Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Rozkład jazdy 2013/2014 w zachodniopomorskiem
Autor Wiadomość

Bartek1981 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 12 Wrz 2010
Skąd: Koszalin

PostWysłany: 17-03-2014, 20:37    Odpowiedz z cytatem

Zmiany pozytywne. To regio o 9.40 przedłużyłbym do Szczecina, tak jak kiedyś dawniej.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

wojtekbrd Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Lip 2012
Skąd: Białogard

PostWysłany: 17-03-2014, 22:28    Odpowiedz z cytatem

Stoker , zmiany bardzo dobre na pewno wyjdą na plus. Nie chcecie może zaplanować od 27.04 codziennego kursowania Radwii bo po ograniczeniu kursowania przez IC Słowińca, w soboty ostatnie bezpośrednie połączenie Poznania z Pomorzem Środkowym to Regio o 15. Ogólnie nie macie w zamiarach jakichś zmian w rozkładzie Regio po de facto zlikwidowaniu Słowińca?? Pomysł z Albatrosem na prawdę godny pochwalenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 17-03-2014, 23:48   

Cytat:
A od czerwca TLK Albatros dostanie nowe wcielenie i będzie się nazywał TLK Pogoria. Nowa będzie tez jego relacja: Szczecin - Bielsko Biała - Szczecin przez Gdynię.

Kursowanie "Pogorii" do Helu w sezonie mam nadzieję nie zagrożone?
Powrót do góry

Rafał Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Maj 2011
Skąd: Świdwin/Koszalin

PostWysłany: 18-03-2014, 07:05    Odpowiedz z cytatem

Albatros przejdzie w Pogorię? Szczecin - Bielsko-Biała prze Gdynię?! No to widzę już te opóźnienia "z Polski". Smile

_________________
2010: 27 560 km
2011: 29 580 km
2012: 28 310 km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Stoker Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Lut 2009
Skąd: trochę tu trochę tam

PostWysłany: 18-03-2014, 10:40    Odpowiedz z cytatem

lukien213 napisał/a:
Stoker, może pomyślcie o przywróceniu połączenia Koszalin - Świdwin koło 14:30 przynajmniej od września na okres dni nauki szkolnej. Okoliczna ludność będzie wdzięczna Smile

Od września raczej nie ma szans, ale od grudnia myślę że może się udać. Tylko co potem zrobić z pociągiem powrotnym ze Świdwina, który woził powietrze?
wojtekbrd napisał/a:
Stoker, zmiany bardzo dobre na pewno wyjdą na plus. Nie chcecie może zaplanować od 27.04 codziennego kursowania Radwii bo po ograniczeniu kursowania przez IC Słowińca, w soboty ostatnie bezpośrednie połączenie Poznania z Pomorzem Środkowym to Regio o 15. Ogólnie nie macie w zamiarach jakichś zmian w rozkładzie Regio po de facto zlikwidowaniu Słowińca??

Słowiniec podlega pod ministra (sorry, pod ministrę) infrastruktury, więc my do niego nic nie mamy. Nie mamy też żadnej dodatkowej kasy na pociągi regio zastępujące dotychczasowe TLK-i. Radew w soboty (a jak by się lepiej przyjrzeć to nie tylko w soboty) na odcinku Szczecinek - Białogard woziła głównie powietrze, więc raczej powrotu do wersji codziennej szybko bym się nie spodziewał.
wojtekbrd napisał/a:
Pomysł z Albatrosem na prawdę godny pochwalenia.

No nie wiem. Mi osobiście się nie podoba, bo z pewnością często będzie przywoził spóźnienia gdzieś z południa kraju.

Oprócz tego co już napisałem, będzie jeszcze jedna zmiana na + od 27 kwietnia. Od tego dnia pociąg Regio 88729 Kołobrzeg - Szczecin stanie się pociągiem kursującym codziennie, a nie tylko w weekendy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

lukien213 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Kwi 2011
Skąd: Linia 202

PostWysłany: 18-03-2014, 13:29    Odpowiedz z cytatem

Stoker napisał/a:
lukien213 napisał/a:
Stoker, może pomyślcie o przywróceniu połączenia Koszalin - Świdwin koło 14:30 przynajmniej od września na okres dni nauki szkolnej. Okoliczna ludność będzie wdzięczna Smile

Od września raczej nie ma szans, ale od grudnia myślę że może się udać. Tylko co potem zrobić z pociągiem powrotnym ze Świdwina, który woził powietrze?


Tu niestety jest problem, bo on z Białogardu wiezie to samo Razz

A jak wyglądałaby sprawa pozostawienia go w Świdwinie do następnego poranka celem obsługi połączenia Świdwin - Koszalin po 5 rano? Albo wydłużenie do Stargardu Szcz. z przesiadką na Poznań/Szczecin i tam "na bok" do rana?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Rafał Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Maj 2011
Skąd: Świdwin/Koszalin

PostWysłany: 18-03-2014, 15:39    Odpowiedz z cytatem

Prędzej puścić go w stronę Szczecina właśnie. I nim może obsłużyć ostatnie połączenie Szczecin - Koszalin (88324)?

_________________
2010: 27 560 km
2011: 29 580 km
2012: 28 310 km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Bartek1981 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 12 Wrz 2010
Skąd: Koszalin

PostWysłany: 18-03-2014, 16:43    Odpowiedz z cytatem

A jak ta Pogoria będzie jechać od Gdyni przez Iławę i Warszawę czy Bydgoszcz i Łódź?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 19-03-2014, 09:18   

Nie ma powodu, żeby zmieniać trasę Pogorii, zwlaszcza jeśli trwa remont mostu średnicowego w Warszawie
Powrót do góry

Droznik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Gru 2008
Skąd: Koszałkowo

PostWysłany: 19-03-2014, 21:13    Odpowiedz z cytatem

Poproszę bilet do Bielska
Przez Rzepin?
Nie q....a przez Gdynię
Proszę bardzo poc. o 17 odjeżdża z toru 1.

Nie wydaję się wam lekką paranoją robienie tras na siłę
Rozumiem łączenie tras, obiegi, ale nie długo będzie w Polsce tylko 4 trasy i pociąg co 2 godziny, jadący przez całą Polskę np Szczecin - Świnoujście przez Rzepin, Wrocław, Kraków, Radom, Warszawę, Olsztyn, Gdynię, Stargard, SDC

_________________
Ja też nie jechałem pociągiem z Warszawy do Łodzi przez Skierniewice, zawsze jechałem przez Radom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

sympatyk Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 14 Lip 2008

PostWysłany: 19-03-2014, 22:10    Odpowiedz z cytatem

Droznik napisał/a:
Poproszę bilet do Bielska
Przez Rzepin?
Nie q....a przez Gdynię
Proszę bardzo poc. o 17 odjeżdża z toru 1.


"ty to masz szczęście
że w tym momencie
żyć Ci przyszło
w kraju nad Wisłą
ty to masz szczęście!"

http://www.youtube.com/watch?v=nVwkXPEGWjA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Droznik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Gru 2008
Skąd: Koszałkowo

PostWysłany: 23-03-2014, 16:49    Odpowiedz z cytatem

Ja proponuje od września połączyć Gryfa i Sielawę w Olsztynie na jeden skład relacji Szczecin - Olsztyn - Poznań. Nie dość że zaoszczędzimy loka i wagony, to jeszcze mieszkańcy Gniezna, Inowrocławia będą mieli bezpośredni pociąg do Szczecina czy Słupska. Czasowo jak widzę nie powinno być zbytnio problemów.

Jak tak dalej pójdzie polityka IC to za kilka lat będą tylko 4 trasy pociągów jadące po okręgu przez całą Polskę w takcie 2 godzinnym. Rozumiem braki taborowe, czy inne problemy, ale czy oni nie pomyśleli że takimi połączeniami to oni ludzi odstraszają. Wyszukiwarka poda pociąg bezpośredni ze Szczecina do Bielska jadący przez całą Polskę, zamiast krótką trasą np przez Rzepin czy Pzn, cena będzie kosmicza i ludzie podziękują za taką przyjemność.
A od nowego roku napiszą że pociąg Pogoria ma małą frekwencję na odcinku Szczecin - Gdynia i Łódź - Częstochowa więc z miejsca go zlikwidują.

_________________
Ja też nie jechałem pociągiem z Warszawy do Łodzi przez Skierniewice, zawsze jechałem przez Radom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Bartek1981 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 12 Wrz 2010
Skąd: Koszalin

PostWysłany: 24-03-2014, 17:02    Odpowiedz z cytatem

Nikt normalny nie pojedzie do Bielska ze Szczecina przez Gdynię, tylko będzie wolał się przesiąść np. w Poznaniu i Katowicach niż zwiedzać nasz kraj. Dziwi polityka IC, odstraszająca klientów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

jubikej Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Wrz 2009

PostWysłany: 24-03-2014, 17:07    Odpowiedz z cytatem

przecież takie polaczenie nie będzie dla ludzi jadących z Bielska do Szczecina, a teraz Pojezierzem ktos z Gdyni do Katowic jeździ?

Dla ciebie to jest odstarszanie klientów, a dla mnie zachęcanie ludzi ze Słupska, Lęborka, ba może nawet Koszalina do jazdy na Śląsk bezpośrednim pociągiem. Przede wszystkim ten pociąg zostanie dla ludzi jezdzacych na trasie Szczecin-Trójmiasto i Trójmiasto-Bielsko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Droznik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Gru 2008
Skąd: Koszałkowo

PostWysłany: 24-03-2014, 17:59    Odpowiedz z cytatem

Tylko że obecnie IC wprowadza tanie bilety i za 49zł można pojechać gdzie się tylko chce pociągiem TLK.
Są dwie strony tego medalu, jedna że ludzie cenią sobie bezpośrednie połączenie bo nie muszą patrzeć na przesiadki, opóźnienia itp, a druga owszem czas jazdy będzie kosmiczny.

Co do Pojezierza hmm a jazda z Tczewa do Katowic się liczy?? Bo ja tak jechałem, a w Katowicach przesiadka na pociąg do Łukowa, no ale to były inne stare czasy ;p

_________________
Ja też nie jechałem pociągiem z Warszawy do Łodzi przez Skierniewice, zawsze jechałem przez Radom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl