Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Gdynia Główna - Berlin
Autor Wiadomość

Flajf Płeć:Mężczyzna
Nowy


Dołączył: 29 Lip 2009
Skąd: Gdynia

PostWysłany: 29-07-2009, 19:53   Gdynia Główna - Berlin Odpowiedz z cytatem

Interesuje mnie pociąg (a właściwie wagon), z Gdyni do Berlina. Na stronach z rozkładem i na stronie Intercity nie ma nic o cenie pociągu. Na stronie Intercity w zestawieniu pociągu "Rozewie", są wagony Kaliningrad - Berlin i Gdynia - Berlin, ale jest tylko napisane, że na stacji Bydgoszcz Gł. są podłączane do pociągu "Stanisław Moniuszko" , natomiast w zestawieniu ww. pociągu nie ma nic o tych wagonach. Podobnie jest z wagonem do Odessy. Moim zdaniem jest to zwykłe niedbalstwo PKP IC. Hmm
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Konkretniak91 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Paź 2009
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 25-10-2009, 02:27    Odpowiedz z cytatem

Flajf,
To małe piwo. Największym niedbalstwem za które uważam że InterSYFY to idioci i nieudacznicy to POŁĄCZENIA MIĘDZYNARODOWE TRÓJMIASTA . 2 aglomeracja w Polsce ma wagonik do Berlina i 2 wagoniki do Kaliningradu......ach zapomniałem w wakacje jeszcze jeden wagonik do Odessy. Wstyd , żal
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

pepe Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Lis 2008
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 25-10-2009, 16:45    Odpowiedz z cytatem

Szczerze powiedziawszy Intercity zbytnio nie ma poco uatrakcyjniać tej oferty, gdyż zbyt dużego zainteresowania WLABouzem do Berlina po prostu nie ma. Kiedyś udało mi się trafić na specjalny przyjazd do Gda składu Danube Express, który sobie niemcy zażyczyli, rozmawiałem z jednym z organizatorów to powiedział że niemcy wolą sobie oddzielny pociąg stworzyć niż jeździć tym wagonem, a dla nas jako polaków lepszą ofertą byłoby stworzenie składu przez Szczecin tak jak kiedyś Gedania

_________________
Niekończąca się Podróż...Ostatnie etapy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sympatyk Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 14 Lip 2008

PostWysłany: 31-08-2012, 11:21    Odpowiedz z cytatem

Nie chcę siać niepotrzebnego zamętu ale tu i ówdzie (nawet w niektórych wątkach tego forum) jednak mówi się o uruchomieniu od grudnia drugiego pociągu z Trójmiasta do Berlina po Ostbahn'ie. Czy ktoś już dysponuje informacjami trochę bardziej pewnymi niż plotki?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Światowid Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Paź 2009
Skąd: Dolny Śląsk

PostWysłany: 31-08-2012, 11:23    Odpowiedz z cytatem

W dziale o województwie lubuskim masz na któreś ze stron KWR dla Krzyża Wielkopolskiego i tam są podane godziny przyjazdu i odjazdu: Berlin- Gdynia z Gorzowa koło 7:27 a Gdynia - Berlin koło 20:08

_________________
Zapraszam
www.facebook.com/Komitet-Obrony-Dolno%C5%9Bl%C4%85skich-Linii-Kolejowych-108483915900559/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

sympatyk Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 14 Lip 2008

PostWysłany: 31-08-2012, 12:04    Odpowiedz z cytatem

Światowid napisał/a:
są podane godziny

Znalazłem Very Happy Wielkie Dzięki!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl