Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
PKP ukradło nazwę "Info Kolej"
Autor Wiadomość

yusek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Cze 2008
Skąd: Gdańsk Jasień

PostWysłany: 13-01-2010, 14:54    Odpowiedz z cytatem

Grupa PKP była Grupa Pomorskich Klubów Piłkarskich, organizacja walcząca o zmiany w Pomorskim Związku Piłki Nożnej.

_________________
Posiadanie Gdańska jest ważniejsze od wszystkich pieniędzy.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Krzysztof21
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 13-01-2010, 15:06   

Komuś w tym całym "pakapie" chyba nieźle na dekiel sadzi. Smile

Jak myślicie, kto mógł wpaść na takowy pomysł? Hmm? Bo ja się domyślam, czyj to pomysł i robota. Smile
Powrót do góry

szomiz Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Sie 2009

PostWysłany: 13-01-2010, 15:14    Odpowiedz z cytatem

Nie histeryzuj. Internet jest medium informacyjnym. To co jest swoją rolę pełni. Szybko i za darmo. Jak rozumiem lepiej by było super-stronę, za super-pieniądze, która by tylko wyglądała i nie dało by się nic zrobić, bo po wydaniu określonej kwoty pieniędzy wszyscy odpowiedzialni muszą udawać, że dokładnie o to chodziło, i że spełnia wszystkie założenia i wymagania, a nawet kilka więcej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Krzysztof21
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 13-01-2010, 15:54   

szomiz, nie o to mi chodzi. O nazwę mi chodzi. O to słowo "infokolej". Generalnie to mnie to śmieszy. Smile A reszt: ok. Wkleję to, co napisałem w odpowiedzi na post Waszkiewicza na forum "RK".

Forma bloga mi się nie podoba. I graficznie tak jakoś nijako. Wiem. Tu chodzi o szybką i sprawną informację, a nie o wypasioną stronę. Ok. Rozumiem. Ale mimo to trochę tak nijako. Jeśli już ten nieszczęsny blog, to chyba można było troszkę to ładniej robić? No chyba, że ja mam jakiś gust lewy...

To jak, mam lewy gust? Smile
Powrót do góry

szomiz Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Sie 2009

PostWysłany: 13-01-2010, 16:05    Odpowiedz z cytatem

Znaczy mieli poetykę strony o TLK wzmocnić elementami 100% magenta i śnieżynki popylające po ekranie dodać? Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Krzysztof21
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 13-01-2010, 16:26   

szomiz, dobra. Przyznaję się. Mam lewy gust. Mr. Green

PS: choć co do strony TLK -nawet przy swoim lewym guście- się zgadzam. Jarmarczna troszkę...
Powrót do góry

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 14-01-2010, 00:11    Odpowiedz z cytatem

Wojtek napisał/a:
Po administracji forum spływa to jak woda po kaczce. Nie jesteśmy pajacami jak ci z zarządu PKP SA, którzy szczują nas prokuraturą i nie będziemy z tego robić afery.

A ja bym rozkręciła z tego małą aferkę, tak w ramach rewanżu za tę policję i prokuraturę. Język

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Gurdol1 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Mar 2006
Skąd: Brzeg

PostWysłany: 14-01-2010, 04:48    Odpowiedz z cytatem

A ja bym się nie jeżył - jak głodny seksualnie jeż Mr. Green Język

Nazwa niezarejestrowana - to i szaleć można. Poza tym dobra, bo "infoKOLEJ", a nie np. "infoPKP". Bo teraz nie ma już jednej wielkiej wspaniałej PeKaPe. Tylko jest KOLEJ - taka różna.

Poza tym zaczyna coś pękać w betonie. Zauważcie - o Ci niezacietrzewieni - że codziennie mamy jakimś "cudem" (nawet wiem jak ten "cud" się zwie) komunikat z PKP SA, mieliśmy występy w TV (obfite) ze stwierdzeniem, że kolej to moloch z 20 letnim zastojem inwestycyjnym. Czy słyszeliście kiedyś wiceprezesa PKP SA, mówiącego publicznie tę prostą prawdę społeczeństwu, bo ja nie.

Mamy wreszcie blog, na którym - zobaczcie - są ważne aktualne informacje. Proste i szybkie, bo po co tu lukier i kolorki? Moim zdaniem fajnie - coś się dzieje.

I ja bym tego wiceprezesa od blogów posadził na fotelu prezesa, bo jemu chce się "mieszać", a nawet prowokować publicznie - a innym się nie chce, albo się boją. Chce się mu komunikować społecznie nawet w sytuacjach kryzysu i zastoju pociągów - dlatego jest medialny i chętnie pokazywany w TV, wbrew nudziarzom, których czasem szkoda pokazywać itp.

_________________
Pozdrawiam
Robert Wyszyński
koordynator Obywatelskiego Komitetu Obrony Kolei na Opolszczyźnie
http://okoko.cal.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

obiezykraj Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 13 Kwi 2009
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 14-01-2010, 08:42    Odpowiedz z cytatem

... sam pomysł blogu z informacjami jest bardzo trafny Smile ...

przydałaby się jeszcze tylko może wersja mobilna na komórki...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Księgarz Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Cze 2009
Skąd: Kraków

PostWysłany: 15-01-2010, 23:47    Odpowiedz z cytatem

Jako autor własnego bloga chciałem zauważyc, że taka forma informowania o zdarzeniach, które zachodzą dośc dynamicznie, nie do końca się sprawdzi.
Dla autorów pomysłu mam radę, aby informacje o opónieniach pociągów przekazywali bezpośrednio na stacje, gdzie na te pociągi oczekują pasażerowie.
Nie wyobrażam sobie sytuacji, gdzie na zatłoczonym dworcu podróżny uruchamiał laptopa jedynie po to aby dowiedziec się, czy jego pociąg przyjedzie na czas jeżeli obok są tablice informacyjne, na których takiej informacji oczekuje.
Tak więc poczytnośc tego bloga za parę tygodni będzie raczej marna. Stąd i temat ewentualnej konkurencji dla tego forum również nie będzie miał znaczenia.

Ale w przypadku kiedy PKP Informatyka nie ulepsza swoich produktów takich jak np. sitkol.pl /o systemie SEPE nie wspominając/, nadal uważając, że w Grupie PKP jest "Informatyczną Swiętą Krową", to powstawanie takich dziwnych pomysłów jak blogi dla podróżnych będących akurat w podróży /bez czysto technicznych możliwości skorzystania z podawanych informacji/ mnie osobiście nie dziwi.

PS. O działaniach PKP Informatyka na niwie wprowadzania nowych technologii w informatyzacji Spółek Grupy PKP możnaby nowy topik otworzyc...

_________________
"Kolej na czytanie" - pasja i rozwój w jednym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

wykolejeniec Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Kwi 2008

PostWysłany: 16-01-2010, 03:09    Odpowiedz z cytatem

Gurdol1, choć też kibicuję, na razie słyszę tylko płacz nad rozlanym mlekiem. Cóż z tego że nie przez tego pana? Wszyscy wiemy, jak jest - chcemy wiedzieć, jak będzie?
Kiedyś na blogu napisał, żeby za wiele od niego nie wymagać, bo skończył dopiero szósty dzień urzędowania. Wówczas przypomniał mi się gdzieś przeczytany tekst, którego sens był taki:
Niektórzy wychwalają Boga za to, że w sześć dni stworzył świat, na co inni ripostują: - z perspektywy czasu widać, że co nagle, to po diable.
Ok. trzeba dać mu czas. Sam blog też ok., ale niech będzie pudrem na syfa tylko na czas karnawału. Potem do roboty. Fajnie będzie dopiero wówczas, kiedy z jego obecności w zarządzie cokolwiek zacznie wynikać.
I wtedy go Waść wychwalaj.
Dziś w trójce jakąś zapowiedź poprawy zrobił. Dożyjemy do wiosny, może i następnej zimy bedziemy mogli podziwiać?
A lamenty niech zostawi i tak skompromitowanym niedorzecznikom. Sam chyba lansu w stylu Furgalskiego nie potrzebuje?
Ksiegarz dlatego np. forma zaproponowana przez obiezykraja byłaby pożądana.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

xenocide Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Gru 2008
Skąd: Opole

PostWysłany: 16-01-2010, 04:53    Odpowiedz z cytatem

Trzeba tylko pilnować, żebyśmy byli na pierwszym miejscu w "google" po wpisaniu infokolej. Na razie tak jest.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 16-01-2010, 07:07    Odpowiedz z cytatem

Z nadejściem wiosny blog PKP umrze śmiercią naturalną.

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

woland Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Lis 2008

PostWysłany: 21-02-2010, 17:21    Odpowiedz z cytatem

Nie przejmujcie się. W Googlach na dwóch pierwszych miejscach jest nasza infokolej więc nie ma co sie martwić Laughing

_________________
SZTUKATERIA ELEWACYJNA- www.wmb.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl