Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
[PR] Horror w IR Warszawa - Szczecin
Autor Wiadomość

psim Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 06 Sie 2010

PostWysłany: 20-12-2010, 16:51    Odpowiedz z cytatem

kapi, wiesz, spodziewałem się takiej riposty. Język

Ale mam nadzieję że jednak czujesz, co w tej sytuacji było najbardziej nie w porządku.

[ Dodano: 20-12-2010, 16:55 ]
H3rlitZ napisał/a:
psim, drużyna też ludzie i uważam, że jakby się odezwały i powiedziały - że ich facet z kuszetki przesadził, bo tam nie było ogrzewania to by to drużyna przyjęła i nie byłoby problemów.


Przeczytaj jeszcze raz. Drużyna sama z siebie je przegoniła, bo po ~1,5h jazdy ogrzewanie w spalnym wrócilo (więc drużyna miała świadomość sytuacji). Nie było mnie przy tym przeganianiu, ale jakoś wątpię żeby panie konfabulowały, albo żeby z własnej nieprzymuszonej woli wracały do nieszczęsnego wagonu.

Żądasz od pasażera (który chce spać) żeby w środku nocy trzeźwo i świadomie walczył o swoje prawa? Przestań patrzeć z perspektywy mikola. Wyobraź sobie że jesteś taką panną, która nic nie wie o kolei.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kapi Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 11 Lis 2009

PostWysłany: 20-12-2010, 17:06    Odpowiedz z cytatem

To nie wiemy w takim razie czy paniom KAZANO czy ZAPROPONOWANO-przejście do sypialnego Rolling Eyes Rolling Eyes Ale niestety niegrzeczne i nieprzemyślane sytuacje mają miejsce w pociągach Crying or Very sad Wkońcu kierpoć i konduktor są najbliżej klienta i są tak jakby wizytówką firmy Smile Wystarczy kilku....niegrzecznych,wulgarnych,niedouczonych,brudnych i śmierdzących pracowników a już rypie się cały wizerunek drużyn konduktorskich Sad A od takich sytuacji to już blisko do TV,radio,internetu.......a media to lubią................. Confused Confused Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

H3rlitZ Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Lut 2010

PostWysłany: 20-12-2010, 17:18    Odpowiedz z cytatem

psim, czy jakoby ty nie wiesz jak to jest? Przecież tak się ubarwia opowieść, żeby ta druga strona była całkowicie złą/ niedobra. Nie byłeś to nie wiesz jak było.
A jakbym był taką panną to do jazdy koleją w nocy bym się nie zabierał.

Sam miałem sytuację, że wyganiali mnie z przedziału - bez żadnej kultury, bez niczego - WYGANIALI. Są ludzie i są ludziska.

_________________
2010 : 24304 km.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

psim Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 06 Sie 2010

PostWysłany: 20-12-2010, 17:35    Odpowiedz z cytatem

H3rlitZ napisał/a:
Przecież tak się ubarwia opowieść, żeby ta druga strona była całkowicie złą/ niedobra. Nie byłeś to nie wiesz jak było.


Gadasz jak wachoid - żeby tylko dowieść że pasażer się myli.

A pewne rzeczy można wywnioskować. Panie były bardzo niezadowolone z konieczności powtórnej przesiadki w środku nocy. Naprawdę podejrzewasz że zrobiły to sobie same na złość, tylko po to żeby oczernić kolejarzy w moich oczach?

H3rlitZ napisał/a:
wyganiali mnie z przedziału - bez żadnej kultury, bez niczego - WYGANIALI. Są ludzie i są ludziska.


Podano jakąś przyczynę (służbowy, matka z dzieckiem, imieniny Stacha więc trzeba w spokoju popić, itd.)? Albo może sam jakąś podejrzewasz?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

H3rlitZ Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Lut 2010

PostWysłany: 20-12-2010, 17:45    Odpowiedz z cytatem

Przyczyna podana jako przedział służbowy. Pociąg relacji Wrocław Główny --> Białystok, bez zmiany kierunku jazdy, przedział ostatni w ostatnim wagonie zgodnie z kierunkiem jazdy. Drzwi otwarte na oścież, brak kartki na drzwiach. Dodatek B1 ( jak mnie pamięć nie myli ) mówi, że może być tylko jeden przedział służbowy jeśli pociąg nie zmienia kierunku jazdy na stacjach pośrednich.

Nie, żeby mnie poproszono o przejście. Wywalono mnie mówiąc kolokwialnie - wpadł konduktor/kierownik z pianą na ustach i niezbyt miłym tonem "Jakim prawem Pan tu siedzi?" Confused

Przeszedłem przedział obok Mr. Green , ale wcześniej z nim troszkę podyskutowałem.


Może i jestem wachoidem, ale wystarczy trochę pojeździć w przedziale służbowym i wie się wystarczająco dużo.

_________________
2010 : 24304 km.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

karass Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Lip 2010

PostWysłany: 20-12-2010, 17:47    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A pewne rzeczy można wywnioskować

a ja widze ze bylo tak;
kontrola biletow i panie pokazuje kondi sie pyta a dlaczego siedza tu a nie leza w kuszecie one ze ogrzewanie nie dziala kondi idzie sprawdzic warsiaz mowi ze juz wszystko dziala on wraca do pan i mowi ze ogrzewanie juz sprawne i jak panie chca to moga wrocic i panie sie wrocily do cieplej milej kuszety bo po co siedziec jak mozna lezec.
Byly zle bo zas musialy isc z tobolami ale pewnie same chcialy

_________________
DB=Doją Biedaków
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

psim Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 06 Sie 2010

PostWysłany: 20-12-2010, 17:53    Odpowiedz z cytatem

H3rlitZ, nie powiedziałem że jesteś wachoidem tylko że gadasz jak wachoid. No niestety, przedziały służbowe to temat-rzeka, zwłaszcza boląca rowerzystów w kolei podmiejskiej - co i rusz jakieś awantury (w KMie przynajmniej).

karass, tylko że ta kuszeta to nie była taka znów cieplusia milusia jak Ci się wydaje. Oczywiście, panie mogły zmyślać, nie mogę za nie ręczyć, jednak sądząc z kontekstu (który ja widziałem, a Ty nie) - było tak, jak opowiadam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kapi Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 11 Lis 2009

PostWysłany: 20-12-2010, 18:22    Odpowiedz z cytatem

Hmm I takich historii opowiadać by wiele.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

psim Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 06 Sie 2010

PostWysłany: 20-12-2010, 18:30    Odpowiedz z cytatem

Hej, a co będzie z tym IR Warszawa-Szczecin? Nadal jeździ bez ogrzewania?

Bo 27-go wysyłam nim do Szczecina dobrego kumpla (on jest mało kolejowy) i wiem, że będzie na mnie bardzo zły jeśli mu tyłek wymarznie, a że nerwus, to kto wie czy komuś niewinnemu nie nawrzuca Śmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 20-12-2010, 18:32    Odpowiedz z cytatem

psim, czesc składu wystawia Szczecin, a czesc Poznań, trzeba napisac pismo z pytaniem do Działu Marketingu albo PRPG i tu i tu.

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kapi Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 11 Lis 2009

PostWysłany: 20-12-2010, 18:34    Odpowiedz z cytatem

Pożyjemy zobaczymy Hmm ............Podejrzewam ,że frekwencja może być wysoka,no ale w kupie cieplej...jakby co Surprised Surprised Surprised Surprised

[ Dodano: 20-12-2010, 18:38 ]
Ci niewinni też mają nadzieję ,że będzie ciepło.... Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 03-02-2011, 22:43    Odpowiedz z cytatem

Zimowe klimaty w IR


_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

valdi04 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Lut 2008

PostWysłany: 04-02-2011, 09:46    Odpowiedz z cytatem

Z całym szacunkiem dla Twojej osoby ale jeśli się robi ,wkleja taki fim to wypadało by chociaż uchwycić nr. wagonu celem uwiarygodnienia i prawdziwości że to chodzi faktycznie o pociąg IRl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl