Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Rozkład jazdy 2015/2016 w zachodniopomorskiem
Autor Wiadomość

bert Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Kwi 2008
Skąd: chybie

PostWysłany: 24-06-2016, 23:07    Odpowiedz z cytatem

Tak tu biadolicie na PR jakby nikt nie wiedzial I slyszal ze :
_ ile pociagow pojedzie (relacje ,czasy) decyduje organizator przewozow kolejowych przewozow regionalnych w wojewodztwie tj Urzad Marszalkowski w Szczecinie
_ Urzad Marszalkowski moze przeznaczyc na kolej regionalna tyle mowiac w duzym skrocie otrzymal z budzetu panstwa a wiec piszcie dalej pod wlasciwym adresem

_________________
bert
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kalpom92 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Sie 2014
Skąd: Kalisz Pomorski

PostWysłany: 02-07-2016, 21:45    Odpowiedz z cytatem

Ma, pytanie: Co się dzieje, że porobili jakieś dziwne ograniczenia między Ognicą a Sulinem, 30 (!!!) km/h i 50 (!!) km/h? Pociągi przez to są opóźniione o 15 min każdy kurs! Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Bartek1981 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 12 Wrz 2010
Skąd: Koszalin

PostWysłany: 03-07-2016, 06:59    Odpowiedz z cytatem

Tam od zawsze coś działo Smile Zły stan torów i podtorza. Już dawno PLK powinna te odcinki naprawić. Kiedyś była mowa o zamknięciu ruchu na tych odcinkach. Jak się jedzie tamtędy to ma się wrażenie jakby szynobus miał z torów wypaść.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Droznik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Gru 2008
Skąd: Koszałkowo

PostWysłany: 06-07-2016, 14:36    Odpowiedz z cytatem

Co do skomunikowań Mielna z innymi pociągami, jak widzę przy sobocie bo tak się często turnus zmienia, są idealne. Owszem czeka się z 20 - 30 min na pociąg ale jak jest opóźnienie to bez stresu się człowiek przesiada. Powrotne też są dopasowane więc nie wiem jaki tu problem, jest. Ja się dziwie czemu jeszcze nikt nie pieni że od dłuższego czasu Impulsy do nas nie kursują w weekendy. Ba nawet na tygodniu zdarzają się dni że AL leci na każdym szczecińskim obiegu

_________________
Ja też nie jechałem pociągiem z Warszawy do Łodzi przez Skierniewice, zawsze jechałem przez Radom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Bartek1981 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 12 Wrz 2010
Skąd: Koszalin

PostWysłany: 06-07-2016, 18:42    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ja się dziwie czemu jeszcze nikt nie pieni że od dłuższego czasu Impulsy do nas nie kursują w weekendy. Ba nawet na tygodniu zdarzają się dni że AL leci na każdym szczecińskim obiegu


Jak będą puszczać zdezelowane EN57 zamiast Impulsów czy AL to na pewno zareagujemy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

S-C-Z
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 23-08-2016, 21:15   

''Jeden z pasażerów, który zakupi jutro (21 sierpnia) bilet relacji Warszawa Wschodnia - Świnoujście wygra samochód osobowy.
Wszyscy pasażerowie tego pociągu, który przyjedzie na stację Świnoujście o godz. 13.49 zostaną obdarowani prezentami. Będzie to milionowy pociąg w Świnoujściu od 1945 roku.''

http://www.iswinoujscie.pl/artykuly/44261/

''Balony, poczęstunek, piękne hostessy, oraz główna nagroda jaką były kluczyki do samochodu terenowego! Tak oczekiwano w niedzielę na pociąg relacji Warszawa Wschodnia - Świnoujście, który według organizatorów miał być milionowym pociągiem wjeżdżającym od 1945 roku do Świnoujścia! ''

http://www.iswinoujscie.pl/artykuly/44312/
Powrót do góry

turystka Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 29 Mar 2012
Skąd: Gorzów Wlkp

PostWysłany: 24-08-2016, 20:39    Odpowiedz z cytatem

Od zakończenia wojny do 21-go sierpnia minęło 26 034 dni, czyli średnio dziennie jechało (nadal jeździ) 38 pociągów tej relacji. Czy tak?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl