Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 48, 49, 50  Następny
Rozkład jazdy 2025/2026
Autor Wiadomość

wamp Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 21 Cze 2020

PostWysłany: 06-04-2025, 14:34    Odpowiedz z cytatem

I na tej samej infografice masz rozpisane 2 pary ---> 3 pary.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Radek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Ostróda / Kraków

PostWysłany: 06-04-2025, 22:37    Odpowiedz z cytatem

W tym jedna para ze Szczecina/Zielonej Gory, a druga tylko z Suwalk, czyli Podlasiak pojedzie wieczorem na Litwe i na noc wroci do Suwalk. A rano z Suwalk pojedzie na Litwe, skad z powrotem pojedzie do Szczecina/Zielonej Gory.

_________________
Tu stacja Katowice (...), proszę zachować ostrożność przy wjeździe pociągu w peron.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

falipso Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2020

PostWysłany: 06-04-2025, 23:17    Odpowiedz z cytatem

A jeszcze trzecia para Suwałki - Mockava… już to rozumiem. Prawdopodobniej ma mieć obieg z Hańczą
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mezo23 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Maj 2011

PostWysłany: 07-04-2025, 10:02    Odpowiedz z cytatem

100 razy zmieni się jeszcze rozkład międzynarodowy a Wy podniecacie idę jakby to był koniec świata ,a może tak pojedzie a może tak pojedzie to pojedzie nie ma co się podniecac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Radek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Ostróda / Kraków

PostWysłany: 08-04-2025, 00:08    Odpowiedz z cytatem

Miedzynarodowy az tak bardzo sie nie zmieni, szczegolnie, ze zostal oficjalnie przedstawiony.

Znowu na Warszawa - Krakow przez CMK polaczenie ekonomiczne mniej (Chopin), chyba, ze Hancza wroci przez CMK i dalej szybko do Bialegostoku. No i bedzie osobny pociag z Przemysla laczony w Bohuminie z Chopinem.
Chopin pojedzie przez Katowice, czyli zastapi Gornika.

_________________
Tu stacja Katowice (...), proszę zachować ostrożność przy wjeździe pociągu w peron.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sympatyk Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 14 Lip 2008

PostWysłany: 08-04-2025, 10:10    Odpowiedz z cytatem

Warszawska część "Chopina" pojedzie przez Zebrzydowice czy przez (Gliwice) Chałupki?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Radek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Ostróda / Kraków

PostWysłany: 08-04-2025, 19:50    Odpowiedz z cytatem

Przez Zebrzydowice pojedzie czesc przemyska. Katowicka to pewnie bedzie zalezec od postepu przebudowy.

_________________
Tu stacja Katowice (...), proszę zachować ostrożność przy wjeździe pociągu w peron.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

ICplus Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 08 Maj 2024
Skąd: Małopolska

PostWysłany: 11-04-2025, 22:57    Odpowiedz z cytatem

Radek napisał/a:
Miedzynarodowy az tak bardzo sie nie zmieni, szczegolnie, ze zostal oficjalnie przedstawiony.
Znowu na Warszawa - Krakow przez CMK polaczenie ekonomiczne mniej (Chopin), chyba, ze Hancza wroci przez CMK i dalej szybko do Bialegostoku. No i bedzie osobny pociag z Przemysla laczony w Bohuminie z Chopinem.
Chopin pojedzie przez Katowice, czyli zastapi Gornika.

Hańcza ma wrócic na CMK w godzinach Chopina, lub ciut wczesniej, od Warszawy do Białegostoku jako sprinter, bez postojów, tak samo druga para do Mockawy też ma kursowac bez postojółw miedzy B-stokiem a Warszawą.
Ta druga para to wg mnie nowy pociąg albo ze Szczecina albo z Zielonej Góry - nazwijmy ją Wigry, podlasiak, to osobna bajka Smile

Radek napisał/a:
Przez Zebrzydowice pojedzie czesc przemyska. Katowicka to pewnie bedzie zalezec od postepu przebudowy.

Część Przemyska pojedzie tak jak kiedyś Roztocze, przez Katowice, Gliwice, Racibórz - to będzie pewnie wydłużenie obecnego Łukasiewicza.

_________________
Bez podpisu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 12-04-2025, 17:07    Odpowiedz z cytatem

Projekt rozkładu jazdy 2025/2026 pociągów regionalnych (KD i PR) na Dolnym Śląsku:

https://infokolej.pl/docs/kd/rj2026.pdf

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Auderman Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 14 Maj 2020
Skąd: Poznań

PostWysłany: 12-04-2025, 19:01    Odpowiedz z cytatem

Od 14 czerwca, z tego co patrzę to KD będą jeździły do Leszna zamiast pociągów PR Poznań - Wrocław

_________________
https://www.youtube.com/channel/UCqsfA4g1o1a0hk3ACOI9AfQ Zapraszam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

audrin Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 05 Cze 2010

PostWysłany: 13-04-2025, 09:44    Odpowiedz z cytatem

Auderman napisał/a:
Od 14 czerwca, z tego co patrzę to KD będą jeździły do Leszna zamiast pociągów PR Poznań - Wrocław

I jest do dobra decyzja, bo bardzo niewielu pasażerów jedzie do Poznania pociągami Regio. Czas przejazdu jest nieporównywalnie dłuższy od przejazdu pociągami IC. Ze względu na słabą przepustowość tej linii pociągi regionalne często muszą stać na różnych stacjach, aby przepuścić pociągi IC. To powoduje, że przejazd z Wrocławia do Poznania potrafi sięgać nawet 3h!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Auderman Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 14 Maj 2020
Skąd: Poznań

PostWysłany: 13-04-2025, 10:22    Odpowiedz z cytatem

Ale to KW to też pojadą dalej bo to jest ciekawe pytanie. Te PR to pokrywały też dużą część ruchu z Poznania. Już lepiej byłoby gdyby wydłużyli te pociągi do Poznania bo tak jak KW wydłuży swoje do Rawicza to między Lesznem i Rawiczem będziemy mieli podwójny takt.

_________________
https://www.youtube.com/channel/UCqsfA4g1o1a0hk3ACOI9AfQ Zapraszam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dinxles Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 17 Maj 2010

PostWysłany: 13-04-2025, 10:49    Odpowiedz z cytatem

Czy to oznacza że pociag KAMIEŃCZYK przestanie kursować???🥰
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

audrin Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 05 Cze 2010

PostWysłany: 13-04-2025, 10:59    Odpowiedz z cytatem

Kamieńczyk zostanie i dodatkowo jedna para Wrocław-Leszno-Wrocław. Reszta to KD.

Już dzisiaj większość połączeń pomiędzy Poznaniem a Lesznem obsługują KW, zapewne będzie ich jeszcze więcej, bo oba województwa mają dosyć usług Polregio.

Zobaczymy, co z tego wyjdzie, bo to tylko projekt. Nie wiadomo, czy na takie rozwiązanie przystanie Wielkopolska, bo dotychczas kręcili nosem na obecność KD w ich województwie. Ale do Krotoszyna wjeżdżają, więc może i tutaj się uda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

falipso Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2020

PostWysłany: 13-04-2025, 20:30    Odpowiedz z cytatem

Mamy informację, ze od grudnia jednak Górski nie pojedzie do Hrubieszowa z powodu zbyt długiego postoju w Lublinie i nie tylko. Zanim będzie zastępowany nowy pociąg, lecz skróci relacji do Warszawy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 50 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 48, 49, 50  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2026 infokolej.pl