Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 78, 79, 80  Następny
Rozkład jazdy 2021/2022
Autor Wiadomość

Szeklan Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Sie 2019
Skąd: Gorlice

PostWysłany: 03-08-2021, 08:41    Odpowiedz z cytatem

svt, tylko w sumie po co ZKA aż od Tarnowa a nie dopiero od Jasła? Od 1 IX - 30 IX ZKA jest dopiero na odcinku Jasło - Zagórz, a od października aż od Tarnowa. Nie mogło to pozostać w takiej formie?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Krzychu_36 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Kwi 2017

PostWysłany: 03-08-2021, 10:47    Odpowiedz z cytatem

Dlaczego Tlk Karkonosze w nocy omija Dabrowe Gornicza i Sosnowiec w nocy? nie wierze ze w nocy prowadzone sa jakiekolwiek remonty i w nocy ten pociag nie moze przejechac przez Zaglebie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Erwin Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Gru 2008
Skąd: Wieruszów

PostWysłany: 03-08-2021, 11:59    Odpowiedz z cytatem

abc19870702 napisał/a:
Witam. Jak wygląda sytuacja jeśli chodzi o stację Zduńska Wola Karsznice na rozkład 2021/2022? W tym roku dali tylko jeden sezonowy Wydmy, z roku na rok coraz gorzej...


Myślę, że wygląda tak samo jak od wielu lat. Między zero i jedną par pociągów na dobę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 03-08-2021, 12:19    Odpowiedz z cytatem

Witam,

Skończyłam odpowiadać na wasze wiadomości. Kto zrzucił się na serwer, otrzymał już projekt rozkładu jazdy. Kto jeszcze nie dostał, musi uzbroić się w cierpliwość - przelew jeszcze nie dotarł.

Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękuję! Mamy już opłacony serwer i domenę. Zostały jeszcze wolne środki, akurat na jakiś dobry trunek dla Pirata, naszego informatyka, dzięki któremu forum funkcjonuje przez tyle lat (niedługo osiągniemy pełnoletność). Chłopak wkłada dużo pracy bez żadnego wynagrodzenia, więc chcę mu podziękować w imieniu administracji forum i wszystkich forumowiczy.

Dodam, że to Pirat chroni wasze adresy IP przed policją, prokuraturą i betonem PKP. Dotąd nie wydaliśmy nikomu ani jednego adresu IP, a takich żądań było już kilkadziesiąt. Myślę, że butelka jakiegoś markowego, ekskluzywnego alkoholu będzie OK. Ktoś się sprzeciwia?

Pytam o waszą zgodę, bo nasi hejterzy, których serdecznie nie pozdrawiam, zaraz podniosą krzyk, że na forum zbieram pieniądze na wódkę i urządzam z Piratem libacje alkoholowe. Milolstwo już nie takie bzdury wypisywało na nasz temat:

https://www.facebook.com/infokolej/posts/744111482287236

Jeśli ktoś jeszcze chce otrzymać projekt rozkładu jazdy PKP IC 2021/2022, proszę się do mnie zgłaszać na PW. Na wiadomości odpowiem jutro po południu, bo muszę wyjechać w sprawach rodzinnych.

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

jakubkrzeminsk3 Płeć:Mężczyzna
Nowy


Dołączył: 03 Sie 2021

PostWysłany: 03-08-2021, 16:07    Odpowiedz z cytatem

przedstawiciele PKP chcieli adresy IP? a to ciekawe... jasne, inicjatywa dla informatyka super pomysł, kiedyś pomógł mi z odzyskaniem konta za co dziękuję Smile

i nie rozumiem negatywnych opinii na temat forum, to jedyne miejsce jakie znam, gdzie można poznać zarysy nowego rozkładu. Ostatnie kilka lat jeśli chodzi o ilość i dostępność pociągów zawiodło w odniesieniu do oczekiwań i nadziei jakie były w 2015 roku. Jeśli PKP reaguje negatywnie na postulaty zwiększenia liczby pociągów na popularnych trasach, na których sami zarabialiby, to coś jest niezrozumiałe. Pozdrawiam serdecznie administrację
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 04-08-2021, 08:00    Odpowiedz z cytatem

Victoria napisał/a:
Myślę, że butelka jakiegoś markowego, ekskluzywnego alkoholu będzie OK. Ktoś się sprzeciwia?

It's a good idea. OK

A ja stawiam drugą i zapraszam do mnie. Wymówki nie masz. Jest już bezpośredni pociąg z Warszawy do Zgorzelca.

Victoria napisał/a:
Pytam o waszą zgodę, bo nasi hejterzy, których serdecznie nie pozdrawiam, zaraz podniosą krzyk, że na forum zbieram pieniądze na wódkę i urządzam z Piratem libacje alkoholowe.

Spokojnie, już nie podskoczą. Trzymam ich za jaja.

http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=389291#389291

jakubkrzeminsk3 napisał/a:
przedstawiciele PKP chcieli adresy IP?

Ależ oczywiście. Począwszy od zarządu PKP SA, przez dyrektorów zakładów, na szefach kolejarskich związków zawodowych kończąc. Lista jest długa i szeroka. Przykładowo mój IP chciała prezeska KD. Beton KD zobaczył nie IP tylko środkowy palec admina i to w sądzie.

http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=254008#254008

Beton KD ścigał także szefową naszego forum, znaczy Victorię. Oddajmy głos zainteresowanej:

http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=392340#392340

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

jakubkrzeminski Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 20 Sie 2017

PostWysłany: 04-08-2021, 19:08    Odpowiedz z cytatem

Nieźle, szkoda że zamiast zajmować się rozkładem jazdy i skutecznym zarządzaniem spółką kolejową, do czego zostali powołani, angażują się w takie sprawy personalne jak w przedszkolu. Z perspektywy czasu, chociażby Koleje Śląskie potrafiły odpowiedzieć konstruktywnie na maile, bez tego typu akcji. Dzięki za linki, ciekawe do przeczytania. Pozdrawiam serdecznie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wamp Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 21 Cze 2020

PostWysłany: 05-08-2021, 19:01    Odpowiedz z cytatem

Polecałbym uważać komu udostępnia się rozkład bo później wypisują takie gałgany.

(zdjęcie w załączniku)

Bez tytułu.png
Pobierz Plik ściągnięto 425 raz(y) 36.99 KB

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 05-08-2021, 19:44    Odpowiedz z cytatem

wamp, idiotów nie brakuje. To prawdopodobnie ten sam typ ze Szczecina, którego zbanowałam w zeszłym roku za to, że mnie oszukał - nie dostosował się do mej prośby, żeby zachować dyskrecję tylko natychmiast zaczął chwalić się w internecie tym co ode mnie dostał.

Konkurencyjnemu forum, którego właściciel ponoć pracuje w KD na kierowniczym stanowisku, mogę tylko pogratulować nowego administratora, który nawet po polsku nie potrafi poprawnie się wyrażać. Adams vel KDchłopak ma godnego siebie współpracownika.

KDchlopak.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 273 raz(y) 48.4 KB


_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

WRmnouz Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Maj 2021
Skąd: Lublin

PostWysłany: 05-08-2021, 21:10    Odpowiedz z cytatem

Żaden SZANUJĄCY SIĘ mikol nie będzie hejtował tego forum.
Tym bardziej że większość użytkowników Info Kolej to mikole i pracownicy kolei.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Szeklan Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Sie 2019
Skąd: Gorlice

PostWysłany: 06-08-2021, 06:11    Odpowiedz z cytatem

Olać takich oszołomów. Robicie kawał dobrej roboty Victoria. Zazdrośnicy, co nigdy do niczego nie potrafią dojść, zawsze się znajdą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

JG Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 15 Wrz 2020
Skąd: Legnica

PostWysłany: 06-08-2021, 09:45    Odpowiedz z cytatem

Szeklan napisał/a:
Olać takich oszołomów. Robicie kawał dobrej roboty Victoria. Zazdrośnicy, co nigdy do niczego nie potrafią dojść, zawsze się znajdą.

Myślę, że warto zacytować tutaj T. Boya-Żeleńskiego:
"Krytyk i impotent z jednej są parafii:
Obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

WRmnouz Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Maj 2021
Skąd: Lublin

PostWysłany: 06-08-2021, 16:48    Odpowiedz z cytatem

Victoria napisał/a:
wamp, idiotów nie brakuje. To prawdopodobnie ten sam typ ze Szczecina, którego zbanowałam w zeszłym roku za to, że mnie oszukał - nie dostosował się do mej prośby, żeby zachować dyskrecję tylko natychmiast zaczął chwalić się w internecie tym co ode mnie dostał.

Konkurencyjnemu forum, którego właściciel ponoć pracuje w KD na kierowniczym stanowisku, mogę tylko pogratulować nowego administratora, który nawet po polsku nie potrafi poprawnie się wyrażać. Adams vel KDchłopak ma godnego siebie współpracownika.

Tak, on jest z "okolic Szczecina".

2.png
Pobierz Plik ściągnięto 304 raz(y) 173.71 KB

1.png
Pobierz Plik ściągnięto 206 raz(y) 75.18 KB

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wafel Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Lut 2009
Skąd: NRDFN

PostWysłany: 06-08-2021, 19:32    Odpowiedz z cytatem

Od razu domyśliłem się że to ten typek na którego się Victoria wkurwiła.
Wystarczy że gość obraża i nie szanuje języka swego ojczystego.

Tylko nie obrażajcie "okolic Szczecina".

Odnośnie rozkładu jazdy.
Ciekawe czy decydenci w nowym sezonie jazdy znów odetną na 10 miesięcy Bielsko-Białą od Świnoujścia?
Czy Jelenia Góra dostanie ogryzek do Szczecina?

_________________
Stoi na stacji lokomotywa, pełna miedzi i stali...I przyszli żule i ją zaje.ali!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Atoman Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 28 Sie 2016

PostWysłany: 07-08-2021, 09:26    Odpowiedz z cytatem

Jelenia Góra, a konkretnie Szklarska Poręba dostanie porządny skład w kierunku Szczecina w swoim czasie, czyli po zakończeniu wszelkich inwestycji typu modernizacja E59 i remont tunelu w Trzcińsku. Wtedy też wyklaruje się sytuacja na C-E59 i będzie jasne, co pojedzie po danych magistralach. Natomiast należy podkreślić, że nacisk nie będzie kładziony na potoki nad Bałtyk, tylko z Pomorza w Sudety. Konkurencyjna oferta kolejowa dla drogi ekspresowej S3 jest priorytetem po zakończeniu inwestycji na ww. liniach.

W temacie Bielska-Białej mamy typowy strzał w dziesiątkę jeśli chodzi o powiązania funkcjonalne i połączenia. Szyndzielnia do Ustki sprawdziła się, jako, że z Górnego Śląska w tym kierunku są stałe potoki związane ze stałymi klientami uzdrowisk, pensjonatów czy innych domów wczasowych, które się utrwaliły już za czasów świetności FWP. Do tego należało odciążyć Gwarka. Obecnie więc zarówno w jednym, jak i drugim składzie da się przeżyć, więc to nie będzie zmieniane. W stronę Świnoujścia dalej nocny sezonowy z Bielska-Białej, choć tam akurat jakichś zdecydowanych potoków nie widać. Patrząc na dziurę w RJ na LK 272 może należałoby pomyśleć o jakimś TLK z Bielska-Białej właśnie po tej linii, ale to też dopiero za dwa lata. Przypomnę, że swego czasu właśnie po LK 272 miał jeździć komercyjny TLK Pirania w kierunku Kołobrzegu latem, więc co najmniej dotowany sezonowy nad Bałtyk, choćby właśnie na Świnoujście przydałby się.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 29 z 80 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 78, 79, 80  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl