Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 191, 192, 193 ... 197, 198, 199  Następny
Cenzura, propaganda i manipulacje w mediach
Autor Wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 12-02-2023, 13:37    Odpowiedz z cytatem

wodkangazico, nic nowego. Bezpieka PiS zablokowała jeszcze w zeszłym roku m.in. strony Marcina Roli (wRealu24 TV) i portal Wolne Media. Aż dziw, że ABW nie zablokowała dotąd naszego forum. Za rządów PO i za prezesury Wacha (PKP SA) policja usiłowała zablokować nasze forum, ale wtedy nie było ku temu narzędzi prawnych. No to nasłali na nas nieudaczników z PKP Informatyki...

Pętla zamordyzmu się zaciska. Jeśli PO wygra najbliższe wybory, chętnie będzie korzystać z cenzorskich, zamordystycznych narzędzi wprowadzonych przez PiS. Co do tego nie mam żadnych wątpliwości!

Jak odblokować zablokowaną stronę?

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

wodkangazico Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2010

PostWysłany: 12-02-2023, 18:09    Odpowiedz z cytatem

Gugle już od jakiegoś czasu mocno "moderowały" wyniki wyszukiwań niektórych domen, lecz dotąd ich DNS-y prawidłowo reagowały na zapytania o adresy stron z czarnej listy ABWery. Obecnie i to się zmieniło. Widocznie ci sami właściciele amerykańskiego geszeftu oraz ekipy Jakuba vel Studenta uznali, że korzystnie będzie, jak zrobią tej drugiej na rękę i ustawienia: 8.8.8.8, a także 8.8.4.4, odpowiadają, że niestety, strony "www.nczas.com" nie znają.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

TFZ Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Gru 2019
Skąd: DC

PostWysłany: 13-02-2023, 17:50    Odpowiedz z cytatem

Widzę znaczne oburzenie utrudnianiem co poniektórym dostępu do mediów. Nic, tylko przyklasnąć. A skoro tak, to może mi ktoś wskazać, gdzie znaleźć na forum podobne głosy oburzenia sprzed kilku lat - mianowicie z okresu, kiedy wywalano z "Uważam Rze" Lisickiego? Bo jakoś u mnie wyszukiwarka ma z tym spory kłopot, zupełnie nie wiem dlaczego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wodkangazico Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2010

PostWysłany: 13-02-2023, 18:58    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
zupełnie nie wiem dlaczego

Może z uwagi na brak śladów aktywności użytkownika TFZ?
A na poważnie, co tu porównywać? Wojenki wewnątrztajniackie z bezpardonową cenzurą?
Pan wybaczy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 13-02-2023, 19:52    Odpowiedz z cytatem

wodkangazico, a nie przyszło Ci do głowy, że forumowicz legitymujący się nickiem TFZ to zawodowy odwracacz uwagi od spraw istotnych oraz sprowadzacz dyskusji na boczny tor, delegowany na odcinek kolejowy, ze szczególnym uwzględnieniem naszego wywrotowego forum? Pytam, ponieważ mnie takie podejrzenia nachodzą już od kilku miesięcy. Ale pewnie się mylę. Wink

https://infokolej.pl/viewtopic.php?p=403666#403666

Przez te prawie 18 lat odwracaczy uwagi od spraw istotnych i sprowadzaczy dyskusji na boczny tor trochę przez to forum się przewinęło. A że jestem tutaj od początku i przez parę lat byłam moderatorką, zrobiłam się na takie sztuczki wyczulona...


_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

wodkangazico Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2010

PostWysłany: 13-02-2023, 22:45    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Przez te prawie 18 lat odwracaczy uwagi od spraw istotnych i sprowadzaczy dyskusji na boczny tor trochę przez to forum się przewinęło.

Uważam wręcz, że TFZ, to kolejne wcielenie jednego z nich. Takiego na ten przykład, który gdzieś tam, kiedyś i czymś musiał się skompromitować.
Przemyślał, powrócił i postępuje ostrożniej. I, póki co, działalność opiera na zadawaniu trudnych - w jego mniemaniu - pytań.
Owszem, może to oznaczać prowokacje, ale równie dobrze, rzeczywiste, głębokie, wręcz targające wnętrzem podmiotu lirycznego, refleksje.
Póki co mamy trochę czasu, by go poświęcić na coś na kształt dyskusji, czy choćby wymiany postów. A ponieważ stary już jestem i - tak mi się przynajmniej zdaje - życiem na manipulacje zaimpregnowany, jeśli celem TFZ-a jest indoktrynacja, aby go osiągnąć, będzie się musiał TFZ trochę natrudzić i... Odsłonić przy okazji.
Być może uda się wówczas wywołać ducha poprzedniej tożsamości naszego bohatera.
Taki jest plan, ale ciii - nie mów nikomu. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 14-02-2023, 18:57    Odpowiedz z cytatem

Rzadko oglądam telewizję, prawie wcale. Dziś jednak obejrzałam „Panoramę” – program dezinformacyjny TVP2. To co wypluł z siebie prowadzący tak mnie zaskoczyło, że aż nie mogłam uwierzyć własnym uszom. Musiałam to jeszcze raz zobaczyć w internecie.

Oto cytat:

„Armia rosyjskich morderców, gwałcicieli i szabrowników nie ustaje w atakach, także na cywilów. Rosyjskie rakiety tym razem spadły na obwód chersoński. Na froncie sołdaci jak karaluchy próbują przejść przez ukraińskie linie obrony.”

Posłuchajcie sami (od 2 min. 53 sek.):

https://vod.tvp.pl/informacje-i-publicystyka,205/panorama-odcinki,273685/odcinek-4729,S01E4729,389982

Język iście rynsztokowy! Jeśli tak wyglądają wszystkie programy dezinformacyjne i pseudo publicystyczne TVPiS to nie dziwię się, że ludzie są totalnie ogłupieni.

Młot

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

TFZ Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Gru 2019
Skąd: DC

PostWysłany: 14-02-2023, 20:19    Odpowiedz z cytatem

wodkangazico napisał/a:
Może z uwagi na brak śladów aktywności użytkownika TFZ?
Nooo, skoro zarejestrowałem się w 2019, a więcej zacząłem pisać w zeszłym roku, to trudno, żebym pisał coś w 2016.
Cytat:
A na poważnie, co tu porównywać?
Fakt, że porównanie marginalnego "NCz!" ze sporym "Uważam Rze!" można uznać za przesadę, jednak ja uważam wzięcie udziału zarówno w jednym, jak i w drugim za haniebne.
Na marginesie:
Cytat:
Uważam wręcz, że TFZ, to kolejne wcielenie jednego z nich.(...) Być może uda się wówczas wywołać ducha poprzedniej tożsamości (...)

Ty poważnie sądzisz, że ja się w jakikolwiek sposób ukrywam?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 15-02-2023, 09:12    Odpowiedz z cytatem

Najpierw był covid, potem płynnie przeszliśmy w wojnę na Ukrainie, powoli docieramy do ufoludków. Co tam jest kolejne na liście?

https://i.pl/ufo-nad-ameryka-w-weekend-zestrzelono-trzy-obiekty-skad-pochodza-co-za-soba-kryja/ar/c1-17288131

https://www.money.pl/gospodarka/kosmici-nad-terytorium-usa-i-kanady-wymowna-odpowiedz-generala-6866062166985344a.html

Coś mi się wydaje, że pandemiczni macherzy szykują nam nową globalną religię. Covidianizm zamierzają przepoczwarzyć w UFOizm. Nie zdziwię się jeśli wiara w kosmitów będzie tak forsowana jak forsowana była śmiertelna zaraza bezobjawowa, która – jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki – skończyła się w dniu inwazji Rosji na Ukrainę. Wiara w wirusa była obowiązkowa (niewiernym groziły mandaty karne i wysokie kary finansowe, nawet 30.000 zł), a kto nie wierzył i nie chciał się szprycować ten szur, foliarz i wyznawca płaskiej Ziemi. Podobnie będzie z kosmitami. Nie uwierzysz w UFO? To zostaniesz kosmitofobem, szurem, foliarzem, płaskoziemcą i zapewne jeszcze ruską onucą. Tak będzie.

Polecam świetny film polski z 1981 roku „Wojna światów – następne stulecie” z Romanem Wilhelmim w roli głównej. Fabuła filmu:

„Na Ziemię przybywają przedstawiciele bardziej rozwiniętej cywilizacji z Marsa. Marsjanie deklarują, że jedyne, czego pragną, to miłość (i jej najsłodszy wyraz – ludzka krew). Media i władze agresywnie współpracują z najeźdźcami – organizują aparat przymusowego oddawania krwi i zapewniania Marsjanom miłości przez pozbawienie ludzi tego, co kochali do tej pory. Po kilkunastu dniach Marsjanie odlatują, a media zaczynają ich przedstawiać jako krwawych najeźdźców.”

Film dostępny jest na YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=w1lrtGPU3WU


_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Lady Makbet Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 12 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 15-02-2023, 21:52    Odpowiedz z cytatem

Zauważyliście ostatnio zmianę narracji w mediach głównego nurtu?

WP pisze, że to służby USA wysadziły gazociąg Nord Stream:
https://wiadomosci.wp.pl/media-to-sluzby-usa-wysadzily-gazociagi-nord-stream-na-baltyku-6864389453876064a

Telewizja turecka, że trzęsienie ziemi zostało wywołane sztucznie:
https://twitter.com/EluniaEla/status/1623667478306881537

TV w Australii, że COVIDowi aktorzy nie mieli COVID, ale byli dobrze opłaceni:
https://twitter.com/DrLoupis/status/1623630720647282688

Jeszcze wyjdzie, że Zełenski to farbowany lis Putina i rozbraja Europę. Wink

_________________
Lady Makbet to typ kobiety, którą nieokiełznana ambicja prowadzi do zbrodni, a potem do wyrzutów sumienia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Paszczak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 17 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 16-02-2023, 09:58    Odpowiedz z cytatem

Noema napisał/a:
Coś mi się wydaje, że pandemiczni macherzy szykują nam nową globalną religię. Covidianizm zamierzają przepoczwarzyć w UFOizm.

W związku z inwazją UFO Mateusz wprowadzi nowy kosmiczny podatek. Zaszczepię się przeciw UFO, bo UFOm naóce.

Noema napisał/a:
Polecam świetny film polski z 1981 roku „Wojna światów – następne stulecie” z Romanem Wilhelmim w roli głównej.

Film obejrzałem, rzeczywiście jest dobry. To już nie jest fantastyka tylko reportaż, zwłaszcza wątek o manipulacji medialnej i praniu mózgów telewizyjnej widowni. UFO zamienić na COVID, dobrowolne przymusowe oddawanie krwi zamienić na dobrowolne przymusowe szczepienia i tak oto fikcja filmowa sprzed 40 lat staje się współczesną rzeczywistością.


_________________
Paszczak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 16-02-2023, 20:38    Odpowiedz z cytatem

To już pewne. NCZAS.COM zablokowany przez polskie służby specjalne. Operatorzy odpowiedzieli

Blokada strony internetowej „Najwyższego Czasu!” przez państwowe służby trwa. To już pewne, że blokada została nałożona przez którąś z polskich służb specjalnych, najprawdopodobniej przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Mamy kolejne odpowiedzi od operatorów komórkowych.

Czytaj więcej na nczas.com

---

Tomasz Sommer o zablokowaniu nczas.com! Konferencja prasowa w Sejmie!


_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

TFZ Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Gru 2019
Skąd: DC

PostWysłany: 18-02-2023, 15:11    Odpowiedz z cytatem

Pirat napisał/a:
Bezpieka PiS
Nie sądzisz, że używanie takich sformułowań jest jednak przesadą? Jeżeli obecne służby to wg Ciebie bezpieka, to kto w takim razie jest współczesnym Grzegorzem Piotrowskim? Gdzie mamy odpowiednik masakry w Wujku, gdzie Lubin? Gdzie ścieżki zdrowia z Radomia i Ursusa?
Cytat:
zablokowała (...)Wolne Media.
A to chyba właśnie ten portal napisał, że akcja wobec NCz! odbyła się na podstawie ustawy sprzed 19 lat, a nie obecnie utworzonej. Ku mojemu zdziwieniu artykuł był całkiem rozsądny, do tej pory miałem wrażenie, że WolneMedia mają do wolnych mediów jak swego czasu (jak jest teraz, to pojęcia nie mam) soc.culture.polish do kultury i polskości.
Cytat:
Aż dziw, że ABW nie zablokowała dotąd naszego forum.
Żaden dziw, naprawdę nie ta skala. Zwróć uwagę, że teksty na temat np. Świętej Inkwizycji pojawiające się w popularnych mediach są bardzo starannie dobierane, by nie zburzyć czarnej legendy, natomiast nie blokuje się rzetelnych publikacji naukowych w tej sprawie - bo ich zasięg jest i tak ograniczony do zawodowców.
Cytat:
Jak odblokować zablokowaną stronę?
Wybacz pytanie laika: czy, skoro są kłopoty z wejściem na stronę, nie ma możliwości, by podać adres ip?

A poza tym Kristoffer Hansen rules Razz

Pozdrawiam
TFZ
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Ralny Płeć:Mężczyzna
Moderator


Dołączył: 23 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 19-02-2023, 12:13    Odpowiedz z cytatem

ABW blokuje „Najwyższy Czas”. Najwyższy czas zablokować PiS

O tym, że każda władza deprawuje, wiadomo nie od dziś. Tempo tej deprawacji bywa różne, ale następuje zawsze. Rządzące drugą kadencję Prawo i Sprawiedliwość osiągnęło już poziom deprawacji uprawniający do określenia tej partii mianem „dno i dwa metry mułu”. Ale rekordy są po to, żeby je bić i PiS nie ustaje w staraniach o to, żeby zejść poniżej owych przysłowiowych dwóch metrów. Najnowszym wykwitem myśli politycznej PiS jest walka z czytelnictwem toczona pod przykrywką zagrożenia dla obronności, bezpieczeństwa państwa oraz porządku publicznego.

Czytaj więcej:
https://wprawo.pl/katarzyna-ts-abw-blokuje-najwyzszy-czas-najwyzszy-czas-zablokowac-pis/

_________________
Gdyby głupota umiała latać, LOT miałby poważnego konkurenta w postaci PKP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

TFZ Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Gru 2019
Skąd: DC

PostWysłany: 19-02-2023, 20:39    Odpowiedz z cytatem

Tutaj artykuł z Do Rzeczy na temat akcji wobec NCz! Jak widać (? - nie wiem, czy jest dostępny dla wszystkich, mam subskrypcję) gazeta staje zdecydowanie po stronie NCz! - a to właśnie ta gazeta jest następcą Uważam Rze.

Jaka była reakcja NCz!, gdy ówczesna władza niszczyła Uważam Rze? Dlaczego w niniejszym wątku ani śladu wspomnienia na ten temat w listopadzie 2012 (w mailu z 14 bm. bez sensu wrzuciłem 2016, powinien być oczywiście 2012)? No bo chyba nie ma to nic wspólnego z faktem, że umoczył się w tym pewien osobnik, nadam mu roboczo ksywę Szmulkowski (to przeze mnie wymyślone przezwisko), boć przecie absolutnie nie o personalia tu idzie, który wydaje się być dla co poniektórych wyrocznią...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 192 z 199 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 191, 192, 193 ... 197, 198, 199  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl