Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 93, 94, 95  Następny
Przymusowe szczepienia
Autor Wiadomość

wodkangazico Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2010

PostWysłany: 22-11-2022, 20:19    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Na tej zasadzie to można uzasadniać wszystko. Każdą prewencję na przykład. Choćby zatrzymanie Międlara...

Na początku dodałbym "W totalitarnym reżimie". Reszta się zgadza.
Cytat:
Swoją drogą, to naprawdę ktokolwiek sądzi...

Nie o sytuację chodzi, a o metody i cel - wyrachowane, stopniowe, krok po kroku ograniczanie wolności.
Hitlerowcom było i łatwiej, i trudniej zarazem. Łatwiej, bo czasy były ciężkie (nas to dopiero czeka), trudniej, bo jednak, przynajmniej w początkowych latach, mieli coś do powiedzenia ludzie rozsądniejsi. Choćby pruscy generałowie. Dziś, głosy rozsądku giną w specjalnie dla idiotów preparowanym, medialnym ścieku, a karmieni tą g...nianą papką osobnicy stają się coraz głupsi. Koło się zamyka.
Myślisz, że smartfony byłyby tak tanie, gdyby nie robiły za narzędzie propagandy? Sądzisz, że miałbyś gigabajty za grosze, gdyby nie to, że większość z nich "zje" transmisja prymitywnej agitacji politpoprawności i, w drugą stronę, podglądanie i podsłuchiwanie, jakie są nastroje ulicy?
Cytat:
Przede wszystkim google czy facebook, twitter też nie był od tego.

I dlatego reklamują się jako media społecznościowe? Tyko takie bardziej w lewo?
Cytat:
To pewnie oznacza, że PiS jest partią faszystowską.

Napisz wyprawkę, dlaczego uważasz, że nie jest. Uwzględnij rolę jarkacza, króla oszustów pinokia wraz z nierządem, powszechne złodziejstwo, pączkowanie posad dla rodzin i kolesi, chamskie wycinanie jakiejkolwiek politycznej dysputy itd., itd.
Cytat:
PiS miał, a nie wprowadził, bo z wyrachowaniem postawił na gadanie, a nie działanie.

Lasy, cmentarze, a przede wszystkim przychodnie i szpitale, dzięki którym załatwili na amen spore miasto - to wg ciebie czcze gadanie?
Trzy tzw. kwarantanny na telefon. Każda bezprawna. Pierwszą przesiedziałem spokojnie, bo i tak miałem lekki kaszelek. Dwie następne, bo "podejrzany". W d...pie to miałem, po wsi łaziłem, ale zarabiać i tak nie mogłem, bo, kuźwa, kontrahentom też wysyłali cynk, że pacjent zadżumiony - parias nietykalny - nie wpuszczać. I tym wyrachowanym pie...leniem po szczujniach tak ludzi wystraszyli, że ci nie wpuszczali.
Cytat:
A kto np. używa sformułowań "covidioci", "barany"?

Jeszcze raz powtórzę: właściwe rzeczy dać słowo.
Poczytaj: https://www.takniewiele.pl/
To na pewno pisane za srebrniki...
Cytat:
Sami nazywaliście PiSowców komunistami. Ludzi, nie głupotę.

A co ona - na polu rośnie?
Cytat:
Taaak, wymordowanie miliona(ów) ludzi nie różni się niczym od pisania na forum dyskusyjnym...

Nie bierz do siebie, ale niespełniony krzykacz z wąsikiem i grzywką zaczynał od malowania...
Wtedy pewnie jeszcze nie był niespełnionym.
Stąd - z czystej troski - propozycja, byś się nie katował, nerwów nie nadwerężał, zdrowia nie rujnował. Bo to nigdy nie wiadomo, jakie w człowieku demony obudzić się mogą.
A już na pewno spadnie ryzyko zawału.
Z tej samej przyczyny, choć po prawdzie nie wiemy, używając drugiej osoby liczby mnogiej, kogo masz na myśli, cieszymy się z informacji:
Cytat:
Wasza reakcja, wasza frustracja - tak, dla mnie to śmieszne.

i, że jednak mogliśmy pomóc.
Cytat:
Wam się naprawdę wydaje, że pisanie na tym forum ma takie znaczenie, że ktokolwiek chciałby płacić za pisanie? No by chyba za zadanie to trzeba jednak jakieś honorarium zaproponować.

Trolle już dawno wyszły z piwnic i pozakładały hurtownie. Dziś, umowy o dzieło obejmują ogólne pojęcie "siania fermentu", bez wskazania konkretnych adresów. Zleceniobiorcy sami polują po sieci i chwalą się wynikami przy rozliczeniach.
A, że konkurencja spora, to i każde, najlichsze nawet forum może kusić, prawda?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 23-11-2022, 10:38    Odpowiedz z cytatem

Faszystowskie rządy krajów G20 chcą, aby szczepienie mRNA na covid było warunkiem wstępnym podróży międzynarodowych.

https://www.tichyseinblick.de/kolumnen/aus-aller-welt/g20-gipfel-impfzertifikat-reisen/

Nie zaszprycujesz się, nie dostaniesz paszportu covidowego i nie wyjedziesz za granicę. Niektóre państwa już to praktykowały, np. Kanada (członek G20).

https://www.rp.pl/ochrona-zdrowia/art36506181-kanada-konczy-z-obowiazkiem-szczepien-dla-pasazerow-samolotow-i-pociagow

Również i ja doświadczyłam covidiańskiego zamordyzmu, gdy w zeszłym roku musiałam udać się w ważnej sprawie rodzinnej do sąsiedniego Görlitz. Covidiański system terroru udało mi się przechytrzyć, a pisałam o tym tutaj:

http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=398583#398583

Takiej przyszłości chcemy? Globalny obóz koncentracyjny, w którym będziesz niewolnikiem to już nie teoria spiskowa. To się dzieje. Wake up!

A tymczasem w naszym kraju już nawet bohaterów walki o niepodległość Polski potrafiono zmanipulować i użyć do promocji eksperymentalnych szczepionek mRNA na covid.

Tak, zaszprycuj się i kopnij w kalendarz (nagły zgon poszczepienny spowodowany zapaleniem mięśnia sercowego, popularny wśród młodych, zdrowych, wysportowanych ludzi, którzy ulegli propagandzie i poddali się globalnemu eksperymentowi medycznemu). Bądź bohaterem.

https://wolnosc.tv/dr-piotr-rubas-ujawnia-dlaczego-osoby-mlode-wysportowane-umieraja-nagle-po-przyjeciu-wideo-2/


_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 26-11-2022, 16:38    Odpowiedz z cytatem

ZMARŁ NAGLE

Dokument traktujący o szczepieniach, konsekwencjach przedstawianych przez między innymi balsamistów i lekarzy, informatorów wojskowych i wielu innych ludzi pomagających ludzkości w toczącej się wojnie informacyjnej.

https://www.cda.pl/video/12530940f5

https://rumble.com/v1wld30-died-suddenly-lektor-pl.html


_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Ralny Płeć:Mężczyzna
Moderator


Dołączył: 23 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 28-11-2022, 11:29    Odpowiedz z cytatem

Urzędnicy zwolnieni za brak szczepień idą do sądu

Tysiące pracowników federalnych z Kanady złożyło pozew zbiorowy przeciwko nakazowi szczepień wprowadzonemu przez rząd. Proces zaczyna się w tym tygodniu.

Czytaj więcej:
https://wolnemedia.net/urzednicy-zwolnieni-za-brak-szczepien-ida-do-sadu/

_________________
Gdyby głupota umiała latać, LOT miałby poważnego konkurenta w postaci PKP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 29-11-2022, 14:03    Odpowiedz z cytatem

Tajne dane rządowe i poufne dokumenty firmy Pfizer potwierdzają, że szczepionka na COVID powoduje depopulację i zabiła już miliony

"Szczepienia przeciwko Covid-19 powodują masową depopulację".

To dość odważne twierdzenie. „Twój rząd próbuje cię zabić” jest jeszcze śmielsze. Ale niestety te śmiałe twierdzenia są teraz poparte górą dowodów. Dowody, które można znaleźć w tajnych raportach rządowych, potwierdzające 1,8 miliona dodatkowych zgonów, odnotowano w USA, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii i większości krajów Europy od czasu masowego wprowadzenia zastrzyków Covid-19.

Więcej:
https://gloria.tv/share/qc19yjdMoMES6CAw21Tz8UuxJ

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

TFZ Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Gru 2019
Skąd: DC

PostWysłany: 30-11-2022, 11:56    Odpowiedz z cytatem

wodkangazico napisał
Cytat:
Cytat:
Na tej zasadzie to można uzasadniać wszystko. Każdą prewencję na przykład. Choćby zatrzymanie Międlara...

Na początku dodałbym "W totalitarnym reżimie". Reszta się zgadza.

Ależ w wypowiedziach też. Każdą reakcję policji z użyciem siły można nazwać faszystowską, bo przecież faszyści siły używali. Więc skoro oni teraz siłą wyprowadzają gościa tylko za to, że wrzasnął "Szydło to xhejn", to najwyraźniej faszyści. Nawet jeśli nie teraz, to przecież potencjalni.
Aleksander Małachowski napisał w okresie, gdy w Kwaśniewskiego rzucano jajkami, że ręka, która dziś rzuca kamieniem, jutro może rzucić granatem. Ziemkiewicz skontrował wtedy sformułowaniem Na pewno... Ręka, która dziś wypisuje głupie felietony, jutro może podpisywać wyroki, albo w ogóle skazywać bez wyroku (niekoniecznie słowo w słowo, ale sens był dokładnie taki; teksty są z lat dziewięćdziesiątych, więc nie pamiętam dokładnie). Wypowiedzi tu zamieszczane, a zwłaszcza cytowane, są tak samo logiczne jak powyższa wypowiedź Małachowskiego.
Cytat:
Cytat:
Swoją drogą, to naprawdę ktokolwiek sądzi...

Nie o sytuację chodzi (...)
Ta sytuacja była kluczem do sprawy, bez tego tamten system by nie powstał. Zresztą, biorąc pod uwagę stan duchowy większości obecnych pokoleń, zainteresowanych jedynie 3p, to najprawdopodobniej i tak niedługo przejmą to wszystko islamiści. Takiej Francji np. raczej nic nie uratuje - chyba że jakiś wojskowy byłby w stanie przejąć władzę. Ale jak wygląda ichniejsza armia, to nie mam pojęcia.
Cytat:
Myślisz, że smartfony byłyby tak tanie, gdyby nie robiły za narzędzie propagandy? Sądzisz, że miałbyś gigabajty za grosze, gdyby nie to, że większość z nich "zje" transmisja prymitywnej agitacji politpoprawności i, w drugą stronę, podglądanie i podsłuchiwanie, jakie są nastroje ulicy?
Doprawdy, żeby analizować cenę smartfona, to musiałbym mieć więcej danych. Ale równie dobrze, jeśli w istocie są sprzedawane poniżej kosztów wytworzenia, to równie dobrze może chodzić o wciskanie reklam.
Cytat:
Cytat:
Przede wszystkim google czy facebook, twitter też nie był od tego.

I dlatego reklamują się jako media społecznościowe? Tyko takie bardziej w lewo?

Ale co z tą trójką ma wspólnego PiS?
Cytat:
Cytat:
To pewnie oznacza, że PiS jest partią faszystowską.

Napisz wyprawkę

Rolling Eyes
https://sjp.pwn.pl/slowniki/wyprawka
Cytat:
dlaczego uważasz, że nie jest. Uwzględnij rolę jarkacza, króla oszustów pinokia wraz z nierządem, powszechne złodziejstwo, pączkowanie posad dla rodzin i kolesi,.
Po pierwsze - to nie na mnie spoczywa ciężar dowodu. Po drugie - pączkowanie posad (czy większe niż za poprzedniej koalicji, to można wątpić, ale jak znam życie, to - zwłaszcza przy tak nieostrych określeniach jak "pączkowanie" czy "kolesie" - da się to uzasadnić w obie strony, odpowiednio dobierając dane) jest cechą wszystkich rządów III RP (nie żebym twierdził, że przedtem było lepiej, po prostu nie wypowiadam się o czasach wcześniejszych). Naprawdę uważasz, że po 1989 roku władzę przejęli faszyści?
Cytat:
chamskie wycinanie jakiejkolwiek politycznej dysputy
To jak w takim razie nazwać to, co było za poprzedniej koalicji, kiedy TVP śpiewała w tym samym chórze co TVN? I czy to aby na pewno PiS zamykał profil Konfederacji na FB? Czy to PiS usunął, powiedzmy, profile delestoile czy Basiukiewicza na Twitterze?
Cytat:
Cytat:
PiS miał, a nie wprowadził, bo z wyrachowaniem postawił na gadanie, a nie działanie.

Lasy, cmentarze, a przede wszystkim przychodnie i szpitale, dzięki którym załatwili na amen spore miasto - to wg ciebie czcze gadanie?

Odpowiadałem na Twoje sformułowanie:
Cytat:
Kto wzywał do zamykania ludzi nie chcących się poddać eksperymentowi socjotechnicznemu pod nazwą szczepionka?

W tym kontekście pisanie o wydarzeniach mających miejsce wcześniej jest manipulacją.
Cytat:
Trzy tzw. kwarantanny na telefon. Każda bezprawna. Pierwszą przesiedziałem spokojnie, bo i tak miałem lekki kaszelek. Dwie następne, bo "podejrzany". W d...pie to miałem, po wsi łaziłem, ale zarabiać i tak nie mogłem, bo, kuźwa, kontrahentom też wysyłali cynk, że pacjent zadżumiony - parias nietykalny - nie wpuszczać. I tym wyrachowanym pie...leniem po szczujniach tak ludzi wystraszyli, że ci nie wpuszczali.
Czyli wyraźnie przemawiają przez Ciebie emocje... Ja miałem jedną faktyczną i jedną lipną. Najpierw, w okresie, gdy na kwarantannę szła cała rodzina, mój syn w szkole trafił na plusową nauczycielkę. Ale ja byłem wtedy w delegacji, więc gdy SanEpid zadzwonił do żony z informacją o kwarantannie, zona powiedziała, że się wyprowadziłem właśnie z uwagi na pandemię i nie wracałem do domu. Miałem fart, bo akurat ktoś z rodziny był na urlopie, mam klucze do mieszkania tej osoby, więc mogłem się u niej zatrzymać. Sam telefonów od nieznanych numerów nie odbierałem, a od pani funkcjonariusz odebrałem ostatniego dnia (dzwoniła codziennie), kiedy mi już wisiało; o ile na wsiach i w małych miastach policja chodziła kontrolować, o tyle w Warszawie, przynajmniej na Ursynowie, ograniczali się do telefonowania. Zresztą, gdy pani się zapytała o adres, to spytałem ją, czy sama podałaby przez telefon i powiedziała, ze oczywiście nie... Miałem fart, straciłbym ponad 3000. Drugi raz to rzeczywiście byłem chory, ok. trzech dni z gorączką i kolejne tyle ze stanem podgorączkowym. Ale i tak mogło być gorzej, bo covida przyniósł syn ze szkoły i jego wzięło w piątek bezpośrednio przed feriami; gdyby nas złapało na nartach, mogłoby być groźnie. Drugi raz miałem covida we wrześniu br. (przynajmniej wg testu domowego); tym razem wykpiłem się dwoma dniami z gorączką i jednym ze stanem podgorączkowym.
Cytat:
Cytat:
A kto np. używa sformułowań "covidioci", "barany"?

Jeszcze raz powtórzę: właściwe rzeczy dać słowo.

Przypominam znów, że była to odpowiedź na Twoje pytanie:
Cytat:
Kto, kim gardzi?

No więc ci, którzy używają takich określeń, gardzą tymi, wobec których je stosują. Tak jak miłośnicy szczepionek rzucają teksty w stylu "jeśli jesteś za jakąkolwiek dobrowolnością szczepień, to jesteś antyszczepionkowcem", tak przeciwnicy wyzywają tych, którzy nie uważają szczepionek za najgorsze zło świata, no, może po Trumpie.
Cytat:
Poczytaj: https://www.takniewiele.pl/
To na pewno pisane za srebrniki...

Raczej przez nawiedzeńców. Jeszcze raz: po stronie "proszczepionkowców" płatni klakierzy i nawiedzeńcy, po stronie "anty" głównie nawiedzeńcy. Zresztą (co do pisania za srebrniki), spójrz na reakcje pod podlinkowanym w tym wątku przez Beatrycze (8 bm.) artykułem Tretter-Sierpińskiej. Proste stwierdzenie faktu, że autorzy artykułu oryginalnego stwierdzają korelację, a nie związek przyczynowo-skutkowy, powoduje totalną histerię i agresję, włącznie z groźbami karalnymi.
I wybacz, ale tak, jak nie da się stwierdzić, że są to wszystko bzdury wyssane z palca, tak OTOH nie byłoby szczególnym problemem sporządzenie czegoś takiego przez nudzącego się nastolatka. Zresztą, jeśli chcesz, możesz dopisać kolejny przypadek, dotyczy mojego przyszywanego wujka ze wschodniej części Polski. Zaszczepiony co najmniej trzema dawkami, trafił na kardiologię.
Co prawda, skończyło się na przeczyszczaniu tętnic, no i nie da się napisać, że wcześniej żadnych problemów zdrowotnych: chodzi o faceta po dwóch zawałach, nieruszającego się pieszo dalej niż do garażu (ok. 20 m od bloku) i wypalającego półtorej paczki dziennie, ale nikt nie każe o tym wspominać. Reszta rodziny - zarówno zaszczepiona, jak i niezaszczepiona - bez żadnych zauważalnych reakcji.
Cytat:
Cytat:
Sami nazywaliście PiSowców komunistami. Ludzi, nie głupotę.

A co ona - na polu rośnie?
Jest coś takiego jak uczciwość, zresztą da się wyrazić opinię bez obrażania ludzi. Ale skoro takie wzorce prokonfederacyjnych dziennikarzy (używając języka, który co poniektórzy na tym forum stosują, to pewnie należałoby użyć określenia "press-tytutek"), to czemu się dziwić. Taki Łukasz W. na przykład nazywa premiera Morawieckiego Gierkiem 2.0 Ciekawe, kto w takim razie jest pobitymi robotnikami Radomia czy Ursusa 2.0? Czy wszystkimi ofiarami "nieznanych sprawców" w tym czasie pomordowanymi.
Cytat:
Cytat:
Taaak, wymordowanie miliona(ów) ludzi nie różni się niczym od pisania na forum dyskusyjnym...

Nie bierz do siebie

Jak "nie bierz do siebie", jak to do mnie personalnie pisałeś:
Cytat:
Czym, poza własnym mniemaniem, od najbrunatniejszego lewaka się odróżniasz?

Co do mojego zdrowia, to póki co, stać mnie nawet na opłacenie prywatnej wizyty u kardiologa, więc rady amatorów, w szczególności takich, którzy wiedzę medyczną czerpią z tak mądrych źródeł jak przytoczona strona, są warte tyle, co zeschłe liście. A nawet mniej, bo w tych ostatnich przynajmniej mój pies się śmiesznie tarza.
Cytat:
Z tej samej przyczyny, choć po prawdzie nie wiemy, używając drugiej osoby liczby mnogiej, kogo masz na myśli, cieszymy się z informacji:

Coś się Wam kolejność zdań składowych pozajączkowała. Bo z powyższego wynika, że nie wiecie, kogo macie na myśli, kiedy używacie drugiej osoby liczby mnogiej.
Cytat:
Cytat:
Wam się naprawdę wydaje, że pisanie na tym forum ma takie znaczenie, że ktokolwiek chciałby płacić za pisanie?(...)

Trolle już dawno wyszły z piwnic i pozakładały hurtownie. Dziś, umowy o dzieło obejmują ogólne pojęcie "siania fermentu", bez wskazania konkretnych adresów. Zleceniobiorcy sami polują po sieci i chwalą się wynikami przy rozliczeniach.
A, że konkurencja spora, to i każde, najlichsze nawet forum może kusić, prawda?
Czyli jesteście zawodowcem, który wynajmuje ludzi? Bo jeśli nie, a takie macie rozeznanie rynku, to mógłbym nabrać podejrzeń (całkowicie, na pewno, fałszywych), że nie tylko kwarantanna odstraszyła klientów...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 01-12-2022, 07:06    Odpowiedz z cytatem

LUTY 2022

„Powinniśmy skupić się na szczepieniach dzieci i młodzieży, bo w tych grupach wiekowych poziom wyszczepienia jest bardzo niski” – rozmowa z Magdaleną Czarkowską, członkiem Rady ds. Covid-19, która działa przy premierze Morawieckim.

https://www.dziennikwschodni.pl/koronawirus/lekarka-z-lublina-w-nowej-radzie-medycznej-obrala-nowy-kurs,n,1000303209.html

LISTOPAD 2022

Magdalena Czarkowska zmarła nagle.

https://nczas.com/2022/11/30/nie-zyje-czlonek-rady-ds-covid-19-przy-premierze-51-latka-zmarla-nagle/

NAGLICA

Nagłe zgony poszczepienne, spowodowane zakrzepicą czy zapaleniem mięśnia sercowego, dotykają wielu ludzi (szczególnie młodych, zdrowych, wysportowanych), którzy ulegli covidowej propagandzie i poddali się globalnemu eksperymentowi medycznemu. Oto ciekawy film dokumentalny o destrukcyjnym wpływie fake szczepionek mRNA na najmodniejszego wirusa:

https://rumble.com/v1wld30-died-suddenly-lektor-pl.html

Dr Piotr Rubas: „Bezwzględnie żądajmy sekcji zwłok naszych najbliższych. Ludziom wmawiane jest, że nagłe zgony młodych ludzi to coś normalnego.”

https://pl1.tv/title/piotr-rubas-bezwzglednie-zadajmy-sekcji-zwlok-naszych-najblizszych/

Komputerowe obrazowanie termograficzne – rozległe podskórne oraz głębokie zakrzepy krwi u osób zaszczepionych na covid:

https://babylonianempire.wordpress.com/2022/11/30/komputerowe-obrazowanie-termograficzne-rozlegle-podskorne-oraz-glebokie-zakrzepy-krwi-u-osob-zaszczepionych/


_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

wodkangazico Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2010

PostWysłany: 01-12-2022, 13:34    Odpowiedz z cytatem

@TFZ Wiesz co, proponuję zakończyć tę pisaninę, bo, przyznam się, coraz trudniej domyślić się, o co właściwie Tobie chodzi.
Nie szukając daleko, każdą pozycję można "odptaszkować". No może poza ostatnią - nacjonalizm zastąpiony przez korporacjonizm.
I żeby była jasność, bo widzę, że umknęło - problemy, z jakimi przyszło się nam, współczesnym borykać, nie mają partyjnej przynależności. Dlatego jest prośba, byś na przyszłość skończył z tekstami typu "a tamci nie byli lepsi". Z przedszkola już chyba wyrosłeś?
Także próby przekonywania, iż samounicestwienie z pomocą endemicznej lewatywy miałoby być lepsze, niż dekapitacja przez napływowych islamistów, raczej sobie odpuść - nie zadziałają.
Cytat:
równie dobrze może chodzić o wciskanie reklam

Jedno drugiemu nie wadzi.
Cytat:
https://sjp.pwn.pl/slowniki/wyprawka

Najpierw miało być "wypracowanie", następnie "rozprawka" - MS Word mundrzejszy od klawiszowca. Mr. Green
Ale, o co chodzi załapałeś. Brawo Ty!
Cytat:
Po pierwsze - to nie na mnie spoczywa ciężar dowodu.

A, jeśli już "wogle", to na kim? Ktoś tu jeszcze próbuje przekonywać, że nie jesteśmy w łapach faszystów?
Cytat:
W tym kontekście pisanie o wydarzeniach mających miejsce wcześniej jest manipulacją.

Jasne. Bo jedne z drugimi, oczywiście, absolutnie nic wspólnego nie miały. Robił to kto inny (poprzednicy pisu?), w innych okolicznościach przyrody.
Cytat:
Czyli wyraźnie przemawiają przez Ciebie emocje...

Mam się tego wstydzić? Czyżby przesłoniły mi obraz sytuacji? A konkretnie tego, że banda popaprańców, która sama w d...pie miała jakiekolwiek, tzw. obostrzenia, odgrywając jedynie szopki przed kamerami, reszcie obywateli wydawała nakazowe decyzje administracyjne "na telefon", a później posuwała się do ścigania ich i stawiania przed sądem za to, że że nie chicieli brać udziału w całym tym cyrku?
Niech się, k..wa, bandyci cieszą, że jeszcze nie wiszą, jak mieli zapowiadane.
Cytat:
gdyby nas złapało na nartach, mogłoby być groźnie

Ty się czytasz, co Ty piszesz? Zagrożenie pandemiczne w skali, a Ty na narty jeżdzisz?! Shocked
Cytat:
Proste stwierdzenie faktu, że autorzy artykułu oryginalnego stwierdzają korelację, a nie związek przyczynowo-skutkowy

Znaleziono już cokolwiek innego, co mogłoby by za tą "korelacją" stać? Jeśli nie, oczywiście nie wolno niczego nawet podejrzewać.
Jak to już kiedyś nazwano? Myślozbrodnia?
Cytat:
powoduje totalną histerię i agresję, włącznie z groźbami karalnymi

Podkreśl może, co konkretnie uważasz za:
- histerię totalną,
- agresję,
- groźby karalne
Cytat:
W sobotę (5.11.2022) portal Interia opublikował artykuł pt. „Ryzyko chorób serca po szczepieniu na COVID-19. Nowe badania”. W artykule przedstawiono wyniki badania opublikowanego 25 września 2022 roku na łamach „American Journal of Preventive Medicine”. Wyniki te są jednoznaczne: osoby zaszczepione na Covid-19 są bardziej narażone na zapalenie mięśnia sercowego i osierdzia niż osoby niezaszczepione. Co więcej, druga dawka znacząco zwiększa to ryzyko.

– W porównaniu do osób nieszczepionych ryzyko wystąpienia któregoś z zaburzeń wzrastało o 33 proc. po pierwszej dawce i było prawie trzykrotnie wyższe po drugiej dawce, w porównaniu do braku szczepienia. Wzrost ryzyka szczególnie dotyczył zapalenia mięśnia sercowego – czytamy w artykule Interii.

Mój komentarz: Co takiego się stało, że informacja o zagrożeniu poważnymi chorobami serca po szczepieniu na Covid-19 została opublikowana przez mainstreamowy portal? Stało się to, że tej informacji nie da się już ignorować lub przypisywać foliarzom. Zbyt wielu zaszczepionych doznało zapalenie mięśnia sercowego lub osierdzia po przyjęciu preparatu, który miał być „bezpieczny i dokładnie przebadany”, żeby nadal udawać, iż nic się nie dzieje. Jednak informacja jest podawana w taki sposób, żeby potencjalne ofiary tego eksperymentu nie wpadły w panikę, a narracja o zbawiennej szczepionce nie została wywrócona do góry nogami.

– Jak wyjaśniają badacze, zapalenie mięśnia sercowego może się objawiać bólem w klatce piersiowej, gorączką, zastoinową niewydolnością serca lub arytmią. Może prowadzić do śmierci. Zapalenie osierdzia zwykle powoduje silny ból w klatce piersiowej – za mostkiem. (…) Mimo nowych informacji badacze większości osób zalecają szczepienia – czytamy w artykule Interii.

Portal cytuje też uspokajające wypowiedzi chińskich badaczy, którzy przeprowadzili badanie. – Szczepienia to jeden z najważniejszych sposobów, jakimi dysponujemy, na walkę z Covid-19. Wprowadzić można różne strategie z różnymi dawkami i typami szczepień, tak aby najlepiej pasowały do danej populacji – mówi cytowana przez Interię dr Linya Feng z chińskiego Anhui Medical University.

A zatem szczepcie się, chociaż ryzykujecie zapaleniem mięśnia sercowego lub osierdzia. Szczepcie się, chociaż ryzyko rośnie wraz z kolejną dawką. Szczepcie się, chociaż po szczepieniu i tak zarażacie się, chorujecie i umieracie na Covid-19. Szczepcie się, bo ci, których szczepionka wpędziła do grobu, to nadal dowód, że korzyści przewyższają ryzyko. Co prawda, umarli na skutek przyjęcia eksperymentalnego preparatu, ale nie umarli na Covid-19, więc można uznać to za sukces walki z pandemią, prawda?

dobrze?

Cytat:
Jest coś takiego jak uczciwość, zresztą da się wyrazić opinię bez obrażania ludzi.

Ale nie mylmy dyskusji z gadaniem do:
- stada baranów, które nie rozumieją,
- grupy przestpczej, która udaje, że nie rozumie,
co się mówi.

Cytat:
Co do mojego zdrowia, to póki co, stać mnie nawet na opłacenie prywatnej wizyty u kardiologa, więc rady amatorów, w szczególności takich, którzy wiedzę medyczną czerpią z tak mądrych źródeł jak przytoczona strona, są warte tyle, co zeschłe liście.

No to idź do kardiologa, wydaj te kilkaset złotych - zaoszczędziłeś 3000, to masz - i zdaj relację, co w temacie wpływu tzw. stresu na kondycję serca, powiedział.
Cytat:
A nawet mniej, bo w tych ostatnich przynajmniej mój pies się śmiesznie tarza.

Może popatrz na to tak: pies nie musi walczyć z ciemnogrodem i jaki szczęśliwy jest, prawda?
Cytat:
Coś się Wam kolejność zdań składowych pozajączkowała. Bo z powyższego wynika, że nie wiecie, kogo macie na myśli, kiedy używacie drugiej osoby liczby mnogiej.

Nie, nie, wtedy brzmiałoby to jakoś tak: Z tej samej przyczyny, choć po prawdzie, używając drugiej osoby liczby mnogiej, nie wiemy, kogo mamy na myśli.

Cytat:
Czyli jesteście zawodowcem, który wynajmuje ludzi?

Nie.
Cytat:
Bo jeśli nie, a takie macie rozeznanie rynku, to mógłbym nabrać podejrzeń (całkowicie, na pewno, fałszywych), że nie tylko kwarantanna odstraszyła klientów...

Fałszywych, fałszywych. Różne są hobby, a trollowaniu "z przyjemności", takie tam, różne, niestraszne są.
Ale za puentę Szacun. Śmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Tymczasowy Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 15 Lut 2012

PostWysłany: 01-12-2022, 22:55    Odpowiedz z cytatem

Ja tylko przypomnę co pisano na tym forum 2 lata temu, że każdy zaszczepiony w cìągu 1,5-2 lat z powodu przyjęcia szczepionki umrze Śmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 02-12-2022, 20:42    Odpowiedz z cytatem

Życie miliardów zaszczepionych jest zagrożone, a rząd…

Japoński profesor Masanori Fukushima, wybitny ekspert i autor wielu naukowych publikacji, emerytowany profesor Uniwersytetu w Kioto (Kyōto), specjalista badań biomedycznych i medycyny translacyjnej, dyrektor i przewodniczący Translational Research Center for Medical Innovation oraz Foundation for Biomedical Research and Innovation w Kobe, podczas gorącej debaty z urzędnikami publicznymi przedstawił swoją opinię na temat zagrożeń związanych z tzw. szczepionką przeciwko tzw. COVID-19.

Czytaj więcej na wolnemedia.net

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Arek Płeć:Mężczyzna
Junior Admin


Dołączył: 05 Mar 2007
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 06-12-2022, 22:09    Odpowiedz z cytatem

Noema napisał/a:
Nagłe zgony poszczepienne, spowodowane zakrzepicą czy zapaleniem mięśnia sercowego, dotykają wielu ludzi (szczególnie młodych, zdrowych, wysportowanych), którzy ulegli covidowej propagandzie i poddali się globalnemu eksperymentowi medycznemu.

Ludzie umierają NAGLE! Skąd przyrost niewyjaśnionych zgonów na całym świecie? Rozmowa z dr Piotrem Rubasem.

https://banbye.com/watch/v_QQX2Ybej-SVd


_________________
Żelazna kadra też z czasem rdzewieje.
A beton kruszeje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 06-12-2022, 22:38    Odpowiedz z cytatem

Wszyscy mają dostać e-skierowania na szczepienia przeciwko grypie

Wszyscy Polacy mają dostać e-skierowania na szczepienia przeciwko grypie - dowiedział się nasz dziennikarz. Ministerstwo Zdrowia w najbliższych tygodniach chce wprowadzić zmianę w ustawie, by ułatwić otrzymanie preparatu.

Więcej:
https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-wszyscy-maja-dostac-e-skierowania-na-szczepienia-przeciwko-g,nId,6453934

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Arek Płeć:Mężczyzna
Junior Admin


Dołączył: 05 Mar 2007
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 07-12-2022, 12:10    Odpowiedz z cytatem

Podczas, gdy w 2020 r. rządzący namawiali Polaków do zaszczepienia się, bo „chronisz innych i rodzinę", firma Pfizer... NIE posiadała żadnych danych dot. wpływu preparatu na ograniczenie transmisji wirusa. Czy to możliwe, że byliśmy tak strasznie okłamywani?


_________________
Żelazna kadra też z czasem rdzewieje.
A beton kruszeje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Ralny Płeć:Mężczyzna
Moderator


Dołączył: 23 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 08-12-2022, 14:48    Odpowiedz z cytatem

W poniedziałek rusza rejestracja szczepień najmłodszych dzieci przeciwko COVID-19

Od 12 grudnia można zarejestrować na szczepienie przeciw COVID-19 dzieci od 6 miesięcy do 4 lat – powiedział minister zdrowia Adam Niedzielski. Dodał, że rejestrować dzieci na szczepienie można poprzez Moje IKP, infolinię lub bezpośrednio w punkcie szczepień.

Czytaj więcej:
https://www.tvp.info/64981911/szczepienia-przeciwko-covid-19-dla-dzieci-od-6-miesiecy-do-4-lat-rusza-rejestracja

_________________
Gdyby głupota umiała latać, LOT miałby poważnego konkurenta w postaci PKP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 16-12-2022, 21:44    Odpowiedz z cytatem

Prawda zwycięży? Debata w parlamencie w Wielkiej Brytanii dotycząca szczepień na covid – trup w każdej szafie: wysoki rangą członek British Heart Foundation zatuszował raport, z którego wynika, że szczepionka mRNA zwiększa zapalenie tętnic serca.

Podczas debaty w brytyjskim parlamencie polityk z partii konserwatywnej Andrew Bridgen powiedział, że doszło do masowego tuszowania skutków ubocznych szczepionki mRNA na covid. Podczas wystąpienia powiedział, że miał kontakt z dziennikarzem, który poinformował go, że jest wręcz „bombardowany” doniesieniami ludzi, którzy mówili mu, że cierpią z powodu skutków ubocznych szczepionki. Ale on nie odważył się o tym poinformować czytelników, ponieważ bał się, że straci pracę.

https://petersweden.substack.com/p/coverup

https://stevekirsch.substack.com/p/british-mp-calls-for-immediate-halt


_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 82 z 95 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 93, 94, 95  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl