Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Ankieta na temat Muzeum Kolejnictwa
Autor Wiadomość

CarnageLink Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Cze 2010
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: 06-01-2012, 17:54   Ankieta na temat Muzeum Kolejnictwa Odpowiedz z cytatem

Witam!! Chciałbym przeprowadzić ankietę na temat Muzeum Kolejnictwa. Pytań w mojej ankiecie jest 11. Proszę o szczere odpowiedzi. Ankieta jest do mojego użytku, Muzeum Kolejnictwa, a także Samorządu Województwa Mazowieckiego, włącznie z Marszałkiem. Na koniec ankiety poproszę podać swój wiek, wykształcenie i płeć. Ankieta jest anonimowa i będzie tylko do poniedziałku. Z góry wszystkim dziękuję i pozdrawiam.

1.Czy chciał/a byś by została zorganizowana uroczystość kolejowa, coś w stylu Gali, Parady Parowozów w Warszawie, w Muzeum Kolejnictwa?
2.Czy przyszedł/przyszła byś na taką uroczystość do Warszawy, do Muzeum?
3.Czy chciał/a byś by Pm36-2 - "Piękna Helena" uczestniczyła w takiej imprezie?
4.Czy według Ciebie to Muzeum powinno organizować takie uroczystości w Warszawie, co jakiś czas?
5.Czy chciał/a byś zobaczyć czynny tabor w Muzeum?
6.Czy chciał/a byś zobaczyć jak się obrządza/oporządza tabor?
7.Czy chciał/a byś przejechać się w takim czynnym taborze?
8.Czy według Ciebie taki przejazd powinien być za dodatkową opłatą czy wliczony w cenę biletu?
9.Jakim typem lokomotywy chciał/a byś się przejechać w Warszawie?
10.Czy chciał/a byś by Muzeum Kolejnictwa w Warszawie organizowało pociągi okolicznościowe na terenie naszego kraju?
11.Czy według Ciebie pociągi okolicznościowe powinny być organizowane składami retro (chodzi mi tutaj prędzej o wagony)?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl