Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Reorganizacja w SOK
Autor Wiadomość

siwiutki91 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Sty 2009

PostWysłany: 08-02-2010, 18:07    Odpowiedz z cytatem

chciałem kontynuować podróż, bo zaraz by za obrazę f-sza wysadzili mnie z pociągu, ''rusz gów** a zacznie śmierdzieć'' ja sie tego trzymam. Jeżeli by chodziło jednak o mnie to by tak łatwo nie było,

A ja z kolei znam takich cfaniaków f-szy SOK co są odważni do ludzi którzy zapalą papierosa na peronie a jak 200m dalej kilku chłopaków w pociąg rzucają pełną butelką z piwem to już strach podejść, przednia szyba leci maszynista oblany piwem całe szczęść nic sie nie stało ani maszyniście. Dlaczego nikt z was wtedy nie zainterweniował a stało SOKistów chyba 3 na peronie + pies.

_________________
w pociągu:
2010-2012=14439km
2013-49706km
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Sokuś Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 17 Sty 2009

PostWysłany: 08-02-2010, 18:13    Odpowiedz z cytatem

Najlepiej się tak gada czyli świadomie (bo wiesz że nie mamy takich uprawnień) zezwoliłeś na przekroczenie uprawnień przez tego f-sza, a nawet zdaniem Szomiza nie zareagowałeś przy popełnianiu przestępstwa. Oj zły z Ciebie obywatel.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

siwiutki91 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Sty 2009

PostWysłany: 08-02-2010, 18:17    Odpowiedz z cytatem

Temu sie zapytałem jakie macie obowiązki, ani Wy nie dbacie o bezpieczeństwo pasażera na pociągu, ani nie dbać o mienie kolejowe. Taka jest prawda.

_________________
w pociągu:
2010-2012=14439km
2013-49706km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Sokuś Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 17 Sty 2009

PostWysłany: 08-02-2010, 18:26    Odpowiedz z cytatem

Przykładał byś się do tego pisania bo zrozumieć ciężko. Nie ośmieszaj się już widzę jak młodzi rzucają pełnym piwem w pociąg, a pewny jesteś że oni to widzieli
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

szomiz Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Sie 2009

PostWysłany: 08-02-2010, 18:28    Odpowiedz z cytatem

Nie wycieraj sobie ... kołczanu moim nickiem. I nie kompromituj się brakiem znajomości procedury karnej!

Dokonanie przeszukania możliwe jest w przypadku uzasadnionego podejrzenia popełnienienia (a nie popełniania, bo to inna bajka) przestępstwa. Przewóz rzeczy wyłączonych jest conajwyżej wykroczeniem. No więc misu droga, albo po takiej akcji mam zarzuty z KK (ew. notatkę policji z informacjami co też strasznego miałem w torbie/kieszeni przewozić), albo jesteś w d., bo policjanci swoich tyłkównie będą chcieli moczyć.

Ale nadawaj dalej. Może jeszcze nie wszyscy wiedzą, że ochrona w Tesco jest bardziej profesjonalna (i skuteczna...) niż niektórzy wygadani strażnicy teksasów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

siwiutki91 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Sty 2009

PostWysłany: 08-02-2010, 18:31    Odpowiedz z cytatem

samego zdarzenia może i nie widzieli, ale jak już jednostka sie zatrzymała to tylko patrzyli co sie dzieje, rozdziawili twarze i ooo, zamiast podejść coś zrobić,.Malują wagony na grupie postojowej, po co interweniować, malują jednostki też nic nie robicie. Panicznie sie wszystkiego boicie. Takich sytuacje można mnożyć i mnożyć, pokazał sie artykuł że kogoś tam Sokiści zatrzymali, jakiegoś złodzieja. I komentarz do tego?
Cytat:
I w ten sposób SOK wyrobił normę bohaterskich czynów na ten rok

_________________
w pociągu:
2010-2012=14439km
2013-49706km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Sokuś Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 17 Sty 2009

PostWysłany: 08-02-2010, 18:39    Odpowiedz z cytatem

Zatem zapraszam tych z Tesco na tory zobaczymy jak sobie poradzicie, widzę jak pilnujecie galerii w Krakowie i widziałam też waszą akcje jak 4 łepków poskakało po BMW jakiegoś klienta. Też piszesz jak nie powiem kto, poczytaj uważnie ja nikomu nie mówiłam otwórz - tylko, że jeśli tam coś będzie nielegalnego to jeszcze zabuli za opóźnienie pociągu i wtedy albo wychodzą nie otwierając albo otwierają i pytają się czy to jest bądź nie jest legalne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

siwiutki91 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Sty 2009

PostWysłany: 08-02-2010, 18:50    Odpowiedz z cytatem

a jeszcze powiedz mi co ma z tym wspólnego ochrona z Tesco?
dlaczego nie interweniowałeś jak skakali po extra full wypasionej BMW? Jako przykładny oficer SOK powinieneś zareagować.
To powiedz mi po co sprawdzacie bagaże ? Od tego jest inna służba w tym państwie która teraz nie działa już tylko na granicy państwa. Ciekawość was zżera ?
Jakiś czas temu mówiłeś że dzięki wam nie kradną magnesów czy czegoś tam w SBL, dobrym przykładem jest trasa Zielonka- Warszawa Rembertów, gdzie co założą to zaraz znika, temu od kilku już lat pociągi tamtędy jeżdżą na rozkaz,
Ktoś pisał na temat prywatnej ochrony w pociagach, to sie sprawdza, dzięki temu na pociągach nie ma złodziei, np. pociąg Chopin notorycznie pojawiali sie złodzie, odkąd pojawiła sie ochrona Juventus złodzieje zniknęli. Cud? czy może przypadek? Nic nie robicie na tej kolei, a jak robicie to w minimalnym stopniu.

_________________
w pociągu:
2010-2012=14439km
2013-49706km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

szomiz Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Sie 2009

PostWysłany: 08-02-2010, 18:51    Odpowiedz z cytatem

Ale czy nie rozumiesz, że nie masz do tego prawa? Policja, bez podejrzeń o broń albo inne narkotyki - również. To, że w tak żałosny sposób niektóre misie muszą poprawiać sobie samopoczucie, a jeszcze inne nawet się tym chwalić jest kwestią osobną.

Bardzo pozytywną. Bo budującą w społeczeństwie prawdziwy obraz tej dziwnej służby Język
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

siwiutki91 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Sty 2009

PostWysłany: 08-02-2010, 19:01    Odpowiedz z cytatem

ja to kończę już tą konwersację bo i tak ona do niczego nie doprowadzi, dalej bedziecie robić swoje tzn. nic nie robić. Dziękuje.

_________________
w pociągu:
2010-2012=14439km
2013-49706km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Sokuś Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 17 Sty 2009

PostWysłany: 08-02-2010, 19:08    Odpowiedz z cytatem

Bo Szomiz o Tesco pisał więc mu odpisałem, co do incydentu z BMW to widziałam tylko późniejsza fazę a o tym co zrobili dowiedziałam się później, nie wiem po co inni sprawdzają bagaże ja to robię na wniosek czyjś, czyli bo miałam zgłoszenie. Nie pisałam że jesteśmy w stanie wszystko upilnować, bo nikt tego nie potrafi. Z drugiej strony spotkałam się już z taka sytuacja że to robią ciągle te same osoby bo więzienia są przepełnione i nie idą siedzieć tylko oczekują na "przydział" i z nudów dalej uprawiają ten proceder. To normalne chyba więc Ci złodzieje nie są idiotami by pchać się na pociąg który jest pod stałą ochrona na całej trasie przejazdu. My jak jeździliśmy non stop to też były wyniki, teraz ktoś mądry wpadł na pomysł że wystarczy zrobić nalot raz w tygodniu może dwa i będzie ok. Czyli Twoim zdaniem Szomiz policja nie ma prawa kontrolować bagażu może to zrobić tylko jeśli ma podejrzenie że tam jest broń lub narkotyki???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Orion Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Wrz 2009
Skąd: Kraków

PostWysłany: 08-02-2010, 19:08    Odpowiedz z cytatem

A dlaczego tylko broń albo narkotyki ???? Shocked Przedmioty mogące pochodzić z przestepstwa,mogące służyć do jego popełnienia lub których posiadanie jest zabronione - tak to sie definiuje.Przeglądanie zawartości bagażu lub sprawdzanie ładunku przyjętego do przewozu dokonuje się wyłącznie w obecności przedstawiciela przewoźnika lub spedytora. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania, gdy z ustaleń Policji wynika, że zwłoka może spowodować zagrożenie dla życia, zdrowia ludzkiego lub mienia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Sokuś Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 17 Sty 2009

PostWysłany: 08-02-2010, 19:12    Odpowiedz z cytatem

Czyli tak jak większość na kolei, Wy macie zdanie o nas my mamy zdanie o Was. I taka jest prawda. Ja się tu bawię z Wami, bo od wczoraj wiem że dostałam się do Służby Więziennej i dobro kolei czyli i Wasze mam głęboko w d...e tak jak i pasażerów którzy korzystają z tej formy transportu. Gryźcie się dalej a ja z lubością będę patrzyć jak jedni drugich pociągają na dno
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

siwiutki91 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Sty 2009

PostWysłany: 08-02-2010, 19:13    Odpowiedz z cytatem

a w Białymstoku najpierw patrzą kto przyjechał pociągiem z kierunku Suwałk/Kuźnicy/ Sokółki i sie przesiada na pośpiecha a później w pociągu go kontrolują, i przez takich buraków opinia leci na wszystkich.

_________________
w pociągu:
2010-2012=14439km
2013-49706km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Sokuś Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 17 Sty 2009

PostWysłany: 08-02-2010, 19:17    Odpowiedz z cytatem

Żal Ci odejść co??? Już Ci napisałem nie przyglądaj się tylko działaj ale jak ktoś jest cykor to cykorem pozostanie. Dobrze że wymyślili internet bo dzięki temu możesz bez strach wypowiadać się na tematy o których nie masz pojęcia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl