Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Przepustki na PKP
Autor Wiadomość

Iktorn Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Gru 2005

PostWysłany: 24-10-2010, 21:19   Przepustki na PKP Odpowiedz z cytatem

Czyli komuny ciąg dalszy...

...na PKP. W czwartek byłem w siedzibie jednej ze spółek grupy PKP i o Boże. Przed wejście dokładnie wypytali mnie do kogo idę, potem spisali z legitymacji, dostałem przepustkę (!) do konkretnej osoby. Jak się u niej zameldowałem, to dała mi autograf, że byłem i tę przepustkę oddałem przy wyjściu.

Chciałem tylko powiedzieć, że chyba PKP to ostatni bastion komuny, bo o wojsku nie wspomnę.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

siwiutki91 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Sty 2009

PostWysłany: 24-10-2010, 21:21    Odpowiedz z cytatem

to samo jeszcze jest w firmie Sokółka Okna i drzwi:d

_________________
w pociągu:
2010-2012=14439km
2013-49706km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 24-10-2010, 22:16    Odpowiedz z cytatem

Iktorn, a dlaczego zdziwiony jesteś? za czasów PR na Grójeckiej to norma była, więc nie wiem skąd takie halo....

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Iktorn Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Gru 2005

PostWysłany: 24-10-2010, 22:28    Odpowiedz z cytatem

W "Pentagonie" na Grójeckiej to ja w 2004 roku ostatnio byłem. A zdziwiony jestem, że coś takiego przetrwało. W np Urzędzie Miasta żadnych przepustek nie trzeba, w Urzędzie Wojewódzkim też - tylko PKP to (gdzie kończy się logika zaczyna się - wojsko? - nie! PKP). Ot, cała prawda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 24-10-2010, 22:36    Odpowiedz z cytatem

Iktorn, Smile fakt, masz rację! Ale odkąd pamiętam, że jako pracownik spółki wchodzac na Grójecką, gościu (czyt. łochrona) dawał Ci identyfikator i dopiero po zgłoszeniu mogłeś wejść,co prawda jak komuna ale tak było, choc na Wileńskiej jeszcze nie byłe, bo nie mam potrzeby Smile

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Iktorn Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Gru 2005

PostWysłany: 25-10-2010, 10:08    Odpowiedz z cytatem

Ja też zauważyłem, że już wejścia nie pilnują pracownicy SOK, tylko zwykła firma ochroniarska, przynajmniej w Trójmieście tak jest.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Dave Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Mar 2008
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: 30-10-2010, 11:32    Odpowiedz z cytatem

Ależ Iktorn! W tak "zacnym" instytucie, jakim jest KZK GOP w Katowicach, też wchodząc do budynku, musisz pokazać ochronie legitymację (my pokazujemy kontrolera Razz), a jak nie masz "wejścia" to wpisują Cię w zeszyt z dowodu, do kogo i gdzie idziesz i też dają "przepustkę"! Smile Jedynie jak idziesz do kasy to a nie do biur to nie musisz mieć tej "przepustki" Razz

Aha! Gdy kilka razy szedłem do biurowca "Chorzowska 50" w Katowicach do jednej z gazet po odbiór nagród, to tak samo na dole mi dawali "przepustkę" i pytali kto ja jestem i do kogo idę i dzwonili potem do tej osoby z "recepcji". A więc - jak widać - nie tylko PKP ma takie praktyki Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl