Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Propozycje do RJ 2010/2011 dla Małoposki
Autor Wiadomość

kns Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Sie 2010

PostWysłany: 24-10-2010, 14:18    Odpowiedz z cytatem

Pułtuś napisał/a:
WC i klima w autobusie z Wawy do Krynicy? Laughing błagam, ja wiem ze fajnie miec duzo argumentow w dyskusji, kiedy porownuje sie pociag i autobus, ale błagam no Mr. Green
Klima to standard na 110 kilometrowej trasie do Krakowa, a co dopiero na prawie 500 kilometrowej do Warszawy. W komunikacji dalekobieżnej klimatyzacja to minimum tylko IC czeka nie wiadomo na co.
Jeżdżą do Warszawy takie autobusy i na komfort tam narzekać nie można (miejsca na nogi więcej jak w wagonowej szótce - 46 cm od końca siedziska do następnego oparcia tylko dla siebie):
http://www.phototrans.eu/images/photos/small/16/443088.jpg
http://www.phototrans.eu/images/photos/small/35/440071.jpg

http://www.phototrans.eu/images/photos/small/21/368665.jpg
http://www.phototrans.eu/images/photos/small/29/446137.jpg

A z WC jak najbardziej można korzystać, oczywiście tylko przy tej mniejszej potrzebie (wynika to z budowy WC). Do tego nie długo będzie WiFi, więc będzie sobie można swobodnie popracować na komputerze.

Nie wiem jak ty, ale ja przy 30 stopniowym upale wolę jechać za przyciemnianymi szybami w miłym chłodku niż martwić się czy okno się otworzy, no ale każdy ma inne priorytety (chyba nawet prezes SMK NS coś pisał, że woli jechać KLIMATYZOWANYM czymś).
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Adams Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 18 Wrz 2010

PostWysłany: 24-10-2010, 16:19    Odpowiedz z cytatem

Pabianiczanin napisał/a:
A czy ktoś wie kiedy będą kursować pociągi dalekobieżne do Krynicy Question bo jakoś długo ten most naprawiają.


Most ma być gotowy w grudniu, więc od nowego RJ pociągi na trasie Nowy Sącz-Krynica powinny wrócić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pabianiczanin Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Paź 2008
Skąd: Pabianice

PostWysłany: 24-10-2010, 16:20    Odpowiedz z cytatem

Adams:Dzięki wielkie za odpowiedź.Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

hurricane Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 27 Sie 2009
Skąd: TARNÓW

PostWysłany: 24-10-2010, 18:12    Odpowiedz z cytatem

Ciekawy jestem jak pojadą dwa strategiczne poranne RegioPlusy do Krakowa Rzeszowianin i Dunajec. W obecnym "korytarzu" tego pierwszego pojedzie RE WOŚP, w korytarzu tego drugiego TLK NS-Warszawa... Manipulowanie czasami odjazdów jednego i drugiego może im mocno zaszkodzić...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

lukasz92 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Cze 2007
Skąd: z Krakowa do Krynicy

PostWysłany: 24-10-2010, 18:41    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ciekawy jestem jak pojadą dwa strategiczne poranne RegioPlusy do Krakowa Rzeszowianin i Dunajec

Dunajec pojedzie około 5:15 z Nowego Sącza, będzie miał maksymalnie skrócony czas przejazdu (m.in. bez postojów we wioskach od Tarnowa do Bochni).

Cytat:
no ale każdy ma inne priorytety (chyba nawet prezes SMK NS coś pisał, że woli jechać KLIMATYZOWANYM czymś).

Wiceprezes jak już, Burdzio.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Adams Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 18 Wrz 2010

PostWysłany: 24-10-2010, 18:42    Odpowiedz z cytatem

Z RE WOŚP to może być tak że na odcinku Rzeszów-Kraków będzie według taryfy Regio, a Rzeszowianina przesuną na godzinę późniejszą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 24-10-2010, 20:01   

Ale Rzeszowianin miał bardzo dużo postojów, a trudno zeby wagonowy RegioEkspres zatrzymywał się w każdej wiosce- unieatrakcyjni on czas przejazdu z Rzeszowa do Warszawy.

@kns- aha, wiec wszystko jasne Very Happy A ja zastanawialem sie, skad sie wzial na forum kolejny fan autobusow, a to po prostu Burdzio z GSMK Cool Rozumiem ze wozi sie ludzi autobusami do pracy i szkoly. Ale propagowanie autobusow w ruchu dalekobieznym, zwlaszcza do stolicy kraju, zakrawa na absurd. Zreszta, decydują podrozni- przy podobnym czasie przejazdu, podobnych godzinach i podobnej cenie 90% ludzi wybierze pociag.
Powrót do góry

kns Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Sie 2010

PostWysłany: 24-10-2010, 20:15    Odpowiedz z cytatem

Na większości forów mam taki nick, więc co w tym dziwnego, że to ja Razz Jak na razie to nie propaguję autobusów na trasie do stolicy, tylko stwierdzam fakty Wink Jak na razie to najbardziej popularnym środkiem transportu na trasie Nowy Sącz - Warszawa jest autobus do Krakowa i pociąg do Warszawy, chyba że zadaję się z jakimiś niestandardowymi ludźmi Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Adams Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 18 Wrz 2010

PostWysłany: 24-10-2010, 20:59    Odpowiedz z cytatem

Obawiam się że RE WOŚP nie będzie się zatrzymywał na dotychczasowych stajach "Rzeszowianina". Jedynie mogą zrobić taryfe Regio z Rzeszowa do Krakowa.
Inna opcja może być taka że zaraz po RE WOŚP będzie jechał "Rzeszowianin", ale jako Regio na całej trasie. (podobnie jak obecnie "Mościcki" do Tarnowa jako Regio+, a z powrotem jako Regio)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 8 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl