Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 49, 50, 51  Następny
Opóźnione i odwołane pociągi w regionie
Autor Wiadomość

voyager1231 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 17 Wrz 2012

PostWysłany: 21-03-2015, 19:11    Odpowiedz z cytatem

Czyli jakiś Impuls kaput.

_________________
Manipulacja w najczystszej postaci Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Bartuś Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Paź 2008
Skąd: Dobiegniew

PostWysłany: 21-03-2015, 20:43    Odpowiedz z cytatem

Jedną z najlepszych jednostek z PR Wrocław nazywacie złomem ? Neutral Na innych liniach ludzie się cieszą że podstawiają odświeżonego kibla zamiast plastików a wy narzekacie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jano Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 19 Wrz 2006
Skąd: Miękinia

PostWysłany: 21-03-2015, 20:50    Odpowiedz z cytatem

Człowiek do dobrego szybko się przyzwyczaja Very Happy
Jednostka po modernizacji siedzisk, okien i drzwi oczywiście odstaje (na plus) estetyką od pozostałych "starych" kibelków, tylko ze względu na osiągane prędkości zbiera od kilku do kilkunastu minut opóźnienia na odcinku Legnica-Wrocław.

_________________
https://www.facebook.com/Miekinia?fref=ts
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

bystrzak2000 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Lut 2010
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 22-03-2015, 12:00    Odpowiedz z cytatem

voyager1231 napisał/a:
Czyli jakiś Impuls kaput.

Dwa Impulsy pojechały do Nowego Sącza na naprawy powypadkowe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

voyager1231 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 17 Wrz 2012

PostWysłany: 10-04-2015, 20:55    Odpowiedz z cytatem

66065/4 do Gryfowa właśnie ruszył z Głównego- 40 minut po czasie. Przyczyna opóźnienia- nie do końca znana.
Już powoli rzygam tymi Kadekami i ich ciągłymi opóźnieniami.

_________________
Manipulacja w najczystszej postaci Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mateuuu Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Gru 2013

PostWysłany: 10-04-2015, 21:22    Odpowiedz z cytatem

voyager1231 napisał/a:
66065/4 do Gryfowa właśnie ruszył z Głównego- 40 minut po czasie. Przyczyna opóźnienia- nie do końca znana.
Już powoli rzygam tymi Kadekami i ich ciągłymi opóźnieniami.

Ah to niedobre KD. Skoro na Głównym wysiadły rozjazdy to powinni pojechać objazdem przez Brochów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Jerry Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 07 Lut 2009
Skąd: Lubin

PostWysłany: 10-04-2015, 21:49    Odpowiedz z cytatem

voyager1231 napisał/a:
66065/4 do Gryfowa właśnie ruszył z Głównego- 40 minut po czasie. Przyczyna opóźnienia- nie do końca znana.
Już powoli rzygam tymi Kadekami i ich ciągłymi opóźnieniami.

A mi przyczyna jest bardzo dobrze znana. Skomunikowanie!!!
Rzygasz tym ? A jagbyś ty jechał z dalsza i te Kadeki by na Ciebie nie poczekały to byś narobił jeszcze większego wrzasku... pozdrawiam Smile

_________________
2012/17- 149 556 km
2018- 55 920 km
2019- 69 888 km
2020- 50 138km
2021- 50 251km
2022- 18 455
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

voyager1231 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 17 Wrz 2012

PostWysłany: 10-04-2015, 22:58    Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że rzygam. Coś w tym dziwnego? Opóźnienia są notoryczne - od kilku do kilkunastu minut, w szczycie porannym i wieczornym. Ileż można?

Ja raz zgłosiłem przesiadkę na Legnicę, jak wracałem z Warszawy, Górnikiem. Kadeki wypięły na mnie dupę i pojechały, pomimo faktu, że musiałyby poczekać jedynie 10 minut. Intericty zamówiło mi taksówkę, która zawiozła mnie do domu - do Legnicy. Więc wyobraź sobie moje wk******ie, kiedy po dwunastogodzinnej, wyczerpującej zmianie w pracy czekam (nie tylko ja - dziś był piątek, pociąg był napchany po dach) godzinę na kilku spóźnialskich, o ile to było przyczyną tego opóźnienia. Zaznaczam, że to nie jest ostatni pociąg na magistrali E-30 w kierunku Węglińca. Mój był ostatni. I pojechał.

[ Dodano: 11-04-2015, 07:20 ]
69528 opóźniony 30 minut. W tych warunkach nie ma szans na jakiekolwiek rozplanowanie dnia i podróży. Co ciekawe przed chwilą przejechał pociąg przyspieszony i... Nie zatrzymał się. Gratulacje dla dyspozytora KD. Jak to czytasz- żeby cię szlag trafił.Ktoś wie, dlaczego opóźnienie nie pojawia się a portalu infopasażer??

Proszę scalić posty.

[ Dodano: 11-04-2015, 07:41 ]
Już 50 minut. Gratulacje.

"Nowa jakość na torach"

_________________
Manipulacja w najczystszej postaci Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

KąsaczPL Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Gru 2013
Skąd: Szczytna

PostWysłany: 12-04-2015, 11:53    Odpowiedz z cytatem

Co to za wypadek dzisiejszy się stał na odcinku Kudowa Zdrój - Kłodzko? Z czego to ja wiem, że w Szczytnej jakiś autobus wjechał w szynobus. Ktoś coś więcej wie?

Już wiadomo
http://dkl.doba.pl/artykul/zderzenie-autobusu-z-szynobusem-/3226/17
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Bartuś Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Paź 2008
Skąd: Dobiegniew

PostWysłany: 17-04-2015, 12:01   Chaos we Wrocławiu w dn. 15.04.2015 Odpowiedz z cytatem

Chciałbym się zapytać, co się dokładnie stało, że po południu w środę większość szczytowych pociągów wyjeżdżających z Wrocławia miała straszne spóźnienia, nawet rzędu trzech godzin? Domyślam się ze jakaś awaria, wypadek, czy inna złośliwość przedmiotu martwego.

Za każdym razem gdy nie ma możliwości wyjazdu trupów PR-owskich z grupy F dzieje się dosłowny sajgon. Nie jest to bynajmniej pierwsza taka sytuacja, gdyż już się wcześniej zdarzały takie "przygody" i kończyło się to masakrą kolejową. Może warto na takie zdarzenia przygotować plany awaryjne? Proponuję dyspozytorom zerknąć na rozkład jazdy, które pociągi w najbliższej godzinie przyjeżdżają do Wrocławia i w przypadku kolejnej awarii/wypadku zrobić plan : który pociąg gdzie będzie zawrócony i podać przez megafony pasażerom informację typu :

"Pociąg w kierunku Jeleniej Góry odjedzie z peronu 5 około godziny 16:45, jako zawrócony pociąg z Głogowa"
"Pociąg w kierunku Głogowa odjedzie z peronu 1 około godziny 16:35 jako zawrócony pociąg z Poznania"
"Pociągi w kierunku Oleśnicy i Jelcza Laskowic wcale nie odjadą w ciągu najbliższych 3 godzin, sugerujemy transport zastępczy"
"Pasażerów udających się do Poznania zapraszamy do pociągu IC Kossak, gdzie będą honorowane bilety na składy REGIO"

Oczywiście nie jest to konkretna propozycja organizacji ruchu, raczej luźna sugestia że w takich sytuacjach potrzebna jest zimna krew, umiejętność planowania ruchu i przy okazji posiadanie przygotowanych wcześniej algorytmów na takie zdarzenia, gdyż jak wspomniałem - nie jest to pierwszy tego typu sajgon we Wrocławiu. Nikt nie ma pretensji do złośliwości przedmiotu martwego, ale zapowiadanie pociągów jak poniżej (a tak właśnie było w środę) bez podania przyczyny jest tak chamskie i bezczelne że po prostu nie sposób tego komentowa :
"Pociąg REGIO do..... odjedzie z opóźnieniem ok. 20 minut. Opóźnienie może ulec zmianie"
"Pociąg REGIO do..... zwiększył opóźnienie do ok. 30 minut. Opóźnienie może ulec zmianie"
"Pociąg REGIO do..... zwiększył opóźnienie do ok. 45 minut. Opóźnienie może ulec zmianie"
"Pociąg REGIO do..... zwiększył opóźnienie do ok. 70 minut. Opóźnienie może ulec zmianie"
"Pociąg REGIO do..... zwiększył opóźnienie do ok. 100 minut. Opóźnienie może ulec zmianie"
"Pociąg REGIO do..... zwiększył opóźnienie do ok. 130 minut. Opóźnienie może ulec zmianie"
"Pociąg REGIO do..... zwiększył opóźnienie do ok. 145 minut. Opóźnienie może ulec zmianie"
Chyba właśnie brak informacji i traktowanie jak idiotów ludzie mogą mieć największe pretensje.

Przy okazji chciałbym docenić bardzo wyrozumiałą i profesjonalną obsługę przez drużynę pociągu KD 66047. Miałem bilet (miesięczny) z Wrocławia do Brzegu Dolnego a mój pociąg do Głogowa po godzinie od odjazdu nie został podstawiony. Wsiadłem więc do składu KD w kierunku Węglińca, celem powrotu do domu przez Miękinię (też mam stamtąd niedaleko). Okazało się drużyna (oczywiście po telefonie do dyspozytora i jego zgodzie) odmówiła sprzedaży nowych biletów i pozwoliła jechać do Miekini (było kilka takich osób w składzie), twierdząc że w takiej sytuacji wystawienie biletu byłoby po prostu nie na miejscu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

ponio1984 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Wrz 2010

PostWysłany: 17-04-2015, 12:13    Odpowiedz z cytatem

z tego co słyszałem to manewrówka wyszła lekko z torów i zablokowała prawie całą stacje nie licząc torów 1,2,3,4,5 . Śmieszne bo jechałem Opolaninem z 3 peronu i obok nas stał Kossak i Opolanin pojechał a Kossak już nie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

voyager1231 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 17 Wrz 2012

PostWysłany: 17-04-2015, 12:25    Odpowiedz z cytatem

Nie wyszła, tylko pominęła tarcze i rozpruła rozjazdy przy WGB.

_________________
Manipulacja w najczystszej postaci Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mateuuu Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Gru 2013

PostWysłany: 17-04-2015, 12:36    Odpowiedz z cytatem

voyager1231 napisał/a:
Nie wyszła, tylko pominęła tarcze i rozpruła rozjazdy przy WGB.

Nie WGB tylko WGA.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jano Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 19 Wrz 2006
Skąd: Miękinia

PostWysłany: 17-04-2015, 18:36    Odpowiedz z cytatem

Co ciekawe, podczas feralnego popołudnia jako jedyny planowy pociąg odjechał ten KD o 15.56 rel. Wrocław-Lubań Śl. Wcześniejszy pociąg KD rel. Wrocław (15.26) - Bolesławiec nie został podstawiony. Z tego powodu pociąg był naładowany po brzegi, a przecież i tak jechał jako przyspieszony, o czym przypominała przez nagłośnienie obsługa pociągu. W samej Miękini wysiadło co najmniej chyba z 50 osób.

Ok. 15.45 na czwarty peron wjechał też skład KD z Jeleniej Góry. Jednak ku rozczarowaniu podróżnych nie pojechał dalej jako np. opóźniony skład do Bolesławca.
Wcześniej na peron piąty wjechał regio z Kluczborka i też skończył bieg.

Ogólnie był spory bałagan.

_________________
https://www.facebook.com/Miekinia?fref=ts
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

black Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Wrz 2009
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 19-04-2015, 22:45    Odpowiedz z cytatem

Dzisiejszy wieczorny z Wrocławia do Gryfowa opóźniony o 25 minut. Jakaś paranoja z tymi opóźnieniami. Praktycznie każdy pociąg KD jest opóźniony min 5 minut.

[ Dodano: 20-04-2015, 07:20 ]
Dzisiejszy 69528 od początku w Legnicy opóźniony. W Malczycach juz 16 minut opóźnienia w dodatku na zmodernizowanym kiblu wiec opóźnienie będzie na pewno w okolicach 20 minut w leśnicy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 26 z 51 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 49, 50, 51  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl