Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Plakatowy rozkład jazdy
Autor Wiadomość

kulejorz Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Lis 2012

PostWysłany: 21-11-2012, 21:54    Odpowiedz z cytatem

Bartuś, za to w Gliwicach, Zabrzu i Katowicach na plakatach jest napisane, że TLK "Przemysław" jedzie tylko do Poznania.

_________________
http://youtube.com/user/kulejorz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Ramirez Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Wrz 2009

PostWysłany: 21-11-2012, 22:28    Odpowiedz z cytatem

Oby szybko poprawili te błędy. Widze że to zaraza z tymi błędami. Na przykładzie stacji Chełm - IR Łysica Chełm - Wrocław zaznaczony jest jako bliżej nieokreślony "osobowy Łysica" PR Chełm - Lublin Śmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Światowid Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Paź 2009
Skąd: Dolny Śląsk

PostWysłany: 23-11-2012, 10:36    Odpowiedz z cytatem

Plakaty będą drukowane jeszcze raz przed zmianą rozkładu już poprawione.

_________________
Zapraszam
www.facebook.com/Komitet-Obrony-Dolno%C5%9Bl%C4%85skich-Linii-Kolejowych-108483915900559/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

mateuszpiszcz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 17 Gru 2007

PostWysłany: 23-11-2012, 11:19    Odpowiedz z cytatem

Będą drukowane jeszcze raz? To jakiś absurd. Idealny przykład niegospodarności i narażania spółki na koszty. Nie wierzę, że plakaty będą drukowane po miesiącu jeszcze raz i rozwieszane. Jeśli tak będzie to ktoś powinien personalnie odpowiedzieć za to marnotrawienie publicznych pieniędzy.

_________________
Mniej pracuj, więcej odpoczywaj!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 23-11-2012, 14:29    Odpowiedz z cytatem

Wcześniej, nie znaczy lepiej – czyli dlaczego nowe plakaty rozkładowe są gorsze niż poprzednie

Piewca „wielkiej mo(r)dernizacji kolei” i strażnik nie rozpoczynania budowy nowej linii KDP oraz propagator budowy KILKUNASTU nowych dróg dwupasmowych, minister Sławomir Nowak, odniósł w końcu kolejowy sukces – nie byle jaki! Obiecał, rozkazał, wymusił – aż cały kolejowy beton się zatrząsł się w posadach – wszak „po owocach go poznamy”. No to poznajemy... - pisze na blogu Robert Wyszyński.

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

rail_user Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 02 Lis 2012

PostWysłany: 25-11-2012, 12:16    Odpowiedz z cytatem

Pirat napisał/a:
Wcześniej, nie znaczy lepiej – czyli dlaczego nowe plakaty rozkładowe są gorsze niż poprzednie

Piewca „wielkiej mo(r)dernizacji kolei” i strażnik nie rozpoczynania budowy nowej linii KDP oraz propagator budowy KILKUNASTU nowych dróg dwupasmowych, minister Sławomir Nowak, odniósł w końcu kolejowy sukces – nie byle jaki! Obiecał, rozkazał, wymusił – aż cały kolejowy beton się zatrząsł się w posadach – wszak „po owocach go poznamy”. No to poznajemy... - pisze na blogu Robert Wyszyński.


Ni w prawo , ni w lewo.
Ale "profesorkowi" z "odWachem" przez ileś tam lat rządzenia polską kleją nie udało się to ani razu

[ Dodano: 25-11-2012, 12:17 ]
Światowid napisał/a:
Plakaty będą drukowane jeszcze raz przed zmianą rozkładu już poprawione.


Nie wiem czy będą drukowane jeszcze raz. Na pewno będą drukowane tam, gdzie są w tej chwili umieszczone w wersji "autobusowej"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

snajper Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 29 Lis 2009

PostWysłany: 30-11-2012, 09:34    Odpowiedz z cytatem

SUPER !!! Jak będę jechał gdzieś to sobie posiągam PDF-fy interesujących stacji i wgram na komórkę.

_________________
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Światowid Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Paź 2009
Skąd: Dolny Śląsk

PostWysłany: 30-11-2012, 13:56    Odpowiedz z cytatem

Poprawione rozkłady będą wywieszone trzeciego grudnia.

_________________
Zapraszam
www.facebook.com/Komitet-Obrony-Dolno%C5%9Bl%C4%85skich-Linii-Kolejowych-108483915900559/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

celtin.88 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Lip 2011
Skąd: Łódź

PostWysłany: 30-11-2012, 18:32    Odpowiedz z cytatem

Jak sądzicie czy istnieje jakakolwiek szansa aby PLK zamieściło w Internecie rj w formie tabel dobrze nam znanych z SRJP?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Jarul Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Maj 2010
Skąd: Wrocław Główny

PostWysłany: 01-12-2012, 01:05    Odpowiedz z cytatem

Też żal mi SRJP, ale wygląda na to, że tabele będą u Przewozów Regionalnych. I dobrze, bo na papierze, czy na ekranie, tabela SRJP to najlepsza forma rozkładu do jego analizy - hafas jest dobry tak o, jak się gdzieś jedzie, ale tabel nie zastąpi.

Plakaty mi się podobają, wylistowanie wszystkich stacji, ale źle rozwiązano pociągi międzynarodowe. Np. we Wrocławiu rozkład urywa się na Zgorzelcu, Forst Lausitz itd. Ja rozumiem, że nie będą wylistowywać stacji innych zarządów, ale docelowa winna być dużymi literami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Romanek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Lut 2010
Skąd: Piła

PostWysłany: 01-12-2012, 15:16    Odpowiedz z cytatem

Tabele niech będą gdziekolwiek., aby były. Mam nadzieję że jednak będą bo nigdzie nie można się nic dowiedzieć na ten temat.
Co do plakatów to nie są najgorsze ale rozmiar czcionki na tak małym formacie poprostu powala.
Jak u mnie na stacji wieszali te cuda i zapytałem czy do tego rozkładu jest też lupa to panowie powiedzieli że mam sobie kupić okulary jak coś nie widzę...

_________________
2011r. 27317km
2012 r.36989km
2013r. 47920km
2014r. 49777km
2015r. 48619km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tomek_ostrów Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Sie 2011
Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: 04-12-2012, 09:57    Odpowiedz z cytatem

Mały OT z mojej strony - wiadomo czy będzie jednak w tym roku cegła? Bo coś brak jakiś informacji a może ktoś wtajemniczony poinformuje co i jak w tej sprawie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Jarul Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Maj 2010
Skąd: Wrocław Główny

PostWysłany: 04-12-2012, 16:48    Odpowiedz z cytatem

Nie będzie cegły. Znikł ustawowy obowiązek jej wydawania, a nikt nie chce tego robić. Wyjściem byłoby wyżebranie od PLK (albo przewoźników) tabel i wydanie tego w jakimś wydawnictwie prywatnym, ale znów - czy ktoś chciałby się tego podjąć? Nie wiadomo jaki byłby popyt. Ja zawsze kupowałem, dla celów hobbystycznych, jak kiedyś będę sobie porównywał rozkłady z różnych lat. No ale cóż...

Co gorsza, czytałem w internecie wypowiedź na forum, że po 9 grudnia mają zniknąć tabele SRJP ze strony PR. A to już uważam za skandal - o ile są racjonalne przesłanki do zaprzestania wydawania cegły, o tyle nie widzę takowych w kwestii tabel PDF. Będzie jak we Francji, gdzie tabele są nie do dostania. Żeby chociaż pociągi były na równi z TGV Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Radek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Ostróda / Kraków

PostWysłany: 08-12-2012, 09:45    Odpowiedz z cytatem

Przyspieszone Regio Olsztyn - Gdynia - Olsztyn nadal pokazywane są jako IR. I nawet nie ma żadnego adresu mailowego, gdzie można zgłaszać takie błędy.

_________________
Tu stacja Katowice (...), proszę zachować ostrożność przy wjeździe pociągu w peron.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jasiu Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 08 Gru 2010
Skąd: z betonu

PostWysłany: 08-12-2012, 16:54    Odpowiedz z cytatem

Jarul napisał/a:
Nie będzie cegły. Znikł ustawowy obowiązek jej wydawania, a nikt nie chce tego robić.

Nie było takiego obowiązku, PR wydawały cegłę "z przyzwyczajenia" i ztcw nie była to działalność zyskowna. Szczegóły nt. rozkładów jazdy są w ustawie o transporcie kolejowym i rozporządzeniu z 2012 r. o rozkładach jazdy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl