Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Władze KD idą na wojnę z internautami
Autor Wiadomość

Pawel_15 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Pokuć

PostWysłany: 28-10-2011, 13:08    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Hostingi w usa są szybkie, sporo polskich stron się tam znajduje

Nie neguję tego że są szybkie ale jest daleka trasa i wysoki ping. Firmy dostarczające internet idą na łatwiznę i idą po kosztach i dają mało optymalną trasę, sam miałem przypadek jak do serwera w UK miałem trasę przez oba wybrzeża US. Była to na tyle absurdalna sytuacja że serwer znajduje się pod Londynem a trasa mi szła Polska -> Niemcy -> Francja - UK -> USA -> USA - UK -> mój serwer Very Happy

Wystarczy serwer kupiony w zagranicznej firmie który jest fizycznie zlokalizowany poza Polską. Polskie mogą być ale tutaj prokuratura będzie mogła wyciągnąć IP i logi. Jedyne co można zrobić to dogadać się z adminem żeby jak najdłużej przeciągał procedurę wydania w/w informacji. Oczywiście w terminie ustawowym, ostatniego dnia Smile

Zrobił się mały śmietnik, prosiłbym o przeniesienie postów dotyczących dyskusji na temat serwerów do nowego lub innego wątku. Jakby co to jestem do dyspozycji administracji i służę poradą Smile

_________________
Pokuccy kopciarze - łączcie się !
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Sunny Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 30 Kwi 2007
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 28-10-2011, 13:18    Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, to wszystko to jest jakaś paranoja. To się w pale nie mieści! To jest kompromitacja Kolei Dolnośląskich, zwłaszcza po "reklamie" w lokalnych mediach. Szkoda mi tylko szeregowych pracowników tej spółki, którzy nie są niczemu winni, a muszą świecić oczami przed pasażerami i wstydzić się za swoich przełożonych.

Beton

_________________
"Kobiety kochają zwyciężonych, ale zdradzają ich ze zwycięzcami." - T. Williams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Arek Płeć:Mężczyzna
Junior Admin


Dołączył: 05 Mar 2007
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 28-10-2011, 16:12    Odpowiedz z cytatem

Przestańcie bić pianę, bo to do niczego nie prowadzi. Wierzę, że pani Genowefa Ładniak jest rozsądnym człowiekiem i nie będzie urządzała "spektaklu", który ani jej, ani spółce przez nią kierowaną chwały nie przysporzy. Dziennikarze czekają w blokach startowych, ale nam na takim medialnym rozgłosie nie zależy. Jako admin tego forum chcę mieć święty spokój!

Liczę na to, że z sądów i z prokuratury zostaną wycofane wszystkie pozwy i zawiadomienia dotyczące naszych forumowiczy, a cała afera rozejdzie się po kościach, na czym wszyscy zyskają. Ten konflikt nikomu nie służy.

Zamykam temat do czasu gdy w sprawie pojawi się coś nowego i istotnego. Jeśli władze KD zakopią "topór wojenny", temat trafi do kosza.

Życzę wszystkim miłego weekendu!

_________________
Żelazna kadra też z czasem rdzewieje.
A beton kruszeje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Wojtek Płeć:Mężczyzna
Junior Admin


Dołączył: 10 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 28-03-2012, 16:26    Odpowiedz z cytatem

Genowefa Ładniak, prezeska KD, nie ustępuje. Idzie w ślady zarządu PKP S.A. Poniżej zamieszczam postanowienie Prokuratury Rejonowej w Legnicy (z listą ściganych nicków), od którego zostało złożone zażalenie do Sądu Rejonowego w Legnicy.

Jak widać wojna zarządu KD z internautami trwa! W związku z tym apeluję do wszystkich, którzy posiadają kwity i wiedzę na temat przekrętów i nieprawidłowości w KD o pilny kontakt z administracją forum. Wiem, że takie osoby są, tylko są zastraszone i boją się mówić. Ale tu nie ma czego się bać, bo żarty się skończyły! Najwyższa pora na zmasowany kontratak!

Ja ze swej strony mogę zapewnić, że administracja forum nie wyda prokuraturze żadnego numeru IP, nawet jeśli sąd podtrzyma postanowienie prokuratury. Jak trzeba będzie to uderzymy nawet do Strasburga, gdzie wystąpimy przeciwko Państwu Polskiemu, z powodu łamania zasad wolności słowa i prawa do krytyki osób publicznych.

prokleg1.jpg
Plik ściągnięto 20828 raz(y) 80.52 KB

prokleg2.jpg
Plik ściągnięto 12442 raz(y) 91.63 KB


_________________
Podróżny pamiętaj! Podróż pociągiem skraca czas przejazdu koleją. (S. Bareja)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

DonPawlako Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Mar 2009
Skąd: Legnica

PostWysłany: 28-03-2012, 18:55    Odpowiedz z cytatem

No tak widze że ja też widnieję w spisie. Problem w tym że mój ostatni wpis jest z listopada 2009. Wszedłem tez we wszystkie moje komentarze i nie widze niczego co mogłoby urazić prezeskę.

_________________
www.lsmk.fora.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 28-03-2012, 20:11    Odpowiedz z cytatem

Wow! Ja jestem najbardziej ścigana. Wow

Komuś już kompletnie odpier... Przecież to wystawia na pośmiewisko nie tylko zarząd KD, ale przede wszystkim ośmiesza marszałka i władze województwa.

Zapowiada się niezły kabaret!

A tak swoją drogą to ja sama chętnie udostępnię Gience mój adres IP, tylko niech mi któryś z adminów go poda. Niemiecka policja i Interpol posikają się ze śmiechu! A to dlatego, że w Niemczech nikt nikogo nie ściga za uzasadnioną krytykę kolejowych spółek i ich prezesów, a ponadto w niemieckim systemie prawnym nie ma tak absurdalnych, zamordystycznych, postkomuszych artykułów jak niechlubny art. 212 w polskim Kodeksie karnym.

Odsyłam do postu Beatrycze (też ściganej przez beton KD) w wątku o art. 212 kk:
http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=220273#220273

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

EU07-469 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 29 Lip 2010
Skąd: Polanów

PostWysłany: 28-03-2012, 20:35    Odpowiedz z cytatem

Mnie też szukają, nie wiem po co.

_________________
Gdyby cały beton PKP przerobić na podkłady, to można by zmodernizować wszystkie czynne szlaki Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pawel_15 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Pokuć

PostWysłany: 28-03-2012, 21:00    Odpowiedz z cytatem

A mnie najbardziej dziwi że moja skromna osoba nie jest ścigana przez zarząd KD Question Ale może i lepiej, nie mam czasu na takie pierdoły i nie widzi mi się tłumaczenie dlaczego krytykuję tę a nie inną osobę.

_________________
Pokuccy kopciarze - łączcie się !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pirex Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lis 2005
Skąd: Kraków

PostWysłany: 28-03-2012, 21:04    Odpowiedz z cytatem

Nicków naliczyłem 24. Wygląda na to, że prezeska KD ściga każdego kto ośmiela się krytykować ją albo spółkę, którą zarządza. Mam taki pomysł - powołajcie jakieś stowarzyszenie ściganych przez KD. Będzie komicznie, ale skoro pajacuje beton KD to wy też możecie pajacować.

A tak mówiąc poważnie to zróbcie ściepę na dobrego prawnika i złóżcie pozew zbiorowy przeciwko zarządowi KD za fałszywe oskarżenie. Artykuł 234 kk stanowi:

Kto, przed organem powołanym do ścigania lub orzekania w sprawach o przestępstwo, w tym i przestępstwo skarbowe, wykroczenie, wykroczenie skarbowe lub przewinienie dyscyplinarne, fałszywie oskarża inną osobę o popełnienie tych czynów zabronionych lub przewinienia dyscyplinarnego, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Za Wikipedią:

Fałszywe oskarżenie – przestępstwo, w polskim Kodeksie karnym opisane w rozdziale XXX (przestępstwa przeciw wymiarowi sprawiedliwości) w artykule 234, polegające na zgłoszeniu organom ścigania lub do sądu rzekomego popełnienia przestępstwa, wykroczenia lub innego rodzaju przewinienia przez inną osobę w sytuacji, gdy w rzeczywistości do naruszenia prawa w ogóle nie doszło, lub gdy naruszenia tego dopuściła się inna osoba, niż wskazana przez fałszywie oskarżającego.

_________________
KOLEJ tak - PKP nie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Modliszka Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 15 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 28-03-2012, 21:19    Odpowiedz z cytatem

Pawel_15 napisał/a:
A mnie najbardziej dziwi że moja skromna osoba nie jest ścigana przez zarząd KD

Spokojnie! I na Ciebie przyjdzie czas.
Każda ręka podniesiona na beton PKP zostanie odrąbana przy samej dupie! Wink

A tak w ogóle, to witam w "klubie". Happy

_________________
Bądź szczery, a wyzwą cię od chamów i prostaków.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Freddie Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Cze 2009
Skąd: Legnica

PostWysłany: 28-03-2012, 22:08    Odpowiedz z cytatem

Witam Witam i mnie się dostało, zobaczymy, ja wiem jedno, że ten się śmieje, kto się śmieje ostatni SmileSmile Najważniejszych rzeczy to ja tutaj nie napisałem. Jutro jest Nowy Dzień ciekawe co nam przyniesie ?? Pozdrawiam wszystkich osaczonych przez beton KD koleżanki i kolegów z Portalu Info Kolej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 28-03-2012, 22:19    Odpowiedz z cytatem

Gros postów z lat 2009-2010, którymi na wniosek zarządu KD interesuje się prokuratura już od dawna nie istnieje. Zostały skasowane przez moderatorów lub automatycznie usunięte. Automatyczne czyszczenie forum dotyczy tych tematów, których nikt nie czyta przez ustalony okres czasu.

Wniosek z tego taki, że pani Ładniak monitorując forum od czerwca 2009 (wtedy została prezeską KD) drukowała wszystkie krytyczne posty i składała sobie na kupkę, by po upływie dwóch lat udać się z nimi do prokuratury. Dość dziwne zachowanie...

W okresie od czerwca 2009 do dnia dzisiejszego nie wpłynął do administracji forum ani jeden e-mail od pani Ładniak z żądaniem usunięcia konkretnych postów. My zawsze spełniamy takie prośby bądź żądania!

Regulamin naszego forum w punkcie 4.12 mówi:

Osoby, których dobra osobiste w jakikolwiek sposób zostały naruszone przez wypowiedzi użytkowników Forum, proszone są o kontakt z Administracją pod adresem e-mail forum[@]infokolej.pl. Wskazane obraźliwe lub nieprawdziwe treści zostaną niezwłocznie usunięte z Forum.

Z kopii bazy danych, którą dysponujemy, wyciągnąłem kilka postów, na które wskazuje prokuratura w postanowieniu o ściganie nicków. I cóż tam czytamy? Ogólną krytykę poczynań pani Ładniak jako dyrektorki PR Wrocław i pełnomocniczki zarządu PKP PR. Nie ma tam obraźliwych epitetów czy chamskich odzywek. Jest wyłącznie konstruktywna i często zasłużona krytyka poczynań pani Ładniak, która rzecz jasna jej samej nie musi się podobać. Nikt nie lubi krytyki pod własnym adresem, ale jeśli sprawuje się funkcję publiczną (w tym przypadku funkcję dyrektora i prezesa w państwowej i samorządowej spółce kolejowej) to na krytykę podatników i niezadowolonych pasażerów trzeba być przygotowanym. Nikt nie musi być prezesem państwowej czy samorządowej spółki! Jeżeli pani Ładniak nie chce podlegać publicznej krytyce jako prezes kolejowej spółki to niech zmieni pracę na inną albo niech odejdzie na kolejową emeryturę, do której prawa już dawno nabyła.

Bieganie po sądach i prokuraturach nie zamknie ust internautom, a wręcz przeciwnie - nasili falę publicznej krytyki. Przekonał się już o tym zarząd PKP SA z panem Wachem na czele, który w dokładnie ten sam sposób zaatakował nasze forum w styczniu 2009 roku. Pani Ładniak widocznie o tym nie pamięta, a medialny szum jesienią ubiegłego roku niczego ją nie nauczył. Być może ma tyle za uszami i jest tak zdeterminowana, że ... (autocenzura)

Czekamy na orzeczenie sądu w sprawie zażalenia na postanowienie prokuratury. Jesteśmy przygotowani na ewentualną całą drogę odwoławczą w Polsce. W ostateczności będzie Strasbourg, w którym Polska przegrywa wszystkie sprawy związane ze zwalczaniem wolności słowa i prawa do publicznej krytyki osób sprawujących funkcje publiczne. Gros spraw w Europejskim Trybunale Praw Człowieka dotyczy Polaków skazanych z art. 212 kk. Rząd Polski chcąc uniknąć międzynarodowego obciachu zgadza się na ugody bez rozpatrywania sprawy przez Trybunał i wypłaca skarżącym się Polakom odszkodowania w wysokości od kilkunastu do kilkudziesięciu tys. zł.

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.


Ostatnio zmieniony przez Pirat dnia 28-03-2012, 23:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

mikiyee Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Gru 2009

PostWysłany: 28-03-2012, 23:28    Odpowiedz z cytatem

Sprawa już z tego co zauważyłem jest na Wykopie.

http://www.wykop.pl/link/1090953/pkp-wytacza-nowe-dziala-przeciwko-internautom/

Zobaczycie jakie będzie postanowienie sądu, ale zawiadomcie tak czy siak Helsińską Fundację Praw Człowieka. Oni się tym zajmują: http://www.wykresl212kk.pl/


Ostatnio zmieniony przez mikiyee dnia 28-03-2012, 23:55, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

rumburak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Sie 2011
Skąd: Konstancin-Jeziorna

PostWysłany: 28-03-2012, 23:45    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Bieganie po sądach i prokuraturach nie zamknie ust internautom, a wręcz przeciwnie - nasili falę publicznej krytyki. Przekonał się już o tym zarząd PKP SA z panem Wachem na czele, który w dokładnie ten sam sposób zaatakował nasze forum w styczniu 2009 roku.


Przekonały się o tym również ówczesne (2008 r.) PKP Przewozy Regionalne, jak przerżneły proces który same wytoczyły Zielonemu Mazowszu w podobnym klimacie:

http://www.zm.org.pl/?a=wyrok_pkppr-08b

_________________
Dzień dobry!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 29-03-2012, 00:01    Odpowiedz z cytatem

rumburak, a świadkiem tudzież kimś w rodzaju "oskarżyciela" w tym procesie przerżniętym przez PKP PR była... Genowefa Ładniak, obecna prezeska KD. Jest o tym tutaj:

http://www.zm.org.pl/?a=wyrok_pkppr-087

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl