Ładowanie strony... proszę czekać!

Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj

FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   M.INFOKOLEJ.PL   FB.COM/INFOKOLEJ
Tablety

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
PKP Intercity wozi ludzi jak bydło
Autor Wiadomość

Ralny Płeć:Mężczyzna
Moderator

PostWysłany: 12-07-2016, 17:00    Odpowiedz z cytatem

To miała być komfortowa podróż: wagonem z platformą dla osób na wózkach, z przystosowanymi toaletami. Na peron wjechał jednak zwykły wagon, opiekunowie wnosili osobę po osobie na nosidełku, a kolejarze - zamiast pomagać - niecierpliwili się, że robi się opóźnienie.

Więcej:
http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/1,35636,20349782,skandal-na-pkp-niepelnosprawni-jechali-na-turnus-trzeba.html

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Kokospoko Płeć:Mężczyzna
Użytkownik

PostWysłany: 14-07-2016, 05:05    Odpowiedz z cytatem

To mi przypomina sytuację, gdy parę lat temu jak pracowałem w Warsie musiałem zastąpić kolegę, który "zaniemógł". Okazało się, że jadę wagonem dodatkowym, zamowionym przez dużą grupę - 40 osób. PKP IC wystawiło zwykłą "bydlęcą" kuszete Bc 9, a WARS dał pościel, zgodnie z zamówieniem. Po podstawieniu pociągu na peron w Szczecinie zrobiła się afera. Okazało się, że Ci ludzie zamówili wagon Bc 10 po modernizacji i zapłacili za to grube pieniądze. Chcieli jechać na delegację w komfortowych warunkach, po 4 osoby na przedział i z klimatyzacją. Na szczęście udało mi się ich udobruchać i z niewielkim opóźnieniem wyruszyliśmy. Potem były skargi, odbijanie piłeczki kto jest winny, itp. Na powrót Ci Państwo otrzymali zamówiony wagon. Nie wiem jak IC podchodzi do tego. Biorą pieniądze za konkretne zamówienie, a potem mają w dupie to, by się wywiązać?

By było weselej głównym winnym całej sytuacji w oczach IC byłem ja. No wiadomo jak to jest - nie zmodernizowałem wagonu w czasie objęcia:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Strona 13 z 13 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Odpowiedz do tematu