Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Informacje nt. linii nr 91
Autor Wiadomość

Pochwalony Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Mar 2014

PostWysłany: 23-03-2014, 21:01   Informacje nt. linii nr 91 Odpowiedz z cytatem

Witam!
Jak widać jestem nowym użytkownikiem forum i nie jestem pewien, czy zamieszczam temat w dobrym dziale, za co serdecznie przepraszam, jeżeli robię coś źle. Chciałbym zapytać, czy ktoś z obecnych tutaj wie może, gdzie na stronie PLK znajdują się podstawowe charakterystyki (chociażby maksymalne prędkości projektowe) konkretnych linii, mi osobiście chodzi o linię nr 91 - Kraków - Medyka. Potrzebuję pilnie informacji do mojej pracy inżynierskiej i niestety nie mogę ich znaleźć na stronie PLK, ani poprzez Google, a mój promotor twierdził, że wszystko tam jest ładnie skatalogowane. Serdecznie dziękuję z góry za wszelką pomoc.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pershing Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Lip 2010

PostWysłany: 24-03-2014, 10:38    Odpowiedz z cytatem

http://bazakolejowa.pl/index.php?dzial=linie&id=361&od=0&do=119&okno=przebieg
https://pl.wikipedia.org/wiki/Linia_kolejowa_nr_91


Może coś pomoże.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pochwalony Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Mar 2014

PostWysłany: 24-03-2014, 13:23    Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie, na początek może być, lecz nie jestem pewien, czy będzie to wyglądać profesjonalnie, gdy do pracy inżynierskiej wpisze "źródło - wikipedia". Chodzi mi właśnie o to, gdzie to znaleźć na oficjalnych stronach zarządcy infrastruktury, skoro według mojego promotora można to znaleźć w ten sposób.

Rozkłady prędkości na stronie PLK co prawda są (w dziale "mapy"), lecz tylko jako zakres np. 80 < V < 120 km/h, lecz nie jestem pewien, czy jest to prędkość sprzed modernizacji (data pod mapą wskazuje, że raczej nie). Poza tym, potrzebuję wiedzieć gdzie tam znaleźć opis tej linii przed modernizacją, a nawet opis modernizacji (bo tam pewnie znalazłby się i opis linii przed modern.). Według mojego promotora wszystko na stronie PLK powinno być, lecz jak tak szukam, to nic tam nie mogę znaleźć. Prędzej po różnego rodzaju forach, jak to na przykład.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mietekzuqwertyl Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Mar 2013

PostWysłany: 24-03-2014, 21:30    Odpowiedz z cytatem

Uderz do Zakłądu Linii Kolejowych obsługujący dany region. Na pewno udzielą jakichś informacji. Najlepiej iść osobiście
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pershing Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Lip 2010

PostWysłany: 24-03-2014, 22:24    Odpowiedz z cytatem

Co do samej modernizacji to:
https://zamowienia.plk-sa.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicNoticeDetails¬iceIdentity=3022&expired=
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pochwalony Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Mar 2014

PostWysłany: 27-03-2014, 15:56    Odpowiedz z cytatem

Gdyby ktoś jeszcze napotkał na podobnego typu problem, to prędkość można odczytać o oficjalnych tabel PLK-i, zamieszczonych w internecie w formie pdf. Wystarczy wpisać w google "Wykaz maksymalnych prędkości - pociągi towarowe/osobowe".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl