Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Tania Kuszetka w TLK
Autor Wiadomość

qwerty188 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 20 Wrz 2010

PostWysłany: 29-06-2011, 20:26    Odpowiedz z cytatem

W takim razie pozostaje tylko sprawdzenie tego w kasie IC.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Iktorn Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Gru 2005

PostWysłany: 29-06-2011, 20:46    Odpowiedz z cytatem

W niektórych pociągach w opisie podane jest "tania kuszetka". Wejdźcie tutaj a zobaczycie w opisie "tania kuszetka". Sprzedaż biletów/miejscówek na 30 dni przed.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

RommeL Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Cze 2011

PostWysłany: 01-07-2011, 12:31   220V w TLK 35202 Odpowiedz z cytatem

Mam pytanko odnośnie taniej kuszetki w TLK 35202 relacji GDYNIA-Zakopane. Czy są tam w przedziałach gniazdka na 220v? Będę jechał około 15h, a tyle niestety bateria mojego laptopa nie wytrzyma:)

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pawelu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2008
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 01-07-2011, 16:41    Odpowiedz z cytatem

Nie przypominam sobie, aby w ogóle w wagonach z miejscami do leżenia były gniazdka w przedziałach, bo na korytarzu zapewne z jedne by się znalazło, ale chyba nie chcesz spędzić całej drogi na korytarzu. Poza tym jak działają gnizadka na korytarzach to się przekonałem 30 kwietnia gdy dawną "Mewą" (obecnie TLK Białystok-Szczecin p. Warszawę, Poznań) jechałem krótki w sumie odcinek z Poznania do Dobiegniewa. I na gwałt potrzebowałem podładować komórkę. Przeszedłem cały skład, w sumie 8 wagonów, żadne gniazdko nie działało. Ani w wagonach klasy 2 ani w 1. A spora część wagonów była w barwach IC, po moderrnizacji, wszystkie z vmax=160 km/h. Także raczej na pracę na laptopie nie licz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Iktorn Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Gru 2005

PostWysłany: 01-07-2011, 18:27    Odpowiedz z cytatem

Czasem w Monciaku (TLK 35202) są gniazdka w tanich kuszetkach. Raz trafiam na przedział, że są, a raz nie ma. To loteria - zależy jaki wagon trafisz - nie ma ogólnej zasady.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kiniaczek31 Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 30 Mar 2011

PostWysłany: 07-07-2011, 22:25   tlk tania kuszetka Odpowiedz z cytatem

Witajcie mam jeszcze pytanie czy tk ma miejsce na bagaż jak w normalnych pociągach ?
Jak myślicie czy 2 dzieci z rodzicami bardzo utrudnią podróż wspólpasażerom...
One są 6cio osobowe ?Można środkową złożyć ?
Jest wars ?
Miałam jechać expresem ale muszę mieć zapasową opcje ostatnio pojechałam kupić bilety okazało się że narazie nie sprzedają na ten pociąg...

a pomoże ktoś wyliczyć podróż dla 2 dorosłych (warszawa-gdańsk) TLK35202
dziecko niespełna 5 lat
dziecko 2 latka

Z góry dzięki za pomoc

ps. jak myślicie lepiej expresem czy tk nie chciałabym słuchać niemiłych komentarzy bo nie sądze żeby dzieci mi poszły spać a napewno będą gadać ...boję się że w kuszetce może to być dla kogoś problem Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

szpak Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Sty 2006
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: 07-07-2011, 22:36    Odpowiedz z cytatem

kiniaczek31, w kuszetce jest dużo miejsca na bagaż. Łóżka można złożyć tak, że robi się normalny przedział z siedzeniami. W nocnych pociągach nie ma wagonów gastronomicznych.

_________________
Marcin Szpakowski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kiniaczek31 Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 30 Mar 2011

PostWysłany: 09-07-2011, 23:50    Odpowiedz z cytatem

No dobrze a czy w kuszetce jest 6 miejsc i czy przy kupnie biletu mogę wybrać które chcę ?
A ta "półka na bagaże jest na górze tak jak w normalnych pociągach?
będziemy mieli 1 walizkę ale dużaąąą do tego wózek ale jego mogę zostawić na korytarzu...

[ Dodano: 11-07-2011, 17:28 ]
Pan na centralnym poinformował mnie iż w pociągach tlk tania kuszetka nie ma miejsca na bagaż ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wuja Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Lip 2011

PostWysłany: 26-03-2012, 11:59    Odpowiedz z cytatem

Witam! Przepraszam, że podbijam temat, ale nigdzie interesującej mnie informacji nie znalazłem. Czy dla ofert Tania Kuszetka w przedziale sześciomiejscowym Bc-6 również obowiązuje podział na płcie? Jeżeli tak, to czy gdy razem ze znajomymi wykupię 6 miejsc to w dalszym ciągu ten podział obowiązuje, czy to już jest nasza sprawa?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pospieszny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Wrz 2008

PostWysłany: 26-03-2012, 12:39    Odpowiedz z cytatem

Nie w Bc-6 nie obowiązuje podział na płeć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mysza334 Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 25 Kwi 2012

PostWysłany: 25-04-2012, 17:00   Pytanie odnośnie kuszetek Odpowiedz z cytatem

Witam
Chciałam zakupić bilety na tania kuszetkę (TLK 45200 Pogoria). Zastanawia mnie tylko jedna rzecz w kuszetce pojedzie 4 dorosłych i 3 dzieci ( 6lat, 1,5l oraz 3 latka) czy istnieje możliwość leżeć na takiej kuszetce z dzieckiem? Chodzi mi tutaj bardziej o 6 latka bo młodsze to nie wyobrazam sobie inaczej Smile czy nikt nie bedzie mi robił problemów jeżeli np kupie 6 biletów a tylko 4 kuszetki?

Drugie pytanie mam odnośnie zniżek czy jest jakaś zniżka dla takiej ilości osób czy tylko zniżki mają dzieci? Z góry dziękuję za pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

witja Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 22 Lis 2008

PostWysłany: 25-04-2012, 19:29    Odpowiedz z cytatem

Z dzieckiem do 10 lat można jechać na jednej leżance.
Jadąc z dziećmi do lat 16 dorośli mają zniżkę 33% według oferty bilet rodzinny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

maciej30 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Sty 2011

PostWysłany: 31-05-2012, 22:06    Odpowiedz z cytatem

Tak właśnie szukam w hafasie i oczom nie wierze. Czy po 1 czerwca nie ma ani jednego krajowego nocnego pociągu TLK który prowadzi normalną kuszetką ( nie tanią )? Czy ma ktoś wykaz wagonów sypialnych i normalnych kuszetek na pociagi krajowe w RJ 2011/2012. Przekopałem wszystko ale nic nie znalazlem. Dodatkowo pod każdym nocnym pociągiem widnieje informacja: Tania kuszetka, wagon sypialny. Czemu normalne kuszetki zniknęły? Zna ktoś odpowiedź na tą zagadkę?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pawelu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2008
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 31-05-2012, 23:45    Odpowiedz z cytatem

Problem zniknięcia normalnych kuszetek pościelowych był już sygnalizowany na tym forum w dziale korekty rozkładu jazdy 2011/12. Ponoć właśnie od jutra znikają normalne kuszetki w TLK ale dlaczego tak jest to nikt chyba tego nie wie i nie rozumie. Przynajmniej na tym forum odpowiedzi na to pytanie niestety nie znalazłem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

maciej30 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Sty 2011

PostWysłany: 01-06-2012, 07:58    Odpowiedz z cytatem

Czegoś tu nie rozumiem, ktoś chce jechać tanio w nocy to ma 2 klasę z miejscami siedzącymi a kuszetka to powinna być kuszetka, takiego badziewia nie ma nigdzie w Europie. Już nie chodzi mi nawet o te tanie kuszetki, niech sobie jeżdzą ale do jasnej niepodległej w takich relacjach jak Przemysl - Szczecin, Kraków - Szczecin/Świnoujscie, Warszawa - Szczecin, Warszawa - Jelenia Góra powinna być alternatywa w postaci kuszetek zwykłych. Ten sam problem rok temu dotyczył tego, że w większości nocnych TLK nie było 1 klasy, teraz 1 klasa wróciła a z kolei znikają normalne kuszetki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 10 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl