Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 213, 214, 215 ... 221, 222, 223  Następny
Sytuacja polityczna i gospodarcza w Polsce
Autor Wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 11-01-2023, 16:28    Odpowiedz z cytatem

Ukraińcy wybrali sobie na prezydenta Żyda. A my wybraliśmy Ukraińca? Ukraińska telewizja informacyjna TSN (ukr. ТСН) na swojej stronie internetowej z dumą donosi (tłumaczenie Google):

Andrzej Duda: Ukraińskie korzenie polskiego prezydenta.

Co ciekawe, ukraińskie korzenie ma Prezydent RP i wielki przyjaciel Ukraińców Andrzej Duda. Jego dziadek, Michaił Iwanowicz Duda, był ukraińskim dowódcą wojskowym, lepiej znanym pod pseudonimem Zinovy ​​​​Gromenko. Zostało to ogłoszone na jego stronie na Facebooku przez blogera Wasilija Woronowskiego.

Dziadek przyszłego prezydenta Polski urodził się 21 listopada 1921 r. we wsi Soroki-Lwowski (rejon pustomitowski, obwód lwowski) i zmarł 7 lipca 1950 r. W pobliżu wsi Tanyava (rada miejska Bolechowski, obwód iwano-frankiwski) ). Michaiłowi Iwanowiczowi Dudzie udało się w ciągu swojego krótkiego życia zostać porucznikiem UPA, dowódcą „Żelaznej Sotni”, wchodzącej w skład drugiego baraku przemyskiego 26. Grupa. Został pośmiertnie odznaczony tytułem Kawalera Złotego Krzyża Zasługi Wojskowej I klasy.


https://tsn.ua/ru/ato/andzhey-duda-biografiya-polskogo-prezidenta-i-druga-ukrainy-2069479.html

Artykuł jest na stronie ukraińskiej TV od maja 2022 i jakoś nie zareagowały na niego ani władze Ukrainy, ani Polski. Wynika z tego zatem, że to prawda.


_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

TFZ Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Gru 2019
Skąd: DC

PostWysłany: 12-01-2023, 11:27    Odpowiedz z cytatem

https://fakehunter.pap.pl/raport/e4534af2-c858-4712-a9de-14832cf1de05
(dostęp 12 I 2023 11:24)

Czy dziadek Andrzeja Dudy był ukraińskim nacjonalistą i przyjaźnił się ze Stepanem Banderą?
(...)

Według zgłoszonego do sprawdzenia rosyjskojęzycznego tweeta, dziadek prezydenta RP Andrzeja Dudy nazywał się Michaił Iwanowicz Duda i był ukraińskim nacjonalistą, a także przyjaźnił się ze Stepanem Ba...

https://twitter.com/HakGlce/status/1528993923263348737


Werdykt
Fake News

Raport eksperta
Data werdyktu: 25.05.2022 11:50

Według zgłoszonego do sprawdzenia rosyjskojęzycznego tweeta, dziadek prezydenta RP Andrzeja Dudy nazywał się Michaił Iwanowicz Duda i był ukraińskim nacjonalistą, a także przyjaźnił się ze Stepanem Banderą. To nieprawda. Autor fake newsa wykorzystuje jedynie zbieżność nazwisk. Rzekomy dziadek prezydenta i jego prawdziwy przodek urodzili się i zmarli w innym czasie i w zupełnie innych miejscach. Dziadek prezydenta Dudy, Alojzy Duda, mieszkał w Starym Sączu, był katolikiem i pracował w zawodzie kuśnierza. Zmarł w 1992 roku.

„Mężczyzna na starej czarno-białej fotografii to Michaił Iwanowicz Duda, ukraiński nacjonalista i dobry przyjaciel Stepana Bandery. To jego krew płynie w żyłach Andrzeja Dudy, bo jest jego wnukiem” – brzmi zgłoszony do weryfikacji wpis na Twitterze autorstwa Olega Niekrasowa z 24 maja 2022, z godz. 8:58. To oczywisty fake news, zresztą wielokrotnie w Rosji i w Polsce odgrzewany. Tym razem przy okazji trwającej wojny i rosnącej popularności prezydenta RP na Ukrainie.

Kim był nie mający nic wspólnego z prezydentem Dudą Michaił Iwanowicz Duda? Jak pisały rosyjskie media już w październiku 2020 roku, kiedy po raz kolejny został ożywiony fake news o polskim prezydencie (link w źródłach), Michaił Duda pochodził z obwodu lwowskiego i urodził się w 1921 r. w rodzinie wiejskich intelektualistów, zagorzałych ukraińskich nacjonalistów. Zmarł 7 lipca 1950 roku. Michaił Duda miał się też przyjaźnić ze Stepanem Banderą, który często go odwiedzał. W wieku 16 lat Michaił Duda wstąpił do OUN.

Fake newsy na temat pochodzenia dziadka Andrzeja Dudy pojawiły się po raz pierwszy w trakcie kampanii prezydenckiej w 2015 roku. Andrzej Duda odniósł się wtedy do tych kłamstw osobiście.
Na tweeta Marcina Hałasia z 17.02 2015, godz. 16:59, w którym autor napisał: „W necie krąży wrzuta, że @AndrzejDuda jest wnukiem Mychajły Dudy członka OUN, żołnierza bat. Roland i por. UPA. Proszę W.P. A.D. o dementi” ówczesny kandydat na prezydenta Andrzej Duda odpowiedział: „Kompletna bzdura. Mój dziadek - Alojzy Duda mieszkał w Starym Sączu, był kuśnierzem i zmarł 01.07.1992 roku.”

(...)

BTW:

Noema napisał/a:
Artykuł jest na stronie ukraińskiej TV od maja 2022 i jakoś nie zareagowały na niego ani władze Ukrainy, ani Polski. Wynika z tego zatem, że to prawda.


To jest sposób wnioskowania małego Jasia, dla którego karnacja to naród skazanych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 12-01-2023, 15:08    Odpowiedz z cytatem

TFZ, jacyś anonimowi fake hunterzy z rządowej PAP, którym patronuje m.in. Pfizer (ten od szczepionek mRNA na covid) to mało wiarygodne źródło. Zresztą oni dementują tylko jakiegoś ruskiego tweeta, a ja odniosłam się do informacji ukraińskiej TV, która do dziś jest dostępna na stronie internetowej.

https://tsn.ua/ru/ato/andzhey-duda-biografiya-polskogo-prezidenta-i-druga-ukrainy-2069479.html

Interia:

Rosyjska propaganda rozsiewa fake newsy dotyczące pochodzenia polskiego prezydenta Andrzeja Dudy - alarmuje ukraińska agencja informacyjna Unian. To część szerszej akcji dezinformacyjnej wymierzonej w Polskę i Ukrainę.

https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-ukraina-rosja/aktualnosci/news-rosja-rozpowszechnia-falszywe-informacje-o-pochodzeniu-andrz,nId,6048323

Czyli co, ukraińska telewizja informacyjna TSN z Kijowa (coś pokroju naszego TVN24 albo TVP Info) to rosyjska propaganda? Koń by się uśmiał...

https://en.wikipedia.org/wiki/Television_Service_of_News

Jaka jest prawda o dziadku Prezydenta RP? Tego nie wiem. Politykom nie wierzę w żadnej kwestii. Poszlaki jednak są takie, że Duda to ukraińskie nazwisko, a Stary Sącz skąd rzekomo pochodzi dziadek Prezydenta to Małopolska Wschodnia, którą przed wojną zamieszkiwali Polacy i Ukraińcy. No i ukraińskie ludobójstwo na Polakach to przecież nie tylko Wołyń, ale również Bieszczady i Małopolska Wschodnia. Wielu zbrodniarzy UPA przywłaszczało sobie dokumenty zamordowanych Polaków i po wojnie udawało Polaków, a pozostali Ukraińcy zostali przesiedleni m.in. na Dolny Śląsk w ramach Akcji Wisła.

Nie wierzę w niezdementowane informacje – mówił Aleksander Gorczakow, XIX-wieczny minister spraw zagranicznych Rosji.

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

TFZ Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Gru 2019
Skąd: DC

PostWysłany: 13-01-2023, 17:15    Odpowiedz z cytatem

Noema napisał/a:
TFZ, jacyś anonimowi fake hunterzy z rządowej PAP, którym patronuje m.in. Pfizer (ten od szczepionek mRNA na covid) to mało wiarygodne źródło. Zresztą oni dementują tylko jakiegoś ruskiego tweeta, a ja odniosłam się do informacji ukraińskiej TV, która do dziś jest dostępna na stronie internetowej.

Ale co za różnica, co dementują, skoro chodzi o tego samego człowieka, tzn. dziadka (po mieczu) obecnego prezydenta RP? Informacja na ten temat jest również na wikipedii stronie dotyczącej ojca obecnego prezydenta, a tam z kolei link do sążnistego artykułu (dostęp 13 I 2023 16:26) na stronie "Polityki":
https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1621325,1,rod-dudow.read
(...)
Cytat:
Jaka jest prawda o dziadku Prezydenta RP? Tego nie wiem.

Ale nie przeszkadza Ci to wypowiadać się, jakbyś wiedziała:
Cytat:
Artykuł jest na stronie ukraińskiej TV od maja 2022 i jakoś nie zareagowały na niego ani władze Ukrainy, ani Polski. Wynika z tego zatem, że to prawda.

(...)
Cytat:
Poszlaki jednak są takie, że Duda to ukraińskie nazwisko

Może być, ale absolutnie nie musi; mam Rodziców historyków, skonsultowałem. Za to wg wikipedii nazwisko to nosiło rok temu ponad 36 kPolaków.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Duda_%28nazwisko%29

O samym nazwisku informacja tutaj:
http://www.genezanazwisk.pl/content/duda

Cytat:
Stary Sącz skąd rzekomo pochodzi dziadek Prezydenta to Małopolska Wschodnia

Bzdura, zachodnią granicę Małopolski Wschodniej stanowił powiat krośnieński, czyli przebiegała ona na wschód od Jasła - a więc bardziej na wschód niż obecna granica miedzy podkarpackim i małopolskim.
(...)
Cytat:
Nie wierzę w niezdementowane informacje – mówił Aleksander Gorczakow, XIX-wieczny minister spraw zagranicznych Rosji.

A w poprzednim poście twierdziłaś, że to z braku dementi wynika prawdziwość "informacji" o rzekomym dziadku prezydenta. Zaiste, logika godna klimatystów, przedstawiających dowody globalnego ocieplenia:
https://pbs.twimg.com/media/FmU1ZtZX0AAV5A7?format=jpg&name=small
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 13-01-2023, 18:51    Odpowiedz z cytatem

TFZ napisał/a:
Ale co za różnica, co dementują, skoro chodzi o tego samego człowieka, tzn. dziadka (po mieczu) obecnego prezydenta RP?

Różnica jest zasadnicza, bo dementi poszło tylko na Polskę, a powinno pójść przede wszystkim na Ukrainę. Wszak to ukraińskie media piszą, że dziadek Prezydenta RP to Ukrainiec i na dodatek z UPA. Ukraińcy w to wierzą i dlatego kochają Andrzeja Dudę.

https://wkraju24.pl/andrzej-duda-moze-liczyc-na-poparcie-87-proc-ukraincow-w-polsce-notowania-prezydenta-sa-nizsze/

TFZ napisał/a:
Za to wg wikipedii nazwisko to nosiło rok temu ponad 36 kPolaków.

Nie każdy kto mieszka w Polsce i ma polski paszport jest etnicznym Polakiem. Przypominam o Akcji Wisła i potomkach Ukraińców przesiedlonych po wojnie na tereny północnej i zachodniej Polski.

https://dzieje.pl/artykuly-historyczne/akcja-wisla

TFZ napisał/a:
Bzdura, zachodnią granicę Małopolski Wschodniej stanowił powiat krośnieński, czyli przebiegała ona na wschód od Jasła - a więc bardziej na wschód niż obecna granica miedzy podkarpackim i małopolskim.

Ja nie mówiłam o granicy Małopolski Wschodniej, tylko o Małopolsce Wschodniej. Legnica leży w Polsce zachodniej, ok. 80 km od granicy z Niemcami. Stary Sącz to już Małopolska Wschodnia i na tych terenach do lat 40. ubiegłego wieku mieszkali Ukraińcy.

Do niejasnej kwestii dziadka Prezydenta Dudy odniósł się pan Maciej Maciak w swojej wczorajszej audycji. Polecam:


_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

TFZ Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Gru 2019
Skąd: DC

PostWysłany: 13-01-2023, 20:48    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Różnica jest zasadnicza, bo dementi poszło tylko na Polskę

A to już kwestia punktu widzenia, dla mnie, skoro wiadomo, ze to bzdura, to nie jest to specjalnie istotne. Z mojego punktu widzenia nie ma najmniejszych podstaw, by w tego rzekomego dziadka wierzyć i to mi wystarczy.
Cytat:
powinno pójść przede wszystkim na Ukrainę. Wszak to ukraińskie media piszą, że dziadek Prezydenta RP to Ukrainiec i na dodatek z UPA. Ukraińcy w to wierzą i dlatego kochają Andrzeja Dudę.
https://wkraju24.pl/andrzej-duda-moze-liczyc-na-poparcie-87-proc-ukraincow-w-polsce-notowania-prezydenta-sa-nizsze/

Z tym "kochają" to mocna przesada, a i przyczyny są na pewno bardziej skomplikowane, ale znów - nie do tego się odnoszę.

Cytat:
Nie każdy kto mieszka w Polsce i ma polski paszport jest etnicznym Polakiem.

Niewątpliwie, uważam osobiście, że narodu polskiego już nie ma, ale to temat na oddzielną dyskusję; terminu "Polacy" używam zasadniczo w takim samym znaczeniu jak "Belgowie". (...) Ale skoro wystarczył jeden z czworga dziadków do uznania kogoś za Ukraińca, to nie bardzo widzę w ogóle możliwość uzgodnienia pojęć.

Noema napisał/a:
TFZ napisał/a:
Bzdura, zachodnią granicę Małopolski Wschodniej stanowił powiat krośnieński, czyli przebiegała ona na wschód od Jasła - a więc bardziej na wschód niż obecna granica miedzy podkarpackim i małopolskim.

Ja nie mówiłam o granicy Małopolski Wschodniej, tylko o Małopolsce Wschodniej. Legnica leży w Polsce zachodniej, ok. 80 km od granicy z Niemcami.

Użyłem skrótu myślowego, zakładając, że znasz położenie Starego Sącza i Jasła na mapie, przepraszam.

Skoro, jak napisałem,:
"zachodnią granicę Małopolski Wschodniej stanowił powiat krośnieński, czyli przebiegała ona na wschód od Jasła"
oraz
Stary Sącz leży na zachód od Jasła

- to z koniunkcji tych dwóch faktów wynika, że Stary Sącz NIE LEŻY w Małopolsce Wschodniej.

Cytat:
Stary Sącz to już Małopolska Wschodnia

Nie, Zachodnia. Zresztą, nie wiem, jak to jest teraz, ale sprzed 20-30 lat pamiętam widoczną w terenie różnicę pomiędzy ówczesnym nowosądeckim a krośnieńskim. Ale to na marginesie.
Cytat:
i na tych terenach do lat 40. ubiegłego wieku mieszkali Ukraińcy.

Na tych już właśnie niespecjalnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 13-01-2023, 22:30    Odpowiedz z cytatem

Duda bez przyszłości. Andrzej Duda, to słaby prezydent, bez sukcesów i przyszłości politycznej. Komentuje Jan Piński.


_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 15-01-2023, 15:31    Odpowiedz z cytatem

Prokuratura Okręgowa w Radomiu prowadzi śledztwo w sprawie lipcowej wypowiedzi Donalda Tuska dotyczącej prezesa NBP Adama Glapińskiego.

https://dorzeczy.pl/kraj/392116/prokuratura-prowadzi-sledztwo-ws-slow-tuska-o-glapinskim.html


_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 18-01-2023, 01:43    Odpowiedz z cytatem

Polecam ciekawy wykład dra Zbigniewa Dylewskiego o zadłużeniu Polski.


_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 18-01-2023, 21:04    Odpowiedz z cytatem

„Daliśmy więcej, niż mogliśmy sobie na to pozwolić” – pochwalił się prezydent Andrzej Duda w Davos, ujawniając tajemnicę wojskową, że polska armia została rozbrojona przez PiS.

https://nczas.com/2023/01/17/szokujace-wyznanie-dudy-w-davos-polska-oddala-ukrainie-czolgi-z-jednostek-wyslalismy-ich-bardzo-duzo-video/

Prezydent Andrzej Duda w Davos łamanym angielskim potwierdził to, co wiedziano od dawna nieoficjalnie. Wcale nie oddaliśmy polskich czołgów z rezerw, tylko rozbroiliśmy własną armię, wysyłając na Ukrainę wozy bojowe z jednostek wojskowych. Duda publicznie pochwalił się zatem czymś, za co chyba powinien stanąć przed Trybunałem Stanu.

https://www.youtube.com/watch?v=VXowFzwcCmY

W tym samym czasie, kiedy w Davos wysypał się Andrzej Duda, do Berlina poleciał premier Mateusz Morawiecki, który zamiast zabiegać o reparacje dla Polski za II wojnę światową, albo żądać odblokowania pieniędzy z KPO, zaczął błagać Niemców o zgodę na oddanie Ukraińcom polskich czołgów Leopard 2. Niemcy jako producent zastrzegli sobie taką akceptację i gdyby nie to, zapewne już byśmy tych czołgów nie mieli.

https://www.wprost.pl/polityka/11048881/mateusz-morawiecki-jedzie-z-misja-do-berlina-to-jest-pewnego-rodzaju-symboliczna-operacja.html

I tak oto dzięki rządowi PiS jesteśmy najbardziej rozbrojonym krajem na świecie. Ani nie mamy broni jako obywatele, ani broni nie ma Wojsko Polskie, gdyż ta została przekazana Ukrainie. Teraz to nawet malutka Litwa z łatwością mogłaby nas podbić w trzy dni. Sława PiSu!


_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Auderman Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 13 Maj 2020
Skąd: Poznań

PostWysłany: 18-01-2023, 21:35    Odpowiedz z cytatem

Paradoksalnie rząd polski sam doprowadza do sytuacji gdzie to Rosja będzie stanowić dla nas zagrożenie. A w obliczu ciągnącego się konfliktu ukraina i jej przywódcy spod koziej wólki stają się coraz bardziej zuchwali i bezczelni. Zełenski w Davos apelował o jeszcze większe dostawy broni argumentując że świat się od 9 lat waha i pora to skończyć. Najwyraźniej panowie ukraińscy już się niecierpliwili że jeszcze nie dostali noworocznej dostawy uzbrojenia. Ja się zastanawiam czy albo raczej za ile i gdzie zełenski zaapeluje o przekazanie im głowic jądrowych. Jakie to również szczęście że Polandia takowymi nie dysponuje bo już by od razu bez zastanowienia oddali. A to już by oznaczało 3 wojnę

_________________
https://www.youtube.com/channel/UCqsfA4g1o1a0hk3ACOI9AfQ Zapraszam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Arek Płeć:Mężczyzna
Junior Admin


Dołączył: 05 Mar 2007
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 19-01-2023, 13:32    Odpowiedz z cytatem

Spotkanie otwarte pt. „Ukraina a sprawa polska”, którego głównym gościem był dr Leszek Sykulski. Warto posłuchać!

https://banbye.com/watch/v_xrWZNQlHGzff


_________________
Żelazna kadra też z czasem rdzewieje.
A beton kruszeje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 22-01-2023, 15:22    Odpowiedz z cytatem

Kaczyński buduje nam kraj swojej młodości - PRL bis. Komentują Jan Piński i Tomasz Szwejgiert.


_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 24-01-2023, 20:21    Odpowiedz z cytatem

Ambasador Polski MASAKRUJE politykę PiS względem Ukrainy!


_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Pirex Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lis 2005
Skąd: Kraków

PostWysłany: 24-01-2023, 21:41    Odpowiedz z cytatem

Skąd taka odwaga u Hołowni i dlaczego za to nie płaci medialnie?

Powiadają ludzie, że Szymon Hołownia i jego Polska 2050 to produkt amerykański. Sam nie wiem, trochę już się gubię, a trochę mi się nie chce weryfikować rozmaitych sensacji, które zalewają nas zewsząd. Niemniej jednak ta teoria dobrze tłumaczy poziom odwagi Hołowni, jak również jego woltę, o ile jest to wolta. Równie dobrze pomysł mocodawców może się skupiać na klasyce, czyli pozornej alternatywie dla głównej partii.

Cały tekst:
https://www.kontrowersje.net/skad-taka-odwaga-u-holowni-i-dlaczego-za-to-nie-placi-medialnie/

_________________
KOLEJ tak - PKP nie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 214 z 223 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 213, 214, 215 ... 221, 222, 223  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl