Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 56, 57, 58  Następny
Pociągi REGIOekspres
Autor Wiadomość

Pawcio Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Cze 2009
Skąd: Poznań

PostWysłany: 14-12-2010, 18:12    Odpowiedz z cytatem

Z całym szacunkiem ale równie dobrze po co Rzeszowowi takie nowe wagony?? sorry ale linia z Poznania do Wawy jest kilka razy ważniejsza niż z Rzeszowa do Wa-wy wiec wybaczcie...Jeśli PR chcą zaistnieć na tej linii to muszą wrzucić nowy tabor. Tym bardziej że tu jest nieźle pomyślane aby z czasem odbijać ludzi z Lecha. Co do baru kolejne strony dywagacji...ludzie prosta piłka bar jeździ na Mazowszu i tyle...Na Mewie nie było w zeszłym roku i nadal nie ma. Z tego co wiem to w Szczecinie stoi cały rządek czerwonych barów wiec czemu ich nie wrzucą...sprawa Szczecina i Wawy nie Poznania.
Sheva17 a Ty tylko widzisz jedno wielkie podejrzenie wszędzie!? A jedyne podejrzenie się chyba wywodzi z stąd że jesteś z Kraka i już teraz do Ciebie tam te wagony nie jeżdzą...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 14-12-2010, 18:47    Odpowiedz z cytatem

Pawcio, owszem bary stoją w Szczecinie,ale nie mają napraw rewizyjnych i narazie nie ma na to pieniedzy. Natomiast Mewa, Portowiec mają minibar, Mewa (PR Poznań), Portowiec (PR Łódź).
Co do wagonów RegioExpress zdecydowanie jest ich za malo, moze gdyby Moraczewski był dalej prezesem to i by się dało zmodernizowac kolejne.
Swoją drogą trochę dziwna historia z tym poznańskim barem. Kasy na rewizje nie ma, ale ten wagon na nią poszedł, no i operator wyłoniony z czego? Przetargu ani konkursu ofert nie było, ale zawsze są znajomości...

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

nynuś Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 22 Lis 2010
Skąd: Tychy

PostWysłany: 14-12-2010, 19:02    Odpowiedz z cytatem

Damian a te bary co stoją na Leszczynkach w Gdyni?? Czyje One są? Wasze czy ICC? Smile

_________________
PKP PLK - SWOJE KADRY BETONUJEMY PROFESJONALNIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 14-12-2010, 19:06    Odpowiedz z cytatem

nynuś, wiesz na 100% to nie wiem, bo z PR Gdynia w ogole trudno o czyms rozmawiac. Ale coś napewno jest PRowskie, oczywiscie bez rewizji, a szkoda. Z resztą w Krakowie coś chyba jest naszego z barów.
Moglby ktos ze Szczecina się przejsc na Pomorzany albo Wzgórze i zerknac, tylko chyba nikogo takiego na forum nie ma...

Na Mewę i IR po CMK bary powinny smigac.

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

nynuś Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 22 Lis 2010
Skąd: Tychy

PostWysłany: 14-12-2010, 19:13    Odpowiedz z cytatem

Owszem przydałyby się Smile

_________________
PKP PLK - SWOJE KADRY BETONUJEMY PROFESJONALNIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sasho33 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Kwi 2010

PostWysłany: 14-12-2010, 19:21    Odpowiedz z cytatem

Damian Łódź napisał/a:

Moglby ktos ze Szczecina się przejsc na Pomorzany albo Wzgórze i zerknac, tylko chyba nikogo takiego na forum nie ma...


Jest OPi, luktrez, i parę innych osób.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

OPi Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Lis 2009
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 14-12-2010, 20:06    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
chyba nikogo takiego na forum nie ma...


Chyba? Jasne że mogę, ale w grę wchodzi dopiero sobota. Mam teraz egzaminy w szkole. Rolling Eyes


Cytat:
Moglby ktos ze Szczecina się przejsc na Pomorzany albo Wzgórze i zerknac


Na SWH na pewno nic nie ma bo dopiero tam byłem (same klopisze i wagony z Portowca), na Pomorzanach rządzi PKP IC, pozostaje Główny, tam z tego co pamiętam jest dużo odstawionych barów. Sprawdzę do kogo należą jak mówiłem, w sobotę. Wink

_________________
>>>>>Kolejowy kanał You Tube - pioko17<<<<<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 14-12-2010, 20:08    Odpowiedz z cytatem

OPi, no tak zapomniałem o tobie , to czekamy do soboty. Very Happy

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

psim Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 06 Sie 2010

PostWysłany: 15-12-2010, 00:30    Odpowiedz z cytatem

Pawcio napisał/a:
Z całym szacunkiem ale równie dobrze po co Rzeszowowi takie nowe wagony?? sorry ale linia z Poznania do Wawy jest kilka razy ważniejsza niż z Rzeszowa do Wa-wy wiec wybaczcie...


Nie chcę wszczynać głupiej dyskusji, ale skoro uważasz że pociąg łączący ze stolicą bodaj najdynamiczniej rozwijające się miasto wojewódzkie, i niejako "przy okazji" obsługujący linię Kraków-Warszawa po CMK, jest dużo ("kilka razy") mniej istotny niż pociąg do Poznania, to chyba masz po temu jakieś bardzo, ale to bardzo mocne, obiektywne podstawy. Chętnie je poznam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Sko Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Gru 2010
Skąd: Poznań Główny

PostWysłany: 15-12-2010, 09:08    Odpowiedz z cytatem

Za Poznaniem jest Wielkopolska, Lubuskie i Szczecin ze swoim województwem w kwestii np. RE Mewa. Może o to chodzi?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

OPi Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Lis 2009
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 15-12-2010, 21:04    Odpowiedz z cytatem

Damian Łódź, Mam pytanie. Dziś chcąc kupić bilet na RegioExpres dowiedziałem się że nie można dokupić miejscówki ani na dworcu ani w internecie. Czyżby zrezygnowano z RF?

_________________
>>>>>Kolejowy kanał You Tube - pioko17<<<<<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

psim Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 06 Sie 2010

PostWysłany: 15-12-2010, 21:14    Odpowiedz z cytatem

OPi, z niczego nie zrezygnowano. Gdzie się takiej nowiny dowiedziałeś?

Temat rezerwacji jest ściśle związany z wagonami 161, 162, 163 - jest dopuszczalna jedynie w nich, i jeśli z jakiegoś powodu brak ich w składzie - system rezerwacyjny pokazuje (nieco myląco) "brak wolnych miejsc" (ale bilet można kupić).

Rezerwacja internetowa na Mewę jest, jak widzę, dostępna (najdalej 7 dni w przód!). Możliwość rezerwacji w drugim RE ma pojawić się wkrótce (opóźnienie związane m.in. z przerzuceniem wagonów).

Rezerwacji RE w kasach biletowych nigdy nie było.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

OPi Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Lis 2009
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 15-12-2010, 21:53    Odpowiedz z cytatem

psim, Na Centralnym, a gdzie indziej?

_________________
>>>>>Kolejowy kanał You Tube - pioko17<<<<<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

psim Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 06 Sie 2010

PostWysłany: 15-12-2010, 22:30    Odpowiedz z cytatem

Nigdzie. O ile mi wiadomo, internetowy system rezerwacji miejsc i-PR nie jest podłączony do "ogólnokolejowego". Może to i lepiej - dzięki temu działa między północą a pierwszą i nie sypie głupimi, niezrozumiałymi komunikatami Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

OPi Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Lis 2009
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 15-12-2010, 23:06    Odpowiedz z cytatem

psim napisał/a:
Nigdzie.

Na Centralnym mówili że w Mewie nie Rezerwacji f. Mówili to może dlatego że w srjp mewa i mazowsze są jako iry i nie ma również zaznaczonej 1 klasy.

_________________
>>>>>Kolejowy kanał You Tube - pioko17<<<<<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 31 z 58 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 56, 57, 58  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl