Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Kolejowa homofobia? Dyskryminacja w PKP IC
Autor Wiadomość

Dominik Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 21 Lip 2007
Skąd: Polska

PostWysłany: 10-03-2010, 14:06   Kolejowa homofobia? Dyskryminacja w PKP IC Odpowiedz z cytatem

Konduktor Daniel Michalski, pracownik PKP Intercity, oskarża przewoźnika, że od czasu kiedy w listopadzie ujawnił swoją orientację seksualną, cierpi z powodu nietolerancji i agresji współpracowników. W razie procesu PKP Intercity będzie musiało udowodnić, że stworzył warunki pracy, w których dyskryminacja nie powinna mieć miejsca – informuje serwis Wiadomości24.pl.

- Stałem się obiektem żartów i aktów agresji ze strony kolegów: wyśmiewania, rozpowszechniania moich zdjęć ze złośliwymi komentarzami, podrzucania kartek z napisem "pedał" do szafki, przykrych docinków odnoszących się do orientacji seksualnej i mojej działalności w Kampanii Przeciw Homofobii" - mówi Daniel Michalski.

Daniel nie liczy na nowy kodeks pracy, który zakazuje dyskryminacji ze względu na orientację seksualną. W jego obronę włączyła się Marta Abramowicz, prezes Kampanii Przeciw Homofobii. – Wysłaliśmy list do spółki. Zależy nam na tym, żeby nie tylko okazać Danielowi wsparcie, ale również przypomnieć pracodawcy o jego obowiązkach wobec podwładnych wynikających z prawa – mówi Abramowicz. Pozostaje czekać na odpowiedź – czytamy na portalu Wiadomości24.pl.

Źródło: Rynek Kolejowy
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mefistofeles Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Sty 2009
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: 10-03-2010, 14:19    Odpowiedz z cytatem

trza by znać fakty. Jesli na przykład gościu ze swojego zboczenia czyni sens życia to niech sie nie dziwi potem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pawel_15 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Pokuć

PostWysłany: 10-03-2010, 14:47    Odpowiedz z cytatem

Jeżeli się z tym nie afiszuje, nie robi z tego sensu życia i nie eksponuje tego na każdym kroku to pracodawca powinien zareagować. Co innego gdyby na prawo i lewo gadał że jest homo itd. Wtedy nie ma się co dziwić, ludzie nie lubią zboczeńców i odmieńców...

_________________
Pokuccy kopciarze - łączcie się !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 10-03-2010, 14:48   

Dla mnie to jest ciężka choroba a nie powód do dumy!
Powrót do góry

buuuuum Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Gru 2009
Skąd: Ełk

PostWysłany: 10-03-2010, 15:27    Odpowiedz z cytatem

pedalstwo jest w modzie Język
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mk1992
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 10-03-2010, 16:09   

Pawel_15 napisał/a:
Wtedy nie ma się co dziwić, ludzie nie lubią zboczeńców i odmieńców...


Jeśli uważasz, że geje i lesbijki to zboczeńce, to z przykrością muszę przyznać, że jesteś idealnym przykładem tępego, stereotypowego i niewykształconego Polaka... Very Happy

kryniczanin napisał/a:
Dla mnie to jest ciężka choroba a nie powód do dumy!


Moim zdaniem chorzy są ludzie, którzy twierdzą tak jak Ty. Homoseksualizm już dawno został wykreślony z listy chorób. To tak ku ścisłości.
Powrót do góry

Pawel_15 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Pokuć

PostWysłany: 10-03-2010, 16:24    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jeśli uważasz, że geje i lesbijki to zboczeńce, to z przykrością muszę przyznać, że jesteś idealnym przykładem tępego, stereotypowego i niewykształconego Polaka... Very Happy

Nie napisałem tego poprzez pryzmat stereotypu. Napisałem to celowo z pełną świadomością i z pełnym zrozumieniem problemu jakim jest homoseksualizm. Jeżeli uważasz mnie za tępego i niewykształconego Polaka to trudno. Niemniej mogę w klarowny sposób przedstawić moje argumenty. Obawiam się jednak że taka merytoryczna dyskusja może się przerodzić we wzajemne obrzucanie się błotem, a to nie jest moim celem.


Cytat:
Moim zdaniem chorzy są ludzie, którzy twierdzą tak jak Ty. Homoseksualizm już dawno został wykreślony z listy chorób. To tak ku ścisłości.

Homoseksualizm został wykreślony z listy chorób w - o ile pamiętam - roku 1991 czyli stosunkowo niedawno jeżeli chodzi o to jak daleko sięga nasza wiedza historyczna wstecz (kilkanaście tysięcy lat) ...

_________________
Pokuccy kopciarze - łączcie się !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Exsimus Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lut 2009
Skąd: Silesia

PostWysłany: 10-03-2010, 16:34    Odpowiedz z cytatem

Według mnie każda osoba ma sumienie i postępuje według tego co uważa za słuszne i jeżeli ten pracownik IC nie okazuje w pracy tego, że jest homo tudzież nie chce wykorzystać kolegów itp: wszystko jest w porządku.
Ja jestem osobą tolerancyjną i nie przeszkadza mi to, że konduktorem jest gej czy konduktorką jest lesbijka. Tak są stworzeni ludzie, że jednemu mężczyźnie podoba się kobieta innemu także mężczyzna i jeżeli nie jest to eksponowane i ci ludzie nie są upierdliwi to wszystko jest OK.
Warto też spojrzeć na to z innej strony. Np dajmy na to hetro byli by piętnowani przez homo i ktoś podrzucałby mi zdjęcia z docinkami. Nie było by to miłe, a ten człowiek chyba nic za to nie może, że...kocha inaczej...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

mk1992
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 10-03-2010, 16:36   

Pawel_15 napisał/a:
problemu jakim jest homoseksualizm


Homoseksualizm jako tako nie jest problem. Problem są wymalowane cioty, które pół nago biegają na jakiś idiotycznych paradach równości, robiąc negatywny wizerunek całemu środowisku osób o orientacji homoseksualnej. A cierpią na tym normalni geje, którzy pracują, uczą się i prowadzą zwykłe życie. Znam osobiście kilka takich osób, dlatego z pełną świadomością mogę przyznać, że nie mają oni nic wspólnego z wykreowanym przez mass media wizerunkiem geja(sic!) - cioty.

Pawel_15 napisał/a:
Homoseksualizm został wykreślony z listy chorób (...)


Medycyna idzie do przodu, a nie cofa się do tyłu. Co mnie obchodzi, co było kilkanaście tysięcy lat temu? Ja żyję w XXI wieku, a nie w epoce kamienia łupanego. Szkoda tylko, że ludzie częstokroć zachowuję się dokładnie tak, jakby pochodzili z ery Flinstonów...


Ostatnio zmieniony przez Exsimus dnia 10-03-2010, 17:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

buuuuum Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Gru 2009
Skąd: Ełk

PostWysłany: 10-03-2010, 16:49    Odpowiedz z cytatem

a tak w ogóle to skąd oni sie dowiedzieli że jest gejem?
skłaniał bym sie ku temu że im sam ie pochwalił
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 10-03-2010, 17:04   

mk1992 napisał/a:
Jeśli uważasz, że geje i lesbijki to zboczeńce, to z przykrością muszę przyznać, że jesteś idealnym przykładem tępego, stereotypowego i niewykształconego Polaka... Very Happy


Powiem wprost: idź stąd i nie pisz tu. Wróć jak skończysz 18 lat.
Powrót do góry

mk1992
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 10-03-2010, 17:13   

Tylko tyle potrafisz napisać? Skoro nie zgadzasz się z moim zdaniem, to podaj mi kontrargumenty. Czekam.

A 18-kę mam już od miesiąca - zastanawia mnie tylko, co to ma do tematu? Very Happy
Powrót do góry

Arek Płeć:Mężczyzna
Junior Admin


Dołączył: 05 Mar 2007
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 10-03-2010, 17:18    Odpowiedz z cytatem

kryniczanin napisał/a:
Dla mnie to jest ciężka choroba a nie powód do dumy!

Sądząc po twojej wypowiedzi sam jesteś chory. Na głowę.

_________________
Żelazna kadra też z czasem rdzewieje.
A beton kruszeje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 10-03-2010, 17:30   

Będac na Woodstocku chcąc posłuchać muzyki , oraz zadając się w młodości z lewakami nauczyłem się że z lewackim homoseksualnym lobby nie ma co rozmawiać. Do nich żadne argumenty nie docierają. Dlatego nie odpowiem na te prostackie lewackie prowokacje.
Powrót do góry

gryff
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 10-03-2010, 17:30   

Ale mamy jeszcze zacofane społeczeństwo normalnie. w pale się nie mieści.Admin ma rację niektórzy muszą leczyć się na głowę
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 9 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl