Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następny
Czechy, Słowacja - bilety i oferty specjalne
Autor Wiadomość

Rzeszowianin Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 20 Kwi 2012
Skąd: Rzeszow

PostWysłany: 13-06-2012, 15:45    Odpowiedz z cytatem

Na 100% nie jestem pewny ale poza oferta SparDay nic innego nie ma . Mozesz probowac zabawy kombinacyjnej czyli Bohumin - Prerov itd ale niewiem czy ma to jakis sens .. Moze ktos inny (witja ?) sie tu wypowie bo ja jestem za maly do tego Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jacwol Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Lis 2008
Skąd: Siemianowice

PostWysłany: 13-06-2012, 22:04    Odpowiedz z cytatem

W przyszłym tygodniu będę w Ostrawie na Czech Raildays to popytam w kasie i dam Ci znać co udało mi się ustalić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rzeszowianin Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 20 Kwi 2012
Skąd: Rzeszow

PostWysłany: 13-06-2012, 22:30    Odpowiedz z cytatem

Mozna tez napisac na info@cd.cz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jacwol Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Lis 2008
Skąd: Siemianowice

PostWysłany: 13-06-2012, 22:35    Odpowiedz z cytatem

Tak na szybko znalazłem ofertę "Wien Spezial" na odcinku Breclav-Wiedeń Meidling-Breclav. Taki bilet na 1 os. kosztuje 27,40 Euro (694 korony) Jest ważny 4 dni i obejmuje 1 jazde tam i jedną z powrotem. Na odcinku Bohumin-Breclav macie "skupinovą slevę" i za 2 os. tam i z powrotem zapłacicie 804 korony. Razem 2192 korony przy obecnym kursie daje to 374 zł.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rzeszowianin Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 20 Kwi 2012
Skąd: Rzeszow

PostWysłany: 13-06-2012, 22:46    Odpowiedz z cytatem

Bez sensu Smile www.jizdenka.cz wskazuje ze bilet Bohumin - Wieden kosztuje 785 kc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jacwol Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Lis 2008
Skąd: Siemianowice

PostWysłany: 14-06-2012, 13:34    Odpowiedz z cytatem

No nie wiem czy tak bez sensu. Jakbyś dobrze przeczytał mój post to ja podałem koszt przeazdu tam i z powrotem dla 2 osób bo takie było zapytanie Mumunka. Twoje 785 koron trzeba pomnożyc razy 4 co daje 3140 koron. Czyli jestem o 948 koron (ok. 160 zł.) tańszy od Ciebie Język
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rzeszowianin Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 20 Kwi 2012
Skąd: Rzeszow

PostWysłany: 14-06-2012, 13:46    Odpowiedz z cytatem

Drogi jacwol publicznie zwracam Ci honor . Zle przeczytalem Twojego posta - za duzo wodki za malo seksu i sa efekty Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

megirosa Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 14 Wrz 2012

PostWysłany: 04-08-2013, 02:45    Odpowiedz z cytatem

Witam, mam kilka pytań w związku z pierwszym wyjazdem do Czech i stroną www.cd.cz

1) Czy bilet zakupiony przez internet jest przywiązany do konkretnego połączenie, czy można na nim jechać o dowolnej godzinie na tej samej trasie?
2) Czy na pociągi (np. Ex) są miejscówki? Jeśli tak to cena podana na stronie już ją zawiera?
3) Jak to jest z tymi zniżkami grupowymi? Bo niezależnie od tego ile osób wpiszę, cena jest ta sama (280 koron od osoby z Czeskiego Cieszyna do Pragi).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 04-08-2013, 11:38   

1) Bilet kupujesz na konkretne połączenie. Nie wiem jak jest z możliwością zmiany polączenia
2) Poza Pendolino nie ma obowiązkowych miejscówek. W niektórych pociągach możesz sobie zarezerwować miejsce za dopłatą
3) Ile osób jedzie? Mozliwe, że system podpowiada jakieś korzystniejsze rozwiązanie. Zniżka polega na tym, że pierwsza osoba płaci cenę podstawową (zakladni), druga z 30% zniżką, każda kolejna z 50% zniżką (max 30 osób)
Powrót do góry

megirosa Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 14 Wrz 2012

PostWysłany: 04-08-2013, 12:50    Odpowiedz z cytatem

dddbb, dziękuję za odpowiedź Smile Jadą dwie osoby. Na stronie wyszukiwania, gdzie jest lista dostępnych połączeń to pod każdym widnieje cena 340 CZK, dopiero jak wejdę w Purchase a Ticket cena jest 280, nie wiem skąd to się wzięło.

Edit: Jeszcze jedno, cenę 280 CZK wyświetla mi też przy połączeniu z Pendolino, z dopiskiem "including reservation", czy to możliwe, że faktycznie nie trzeba płacić za tę rezerwację?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 04-08-2013, 13:18   

Zgadza się: 340 CZK to cena podstawowa. Jest taka oferta jak Včasná jízdenka Česko - jeśli pociąg nie ma zapełnienia, pokazuje Ci tańszy wariant biletu, w tym wypadku 280 CZK.
Jeśli godziny pasują, proponuję skorzystać z opcji przejazdu Pendolino (zazwyczaj przesiadka w Ostrawie lub Bohuminie) - z racji, że miejscówki są przez wakacje gratis, cena wychodzi taka sama Smile
Edit: Moja odpowiedź wyprzedziła Twoje pytanie Smile
Powrót do góry

megirosa Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 14 Wrz 2012

PostWysłany: 04-08-2013, 13:35    Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziękuję za pomoc, chyba faktycznie skuszę się na Pendolino skoro jest taka okazja Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sabatnik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Paź 2010
Skąd: krakowskie

PostWysłany: 08-08-2013, 15:04    Odpowiedz z cytatem

Chciałbym zapytać o promocyjne miejscówki na SC dostępne w kasach za 35 koron. Jeśli dobrze zrozumiałem, ich ilość jest ograniczona. Ktoś może się orientuje, jaka jest szansa, aby się załapać kupując dopiero przed odjazdem? Duże jest zainteresowanie? Z góry dziękuję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 08-08-2013, 18:22   

Z autopsji nie powiem, ale pewnie tradycyjnie bardziej oblegane w kierunku Pragi są niedzielne wieczorne połączenia, oraz poranne poniedziałkowe (następnie poranne w inne dni tygodnia). Zakładam, że przy takiej konkurencji i jeszcze wakacjach, nie powinno być problemów z miejscówkami za 35 CZK
Powrót do góry

JacekW Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Paź 2012

PostWysłany: 13-08-2013, 10:34    Odpowiedz z cytatem

megirosa napisał/a:
Witam, mam kilka pytań w związku z pierwszym wyjazdem do Czech i stroną www.cd.cz

1) Czy bilet zakupiony przez internet jest przywiązany do konkretnego połączenie, czy można na nim jechać o dowolnej godzinie na tej samej trasie?


Kiedyś były chyba przywiązane, ale obecnie można jechać dowolnym połączeniem na danej trasie w ciągu tego dnia, powinno to być napisane na wydrukowanym bilecie pod "rozkładem jazdy" Smile natomiast "miejscówki" są naturalnie przypisane do konkretnego pociągu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 9 z 12 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl