Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 96, 97, 98  Następny
Frekwencja w małopolskich pociągach
Autor Wiadomość

kris123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lip 2009
Skąd: Grybów

PostWysłany: 01-01-2011, 17:10    Odpowiedz z cytatem

tak teraz gnoją pociągi do Oświęcimia !!

_________________
Walka o pociągi w Malopolsce trwa i trwać będzie. 4 czewca czarny dzień dla Kryniczanki i rekord Białej:(
Pozdrawiam rufio198
Przejechane km 62000 rok 2009 i 44420 w 2010
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

CottonwoodEN71 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Lis 2008
Skąd: Kraków

PostWysłany: 01-01-2011, 17:15    Odpowiedz z cytatem

To nie był plastik... to było coś twardego z miękkim obiciem - w miarę wygodne, na pewno bardziej niż plastik. Jednak siedzenia z dermy/plastiku mają pewną zaletę - łatwo utrzymać czystość. Siedzenia w EN61 są delikatnie mówiąc brudne. I zastanawiam się z czego to wynika - pasażerowie mają brudne ubrania, włosy? Shocked

Zarzut o celowym puszczaniu plastików na "Zakopiankę" odpieram - raz masz plastik, jednak częściej dermę, zdarzają się SPOTy, no i wygodny "papieski".
Hm, chyba zeszliśmy z tematu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

kris123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lip 2009
Skąd: Grybów

PostWysłany: 01-01-2011, 17:20    Odpowiedz z cytatem

Troszkę. W każdym razie z tym papieskim różnie bywa. pamiętam jak w lecie jechałem w piątek puscili jako Papieski Kasprowy i był zaprany w całości. Od Kalwarii towarzystwo stało.
A może i racja. I powiem więcej w lecie przy 30 stopniach plastik sie tak nie poci Smile

_________________
Walka o pociągi w Malopolsce trwa i trwać będzie. 4 czewca czarny dzień dla Kryniczanki i rekord Białej:(
Pozdrawiam rufio198
Przejechane km 62000 rok 2009 i 44420 w 2010
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tomasz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 02 Maj 2010

PostWysłany: 03-01-2011, 20:27    Odpowiedz z cytatem

Jechałem 2 stycznia (odjazd z Oświęcimia 5:20) pociągiem na odcinku Libiąż-Trzebinia. Jak wsiadłem jechała 1 osoba, w Chrzanowie brak wymiany podróżnych, w Chrzanowie Śródmieściu wsiadły dwie osoby, w Trzebini wysiadłem, wsiadło 8 osób. Dodatkowo kierpoć sprzedał mi bilet do Krakowa Shocked i wziął 1.90 zł bo nie miał grosza żeby wydać. Usiłował mi wmówić, że nie ma PWDC na odcinku Libiąż-Trzebinia. Jechał EN57-1282(już go naprawili, wtedy jak Kryniczanin jechał na ten pociąg na spotkanie z mk-olami i co ja jechałem i się zepsuł w Płaszowie)

Widziałem w Trzebini pociąg Katowice-Kraków Gł(odjazd z Trzebini 6:20)jechał EN71 019 siedziały dwie osoby z czego jedna wysiadła i jedna pojechała dalej w stronę Krakowa.

Potem między czasie przejechały 3 TLK (pustawe), przy czym jak zapowiadali pociąg z Gdyni do Krynicy(Nowego Sącza?) to baba się pomyliła a potem dodała że jest komunikacja zastępcza na odcinku Nowy Sącz-Krynica.

Wsiadłem do EN57-893(zielony mięciutki skaj, bardzo wygodny)który zmierzał do Oświęcimia. (odjazd z Trzebini 6:57) Ze mną jechały 3 osoby, z czego w Chrzanowie Śródmieściu dosiadły się dwie i jedna wysiadła w Chrzanowie. Ja wysiadłem w Libiążu z jedną osobą, nikt się nie dosiadł, a dalej pojechały 2 osoby.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

urban2604 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 10 Gru 2009
Skąd: Cabanów :)

PostWysłany: 03-01-2011, 21:09    Odpowiedz z cytatem

polityka MZPB. Pusty kurs z 6 na Kraków mimo tragicznej frekwencji w weekendy utrzymuje się , a jeden z najlepszych weekendowych kursów z 10 ogranicza się do roboczych Twisted Evil


Dzisiejszy szczytowy kurs na Oświęcim z 16 40 na EN57 - 013 Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tomasz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 02 Maj 2010

PostWysłany: 03-01-2011, 21:32    Odpowiedz z cytatem

Ja ci coś powiem - oni zostawiają taki muchokibel o 3:27 z Oświęcimia na Kraków a za nim jedzie taki sam tylko przez Skawinę, oba na kiblach. I jeżdżą codziennie.

A popatrz jak rozpi..... wieczór. Nie ma pociągu o 20:00 i 21:00 a był.

W tym kursie o 6 jest pusto ale od Trzebini z reguły ludzie jeżdżą a w Krakowie pociąg jest pełny ale 2 stycznia nikt nie wybiera się prawie do pracy a nie widać miłośników kolei(oprócz zapaleńców jak ja Very Happy) ani powrotowiczów z sylwestra czy świąt i długiego weekendu.

Ale ten muchokibel o 3:27 to jest tragedia, on nawet w tygodniu na odcinku Oświęcim-Chrzanów wozi powietrze, a uwalają pełne pociągi.

Albo takie muchokibel o 3:27 jeździ bo pewnie ten ostatni pociąg co jedzie do Oświęcimia musi tam stać bo w Trzebini by go zdewastowali.

Czy oni w Trzebini mają jakiś ważny budynek PKP oprócz dworca w Trzebini, albo w Krakowie? Bo można by coś zorganizować jakąś pikietę czy coś.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

urban2604 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 10 Gru 2009
Skąd: Cabanów :)

PostWysłany: 04-01-2011, 00:23    Odpowiedz z cytatem

takie kursy wieczorne jak o 20 i 21 miały sens gdy pociąg jechał z Wisły czy Zwardonia Crying or Very sad Jadąc z Oświęcimia nie miały jak się utrzymać Sad

o pociągu z 3:27 wolę się nie wypowiadać Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

danio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2007

PostWysłany: 04-01-2011, 09:09    Odpowiedz z cytatem

Wystarczyłby z Czechowic lub Bielska z dobrym skomunikowaniem z Katowic,Bielska i Wisły (czasami się dziwie że pociągi Katowice - Wisła nie jeżdżą przez Czechowice . Niby to dodatkowe minuty , ale z drugiej strony zawsze te kilka osób więcej .

Pociąg o 3.27 przyjeżdża ok 5.40 do Krakowa i od Trzebini ma dość dobrą frekwencję .
Możliwe że część składów zostało skróconych ze względu na remont Trzebinie - Kraków który się zbliża wielkimi krokami .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rudy16 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Gru 2010

PostWysłany: 04-01-2011, 19:17    Odpowiedz z cytatem

To tak dziś jechałem regio nr. 34435 który o 05:45 odjeżdża z Wadowic ja jechałem z Kęt Podlesia i tak na Podlesiu wsiadło 9 osób wysiadła jedna, w kozach zagrodzie wsiadły 4 osoby, w Kozach wysiadło 7 a wsiadło 8, na stacji Bielsko Biała Wschód wysiadło 7 osób, a w Bielsku wysiało z Tego Pociągu koło 39 osób przynajmniej ja tyle naliczyłem.

Na mijance na stacji Bielsko Biała Wschód spotkałem się z pociągiem nr. 43430 odjazd 06:58 z Bielska do Krakowa jechało w nim chyba 9 osób, jednak przed nim jechał TLK do Zakopanego więc pewnie ktoś wolał jechać TLK.

Też na mijance na Wschodzie o 17:03 spotkałem pociąg do Bochumina jechało w nim chyba 11 osób.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kris123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lip 2009
Skąd: Grybów

PostWysłany: 06-01-2011, 18:08    Odpowiedz z cytatem

Za chwilę skończy się mit aglomeracji. Bo ograniczenia w C pociągów na Wieliczkę przed feriami to bardzo dziwny krok. A poza tym co to za aglomeracja przy żenujacej liczbie połączeń na Skawinę czy Miechów. A prawda jest taka, ze na aglomeracji pociąg powinien jechać co max 30 minut a w Święta co godzinę...

_________________
Walka o pociągi w Malopolsce trwa i trwać będzie. 4 czewca czarny dzień dla Kryniczanki i rekord Białej:(
Pozdrawiam rufio198
Przejechane km 62000 rok 2009 i 44420 w 2010
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

hurricane Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 27 Sie 2009
Skąd: TARNÓW

PostWysłany: 11-01-2011, 20:48    Odpowiedz z cytatem

R-125 dzisiaj - zestawienie EN57+EN71, frekwencja z Krakowa w pierwszej jednostce 100%, w drugiej 80%.

Miało miejsce nietypowe zdarzenie, na skutek prawdopodobnie pomyłki dyżurnego ruchu w Bochni pociąg ten został wprowadzony na tor dla pociągów towarowych bez krawędzi peronowej. Miny pasażerów w pociągu i na peronie bezcenne, większość wydostała się poprzez awaryjne otwarcie drzwi, potem nastąpił wyjazd składu za wschodnią głowicę stacji i wsteczna jazda w peron stacji. Opóźnienie 20 minut - gratis.

[ Dodano: 11-01-2011, 23:35 ]
Aha, dodam, że zegary na tablicach w Krakowie Głównym miały dziś opóźnienie 5-6 minut. Pociągi odjeżdżały planowo, jednak wg zegarów na tablicach peronowych miały odjechać za kilka minut, dość niebezpieczny precedens.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

urban2604 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 10 Gru 2009
Skąd: Cabanów :)

PostWysłany: 21-01-2011, 12:26    Odpowiedz z cytatem

R-30421 Oświęcim - Wieliczka frekwencja grubo ponad 100 % jechał ukochany złom EN57- 19
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

CottonwoodEN71 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Lis 2008
Skąd: Kraków

PostWysłany: 21-01-2011, 18:48    Odpowiedz z cytatem

R Kraków Gł - Tarnów, odj. 14:25, opóźniony 10 min., EN71 z ZPR Wrocław. Frekwencja na odc. Główny - Prokocim: 100% zajętych + po kilka osób w drzwiach.

Widziany też R do Bohumina, jakieś 30-40% przed odjazdem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 23-01-2011, 22:56   

R Jaworzyna- do Sacza od strony Krynicy max 10 osób, w Saczu wsiadlo ok. 25 osób, za Strożami 30%, za Gromnikiem już 85%, za Tarnowem 100%, od Bochni ludzie na stojąco. W Krakowie +5.

W pierwszym dniu kursowania pociagów do Krynicy:

poranna Jaworzyna: w Saczu wsiadło 12 osób, w sumie w pociagu przy odjezdzie było ok. 20 osób (nie liczę kolejarzy). Powrotny Krynica-Tarnów słabiutko: około 10 osób na składzie, oczywiscie przed Saczem, za Saczem dużo lepiej. Powrotna Jaworzyna, jak wyżej.

Zobaczymy co będzie z frekwencją, na razie jest cieńko,ale coz mozna powiedziec po pierwszym dniu ?
Powrót do góry

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 24-01-2011, 09:58   

Pułtuś, Jak na pierwszy dzień po 7 miesiącach i cyrkach z KKA nie jest mega tragicznie.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 45 z 98 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 96, 97, 98  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl