Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Kolejowa homofobia? Dyskryminacja w PKP IC
Autor Wiadomość

mk1992
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 10-03-2010, 22:25   

Gurami22 napisał/a:
Twoja koleżanka z interCity ma jeżeli spojrzeć na dane naukowe dużo racji, wiadomo, że wśród pedofilii aż 2/3 to pedofile - homoseksualiści jest więc wyraźna nadreprezentacja w pośród pedofilów osób tej "orientacji"


I tu się nie zgodzę. Owszem, większość pedofilów ma skłonności do homoseksualistów, ale w drugą stronę to nie działa. Chyba nie chcesz nam udowadniać, że 2/3 gejów/lesbijek to potencjalni pedofile?
Przejdź na dół

Gurami22 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Paź 2009
Skąd: Wolbrom/Warszawa

PostWysłany: 10-03-2010, 22:28    Odpowiedz z cytatem

mk1992 wyraźnie napisałem, o skłonnościach wśród pedofilów. Owszem w drugą stronę to nie działa, skąd przyszło Ci do głowy, że zamierzam wywieść tezę, że 2/3 gejów/lesbijek ma skłonności pedofilskie to nijak nie wynika z tego co napisałem.

Tak, chodzi o proporcję skłonności homo i heteroseksualnych wśród pedofilów.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

szpak Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Sty 2006
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: 10-03-2010, 22:28    Odpowiedz z cytatem

kryniczanin, co masz do Woodstocku? Byłem tam kilka razy i tu się zdziwisz - jestem heterykiem.

_________________
Marcin Szpakowski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mk1992
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 10-03-2010, 22:32   

@Gurami22, koleżanka kryniczanina twierdzi, że "homoseksualizm=pedofilizm", a co za tym idzie "pedofilia=homoseksualizm". Ty w pełni się do tego przychyliłeś pisząc:

Gurami22 napisał/a:
Twoja koleżanka z interCity ma jeżeli spojrzeć na dane naukowe dużo racji,


Więc o co chodzi?


Ostatnio zmieniony przez szpak dnia 10-03-2010, 22:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 10-03-2010, 22:34   

Szpak Byłem 4 razy. Nie jestem wielkim przeciwnikiem tej imprezy. Idea mi się nie podoba niby wszyscy równi ale to automatycznie=poprawność polityczna na wszystkich szczeblach. A tego nigdy nie zaakceptuje. Polityka!
Powrót do góry

mk1992
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 10-03-2010, 22:36   

Ktoś wcześniej słusznie zauważył, że ta dyskusja nie ma większego sensu. Każdy w tej kwestii ma skrajnie inne zdanie i nikt tego nie zmieni. Ja się wyłączam z dyskusji.

Pozdrawiam, @mk1992.
Powrót do góry

Gurami22 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Paź 2009
Skąd: Wolbrom/Warszawa

PostWysłany: 10-03-2010, 22:37    Odpowiedz z cytatem

mk1992 napisałem, że koleżka kryniczanina ma "dużo racji" nie, że ma "całkowitą rację", "w zupełnością rację" to istotna różnica i potem była dalsza część wypowiedzi też ważna dla interpretacji.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 10-03-2010, 22:38   

Może nie na temat ale teraz na TVP2 lobby feministyczne atakuje Pani Senyszyn, Środa... Dla kobiety bycie w domu to poniżenie.

[ Dodano: 10-03-2010, 22:41 ]
szpak a ja jestem agnostykiem z akcentem na istnienie Boga. Wszelkie kościoły mnie nie interesują. Moją wiarą jest to że Bóg istnieje i jest w sercu każdego człowieka i wskazuje mu właściwe postępowanie. Tyle. Ostatni raz z własnej woli w kościele byłem na mszy w 1992 albo 1993 roku gdy miałem 10 lub 11 lat. Ale wybierając Katolicyzm czy ateizm wolę katolicyzm i w pełni się z nim zgadzam na temat znaczenia rodziny.
Powrót do góry

mefistofeles Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Sty 2009
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: 10-03-2010, 22:59    Odpowiedz z cytatem

To piosenka na rozluźnienie

(tropicieli homofobii uspokajam - jeden z wykonawców to dobrze znany toruniakom 100% gej)

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Wujek Dobra Rada Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Maj 2009
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 11-03-2010, 02:26    Odpowiedz z cytatem

Homofobia to uprzedzenie, nienawiść i wrogość wobec przedstawicieli mniejszości seksualnych, dyskryminowanie ich lub uznawanie heteroseksualizmu za jedyną akceptowalną orientację seksualną.

Osoby homofobiczne z reguły nie poznały nigdy osobiście otwartego geja lub lesbijki, są bardziej skłonne do przyjmowania konserwatywnych ideologii religijnych oraz tradycyjnych ról płciowych, to częściej osoby starsze i mniej wykształcone.

Modliszka napisał/a:
Często jest tak, że na gejów najwięcej ujadają... inni geje. Zakamuflowani, nieszczęśliwi, ukrywający się, nieakceptujący swojej seksualnej inności, chcący odwrócić uwagę od siebie lub grający macho dla zamydlenia innym oczu. Jest to częste zjawisko np. wśród kleru (wielu księży to geje), polityków czy celebrytów. Sami geje bywają nietolerancyjni w stosunku do innych gejów. Jeśli ktoś nie akceptuje samego siebie i swojej inności, nie będzie tolerować tej inności u innych.

Homofobia to również lęk przed własnym homoseksualizmem oraz byciem skategoryzowanym jako osoba homoseksualna. W tym przypadku osoba homofobiczna wykazuje silne postawy antyspołeczne względem osób homoseksualnych przy obecności własnego, tłumionego homoseksualizmu. Poprzez przejawianie intensywnych zachowań agresywnych względem homoseksualistów próbuje udowodnić sobie oraz otoczeniu, że jest heteroseksualna.

Wniosek z tego taki, że wśród homofobów są również osoby homo i biseksualne.

W niektórych krajach propagowanie postaw homofobicznych traktowane jest w prawie jako mowa nienawiści i stanowi przestępstwo. W Unii Europejskiej prawo zakazujące mowy nienawiści ze względu na orientację seksualną istnieje w 12 krajach członkowskich: Belgii, Danii, Niemczech, Estonii, Hiszpanii, Francji, Irlandii, na Litwie, w Holandii, Portugalii, Rumunii i Szwecji oraz w niektórych częściach Wielkiej Brytanii.

Przypominam, że Irlandia, Hiszpania i Portugalia to kraje ultrakatolickie, tak jak Polska. W katolickiej Hiszpanii małżeństwa gejów i lesbijek są zalegalizowane od 5 lat i mogą adoptować dzieci.

_________________
Wujek 'Dobra Rada' pozdrawia!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

szomiz Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Sie 2009

PostWysłany: 11-03-2010, 07:31    Odpowiedz z cytatem

Zastanawia mnie, czy wszyscy ci odsądzający od czci i wiary zastanowili się przez chwilę chociażby nad zagadnieniem: a co jeżeli ich dziecko okaże się takie. We wszystkich możliwych relacjach w jakich uczestniczyć będzie ICH dziecko od rozpoczęcia dojrzewania do usamodzielnienia.

To jest statystyka (z definicji nie da się odziedziczyć...). 2 - 10% na każde dziecko. Przy czym pojawiły się niedawno poparte badaniami teorie mówiące iż, każde kolejne dziecko to większe prawdopodobieństwo niestandardowej orientacji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jakubuk Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Sty 2009
Skąd: UK

PostWysłany: 11-03-2010, 08:26    Odpowiedz z cytatem

Smile tak. A jak gej pracuje w szkole to wszystkie dzieci, z którymi się styka wzrosną na pedałów...
A świstak zawija w te sreberka.
To są farmazony. Orientacja się nie zaraża. Ja się nie zaraziłem od mojego ojca.Smile
A żeby trzymać się tematu, takie praktyki dyskryminacyjne są niedopuszczalne i to nie tylko w Europie ale już na przykład w Indiach. Więc, jeżeli chcemy mieć w Polsce społeczeństwo dojrzałe i szanujące swoich obywateli, to musimy się pośpieszyć ze zmianą mentalności. W pracy ocenia się czyjąś zdolność do dobrej pracy, a nie czyjeś upodobania, i jeżeli ktoś ma ochotę latać półgoło po ulicach po godzinach pracy, to jeżeli nie jest osoba publiczną, to pracodawcy nic do tego. A już kolegów to zupełnie nie powinno obchodzić. Niech się zajmą swoimi żonami i kochankami, a jak mają ochotę spotkać się z panem Danielem (skoro wysyłają do niego liściki, to chyba mająŚmiech, to niech go wezmą na piwo i skończą pitolić głupoty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

AntoineClamaran Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Paź 2010
Skąd: Varsovia

PostWysłany: 03-10-2010, 00:49    Odpowiedz z cytatem

JESTEM w podobnej sytuacji!!!! zostałem wywalony z PKP IC w momencie w którym mój przełożony dowiedział się że jestem gejem - nie ukrywam tego. Sprawy nie nagłaśniam bo po co? Zdjęcie w profilu jest moje, nie reklamuje się, nie robie żadnej kampani, po prostu żyje. OBECNIE pracuje w kolejach Mazowieckich, na podobnym stanowisku jak w IC - co też jest nie ważne, przełożeni podczas rozmowy zostali poinformowani na samym początku dlaczego mnie zwolniono (oficjalnie za niewywiązywanie się ze swoich obowiązków) po 4 latach pracy. Pracuję tu już kilka miesięcy... Exclamation domyślam się że będę bluzgany na forum, spamowany, blokowany, betonowany, moje pomysły będą na nie, moje wpisy również - nie przejmuje się tym bo jestem pracownikiem i miłośnikiem kolei - JESTEM CZŁOWIEKIEM...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=IujQ8sn-b8U
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mk1992
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 03-10-2010, 00:51   

Ale po co te nerwy? Nikt nikogo nie będzie tutaj bluzgał ani obrażał za to, z kim chce sobie układać życie. Nikomu nic do tego. Ot i co... Smile
Powrót do góry

Minerva Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 11 Lut 2006
Skąd: Żary

PostWysłany: 03-10-2010, 01:36    Odpowiedz z cytatem

No proszę, nie wiedziałam, że w PKP IC dyskryminuje się ludzi za orientację seksualną. Z czym ta niby prestiżowa i chcąca uchodzić za nowoczesną spółka chce iść na giełdę? Z takim podejściem do tematu PKP IC kwalifikuje się co najwyżej na giełdę w Teheranie. Fundamentaliści religijni rządzący Iranem byliby dumni z kadry kierowniczej PKP IC.

Beton

_________________
Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil na które czekamy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl