Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 49, 50, 51  Następny
Opóźnione i odwołane pociągi w regionie
Autor Wiadomość

dyżurny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2009
Skąd: Tarnów Hauptbahnhof

PostWysłany: 04-02-2013, 09:30    Odpowiedz z cytatem

SMS z przed chwili:
"Z powodu informacji o podłożeniu bomby zamknięto stację Wrocław Główny. Mogą wystąpić znaczne opóźnienia w ruchu pociągów"

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

rob21 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Maj 2009
Skąd: Głogów

PostWysłany: 04-02-2013, 11:09    Odpowiedz z cytatem

A to już wszystko jasne , brat czeka w Lesznie na IR Mamry wściekły bo nie zdąży na pociąg z Poznania na Szczecinek przed 13stą, IR Mamry opóźniony 100 minut :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

THX 1138 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Cze 2008
Skąd: Świdnica

PostWysłany: 14-02-2013, 11:31    Odpowiedz z cytatem

Kolej - Dolny Śląsk
09:07
Pociąg rel. Kłodzko Miasto - Legnica 8:40 jest odwołany. Za odwołany poc.
uruchomiono komunikację zastępczą, która jedzie z ok. 100 min. opóźnieniem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jano Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 19 Wrz 2006
Skąd: Miękinia

PostWysłany: 13-04-2013, 21:02    Odpowiedz z cytatem

Z powodu uszkodzenia sieci trakcyjnej występują utrudnienia w ruchu kolejowym między stacjami Miękinia i Wrocław Leśnica. Pasażerowie przewożeni byli autobusami komunikacji zastępczej.
Po godz. 18 przejezdny był już tor dla trakcji spalinowej.

_________________
https://www.facebook.com/Miekinia?fref=ts
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

krzysztoff Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Mar 2008
Skąd: Chojnów/Legnica

PostWysłany: 25-04-2013, 15:23    Odpowiedz z cytatem

Awaria systemu sterowania ruchem LCS. Pociągi Wrocław 14.31-Węgliniec i Wrocław 15.03-Legnica stoją z tego powodu na st.Wrocław Nowy Dwór.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

KPP Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Sty 2013

PostWysłany: 25-04-2013, 17:02    Odpowiedz z cytatem

Według systemu SMS:

Cytat:
W zwiazku z awaria rozjazdow w st. Wroclaw Lesnica ruch pociagow na trasie Wroclaw-Legnica moze ulec zakloceniu. Przepraszamy


Cytat:
Poc. rel. Wroclaw Gl.(14:18)-Zary (17:00) od st. Wroclaw Lesnica bedzie opozniony ok 60 min. Przepraszamy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

krzysztoff Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Mar 2008
Skąd: Chojnów/Legnica

PostWysłany: 25-04-2013, 19:35    Odpowiedz z cytatem

No cóż. Zaufałem kierownikowi pociągu, który tak poinformował nas co się dzieje. Awaria sterowania ruchem. Pociąg Wrocław 15:03 - Legnica dojechał do Legnicy ok. godziny 17:20. 2 długie posotoje na st. Wrocław Nowy Dwór i Wrocław Żerniki (po ok. 35 min na każdy).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

1762 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Lip 2009
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 20-05-2013, 10:55    Odpowiedz z cytatem

Wczoraj ok. 17 pomiędzy Gryfowem Śląskim a Młyńskiem (linia kolejowa biegnie przez moment bardzo blisko drogi krajowej nr 30) widziałem z drogi szynobus Kolei Dolnośląskich stojący "w polu" z wygaszonymi wyświetlaczami. Wie ktoś co się działo? Linia jednotorowa, więc jestem ciekaw jak to wpłynęło wczoraj na ruch na linii.

_________________
Koniec degradacji-gminy dla Chełmska Śl. i Ruszowa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rogerson Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Mar 2009

PostWysłany: 24-05-2013, 08:57    Odpowiedz z cytatem

Zerwana sieć na szlaku Świebodzice - Wałbrzych Szczawienko. Od rana spore opóźnienia wszystkich pociągów kursujących po tej linii.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Dolnoślązak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Maj 2008
Skąd: Dolny Śląsk

PostWysłany: 02-06-2013, 23:25   Przerwa w ruchu na terenie CD Odpowiedz z cytatem

Dnia 02.06.2013r. - na stronie CD (od Lichkova) od godzin rannych nastąpiła przerwa w ruchu pociągów z powodu powalonych drzew na sieć trakcyjną. Pociągi relacji Wrocław Gł. - Kłodzko Gł. - Międzylesie - Lichkov - Kłodzko Gł. - Wrocław Gł. kursowały w zestaw. 2EN57 lub 1EN57.
Od Lichkova najprawdopodobniej do usti nad Orlici przewoźnik CD uruchomił zast. komunik.
Skład wagonowy z lokom. CD nie wjechał do Polski.
Nie chcę się chwalić, ale organizacja PR Wrocław na tych pociągach wypadła bardzo dobrze Exclamation .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

THX 1138 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Cze 2008
Skąd: Świdnica

PostWysłany: 07-06-2013, 11:51    Odpowiedz z cytatem

Koleje "PR"
7.06.2013, godz. 11:10

poc. rel. Jelenia G. (8:58) - Wrocław (12:02) zostaje odwołany z przyczyn technicznych od st. Wałbrzych Fabr.
podrózni pojadą następnym pociągiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 10-07-2013, 16:41    Odpowiedz z cytatem

Ostatnio niemal każdego dnia otrzymuję SMS-y o odwołanych pociągach na linii zgorzeleckiej. Przodują oczywiście Koleje Dolnośląskie, ale i Przewozom Regionalnym też się to zdarza.

Nie wiem jak jest na innych liniach. Myślę, że podobnie, choć najgorzej jest zapewne na linii zgorzeleckiej, ze względu na "docieranie się" Impulsów.

Rozumiem, że awarie taboru się zdarzają (Impulsy padają?), a z rezerwą jest krucho, ale pozostawianie na lodzie ludzi dojeżdżających rano do pracy, bez zapewnienia komunikacji zastępczej jest totalnym przegięciem!

Jeśli tak ma wyglądać kolej regionalna pod banderą KD to wcale się nie zdziwię, gdy za jakiś czas UTK ogłosi, że na Dolnym Śląsku nastąpił znaczący spadek liczby pasażerów. I tylko beton KD będzie z tego zadowolony, gdyż mniej pasażerów to mniej pracy i problemów za te same pieniądze...

Beton

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!


Ostatnio zmieniony przez Noema dnia 10-07-2013, 16:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Bartuś Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Paź 2008
Skąd: Dobiegniew

PostWysłany: 10-07-2013, 16:48    Odpowiedz z cytatem

U mnie na odrzance prawie wszystkie pociągi obsługuje PR i SMS-y o odwołaniach i opóźnieniach przychodzą bardzo rzadko. Dojeżdżałem pociągiem do Wrocławia przez 3 lata do szkoły i faktycznie - kible w PR Wrocław wydają się być zadbane, bo psuły się b. rzadko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kizior11 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Lis 2012
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 10-07-2013, 18:05    Odpowiedz z cytatem

Noema napisał/a:
Ostatnio niemal każdego dnia otrzymuję SMS-y o odwołanych pociągach na linii zgorzeleckiej. Przodują oczywiście Koleje Dolnośląskie, ale i Przewozom Regionalnym też się to zdarza.

Nie wiem jak jest na innych liniach. Myślę, że podobnie, choć najgorzej jest zapewne na linii zgorzeleckiej, ze względu na "docieranie się" Impulsów.

Rozumiem, że awarie taboru się zdarzają (Impulsy padają?), a z rezerwą jest krucho, ale pozostawianie na lodzie ludzi dojeżdżających rano do pracy, bez zapewnienia komunikacji zastępczej jest totalnym przegięciem!

Jeśli tak ma wyglądać kolej regionalna pod banderą KD to wcale się nie zdziwię, gdy za jakiś czas UTK ogłosi, że na Dolnym Śląsku nastąpił znaczący spadek liczby pasażerów. I tylko beton KD będzie z tego zadowolony, gdyż mniej pasażerów to mniej pracy i problemów za te same pieniądze...

Nie wiem czy zauważyłaś że coraz częściej JEST JEDNO OSOBOWA OBSŁUGA IMPULSA ? A DLA CZEGO ?Tak samo na Kłodzku czego jedzie komunikacja zastępcza DLACZEGO Cargo i PR Wrocław wie! bo coraz więcej maszynistów się zwalnia z KD po tym co zaczęli z nimi wyrabiać .U nas w Cargo aż huczy co się tam dzieje. .Sądzę że to nie koniec problemów z opóźnieniami pociągów KD .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 10-07-2013, 18:31    Odpowiedz z cytatem

kizior11, czyli to problemy kadrowe (brak maszynistów) są powodem odwoływania pociągów KD, a nie awarie Impulsów? No to pięknie...

Słyszałam, że załoga KD psioczy na beton, ze szczególnym uwzględnieniem emerytek PKP, które trzymają władzę w KD, ale nie przypuszczałam, że maszyniści masowo uciekają z KD do innych przewoźników. No ale oni są w o tyle dobrej sytuacji, że znajdą pracę wszędzie z pocałowaniem ręki. Gorzej z innymi grupami jak np. konduktorzy czy serwisanci - oni w zasadzie nie mają wyboru. Zresztą z uciekaniem z KD jest jak z uciekaniem z sekty. Już kilka osób mi mówiło, że beton KD mści się na byłych pracownikach, wydzwaniając do ich obecnych pracodawców i wygadując głupoty na ich temat, żeby im zaszkodzić.

Już dawno pisałam na forum, za co zresztą byłam ścigana przez legnicką prokuraturę na wniosek prezeski Ładniak, że beton PKP rozłoży KD na łopatki i jak widać nie myliłam się. Tej spółce nie pomogą żadne Impulsy, ani nawet rakiety międzygalaktyczne, dopóki z KD nie wyeliminuje się betonu PKP. Albo interes pasażerów, albo interes betonu i kręcenie lodów w KD. Nie da się pogodzić interesu pasażerów z interesem betonu! Niech wreszcie władze UMWD wbiją to sobie do swoich urzędniczych głów!

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 17 z 51 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 49, 50, 51  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl