Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Kieszonkowiec namierzony- co można zrobić z tym fantem?
Autor Wiadomość

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 04-01-2011, 19:37   Kieszonkowiec namierzony- co można zrobić z tym fantem?

Siema, witam wszystkich.

Jest taka sprawa. Przebywając dość często na stacji Krakow Główny, moją uwagę przykłuł niski mężczyzna w białej kurtce z czarnymi krótkimi włosami, z nieco arabskimi jakby rysami. Z moich obserwacji wynika, że przebywa tam niemal codziennie, przeważnie w godzinach popołudniowych. Co gorsza, rysopis zgadza się z rysopisem kieszonkowca, który okrada pasazerow w Krakowie, na dworcu... I rzeczywiscie: gośc wsiada do pociagów, wysiada, znowu wsiada do innego, po chwili wysiada...

Pytanie brzmi: co można zrobic z tym fantem ? Boje sie, że policja zbagatelizuje sprawę, albo powie, ze nie jest w stanie mu czegos udowodnic... Czy mozliwe jest napuszczenie na niego Policji, by ta go przeszukała? Jesli ma w torbie portfele innych osob, to będzie po nim. Pewnie i tak nie pojdzie za kratki, ale przynajmniej bedzie wiedzial ze nie jest bezkarny...

Pomóżcie, jeśli udzielicie mi kilku rad co dalej, jestem gotów iść do odpowiednich służb i pomóc namierzyc zlodzieja.
Przejdź na dół

Tomasz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 02 Maj 2010

PostWysłany: 05-01-2011, 23:45    Odpowiedz z cytatem

On jest podobny do żula? Bo ja kiedyś takiego kieszonkowca widziałem jak wsiadał do pociągu Kraków Gł-Oświęcim i rabował.

Ciekawe czy to ten sam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Virakocha
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 06-01-2011, 00:00   

@Pułtuś
Po pierwsze złóż zeznania u niebieskich, ponieważ sporządzą portret pamięciowy tego Roma ( nie Araba). Po drugie zgłoś sprawę komendantowi SOK w Krakowie- od tego też są panowie ze Spartolonej uOperacyjnej Kumurki Język

[ Dodano: 06-01-2011, 00:02 ]
http://www.youtube.com/watch?v=VgQgkhuDKE4
Powrót do góry

bartik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Gru 2009
Skąd: Kraków

PostWysłany: 14-01-2011, 01:20    Odpowiedz z cytatem

Czy sprawa ma swój dalszy tok?

_________________
Klikaj codziennie:
http://infokolej.pl/viewtopic.php?t=3244
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 14-01-2011, 12:47   

Teraz dopiero zapoznałem się z odpowiedziami Forumowiczow- postaram sie coś zdziałać około poniedziałku, co ciekawe w tym tygodniu rabusia o ktorym pisałem na KG nie było- czyzby zmienił miejsce działalnosci operacyjnej? Rolling Eyes
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl