INFO KOLEJ - forum kolejowe

Tabor - Korupcja przy naprawach pociągów

Victoria - 19-06-2026, 21:13
Temat postu: Korupcja przy naprawach pociągów
Korupcja przy naprawach pociągów. CBA zatrzymała 7 osób, w tym z PESY Mińsk Mazowiecki

CBA zatrzymało siedem osób w tym trójkę pracowników PESA Mińsk Mazowiecki. Chodzi o możliwą korupcję przy zamówieniach na naprawy pociągów - proceder miał dotyczyć 1150 zamówień na łączną kwotę ponad 28,5 mln złotych. Spółka deklaruje współpracę ze służbami i nie komentuje sprawy.

Więcej:
https://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci/korupcja-przy-naprawach-pociagow-cba-zatrzymala-7-osob-w-tym-z-pesy-minsk-mazowiecki-153321.html

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group