Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Polska - Bar
Autor Wiadomość

Rzeszowianin Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 20 Kwi 2012
Skąd: Rzeszow

PostWysłany: 19-03-2014, 11:41    Odpowiedz z cytatem

Mozesz kupic do Zebrzydowic i spokojnie jechac do Bohumina . Jechalem tysiace razy i ani razu mi sie nie zdarzylo zeby mnie sprawdzali za Zebrzydowicami . Zreszta jurysdykcja polskiej druzyny konczy sie wraz z granica panstwa wiec potem nic Ci nie moga zrobic .
Mozna jeszcze ewentualnie sprobowac kupowac bilet do Zebrzydowice [gr] ale z diswiadczenia wiem ze kasjerki nie chca/nie moga takiego biletu wystawiac .
Przejsciowek przynajmniej na granicy polsko czeskiej w ofercie PKP IC juz nie ma .
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Shinzon Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Mar 2013
Skąd: Katowice

PostWysłany: 19-05-2014, 19:56    Odpowiedz z cytatem

Z powodu zniszczenia linii kolejowej przez powódź, do odwołania nie kursuje nocny pociąg Belgrad - Bar - Belgrad. Pociąg dzienny kursuje w relacji Bar - Požega - Bar. W relacji Belgrad - Požega - Belgrad brak zastępczej komunikacji.

Szczegóły http://www.zeleznicesrbije.com/system/en/home/newsplus/viewsingle/_params/newsplus_news_id/54174.html

[ Dodano: 09-06-2014, 11:50 ]
Od soboty kursuje jeden pociąg. Belgrad - Bar odjazd 18.10 przyjazd 10.30 w odwrotniej relacji odjazd Bar 17.00 przyjazd 09.28
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl