Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Bilet KŚ w REGIO Częstochowa-Kielce
Autor Wiadomość

ziooomekk2 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Sty 2013

PostWysłany: 22-01-2013, 18:53   Bilet KŚ w REGIO Częstochowa-Kielce Odpowiedz z cytatem

Witam
Otóż od początku nowego roku spotkałem się z problemem ze bilet KŚ zakupiony przez internet na relacje ( Gliwice - Częstochowa , Częstochowa-Kielce) po zeskanowaniu przez panią Konduktor w pociągu do Kielc, kasa pokazywała że bilet jest podrobiony. Zgłaszałem już problem w pociągu KŚ do p.Konduktor ale ona jedynie co zrobiła to rozłożyła ręce. Jak to wygląda na innych liniach ? Do kiedy REGIO uznaje bilety KŚ ? Pozdrawiam
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 22-01-2013, 19:56   

Do 31.01 mają być honorowane, co dalej - nie wiadomo. http://kolejeslaskie.com/pl/pages/75/honorowanie-biletow-innych-przewoznikow-od-dnia-15122012
Nie wiem na ile obsługa PR ma możliwość rzeczywistego sprawdzenia czy bilet KŚ jest podrobiony czy nie.
Powrót do góry

ziooomekk2 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Sty 2013

PostWysłany: 22-01-2013, 20:34    Odpowiedz z cytatem

2 razy miałem skanowane 2 różne bilety zakupione przez internet i to samo, teoretycznie podrobiony.. Mam wrażenie że kasy PR nie mają zaktualizowane oprogramowania od 1 stycznia bo w grudniu tego problemu nie było.W KŚ po zeskanowaniu wszystko OK.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

egon Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Sie 2008

PostWysłany: 23-01-2013, 20:19    Odpowiedz z cytatem

W PR po zeskanowaniu biletu na KŚ wyjdzie informacja że nie sprzedano takiego biletu,w KŚ zaś z biletem na PR po zeskanowaniu wyjdzie tylko numer biletu bez możliwości weryfikacji ważności biletu.Systemy internetowej sprzedaży biletów obu przewoźników nie są ze sobą kompatybilne!Dla cwaniaków niezła okazja na kombinowanie!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

ziooomekk2 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Sty 2013

PostWysłany: 24-01-2013, 23:31    Odpowiedz z cytatem

Pani Konduktor osobiście pokazywała mi komunikat : Bilet sfałszowany ( całego nie przytoczę , był to komunikat na cały wyświetlacz kasy ). Dziś pan konduktor z KŚ uświadomił mnie że na tej relacji bilety uznawane są tylko miesięczne, okresowe.. jednorazowe już nie są, więc rodzi się pytanie - dlaczego w systemie internetowej sprzedaży KŚ jest możliwość nadal kupienia biletów jednorazowych tej relacji?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

danio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2007

PostWysłany: 25-01-2013, 12:51    Odpowiedz z cytatem

Normalnie kupujesz bilet na pociąg PR, nawet jak odcinek KŚ jedziesz. Wszystko honorują.
Wprowadził Cię w błąd.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl