Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Będą przetargi na pomorskie przewozy regionalne
Autor Wiadomość

kopernik Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Wrz 2006
Skąd: Toruń

PostWysłany: 21-11-2011, 17:40    Odpowiedz z cytatem

Sympatyk dąży do częstych kontaktów z przedmiotem uwielbienia, więc przez kolejne dwa lata będziesz miał ku temu niejedną okazję Very Happy
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

gryff
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 21-11-2011, 18:21   

Akurat tą linią nie podróżuję ,za to dość często na odcinku Jabłonowo Pomorskie -Grudziądz i z tego co widzę na sitkolu nowy RJ jest bardzo dobry ,mam nadzieję zę ta wersja jest ostateczna Mr. Green
Powrót do góry

enstone Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Paź 2011
Skąd: Wlkp.

PostWysłany: 21-11-2011, 19:46    Odpowiedz z cytatem

A dla czego w nowym rozkładzie nie ma bezpośredniego połączenia Chojnice-Krzyż tylko przesiadka w Pile...?? Ktoś wie o co chodzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pawel_15 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Pokuć

PostWysłany: 21-11-2011, 20:16    Odpowiedz z cytatem

Kościerzyna - Bąk - Czersk to ciekawi mnie czy będzie do Wierzchucina dalej czy tylko do Czerska. Czy może względnie do Laskowic czy jak ?

_________________
Pokuccy kopciarze - łączcie się !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Kuba_CH Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Lis 2010
Skąd: Chojnice

PostWysłany: 22-11-2011, 20:02    Odpowiedz z cytatem

Pawel_15 napisał/a:
Kościerzyna - Bąk - Czersk to ciekawi mnie czy będzie do Wierzchucina dalej czy tylko do Czerska. Czy może względnie do Laskowic czy jak ?

Zapewne tylko do Czerska, tak jak jest w zadaniu.
Szkoda, że PR nie będzie jeździło na pozostałych liniach z tego przetargu, no ale dobre choć to.

_________________
Niech Przewozy Regionalne wracają na połączenia Chojnice - Bydgoszcz!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

gryff
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 22-11-2011, 21:29   

Ja myśle że jednak do Laskowic ,to teraz muszą nanieść poprawki na sitkolu Mr. Green
Powrót do góry

kopernik Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Wrz 2006
Skąd: Toruń

PostWysłany: 22-11-2011, 21:52    Odpowiedz z cytatem

gryff napisał/a:
Ja myśle że jednak do Laskowic ,


można to określić mianem "pobożnego życzenia", gdyż zgodnie ze specyfikacją przetargu na linie spalinowe w kuj-pom było napisane, iż operator (ARRIVA RP) będzie kursował na:

"linii 215 Laskowice Pomorskie – Bąk, odcinek od Laskowic Pom. Do granicy woj. kuj – pom."

Stacja graniczna to chyba Lipowa Tucholska... podejrzewam, że PR będą dojeżdżały tylko do Czerska, albo do Wierzchucina, czyli nastąpi powrót do stanu sprzed przejęcia "kościerzyny" przez Arrivę. I na tym skończą się wszelkie zmiany związane z rozstrzygnięciem przetargu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

gryff
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 22-11-2011, 21:58   

To w takim razie co będzie z pociągiem AR Bydgoszcz -Kościerzyna ?Przecierz wkroczy na linię obsługiwaną od nowego RJ przez PR
Powrót do góry

kopernik Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Wrz 2006
Skąd: Toruń

PostWysłany: 22-11-2011, 22:11    Odpowiedz z cytatem

nowy rozkład nie przewidywał bezpośrednich połączeń Bydgoszcz - Kościerzyna. Jeżeli PR pozostaną przy propozycji Arrivy co do godzin odjazdów z Wierzchucina, to jedyną zmianą w sitkolu będzie ikonka przewoźnika.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kowal331 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Gru 2008
Skąd: Gdansk

PostWysłany: 22-11-2011, 22:16    Odpowiedz z cytatem

SitKol przewiduje jeden pociąg bezpośredni z Kościerzyny do Bydgoszczy kursujący w soboty.http://rozklad.sitkol.pl/bin/query.exe/pn?ld=hw2&OK#focus Z powrotem tak samo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kopernik Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Wrz 2006
Skąd: Toruń

PostWysłany: 22-11-2011, 22:27    Odpowiedz z cytatem

No ok, skoro na razie Arriva jest operatorem, to zgodnie z przepisami musiała podać jakiś rozkład jazdy, i może też po to, żeby minister Grabarczyk mógł się pochwalić, że w tym roku nie będzie bałaganu po wprowadzeniu nowego rozkładu Śmiech

Jest oczywiste, że do Kościerzyny nie dojedzie jako skład Arrivy. Albo będzie wycięty w całości, albo skrócony do Wierzchucina, albo pojedzie do Tucholi/Chojnic.

Nie mam teraz przed sobą tabel, więc nie wiem, czy i jakie w Wierzchucinie będą ew. skomunikowania.

Mam jedynie nadzieję, że pociąg z Kościerzyny nie będzie kończył biegu w Lipowej Tucholskiej Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pawel_15 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Pokuć

PostWysłany: 22-11-2011, 22:53    Odpowiedz z cytatem

To w końcu PR mają tę linię (Kościerzyna - Czersk) czy zostaje wszystko po staremu ?
Cytat:
Stacja graniczna to chyba Lipowa Tucholska

Dla D29-201 czyli dla Węglówki jest to Lipowa Tucholska zaś dla D29-215 Bąk - Laskowice jest to Szlachta. Od jednej stacji do drugiej jest z 800 metrów ale obie są w różnych województwach, granica przechodzi przez środek peronów w Szlachcie Very Happy
Cytat:
PR będą dojeżdżały tylko do Czerska, albo do Wierzchucina, czyli nastąpi powrót do stanu sprzed przejęcia "kościerzyny" przez Arrivę. I na tym skończą się wszelkie zmiany związane z rozstrzygnięciem przetargu.

Jak dla mnie to taka opcja jest w sam raz, tylko ubolewam że Łąg dalej udupiony, a tam zawsze sporo ludzi wsiadało i wysiadało.
Cytat:
nowy rozkład nie przewidywał bezpośrednich połączeń Bydgoszcz - Kościerzyna

Szkoda bo AE generował spory ruch pomimo tego że omijał Czersk na pełnej prędkości. Ale nawet niech będa te połączenia codziennie przez ten nieszczęsny Czersk, bo Wierzchucin - Kościerzyna to takie nijakie połączenie.

_________________
Pokuccy kopciarze - łączcie się !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

gryff
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 23-11-2011, 17:32   

Sitkol pokazuje też połączenie AR Laskowice -Kościerzyna przez Czersk ,chyba już czas żeby nanieść poprawki Twisted Evil
Powrót do góry

Pawel_15 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Pokuć

PostWysłany: 24-11-2011, 15:18    Odpowiedz z cytatem

http://www.pomorskie.eu/res/BIP/UMWP/zamowienia_publiczne/zamowienia/2011/099/wynik.pdf

Ciekawi mnie teraz czy będą jeździć tylko do Czerska czy do Wierzchucina i wróci stan sprzed przetargu.

_________________
Pokuccy kopciarze - łączcie się !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kopernik Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Wrz 2006
Skąd: Toruń

PostWysłany: 25-11-2011, 10:59    Odpowiedz z cytatem

PR dojadą do Czerska, dalej do Wierzchucina Arriva
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 6 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl