Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Korekta czerwcowa rozkładu jazdy
Autor Wiadomość

mike_sc3 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Gru 2008

PostWysłany: 27-05-2011, 22:08    Odpowiedz z cytatem

Ręce opadają jak się czyta ze kursy wpisane do rocznego rozkładu jazdy zawiesza się potem na cały okres jego obowiązywania. To po co było je wpisywać. Zapewne z powodu oszczędności składy na trasie Gliwice-Częstochowa dalej będą składać się z jednej jednostki zatłoczonej w godzinach szczytu do granic możliwości.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

MaRcin1987 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Lis 2008

PostWysłany: 29-05-2011, 12:58    Odpowiedz z cytatem

W czerwcowej korekcie najbardziej cieszy mnie to , że nie zlikwidowano żadnego połączenia na lini 154 Rybnik - Pszczyna . Brakuje zdecydowanie pociągu relacji Rybnik- Wisła Głębce ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

bartek 27 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Lis 2009

PostWysłany: 29-05-2011, 13:00    Odpowiedz z cytatem

Niestety , ale po 1 czerwca br. nie zostanie uruchomiony żaden dodatkowy pociąg z Katowic do Oświęcimia .
Takie dostałem pismo - czekałem na odp. tylko 3 dni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mały mi Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Mar 2009

PostWysłany: 29-05-2011, 20:33    Odpowiedz z cytatem

MaRcin1987 napisał/a:
W czerwcowej korekcie najbardziej cieszy mnie to , że nie zlikwidowano żadnego połączenia na lini 154 Rybnik - Pszczyna . Brakuje zdecydowanie pociągu relacji Rybnik- Wisła Głębce ...


cieszy, ale

nie cieszy, że nie uwzględniono na tej trasie bardziej rozkładu skierowanego dla podróżnych.
Pociąg R - 44223 powinien po przyjeździe do Pszczyny o 7:36 ( powinien przyjeżdżać kilka minut prędzej) tak, aby najpóźniej o 7: 40 wracać do Rybnika, żeby dowieść pasażerów na 9. Taki kurs zdecydowanie cieszyłby się większą popularnością, aniżeli kurs w obecnej godzinie.

podobnie z kilkoma innymi kursami.

Natomiast pociąg R-44216 w weekendy powinien śmigać do Wisły. (Całorocznie w C, ale także w wybrane dni świąteczne).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

R-16 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Mar 2010
Skąd: Oświęcim

PostWysłany: 30-05-2011, 07:38    Odpowiedz z cytatem

Po 1 czerwca nie uruchomią pociągu dodatkowego z Oświęcimia? Szkoda. Zważywszy na to, że w chwili obecnej BUS i PKS o godz. 8.00 są najczęściej tak nabite że nie idzie wejść a co dopiero mówić o oddychaniu i ponad godzinnej podróży. Pisałem również o uruchomienie pociągu z Oświęcimia np. o 8.15 i z Katowic o 18.40 ale brak odzewu jak do tej pory.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Exsimus Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lut 2009
Skąd: Silesia

PostWysłany: 10-06-2011, 11:36    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Po 1 czerwca nie uruchomią pociągu dodatkowego z Oświęcimia?


To pytanie zadaj panu Rębilasowi, który jak na razie nie chce i nie będzie dopłacał do połączeń Katowice - Oświęcim - Katowice, a to bagatela 2,9 km Śmiech Śmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Radek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Ostróda / Kraków

PostWysłany: 11-06-2011, 00:40    Odpowiedz z cytatem

Niekorzystną rzeczą poza sezonem w segmencie TLK na Sląsku jest odjazd z Bielska Białej TLK Gdynia - Zakopane (przez Iławę, Warszawę) o 7:56, podczas gdy o 8:11 planowo przyjeżdża kończący bieg TLK z Gdyni (przez Bydgoszcz, Toruń). Szczególnie, że z tych miast TLK do Zakopanego można łapać tylko z długą przesiadką w Warszawie.

_________________
Tu stacja Katowice (...), proszę zachować ostrożność przy wjeździe pociągu w peron.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl