Kolej miejska - [Poznań] Używane niemieckie tramwaje kaputt Noema - 21-05-2026, 20:50 Temat postu: [Poznań] Używane niemieckie tramwaje kaputt
Jedni kupili złom, a drudzy pozbyli się złomu.
Z kupionych przez MPK Poznań 24 używanych niemieckich tramwajów jeździ zaledwie jeden! Co z tego, że tramwaje z Bonn są tanie, skoro... nie jeżdżą?
Materiał Polsat News:
https://www.facebook.com/watch/?v=984444874067361Arek - 24-05-2026, 22:47 Temat postu:
Prezes poznańskiego MPK broni decyzji o zakupie używanych tramwajów z niemieckiego Bonn.
W rozmowie z Radiem Poznań mówił o nagonce.