Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Jacek Prześluga członkiem zarządu PKP SA
Autor Wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 16-12-2009, 14:53   Jacek Prześluga członkiem zarządu PKP SA Odpowiedz z cytatem

http://www.mi.gov.pl/2-482be1a920074-1792099-p_1.htm

Zmiany w zarządzie PKP SA

16 grudnia 2009 r. odbyło się Walne Zgromadzenia Akcjonariuszy PKP SA. Na posiedzeniu podjęta została decyzja o zmianach w składzie Zarządu.
Odwołano członka Zarządu PKP SA Pana Andrzeja Panasiuka. W jego miejsce powołano z dniem 18.12.2009 r. Pana Jacka Prześlugę.

Zmiany w Zarządzie PKP SA spowodowane zostały potrzebą przyspieszenia prac w zakresie remontów i modernizacji dworców kolejowych. Jednocześnie informujemy, że Pan Andrzej Panasiuk został powołany na Prezesa Zarządu spółki Telekomunikacja Kolejowa.

Jacek Prześluga
Urodzony 23.11.1959 r.

Absolwent Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu.
W latach 2004-2005 dyrektor marketingu i rzecznik prasowy PKP SA. W latach 2005-2006 Prezes Zarządu PKP Intercity.

źródło: Ministerstwo Infrastruktury

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

hurricane Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 27 Sie 2009
Skąd: TARNÓW

PostWysłany: 16-12-2009, 15:29    Odpowiedz z cytatem

Shocked Miazga, Pan Prześluga będzie modernizacje dworców przyspieszał... pewnie będą one na początku kolorowe po czym szybko wyblakną Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Gurdol1 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Mar 2006
Skąd: Brzeg

PostWysłany: 16-12-2009, 15:39    Odpowiedz z cytatem

Fajnie!

Wreszcie jakiś KONKRETNY człowiek w zarzadzie PKP SA, który może pochwalić się konkretnymi dokonaniami w zakresie działalności na kolei (głównie PKP Intercity).

A w zakresie dworców wyzwanie jest - powiedziałbym - dożywotnie! Życzę dużo cierpliwości i powodzenia!

_________________
Pozdrawiam
Robert Wyszyński
koordynator Obywatelskiego Komitetu Obrony Kolei na Opolszczyźnie
http://okoko.cal.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Wojtek Płeć:Mężczyzna
Junior Admin


Dołączył: 10 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 16-12-2009, 16:52    Odpowiedz z cytatem

Ciekawe czy zarząd PKP SA, którego członkiem został pan Prześluga, nadal będzie prowadzić wojnę z naszym forum (ostatnio przy wsparciu bossów kolejarskiej "Solidarności"), nasyłając na nas prokuraturę i policję, nieprzerwanie od stycznia br. po dzień dzisiejszy.

Mamy już dość nieustającej inwigilacji naszego forum przez służby na zlecenie uPOlitycznionego zarządu PKP SA. Jeszcze w tym miesiącu stosowne oświadczenie administracji forum dla mediów w tej sprawie wraz z chronologią wydarzeń!

_________________
Podróżny pamiętaj! Podróż pociągiem skraca czas przejazdu koleją. (S. Bareja)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Krzysztof21
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 16-12-2009, 17:34   

Wojtek, to bossowie kolejarskiej "Solidarności" także rozpoczęli walkę z forum? Czyli jednym słowem zmasowany atak z każdej strony, obliczony na zniszczenie niewygodnego forum? Myślałem, że prokuratura i policja jest od łapania przestępców...
Powrót do góry

Gurdol1 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Mar 2006
Skąd: Brzeg

PostWysłany: 16-12-2009, 17:45    Odpowiedz z cytatem

No właśnie, ciekawe...

Sam Prześluga wprawdzie Wisły kijem nie zwróci, ale - jeśli takie są fakty - powinien zwrócić na to uwagę.

Lekceważenie opinii forów kolejowych, nawet kontrowersyjnych, to błąd. A już - jak pisze Wojtek - nasyłanie prokuratury i policji w celu politycznej inwigilacji forum, to metody SB i PRL-u - mało chlubne.

Ale zakuty beton o tym nie wie - ja za to wiem, że na skutek takich wrednych działań przeciwko wolnemu forum w wolnym kraju - samo PKP SA stworzy sobie (już stworzyło) kultowego męczennika medialnego, któremu trzeba na siłę zamknąć gębę.

Ten smród po inwigilacji będzie się ciągnął dalej - długo, długo - i zobaczymy jak w oczach opinii publicznej i politycznej kto na tym wyjdzie lepiej: PKP SA czy kultowe już i "męczennickie" forum Info Kolej?

Nie jestem w stanie powiedzieć, czy JP może powstrzymać tego typu działania - nie przeceniajmy Jego możliwości - to nie turbo-dymo-men! Ale zwrócić uwagę mógłby, dla zwykłego mocno podupadającego dobra PKP SA (które odtąd będzie posądzane nie tylko o betonizm, ale także o stosowanie esbeckich metod itp.), lecz nie wiem czy to zrobi.

_________________
Pozdrawiam
Robert Wyszyński
koordynator Obywatelskiego Komitetu Obrony Kolei na Opolszczyźnie
http://okoko.cal.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Wojtek Płeć:Mężczyzna
Junior Admin


Dołączył: 10 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 16-12-2009, 17:53    Odpowiedz z cytatem

Bardzo poważnie rozważamy emigrację forum na zagraniczny serwer, gdzie macki betonu PKP SA i usłużnej polskiej policji i prokuratury nie sięgają!

Aby podkreślić problem, z jakim administracja forum boryka się od roku, zwrócimy się oficjalnie z prośbą do ambasady Białorusi o pomoc w pozyskaniu nowego serwera i nowej niepolskiej domeny internetowej dla naszego forum. Nie muszę chyba mówić, jaką sensację to wywoła i jaki wstyd przyniesie nie tylko władzom PKP.

_________________
Podróżny pamiętaj! Podróż pociągiem skraca czas przejazdu koleją. (S. Bareja)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

ic konduktor Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Lip 2009

PostWysłany: 16-12-2009, 17:56    Odpowiedz z cytatem

Według mnie to albo Pan Jacek zmieni, lub może już zmienił, swoje podejście do polskiej kolei, albo długo tam nie zabawi. Beton bardzo nie lubi ludzi z pomysłami.

_________________
" Doświadczenie to coś, co zdobywasz tuż po chwili w której go potrzebowałeś."
E. Murphy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Gurdol1 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Mar 2006
Skąd: Brzeg

PostWysłany: 16-12-2009, 18:36    Odpowiedz z cytatem

Ta Białoruś to nawet dobry pomysł Smile

Bo może się paradoksalnie okazać, że ten zamordystyczny wsteczny reżim, jest bardziej "wolny" - niż nadymany politycznymi hasłami o "dobru obywatela" i "wolności słowa" demokratyczny kraj polski.

I to rzeczywiście będzie niezła medialna pożywka dla mas - szczególnie przed zbliżającymi się wyborami, które to wybory PO za wszelką cenę chce wygrać. Tyle że za wszelką cenę - i takimi metodami - nie zawsze się musi udać.

Władza uzależnia. Każdego - to jedynie kwestia czasu. Cała polityka oraz jej metody (jak widać, łącznie z prokuraturą i policją) to nic innego jak totalna wojna o władzę. Właśnie się rozkręca, ale większość wyborców o tym nie wie. Że nie chodzi o nich, tylko o WŁADZĘ - jakąkolwiek.

Ja wiem od kilkunastu najmniej lat - dlatego nie głosuję na nikogo. I nie mam wyrzutów sumienia, że głosowałem na oszustów pragnących jedynie władzy nad "wyborcami" (niewolnikami) i stosujących takie metody.

_________________
Pozdrawiam
Robert Wyszyński
koordynator Obywatelskiego Komitetu Obrony Kolei na Opolszczyźnie
http://okoko.cal.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Picolo Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 13 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 16-12-2009, 19:11    Odpowiedz z cytatem

Wach won a Prześluga na prezesa PKP !!!

_________________
"Demokracja to rządy hien nad osłami."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Wolfchen Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Lis 2009
Skąd: Woj. mazowieckie

PostWysłany: 16-12-2009, 19:19    Odpowiedz z cytatem

O, może zatem logo PKP sie zmieni? Na górze czerwony, na dole czarny, a literki zielono-niebiesko-żółte? Twisted Evil
A potem w ramach oszczędności zmienimy kolor na czarno-biały.

A co do emigracji serwera - Białoruś uważam za bardzo dobre miejsce.

PS. O ile nie zrobią "hakierskiego" ataku, czy też "zagłuszania" transmisji danych Śmiech

_________________
W codziennych podróżach kolei dziękuję, wybieram transport drogowy!
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Achib Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Cze 2007
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 16-12-2009, 22:36    Odpowiedz z cytatem

Wojtek napisał/a:
Bardzo poważnie rozważamy emigrację forum na zagraniczny serwer, gdzie macki betonu PKP SA i usłużnej polskiej policji i prokuratury nie sięgają!

Aby podkreślić problem, z jakim administracja forum boryka się od roku, zwrócimy się oficjalnie z prośbą do ambasady Białorusi o pomoc w pozyskaniu nowego serwera i nowej niepolskiej domeny internetowej dla naszego forum. Nie muszę chyba mówić, jaką sensację to wywoła i jaki wstyd przyniesie nie tylko władzom PKP.

Czyli można się spodziewać zmiany adresu infokolej.pl na infokolej.by Question

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

cezary1 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Wrz 2009

PostWysłany: 16-12-2009, 23:05    Odpowiedz z cytatem

Z B3 na D8 i z D7 na G3. A co z Farmacją Kolejową.Karuzela się kręci. " Panie Boże zrób mnie Prezesem, nieważne od czego, i tak na niczym się nieznam "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Sunny Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 30 Kwi 2007
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 16-12-2009, 23:58    Odpowiedz z cytatem

ic konduktor napisał/a:
Według mnie to albo Pan Jacek zmieni, lub może już zmienił, swoje podejście do polskiej kolei, albo długo tam nie zabawi. Beton bardzo nie lubi ludzi z pomysłami.

Kiedyś Warsewicz wygryzł Prześlugę z zarządu PKP IC to może teraz Prześluga wygryzie Wacha z zarządu PKP S.A. Question

_________________
"Kobiety kochają zwyciężonych, ale zdradzają ich ze zwycięzcami." - T. Williams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Krzysztof21
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 17-12-2009, 00:00   

Cytat:
Lekceważenie opinii forów kolejowych, nawet kontrowersyjnych, to błąd. A już - jak pisze Wojtek - nasyłanie prokuratury i policji w celu politycznej inwigilacji forum, to metody SB i PRL-u - mało chlubne.

Dokładnie Robercie. Czekam na list administracji forum do mediów, z chronologią wydarzeń i wszystkich działań prokuratury i policji wobec forum infokolej.pl. Wprost w głowie mi się nie mieści to wszystko. Policja, prokuratura? Do walki z kim? Z nami, którzy tworzymy to forum pisząc i komentując kwestie związane z koleją?

Też uważam, że pomysł z przeniesieniem forum poza granice RP to dobry pomysł. Białoruś? Czemu nie. Paradoksalnie może się okazać -jak to Robert zauważył- że na Białorusi jest większa wolność, niż w Polsce rządzonej przez POlityków. Tak, przez POlityków.

Próba uciszenia forum internetowego (czyli de facto medium elektronicznego) jest rzeczą skandaliczną i wprost nie do pomyślenia w praworządnym i demokratycznym państwie! Łapanie nicków? Wykorzystywanie prokuratury i policji do walki z wolnym głosem internautów? Gdzie ja żyję? To ma być ta wolna Polska? Polska POlityków?

Najbardziej ciekawi mnie to, co pisał Wojtek, o włączeniu się do walki z forum infokolej.pl bossów kolejarskiej "Solidarności". Mam nadzieję, że zostanie to szczegółowo opisane. O bossach kolejarskiej "Solidarności" można dużo ciekawych rzeczy wyczytać na niniejszym forum. Bardzo dużo. Stąd zapewne chęć uciszenia niewygodnego medium.

Wracając do tematu. Panu Prześludze życzę powodzenia. Czas bezbłędnie zweryfikuje jego działania. Mam nadzieję, że pozytywnie, bo o dobro kolei tu przecież chodzi. Zobaczymy.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl