Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
[Praca] Elektryk - systemy ABP - Warszawa
Autor Wiadomość

Moltton Poland Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 11 Mar 2013

PostWysłany: 12-03-2013, 09:25   [Praca] Elektryk - systemy ABP - Warszawa Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie Użytkowników Forum!

Mam prośbę: czy ktoś z Państwa może polecić mi osobę, która zajmuje się urządzeniami/systemami ABP?
Jeśli znają Państwo kogoś, kto zajmuje się konserwacją takich urządzeń prosiłabym o kontakt na mój adres e-mail: monika.urban@moltton.com
Będę mogła wtedy przedstawić więcej szczegółów, a myślę, że naprawdę warto zapoznać się z ofertą.

Poniżej przedstawiam ogłoszenie dla osób bezpośrednio zainteresowanych.

--------------------------
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej będącej liderem w swojej branży, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Elektromonter / Serwisant – systemy ABP (Automatycznego Bezpieczeństwa Pociągu)
Miejsce pracy: Warszawa
Nr. Ref.: TUR/ABP/03/2013




Zakres obowiązków:
 Nadzór nad stanem sprawności urządzeń ABP (samoczynne hamowanie pociągu, czuwak aktywny, radiostop),
 Bieżące usuwanie awarii,
 Wykonywanie prac konserwacyjnych, przeglądów,
 Wykonywanie testów sprawności maszyn,
 Weryfikacja dokonanych napraw z dokumentacją techniczną,
 Dbałość o zgodność stanu maszyn z obowiązującymi normami.

Wymagania:
 Wykształcenie min. średnie techniczne (elektromechanik / elektryk /elektronik)
 Uprawnieniami do utrzymania, naprawy i konserwacji pokładowych systemów ABP (automatycznego bezpieczeństwa pociągu): SHP (samoczynne hamowanie pociągu) w oparciu o generator EDA-3; CA (czuwak aktywny) w oparciu o generator EDA-3; RS (radiostop), w oparciu o radiotelefon Koliber,
 Min. roczne doświadczenie w pracy w kolejnictwie na stanowiskach związanych z utrzymaniem urządzeń ABP,
 Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
 Uprawnienia SEP do 25kV (Eksploatacja),
 Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
 Umiejętność pracy w zespole,
 Terminowość, dokładność w wykonywaniu obowiązków.


Nasz Klient oferuje:
 Stabilne zatrudnienie w dużym, międzynarodowym koncernie będącym liderem w swojej branży,
 Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę,
 Możliwość rozwoju zawodowego,
 Bardzo dobre warunki pracy,
 Szkolenia zagraniczne.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: rekrutacja@moltton.com z zaznaczeniem nr. ref. w temacie wiadomości.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133, poz.883)”

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr. 7145
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl