INFO KOLEJ - forum kolejowe

Kolej miejska - [Poznań] Używane niemieckie tramwaje kaputt

Noema - 21-05-2026, 20:50
Temat postu: [Poznań] Używane niemieckie tramwaje kaputt
Jedni kupili złom, a drudzy pozbyli się złomu.

https://wpolsce24.tv/polska/-poznan-walczy-ze-starymi-niemieckimi-tramwajami,75745

Z kupionych przez MPK Poznań 24 używanych niemieckich tramwajów jeździ zaledwie jeden! Co z tego, że tramwaje z Bonn są tanie, skoro... nie jeżdżą?

Materiał Polsat News:
https://www.facebook.com/watch/?v=984444874067361
Arek - 24-05-2026, 22:47
Temat postu:
Prezes poznańskiego MPK broni decyzji o zakupie używanych tramwajów z niemieckiego Bonn.
W rozmowie z Radiem Poznań mówił o nagonce.

https://radiopoznan.fm/informacje/pozostale/uzywane-tramwaje-z-niemiec-prezes-mpk-mowi-o-nagonce

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group