Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Rozkład jazdy pociągów 2014/2015 w zachodniopomorskiem
Autor Wiadomość

wafel Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Lut 2009
Skąd: NRDFN

PostWysłany: 09-12-2014, 21:51   PR za drogie ale pociągi będą jeździły Odpowiedz z cytatem

Spółka Przewozy Regionalne zbyt dużo chciała za obsługę pasażerskiego ruchu kolejowego w Zachodniopomorskiem, więc Urząd Marszałkowski unieważnił przetarg, w którym była jedynym oferentem. Nie ma jednak obaw, że z tego powodu pociągi staną. Z ich operatorem od 14 bm. do 12 grudnia 2015 r. umowa zostanie zawarta bezpośrednio, tylko nie za tyle, co by chciał.


czytaj dalej Kurier Szczeciński

_________________
Stoi na stacji lokomotywa, pełna miedzi i stali...I przyszli żule i ją zaje.ali!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Droznik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Gru 2008
Skąd: Koszałkowo

PostWysłany: 10-12-2014, 18:59    Odpowiedz z cytatem

A nie pisałem że będzie taka opcja!!!!
PR miały racje że oni mogą dyktować warunki bo czas nagli i urząd musi zaakceptować bądź unieważnić. Teraz co podpiszą to podpiszą, kasa im się podobać nie będzie to zobaczycie ile pociągów od 15 marca pójdzie do piachu. Pociągów ba może i linie pójdą do piachu.

_________________
Ja też nie jechałem pociągiem z Warszawy do Łodzi przez Skierniewice, zawsze jechałem przez Radom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Bartek1981 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 12 Wrz 2010
Skąd: Koszalin

PostWysłany: 13-12-2014, 12:56    Odpowiedz z cytatem

Pożyjemy, zobaczymy. Co do uwag do rj. PR-y i marszałek mogliby się w końcu zlitować nad pasażerami Rawi Koszalin - Poznań - Koszalin i teraz tego nowego regio Koszalin - Poznań o 4.55 i puścić EN57AL, skoro na Szczecin - Poznań kursują ED78 no to niech i tutaj komfort podróży będzie trochę lepszy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

lukien213 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Kwi 2011
Skąd: Linia 202

PostWysłany: 15-12-2014, 18:17    Odpowiedz z cytatem

Nie puszczą ani ED78, ani EN57AL, bo one są na konkretne trasy kupowane/modernizowane i przez kilka lat nigdzie indziej jeździć nie będą. Ale z uwagi na to, że Koszalin - Szczecin miał jeździć na EN57AL, to do Poznania mogliby dać ED72 chociaż. Kluczem jest "miał" i "mogliby", bo póki co jest jeszcze po staremu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Droznik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Gru 2008
Skąd: Koszałkowo

PostWysłany: 16-12-2014, 20:11    Odpowiedz z cytatem

W tamtym rozkładzie swego czasu był Kołobrzeg - Poznań - Kołobrzeg na ED72, więc luksus pasażerowie mieli. Co do obecnego, powiedz mi jaka jest różnica dla przeciętnego pasażera pomiędzy AL a starym EN? Kolorem pudła i kolorem siedzeń.

_________________
Ja też nie jechałem pociągiem z Warszawy do Łodzi przez Skierniewice, zawsze jechałem przez Radom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Stoker Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Lut 2009
Skąd: trochę tu trochę tam

PostWysłany: 18-12-2014, 09:28    Odpowiedz z cytatem

Droznik napisał/a:
Teraz co podpiszą to podpiszą, kasa im się podobać nie będzie to zobaczycie ile pociągów od 15 marca pójdzie do piachu. Pociągów ba może i linie pójdą do piachu.

Oj joj joj! I co jeszcze?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Droznik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Gru 2008
Skąd: Koszałkowo

PostWysłany: 18-12-2014, 19:16    Odpowiedz z cytatem

Stoker, zakładam się o dobrą "rzecz" że od marca wyleci pierwsza tura pociągów ;p

_________________
Ja też nie jechałem pociągiem z Warszawy do Łodzi przez Skierniewice, zawsze jechałem przez Radom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Stoker Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Lut 2009
Skąd: trochę tu trochę tam

PostWysłany: 19-12-2014, 09:12    Odpowiedz z cytatem

Lepiej się nie zakładaj, bo przegrasz Język
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Droznik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Gru 2008
Skąd: Koszałkowo

PostWysłany: 19-12-2014, 19:57    Odpowiedz z cytatem

Regio Białogard - Koszalin przyj do Koszalina 9:10 frekwencja 3 osoby
Regio Koszalin - Szczecin odj 9:12 frekwencja 8 osób
Regio Białogard - Słupsk przyj 16:23 na stacje Koszalin frekwencja 4 osoby.

Obstawiam że ten 9:10 przyjeżdżający wyleci jako pierwszy ;p Tak wiem że przegrać mogę, ale obstawić można ;p

_________________
Ja też nie jechałem pociągiem z Warszawy do Łodzi przez Skierniewice, zawsze jechałem przez Radom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Bartek1981 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 12 Wrz 2010
Skąd: Koszalin

PostWysłany: 20-12-2014, 12:30    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Regio Koszalin - Szczecin odj 9:12 frekwencja 8 osób

a co to takiego? przecież ten pociąg nie jedzie do Szczecina. A mogłby.
A jak z frekwencją w porannym regio do Poznania?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Droznik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Gru 2008
Skąd: Koszałkowo

PostWysłany: 20-12-2014, 12:37    Odpowiedz z cytatem

Miał być Białogard, co do porannego Poznania ludzi nie ma sporo, ale od Grzmiącej frekwencja coraz większa. Wg mnie to dobry pomysł był, bo ie trzeba siedzieć rano na dworcu w Białogardzie prawie 40 min

_________________
Ja też nie jechałem pociągiem z Warszawy do Łodzi przez Skierniewice, zawsze jechałem przez Radom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Bartek1981 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 12 Wrz 2010
Skąd: Koszalin

PostWysłany: 20-12-2014, 13:29    Odpowiedz z cytatem

Droznik napisał/a:
Miał być Białogard, co do porannego Poznania ludzi nie ma sporo, ale od Grzmiącej frekwencja coraz większa. Wg mnie to dobry pomysł był, bo ie trzeba siedzieć rano na dworcu w Białogardzie prawie 40 min


Ja również uważam to za dobry pomysł. Jednak spóźniony o kilka lat. Mimo wszystko jest ten pociąg dobrze skomunikowany w Pile z pociągiem do Bydgoszczy i Poznaniu z RE Mewa i regio do Wrocławia. Gdyby nie obecnie skrócony czas przejazdu z Koszalina do Warszawy p. Gdynię to na pewno bym tym pociągiem jechał aby przesiąść się w Mewę. Teraz jednak wybiorę Pobrzeże, dlatego spóźniony pomysł.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Droznik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Gru 2008
Skąd: Koszałkowo

PostWysłany: 20-12-2014, 14:13    Odpowiedz z cytatem

Eee tam, ja tam preferuję Koszalin - Szczecinek - Chojnice - Tczew - Wiedeń, jeszcze nie było tak dobrego połączenia z tym miastem Smile

_________________
Ja też nie jechałem pociągiem z Warszawy do Łodzi przez Skierniewice, zawsze jechałem przez Radom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

lukien213 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Kwi 2011
Skąd: Linia 202

PostWysłany: 21-12-2014, 10:24    Odpowiedz z cytatem

Droznik napisał/a:
Regio Białogard - Koszalin przyj do Koszalina 9:10 frekwencja 3 osoby
Regio Koszalin - Szczecin odj 9:12 frekwencja 8 osób
Regio Białogard - Słupsk przyj 16:23 na stacje Koszalin frekwencja 4 osoby.

Obstawiam że ten 9:10 przyjeżdżający wyleci jako pierwszy ;p Tak wiem że przegrać mogę, ale obstawić można ;p


Regio Koszalin - Szczecinek odj. 13:47 (?) na starcie 2-4 osoby (chwilę wcześniej jedzie "Ina"),
Regio Kołobrzeg - Białogard przyj. 16:12 w sobotę frekwencja na koniec 0... (45 minut wcześniej leci do Poznania kibel).

Ja też tego na 9:10 do Koszalina i powrót od razu obstawiam do wycięcia. Nikt chyba nie będzie płakał Smile
Co do Białogard - Słupsk po południu, to on od zawsze miał słabą frekwencję. Do Białogardu ma tam ludzi trochę, tak ze 2/3 pociągu. Jak jeździł do Świdwina, to jeszcze z Białogardu po 50-70 osób wyjeżdżało nim, ale powrót był taki sam. Ze Świdwina 2-3, w porywach 10 osób. No ale lepiej wywalić tego rano dla kilku osób, a w zamian przedłużyć z Białogardu do Świdwina czy Łobza jednego. W końcu 70 osób, to więcej niż 20 Smile No chyba, że policzymy jak UEFA i 1 będzie większe od 6 Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

wojtekbrd Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Lip 2012
Skąd: Białogard

PostWysłany: 21-12-2014, 11:25    Odpowiedz z cytatem

Prawda ten Rego Białogard- Słupsk zawsze miał słabą frekwencję a teraz jeszcze kursuje codziennie. Z Kołobrzegiem jest dziwna sprawa bo jedzie Poznań o 14:50 i potem regio do Białogardu o 15:35 to mała różnica zważywszy na to , że następny jest dopiero po 19. Regio o 15: 35 powinien być przesunięty w czasie albo co lepsze dołożyć pociąg odjeżdżający koło 17. Spowodowało by to cykliczność połączeń popołudniu oraz umożliwiło przesiadkę na RADEWKĘ. Wiadomo, że nowe dołożone pociągi Koszalin- Białogard z początku zawsze będą miały kiepską frekwencję, przydała by się reklama nowych połączeń przez banery w mieście i na dworcach oraz w Głosie Koszalińskim by zachęcić ludzi, busy na tej trasie i tak są droższe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl