w cień. Dziś, za sprawą współpracy z posłem PO Januszem Palikotem, Prześluga znów stał się obiektem zainteresowania mediów. Ale postanowił pójść na wojnę z dziennikarzami.

Czytaj w najnowszym numerze "Z Biegiem Szyn":
http://www.kolej.net.pl/zbs/zbs42.pdf

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

fury Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Mar 2007

PostWysłany: 10-09-2009, 21:24    Odpowiedz z cytatem

Komentarz na blogu Jacka Prześlugi - komentatorka zwraca się do autora blogu:
Cytat:
Dwie sprawy, kutasino po technikum. Skomentuj nam tu blyskawiczna chec ugody ze strony Palikota na procesie z der dziennikiem. Oraz miejsce Palikota w rankingu polityki. W koncu robisz w Palikocie, nie?

~Malwina, 2009-09-10 10:14
Inżynier Andrzej Wach w tej sprawie nie zamieści sprostowania, bo został przez Naczelnika zbanowany.

[ Dodano: 11-09-2009, 18:15 ]
Tę informację informację w lubelskim wydaniu "Gazety Wyborczej" z dnia 4.08.2009 roku mało kto dostrzegł:

Kontrola skarbowa wykazała, że współpraca Urzędu Marszałkowskiego z firmą promocyjną Jacka Prześlugi odbywała się zgodnie z prawem. Doniesienie w tej sprawie złożył poseł PiS Tomasz Dudziński.

Wczoraj zarząd województwa zapoznał się z pozytywnymi wynikami kontroli skarbowej w Urzędzie Marszałkowskim. Chodziło o współpracę firmy Jacka Prześlugi przy kampanii promocyjnej województwa. Dudziński domagał się kontroli Urzędu Skarbowego po tym, jak media opisały związki Prześlugi z posłem PO Januszem Palikotem. Poseł PiS chciał sprawdzenia, czy Prześluga nie zdobywa kontraktów dzięki znajomości z lubelskim liderem Platformy. To właśnie PR-owiec miał wymyślić słynnego już gumowego penisa, z którym poseł PO wystąpił w kwietniu 2007 r. na konferencji prasowej. Tak rozpoczęła się medialna kariera Palikota.

W maju "Dziennik" napisał, że Look At i Locomotiva (firmy Prześlugi) najczęściej zdobywają publiczne kontrakty w naszym województwie. Prześluga szkoli lubelskich działaczy PO. Ale wygrał też przetargi organizowane przez Urząd Marszałkowski: na stworzenie strategii marketingowej województwa i na wizję rozwoju regionu. Wystartował też w kolejnym, jednak po publikacjach prasowych został z niego wyłączony.

[ Dodano: 12-09-2009, 17:41 ]
Malwina sprowokowała Jacka Prześlugę zwierzeń:
Cytat:
Wygrałem konkurs dziennikarski (serio), dostałem w nagrodę indeks, poszedłem na UAM
Trzeba przyznać, że wyszły z tego całkiem ładne "Rozterki ojca dzieciom"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Romuald Marczak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 19 Kwi 2007

PostWysłany: 14-09-2009, 07:33    Odpowiedz z cytatem

Jacek Prześluga w dzisiejszym blogu zapewnia, że urzekły go koleje dużych prędkości:
Cytat:
PS 3. Będę zanikał na blogu do 21 września, może nawet na dłuższe chwile. Spędzę niemal sto godzin w pociągach dużych prędkości, jeżdżąc nimi po całej Europie i kręcąc filmy do akcji społecznej, której ideę zaprezentuję Państwu po powrocie, między innymi w formie równoległego bloga. Wszystko opowiem, ze szczegółami i zdjęciami – i już teraz zapraszam. A jeśli ktokolwiek z Państwa poczuje ból, żal i kołatanie serca po stracie codziennej lektury, odgrażam się: ja tu jeszcze wrócę!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

fury Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Mar 2007

PostWysłany: 25-09-2009, 09:40    Odpowiedz z cytatem

Expose premiera w dniu 23.11.2007:
Cytat:
Mój rząd w trybie pilnym zakończy prace nad studium kolei dużych prędkości po to, aby jeszcze w tej kadencji z fazy studium wejść w fazę realizacji
Zapowiedź Jacka Prześlugi na forum Rynku Kolejowego w komentarzu z dnia 24.09.2009:
Cytat:
Mamy projekt ustawy, pod którym zamierzamy zebrać 100 tysięcy podpisów i wprowadzić go do sejmu jako projekt obywatelski. I wierzę, że to przyśpieszy prace nad KDP i uwolni niezbędne (na tym etapie) środki. Taki jest cel, jak uda się go osiągnąć - przekażemy całe przedsięwzięcie w godne ręce.
Oddanie inicjatywy w ręce obywateli - piękny gest i jakże polityczny. 100 tysięcy podpisów wzmocni pozycję przetargową. Sam się pod tym podpiszę, oczywiście po przeczytaniu projektu ustawy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Romuald Marczak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 19 Kwi 2007

PostWysłany: 29-10-2009, 00:25    Odpowiedz z cytatem

Lubię ludzi dotrzymujących słowa. Jak powiedział, tak zrobił - Jacek Prześluga uruchomił blog, na którym dzieli się swoimi wrażeniami z podróży po Europie kolejami dużych szybkości. Znajdziecie tam oprócz blogu:
- obywatelski projekt ustawy
oraz
- miejsce na swój podpis dla jej poparcia.
Wszystko na stronie http://szybkakolejtak.pl/ .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 10 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl