Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Prośba o pomoc w znalezieniu danych do pracy dyplomowej
Autor Wiadomość

geotata Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 31 Maj 2012

PostWysłany: 31-05-2012, 18:23   Prośba o pomoc w znalezieniu danych do pracy dyplomowej Odpowiedz z cytatem

Drodzy Państwo,
Jestem studentem geografii UG i piszę pracę magisterską pt. "Społeczne konsekwencje likwidacji linii kolejowych na przykładzie połączenia Kartuzy - Lębork". Poszukuję informacji nt. liczby przewożonych osób na wspomnianych odcinku linii nr 229. Najchętniej interesowałyby mnie dane z okresu od 1989 r. do momentu zawieszenia przewozów (23.06.2001). Gdybym mógł także uzyskać dane, ile osób korzystało z połączeń kolejowych na tym w odcinku w danych miejscowościach, gdzie znajdywały się przystanki i stacje kolejowe, także byłbym nimi zainteresowany i prosiłbym o ich udostępnienie. Problem mój polega na tym, że na maila do PR w Gdyni otrzymałem odpowiedź, że takowych danych nie posiadają, a na maile do rzecznika z Gdyni i z ogólnego info PR odpowiedzi jeszcze nie otrzymałem. Gdzie mam szukać tych informacji?

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie i pomoc!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pawel_15 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Pokuć

PostWysłany: 31-05-2012, 18:37    Odpowiedz z cytatem

Mam tabele dla tej linii od roku 89/90 do 99/00 + będę miał niebawem tabele z roku 00/01 i 02/03. Tabele 01/02 posiadam. Jeżeli by cię to zainteresowało to mogę ci to podesłać.

_________________
Pokuccy kopciarze - łączcie się !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

geotata Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 31 Maj 2012

PostWysłany: 31-05-2012, 18:39    Odpowiedz z cytatem

Jestem laikiem - co masz na myśli mówiąc "tabele"? Jeżeli chodzi o rozkład jazdy to tymi akurat dysponuję od bodajże 1970, ale jeżeli jest to coś związanego z moją prośbą to z chęcią skorzystam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mateusz123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lip 2008
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 01-06-2012, 18:28    Odpowiedz z cytatem

geotata,
Powodzenia;] Sam piszę pracę licencjacką o kolei na Dln. Śląśku, ten sam kierunek co ty, z tym, że Uniwersytet we Wrocławiu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pawel_15 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Pokuć

PostWysłany: 01-06-2012, 19:59    Odpowiedz z cytatem

Hmm, skoro tabele masz to chyba niespecjalnie pomogę... Bo gadanie w stylu "uwalili żeby uwalić" tutaj nie zda egzaminu. Ludzie jeździli, ale nie mam tego jak udowodnić poza słowem.

Spróbuj może wejść na którąś z galerii kolejowych:
http://wrp.gr5.pl
http://fotokolej.pl

w wyszukiwarce wpisz Kartuzy, D29-229, Sierakowice i popatrz na zdjęcia, może na jakimś uda się dostrzec ile było ludzi w wagonach, co jeździło etc.

_________________
Pokuccy kopciarze - łączcie się !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl