Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
[PKP IC] Zarobek na błędach ludzi
Autor Wiadomość

Brajdak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 19 Sty 2009
Skąd: z Polski

PostWysłany: 09-06-2013, 18:54    Odpowiedz z cytatem

>Taurus<, z Twoich postów wynika,że preferujesz postawą roszczeniową.Chciałbyś egzekwować swoje prawa ( oczywiście, słusznie ) jednak obowiązki to już niech mają inni... .

_________________
W czasach zakłamania, mówienie prawdy, jest czynem rewolucyjnym - Orwell
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Viljar Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 30 Paź 2011
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 10-06-2013, 22:23    Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj byłem w Warszawie, na stacji Śródmieście. Traf chciał, że akurat jechał pociąg, o którym mowa. Drugi traf - pociągi z jakiegoś powodu miały opóźnienia i zapowiedzi niekoniecznie zgadzały się ze stanem faktycznym. W takich warunkach wsiąść przypadkiem do tego pociągu to żaden cud czy brak pomyślunku. Ja nie wsiadłem tylko dlatego, że jechałem dalej niż do Warszawy Zachodniej i zdecydowałem się poczekać na połączenie bezpośrednie. Dopiero na trzeci rzut oka pomyślałem, że z tym pociągiem jest coś nie tak i to chyba ten słynny...

Dodam jeszcze, że w czasach, gdy regularnie korzystałem z trójmiejskiej SKM, bardzo często dochodziło (i dochodzi) do sytuacji, kiedy po torach SKM jedzie zwykły regio. Niestety, barwy stosowane obecnie w Pomorskim są bardzo podobne do SKM, zwłaszcza z przodu. Na dodatek wnętrza prawie się nie różnią. Pomyłek jest mnóstwo skutkiem tego.

A w kwestii kombinowania - na "średnicówce" kontrole są bardzo częste i jechać tam bez biletu to wręcz proszenie się o mandat. Żaden Warszawiak ani mieszkaniec okolic nie ryzykowałby w ten sposób - może poza kozaczącymi gimnazjalistami. Posądzanie ludzi, którzy wsiedli to tego pociągu przez pomyłkę, o oszustwo, uważam za nadużycie i niepotrzebne sądzenie po sobie.

_________________
Kłodzko-Wałbrzych - najpiękniejsza kolej świata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

danio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2007

PostWysłany: 11-06-2013, 22:21    Odpowiedz z cytatem

Ale nie wsiadłeś do niego ?
Czyli pomyślałeś i "dało się"
Skoro Tobie się udało, to inni też dadzą rady.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Obywatel Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Lis 2009

PostWysłany: 12-06-2013, 10:14    Odpowiedz z cytatem

Inni nie są użytkownikami infokolej, albo zapalonymi mikolami, którzy znają na pamięć trasy, rozkłałdy, malowania, itp. Zdaje się, że ktoś to już tu powiedzial, ale mam wrażenie że specyfiką dyskusji internetowych jest to, że nikt nie czyta postów, które są na poprzednich stronach wątku.

I zgadzam się z opinią wyrażoną tu wcześniej: warszawiacy zdają sobie sprawę z częstości kontroli na "średnicówce", więc z pewnością nie próbują celowo oszukać przewoźnika, ładując się z nieważnymi biletami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl