Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
PO Katowice Szopienice Płd.
Autor Wiadomość

katowicer Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Praha hl.n.

PostWysłany: 25-08-2012, 00:28   PO Katowice Szopienice Płd. Odpowiedz z cytatem

Tworzę temat dotyczący tego przystanku.
A tylko dlatego, że szlag mnie trafia jak stoi 30 osób i dobija się do pociągu.
Jak to możliwe, że kiedyś dało się stąd dojechac w najdalsze zakatki Polski a w XXI wieku nie ma nawet automatu biletowego.
Codziennie widuje tłumy ludzi na tej stacji, które czekają na swój pociąg. Rozmawiam z nimi, głównie to ludzie z Unilevera i innych firm z Szopienic i Wilhelminy.
Może KS zmienia cos w sprawie kasy/automatu na tym przystanku. Obecnie jest tutaj obraz nedzy i rozpaczy.
Ja nie wiem jak PR badaja frekwencje ale brak kasy czy zatrzymywan pociagów IR to czyste marnotrawstwo.
Wysłałem pisma do PR, UM, PKP PLK itp. które poparte były podpisami, wnioskami, poparciem radnych Katowic i nawet odpowidzi się nie doczekałem.
Brak mi słów.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jackii Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 19 Sie 2012

PostWysłany: 25-08-2012, 00:39    Odpowiedz z cytatem

Jeśli o IR chodzi, to nie wiem czy wolno im się zatrzymać na tym PO? Nie jest zbyt mała odległośc od Katowic?
Automatu KŚ nie wstawią, zły adres Smile Jeśli chcecie mieć automat, należy uderzyć do KZK GOP, oni są władni postawić automat... Pisma szły nie pod ten adres co trzeba...
Co do kasy - KŚ na pewno nie uruchomią na tym PO własnej kasy. Może jest w pobliżu jakiś sklep/kiosk, który byłby zainteresowany sprzedażą biletów?

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tomasz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 02 Maj 2010

PostWysłany: 25-08-2012, 22:33    Odpowiedz z cytatem

W Krakowie Łobzowie IR się swego czasu zatrzymywały a to jest znacznie bliżej Krakowa Głównego niż Katowice Szopienice od Katowic(Głównych).

Ja ostatnio robiłem na tym przystanku przesiadkę to KŚ poczekał minutę na spóźniony pociąg PR z Oświęcimia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

rumburak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Sie 2011
Skąd: Konstancin-Jeziorna

PostWysłany: 26-08-2012, 09:17    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
nawet odpowidzi się nie doczekałem.



To się przypomnij, mają obowiązek odpisać w ciągu 30 dni.
Pismo musi zawierać określenie nadawcy: imię, nazwisko, adres zamieszkania, oraz klarowną informację że oczekujesz odpowiedzi.

Pisma bez tych elementów mogą być w świetle prawa ignorowane.

Cytat:
Może jest w pobliżu jakiś sklep/kiosk, który byłby zainteresowany sprzedażą biletów?


Już wkrótce KŚ mocniej ruszy właśnie z promowaniem takiej formy sprzedaży.

_________________
Dzień dobry!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jackii Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 19 Sie 2012

PostWysłany: 26-08-2012, 18:45    Odpowiedz z cytatem

@rumburak: Bo to jest chyba jedyny sposób na to, by taki PO mógł mieć dostępne bilety. Niestety, szanse na otwarcie kasy przez KŚ są zerowe. Wyjściem IMO są nawet nie te uproszczone kasy, do których przymierzają się w KŚ a po prostu bloczki z popularnymi biletami. Łatwiej znaleźć kiosk, który będzie sprzedawał dodatkowe bilety w taki sam sposób jak do tej pory sprzedaje jednorazowe czy okresowe na komunikację miejską, niż zgodzi się zainstalować dodatkowe urządzenie...

[ Dodano: 02-12-2012, 20:35 ]
KŚ uruchomiły usługę szybki bilet. W jej ramach w punktach SZYBKI BILET podróżny może zakupić bilet jednorazowy TAM oraz TAM/POWRÓT wyłącznie na wybrane relacje dostępne na danej stacji. Więcej szczegółów: http://www.szybkibilet.pl/
Zgodnie z opisem, niedaleko PO Szopienice Południowe można kupić bilety pod adresem:

ul. Obrońców Westerplatte 24
DELIKATESY "POD RÓŻĄ"

Godziny otwarcia:
pn-sob 6.00-22.00
nd 10.00-20.00

_________________
Pozdrawiam
Jacek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl